کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سلام میلاد جان شما باید بیشتر از این مواظب باشی که دیگه عسل به سر نوشت سیلور (میشا)دچار نشه ولی فکر کنم شما هم به خاطر تجربه ی بدی که داشتی یکم حساس شدی ولی نباید اینقدر هم نگران باشی
    موفق باشی:smile (127):

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اين سينه عسل خيلي مرتبه.امروز از صبح تا 6بعداز ظهر خونه نبودم و وقتي اومدم خورده پر و 2تا پر پيدا كردم.
    فكر ميكنم راحت بتونم جلوشو بگيرم.روزايي كه خونه هستم اصلا پر پيدا نميكنم.البته هنوز اسباب بازياشو نذاشتم براش.هنوز ميترسه.
    فكر كنم اسباب بازي خيلي بهم كمك كنه.درسته؟
    ممنون
    :smile (247):کدوم حرفتو باید باور کنیم ؟[-(خواهشا از پرایی که میبینی افتاده عکس بذار. ریشه داره ؟به نطر من اگه اینطوری که خودت می گی باهات خوبه خوب بذار اسباب بازی رو ولی با همون روشی که گفته بودم بهت .

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepide p نمایش پست ها
    :smile (247):کدوم حرفتو باید باور کنیم ؟[-(خواهشا از پرایی که میبینی افتاده عکس بذار. ریشه داره ؟به نطر من اگه اینطوری که خودت می گی باهات خوبه خوب بذار اسباب بازی رو ولی با همون روشی که گفته بودم بهت .
    نه پراش ريشه نداره.همين منو ترسونده.
    اسباب بازيو اول خواستم باروش شما بذارم و يك روز باهاشون بازي كردم و اونم نگاه كرد و خيلي خوشش اومد ولي وقتي خواستم بذارم تو قفسش ترسيد و من فعلا گذاشتم جلوش تا ترسش بريزه.
    يعني چي كدوم حرفو باور كنيم؟
    ممنونم از راهنمايياي دقيقتون.
    خيلي عسلو دوست دارم.رفتاراش مثل نباته.ميشا اصلا با من و كلا با آقايون خوب نبود ولي اين خيلي باهام خوبه و خودشو حسابي جا كرده.
    ممنون

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    اسباب بازيو اول خواستم باروش شما بذارم و يك روز باهاشون بازي كردم و اونم نگاه كرد و خيلي خوشش اومد ولي وقتي خواستم بذارم تو قفسش ترسيد و من فعلا گذاشتم جلوش تا ترسش بريزه.
    خيلي عسلو دوست دارم.رفتاراش مثل نباته.ميشا اصلا با من و كلا با آقايون خوب نبود ولي اين خيلي باهام خوبه و خودشو حسابي جا كرده.
    ممنون
    به نظر من دیدن پر بدون ریشه نشونه خوبی نیست:smile (20): .اولین بار که گفتی دوتا دیدی همه گفتیم نگران نباش حساس شدی ولی الان فکر کنم 5 ،6 نا شد دیگه نه ؟اگه با ریشه بود آدم می تونه باز امیدوار باشه چون طوطیه من هنوز پرای قدیمیش داره تک و توک میوفته اونم با ریشه. چون بدون ریشست من فکر کنم اولا بهتره اینو تو بخش سوالات دامپزشکی از دکتر برهانی کیا، مطرح کنی .دوم اینکه اگه می گی ارتباطت باهاش خوبه و اون هیچ ترسی ازت نداره و فقط وقتی نیستی میبینی پراش افتاده (بدون ریشه )باید بگردی ببینی چی باعثش شده .حالا یا استرس و ترس از چیزی یا بیکاری و نداشتن سرگرمی اگه اینا نبودن مشکل فیزیکی.وقتی تو نیستی کسی نیست که مراقبش باشه و اونو زیر نظر داشته باشه؟حالا باید امتحان کنیش .نه اینکه از الان آدم بتونه بگه، که پرکنه ،نه .فقط می گم باید بیشر حواست رو جمع کنی .
    قبل اینکه بری بیرون چک کن ببین چیزی نیست که باعث ترسش بشه ؟اونا رو از دورو برش دور کن .
    دوم اینکه تو باید سریعا براش اسباب بازی بذاری فکر کنم فردا بیکار باشی پس خیلی واسه گذاشتن اسباب بازی تلاش کن . خوب این که روش من نبود کلیپشو دارم اگه پیدا کردم حتما میذارم . من یه روزه هیچوقت اسباب بازیو نمیذارم تو قفس .من یه روز فقط معرفی می کنم .روزه بعد کم کم نزدیکش می کنم و می خوام که خودش هم با من همکاری کنه .مثلا اگه یه دونه بوس کنم اون اسباب بازیو ، بهش میگم تو هم بوس کن وقتی بوسش کرد بهش جایزه میدم .ولی باز هم اجازه نمیده اسباب بازیه جدید به قفسش نزدیک شه . واسه همین بیرون قفس آویزونش می کنم چون تو این دو روز حداقل فهمیده که اسباب بازیه دشمنش نیست .واس همین راحت تر میشه بهش نزدیک کرد .چون می گی ازت نمیترسه پس وقتی هم که بیرون قفس آویزونش کردی باز برو با اسباب بازیه آروم بازی کن و باهاش حرف بزن و بهش جایزه بده .یه روز هم همون بیرون بذارش .روز بعد بذارش داخل قفس .چون مدت زیادی بیرون هستی حتما باید براش اسباب بازی بذاری .
    صدای خودتم ضبط کن وقتی نیستی براش بذار .
    گفتم کدوم حرفتو باور کنیم چون توی یه پست گفتی خدا رو شکر پراش سالمه و دیگه ندیدم ولی تو پست بعدی گفتی وقتی نبودم دو تا پر ریخته و یه چیز دیگه اینکه مراقب باش زیاد بهت وابسته نشه و بیشتر باید با اسباب بازی هاش سرگرم شه .امیدوارم که مشکلی نباشه .:smile (63):شاید منم چون طوطیم پرکن بوده زیادی حساسم .:smile (31):

این لینکو حتما ببینید :

http://www.parsipet.ir/forum/showthread.php?t=7021

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    ممنون
    سلام
    دوست عزیز
    لطفا یک عکس از پرهایی که میگید بی ریشه است بذارید
    در این مورد در این تاپیک خیلی بحث شده من همچنن فکر می کنم که نگرانی شما بی مورد است حتما عکس بذارید تا اینقدر شک ایجاد نشه و اگر فکر می کنید که پرکن شد به دامپزشک مراجعه کنید دوستان اینجا خیلی شما را راهنمایی کردند اما دیگه توی فروم و با توضیح دادن بیشتر از این نمیشه که به طوطی شما کمک کرد اگر به سلامتی طوطیت علاقه مندی و فکر می کنی پرکن شه حتمابه دامپزشک مراجعه کنید... تخیص دامپزشک در پرکن شدن یا نشدن طوطی شما خیلی قطعی تر از این فروم است چون من فکر می کنم شما به دلیل تجربه قبلی وخاطره بد نمیتونید درست تشخیص بدید که مشکل طوطی چیه شاید اصلا طوریش نباشه و شما وسواس پیدا کردید مراجعه به دامپزشک خیال همه ما را راحت میکنه ...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سلام دوستان
    راستی پر های کرکی من توقفس سیلور میبینم ایا هنگام پر ارایی اینحوری میشه یا اونا رومیکنه؟؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shikra نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز
    لطفا یک عکس از پرهایی که میگید بی ریشه است بذارید
    در این مورد در این تاپیک خیلی بحث شده من همچنن فکر می کنم که نگرانی شما بی مورد است حتما عکس بذارید تا اینقدر شک ایجاد نشه و اگر فکر می کنید که پرکن شد به دامپزشک مراجعه کنید دوستان اینجا خیلی شما را راهنمایی کردند اما دیگه توی فروم و با توضیح دادن بیشتر از این نمیشه که به طوطی شما کمک کرد اگر به سلامتی طوطیت علاقه مندی و فکر می کنی پرکن شه حتمابه دامپزشک مراجعه کنید... تخیص دامپزشک در پرکن شدن یا نشدن طوطی شما خیلی قطعی تر از این فروم است چون من فکر می کنم شما به دلیل تجربه قبلی وخاطره بد نمیتونید درست تشخیص بدید که مشکل طوطی چیه شاید اصلا طوریش نباشه و شما وسواس پیدا کردید مراجعه به دامپزشک خیال همه ما را راحت میکنه ...
    ممنون شيكرا خانوم
    اينم عكس.اينو امروز پيدا كردم.روزي1-2تا پيدا ميكنم.
    نظرتون چيه؟
    ممنون

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    ممنون شيكرا خانوم
    اينم عكس.اينو امروز پيدا كردم.روزي1-2تا پيدا ميكنم.
    نظرتون چيه؟
    ممنون
    [[/img]
    سلام
    عکسی که گذاشتید واضح نیست .
    این پر جز پرهای لایه زیرین هست و پرهای زیرین از ریشه کرک دارند عکسی هم که گذاشتید واضح نیست به نظر میاد این پر ریشه داره با این حال نظر من مهم نیست شماباید طوطی خودتون را به دامپزشک نشون بدید ظاهرا توی بخش مربوطه هم مطرح کردید ولی هیچ چیز جای معاینه را نمیگره آقا میلاد (اسمتون را درست گفتم؟)
    اگر حیوون مشکلی داشته باشید و شما در نشان به دادن دامپزشک به هر دلیلی کوتاهی کنید بعدا نمی تونید خودتون را ببخشید
    شاد باشی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    بچه هاالان خیلی تعجب کردم الان سیلور داشت با اسباب بازیش بازی مکرد یه دفعه بل هاشو باز کرد و بعد از حرکات خاصی شروع کرد به صدا عجیب و مثل این بود که داشت با اسباب بازیش دعوا میکرد اسباب بازی رو از قفس بیارم بیرون؟؟؟و یکمرفتارش عجیب شده وپر اراییشم یکم سریع انجام مده ولی ناگفته نمونه الان کامپیوتر داره اهنگ پخش میکنه.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    بچه هاالان خیلی تعجب کردم الان سیلور داشت با اسباب بازیش بازی مکرد یه دفعه بل هاشو باز کرد و بعد از حرکات خاصی شروع کرد به صدا عجیب و مثل این بود که داشت با اسباب بازیش دعوا میکرد اسباب بازی رو از قفس بیارم بیرون؟؟؟و یکمرفتارش عجیب شده وپر اراییشم یکم سریع انجام مده ولی ناگفته نمونه الان کامپیوتر داره اهنگ پخش میکنه.
    يزدان جان اين كارش تقريبا عاديه.وقتي خونه ما هم بود با اسباب بازياش دعوا ميكرد.سرشو ميبرد زير اسباب بازي و وقتي ميديد سرشو نميخارونن شاكي ميشد و شروع ميكرد به زدن اسباب بازيش!!!!!!!!!!
    بعد4-5دقيقه صلح ميكنه.

صفحه 197 از 1238 نخستنخست ... 971471781791801811821831841851861871881891901911921931941951961971981992002012022032042052062072082092102112122132142152162472976971197 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)