کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    بچه هاالان خیلی تعجب کردم الان سیلور داشت با اسباب بازیش بازی مکرد یه دفعه بل هاشو باز کرد و بعد از حرکات خاصی شروع کرد به صدا عجیب و مثل این بود که داشت با اسباب بازیش دعوا میکرد اسباب بازی رو از قفس بیارم بیرون؟؟؟و یکمرفتارش عجیب شده وپر اراییشم یکم سریع انجام مده ولی ناگفته نمونه الان کامپیوتر داره اهنگ پخش میکنه.
    مهم نیست یزدان جان با اسباب بازیهاشون دعوا می کنن حرف زدنم یاد بگیره باهاشون حرف هم می زنه . پر آراییش رو هم خوب دوست داره سریع انجام بده اگه کندن تو کار نیست اشکالی نداره. قسمت دمش و بالای دمشو سریع انجام می ده؟ آهنگ هم خیلی بهشون هیجان می ده و دوست دارن .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    ممنون شيكرا خانوم
    اينم عكس.اينو امروز پيدا كردم.روزي1-2تا پيدا ميكنم.
    نظرتون چيه؟
    ممنون
    برای من واقعا سوال پیش اومده چرا نمی بریش دکتر؟ آخه از رو این عکس ها چی می شه گفت؟ باید یک فرد متخصص و با تجربه ببینه نظر بده .

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    ممنون شيكرا خانوم
    اينم عكس.اينو امروز پيدا كردم.روزي1-2تا پيدا ميكنم.
    نظرتون چيه؟
    ممنون
    سلام عکس واضح نیست .من با نظر خانم شیکرا کاملا موافقم.

بچه هاالان خیلی تعجب کردم الان سیلور داشت با اسباب بازیش بازی مکرد یه دفعه بل هاشو باز کرد و بعد از حرکات خاصی شروع کرد به صدا عجیب و مثل این بود که داشت با اسباب بازیش دعوا میکرد اسباب بازی رو از قفس بیارم بیرون؟؟؟و یکمرفتارش عجیب شده وپر اراییشم یکم سریع انجام مده ولی ناگفته نمونه الان کامپیوتر داره اهنگ پخش میکنه.
    نه .بیرون نیار اسباب بازی هاشو .داره باهاشون دعوا می گیره .اتفاقا خیلی هم خوبه .اگه اسباب بازی نباشه عصبانیتشو سر پراش یا دمش خالی میکنه . آهنگ رو هم کم کن .فکر کنم گفته بودی جاشو تغییر دادی بردی یه اتاقه دیگه :smile (41):.باز هم کنار کامپیوترت گذاشتیش؟ولی دعواش ربطی نداره به آهنگی که گذاشتی .در کل می گم کمش کن .
    خیلی این دعواهاشون رو دوست دارم .طوطیه من عادت داره با غذاهاشم کلی دعوا میگیره و منم تشویقش می کنم .:smile (83):
    نگران نباش :smile (275):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    جاشو عوض کردم ولی نمیتونستم برم اون اتاق مجبور شدم بیارمش پیش خودم و راستی وقتی شبها دستمو میزارم تو قفسش خیلی کمتر قار میکشه به زودی میتونم بیارمش بیرون؟؟؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    مهم نیست یزدان جان با اسباب بازیهاشون دعوا می کنن حرف زدنم یاد بگیره باهاشون حرف هم می زنه . پر آراییش رو هم خوب دوست داره سریع انجام بده اگه کندن تو کار نیست اشکالی نداره. قسمت دمش و بالای دمشو سریع انجام می ده؟ آهنگ هم خیلی بهشون هیجان می ده و دوست دارن .
    بله دقیقا دمش وبالای دمش رو سریع پر ارایی میکنه ودر مورد کرک هایی که به کنارهی قفس چسبیده میشن پرکنی هست؟؟؟ولی شکل پر نیستن خیلی نرم هستند:smile (34):

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام دوستان
    راستی پر های کرکی من توقفس سیلور میبینم ایا هنگام پر ارایی اینحوری میشه یا اونا رومیکنه؟؟
    پرهای کرکی از همه طوطی ها میریزه فکر کنم طبیعی است طوطیهای پرکن عموما پرهای سفت و ساقه دار را می کنن یا می جون ..

حرکت تمیز کردن دم و شاهپرها معمولا در طوطی ها سریع تر است منتها در طوطی های پرکن کمی حالت عصبی تر داره ... همانطور که سایر دوستان هم به شما گفتند اگر وقتی داره سریع این کار را انجام میده پری را نکنه اشکال نداره در ضمن شماهم نمی تونی کاری کنی یعنی تا وقتی که پرکنی اش خوب نشه این حالتی که کمی عصبی است وجود داره
    شهرزاد جان و سپیده جان راهنمایی تون کردن

جاشو عوض کردم ولی نمیتونستم برم اون اتاق مجبور شدم بیارمش پیش خودم و راستی وقتی شبها دستمو میزارم تو قفسش خیلی کمتر قار میکشه به زودی میتونم بیارمش بیرون؟؟؟؟
    فکر کنم برای بیرون آوردن هنوز زوده

بله دقیقا دمش وبالای دمش رو سریع پر ارایی میکنه ودر مورد کرک هایی که به کنارهی قفس چسبیده میشن پرکنی هست؟؟؟ولی شکل پر نیستن خیلی نرم هستند:smile (34):
    به هر حال طوطی پرکن هر پری را میتونه بکنه منتها بیشتر پرهای اصلی و ساقه دار را می کنه اون پرهای کرکی که درواقع جز لایه زیرین پرهاست همیشه در طوطی های سالم هم میریزه بنابراین شما نمی تونی بب اطمینان بگی که کنده یا خودش افتاده مگر اینکه طوطی ر ا در حین ارتکاب جرم مشاهده کنی ( ببینی که داره می کنه )
    شما تا می تونی سرگرمش کن :smile (129):

امیدوارم خوب بشه :smile (204):

کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    سلام دوستان عزیز و با تشکر از راهنمایی هاتون جمعه این هفته عسل را حمام نبردم ، ولی بردمش توی اتاق که نور آفتاب می افتد یک ربع گذاشتم توی نور آفتاب (البته از پشت پنجره) ، تا عصری هم بهش پسته و گردو و بادم زمینی دادم شکر خدا همه را خورد و عصری یک دفعه مثل قبل شروع کرد به خواندن و شلوغ کردن البته یک مدت زمان کمی ، فکر می کنم حالش بهتر شده امیدوارم روند بهبودی باشه که طی می کنه . بازهم با تشکر از راهنمای شما
    یک سوال داشتم می خواستم بدانم آیا سرما خوردگی بیماری واگیر از انسان به کاسکو هست یا نه ؟
    و یک سوال دیگه اگر کسی را که کاسکو بهش وابسته شده و بقول معروف بعنوان جفت انتخابش کرده بیمار بشه و آه و ناله کند روی رفتار و روحیه کاسکو تاثیر داره ؟

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3283
    سلام
    شهرزاد جان من شنیدم شما به کاسکوتو ن چای شیرین و ÷ااستیل میدید آیا اینا برای ÷رندتون مشکلی ایجاد نمکنه.
    من یه بار امتحان کردم اما کاسکوم ترسید و نخورد .چیکار باید کنم تا بخوره؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط باربد نمایش پست ها
    سلام
    شهرزاد جان من شنیدم شما به کاسکوتو ن چای شیرین و ÷ااستیل میدید آیا اینا برای ÷رندتون مشکلی ایجاد نمکنه.
    من یه بار امتحان کردم اما کاسکوم ترسید و نخورد .چیکار باید کنم تا بخوره؟
    دوست عزیز هر کی هر چی بهتون می گه باور نکنین پشت من از این حرف ها زیاد می زنن.
    ویرایش توسط Shahrzad : 23rd October 2010 در ساعت 02:50 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    خوب اون قسمت ها مدل پر آراییشون اینه چیز غیر عادی نیست. کرک هم نه پر کنی نیست .ریزش کرک رو همشون دارن با حمام کردن و تغذیه مناسب کمتر می شه ولی قطع نمی شه

صفحه 198 از 1238 نخستنخست ... 981481791801811821831841851861871881891901911921931941951961971981992002012022032042052062072082092102112122132142152162172482986981198 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)