فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 190 از 693 نخستنخست ... 90140180188189190191192200240290690 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,891 به 1,900 از 6928
    کاربر موثر

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس-کوتوله-مرغ عشق-فنچ
    شماره عضویت
    15055
    میانگین پست در روز
    0.14
    تعداد ارسال ها
    150
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    به نظر شما زود به حرف میوفته؟

کاربر موثر

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    میانگین پست در روز
    0.09
    تعداد ارسال ها
    103
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    این که هر وقت دلش بخواد میاد روی دست شما دلیلش اینه که اونطور که باید باهاش کار نشده،شما سعی کنید زیاد بیاریدش روی دست و باهاش تمرین استپ آپ کنید یعنی بیاریدش روی دست و با اون یکی دست به زیر سینش فشار بدید تا بیاد روی دست دیگتون و این تمرین رو زیاد انجام بدید تا یاد بگیره هر وقت دست بردید سمتش بیاد روی دستتون،سعی کنید هر وقت تونستید با دست بهش غذا بدید و بهش محبت کنید تا درست بشه
    اگر پرهای یکم نا مرتب شده و هر روز تعداد زیادی پر اصلی(همون پرهای خاکستری) از کاسکو میریزه (با ریشه) یعنی تو لک رفته،در مورد لاغر بودن هم بیاریدش روی دست و به سینش دست بزنید ببینید تیغه وسط سینه خیلی نمایان شده و اطراف اون گوشت داره یا سفته؟؟؟
    تیغه وسط سینش مثل شکم آدما شکم دار زده بیرون جوری که بقیه افراد خانواده میگن کاسکوت شکم داره و دورش هم گوشت دار نیست بلکه استخوانی و سفت هست
    رژیم غذایی اون هم هویج - سیب - فلفل دلمه - و غذای مخصوص کاسکو که خارجی هست و مخلوطی از چندین دانه هست و تخمه هم به مقدار کم بهش میدیم . نون هم میخوره . و معمولا هر روز بهش میدیم. میوه جات مانند پرتقال و انار و نارنگی هم به عنوان تنقلات میخوره . شیر هم میخوره روزی یک قاشق
    روزانه یک دانه گردو هم نوش جان میکنه و هفته ای 2 تا بادام زمینی میخوره
    راستش با اینکه دمای خانه رو بالا بردم اما هنوز پرهای اصلیش نریخته و فقط پرهای سفید میریزه.
    شب به گلستان تنها ، منتظرت بودم باده ناکامی در ، هجر تو پیمودم
    منتظرت بودم
    منتظرت بودم

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    تیغه وسط سینش مثل شکم آدما شکم دار زده بیرون جوری که بقیه افراد خانواده میگن کاسکوت شکم داره و دورش هم گوشت دار نیست بلکه استخوانی و سفت هست
    رژیم غذایی اون هم هویج - سیب - فلفل دلمه - و غذای مخصوص کاسکو که خارجی هست و مخلوطی از چندین دانه هست و تخمه هم به مقدار کم بهش میدیم . نون هم میخوره . و معمولا هر روز بهش میدیم. میوه جات مانند پرتقال و انار و نارنگی هم به عنوان تنقلات میخوره . شیر هم میخوره روزی یک قاشق
    روزانه یک دانه گردو هم نوش جان میکنه و هفته ای 2 تا بادام زمینی میخوره
    راستش با اینکه دمای خانه رو بالا بردم اما هنوز پرهای اصلیش نریخته و فقط پرهای سفید میریزه.
    با این توصیفاتی که کردید کاسکوی شما لاغر شده و به اصطلاح سینش باخته،یعنی وزن کم کرده و سینش تیغه کرده و نیاز به تقویت داره وگرنه مشکل آفرین میشه......حتما و حتما وحتما یک عکس واضح از ککاسکو بزارید تا ببینیم لاغر شده یا نه
    فعلا تقویتش کنید و هر غذایی که دوست داره در اختیارش قرار بدید تا بخوره،اگر هم میخواین زجر کشش نکنید نون و شیر رو کلا بیخیال بشید و حذف کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.R.A.S.H نمایش پست ها
    به نظر شما زود به حرف میوفته؟
    به حرف افتادن یا دیر به حرف افتادنش ربط مستقیم داره به میزان تمرین شما،به شرط جوجه بودن و تمرین درست بله 100 دردصد به حرف میوفته،وقتی هم که صدای گربه یا ... رو تقلید میکنه یعنی شروع کرده به تقلید آوا و اگر باهاش کار کنید ظرف چند هفته آینده به حرف میوفته

کاربر موثر

تخصص
    کارمند
    شماره عضویت
    229
    میانگین پست در روز
    0.10
    تعداد ارسال ها
    227
    سلام به همه دوستان گرامی و اساتید محترم
    من دیشب برای شازده یک قفس بزرگتر و جدید گرفتم البته می دونم که نباید به زور قفسش را تعویض کنم و باید کم کم این کار رو انجام بدم اما سوالی که داشتم اینه رنگ قفس سبز تیره است از چه روشی برای روشن و سفید کردن قفس استفاده کنم

کاربر موثر

تخصص
    ????
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    طوطی- ماهی
    شماره عضویت
    11393
    میانگین پست در روز
    0.12
    تعداد ارسال ها
    160
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    من دیشب برای شازده یک قفس بزرگتر و جدید گرفتم البته می دونم که نباید به زور قفسش را تعویض کنم و باید کم کم این کار رو انجام بدم اما سوالی که داشتم اینه رنگ قفس سبز تیره است از چه روشی برای روشن و سفید کردن قفس استفاده کنم
    سلام دوست عزیز
    خوب رنگ قفس سبز نیره باشه چه مشکلی داره؟
    رنگ قفس باید کوره ایی باشه ونمیشه به همین راحتی رنگ کرد قفس رو.

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    lمعمولا قفسهای موجود در بازار رنگ بندی داره یعنی علاوه بررنگ سبز لجنی رنگ سفید یا مشکیشم موجوه اگر رنگ روشن میخواستید بهتر بود رنگ سفید یا کرمش رو میخریدید چون این قفسها رنگ کوره ای دارند و تغییر رنگشون برای شما دردسر سازه بهتره به تغییر رنگش فکر نکنید بزارید همون رنگی بمونه یا برید تعویض کنید
    راستی مدل قفس چیه؟

کاربرفعال

تخصص
    مدیر فنی آژانس هواپیمایی
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15057
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    54
    سلام.من اینجا تازه واردم.از صفحه 1 تا 190 رو همه خوندم.40 روزه که یه کاسکوو خریدم.تقریبا وحشی بود.یعنی از کنارش که رد میشدیم غااار میزد اما اگه گرسنه بوود مجبوری از دست تخمه میگرفت.الان نفس من (اسم کاسکو) میزاره تا بالای سرش دست بزنم،بوس هم میده،ولی هر کاری میکنم نه سر میده نه رو دست میاد.دوبار بیرونش آوردم ولی وقتی میاد بیرون هم به سختی میره تو قفس و هم پرواز میکنه میخوره به در و دیوار.الان دیگه یه یه هفته ای هست بیرونش نیاوردم.حالا به نظرتون باید چیکار کنم؟چجوری باهاش تمرین کنم.؟؟؟ببخشید که زیاد نوشتم....

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafas. نمایش پست ها
    سلام.من اینجا تازه واردم.از صفحه 1 تا 190 رو همه خوندم.40 روزه که یه کاسکوو خریدم.تقریبا وحشی بود.یعنی از کنارش که رد میشدیم غااار میزد اما اگه گرسنه بوود مجبوری از دست تخمه میگرفت.الان نفس من (اسم کاسکو) میزاره تا بالای سرش دست بزنم،بوس هم میده،ولی هر کاری میکنم نه سر میده نه رو دست میاد.دوبار بیرونش آوردم ولی وقتی میاد بیرون هم به سختی میره تو قفس و هم پرواز میکنه میخوره به در و دیوار.الان دیگه یه یه هفته ای هست بیرونش نیاوردم.حالا به نظرتون باید چیکار کنم؟چجوری باهاش تمرین کنم.؟؟؟ببخشید که زیاد نوشتم....
    سلام
    اولا تشکر میکنم که ابتدا مطالبی که اینجا بود رو مطالعه کردید و وقت گذاشتید,ثانیا تبریک میگم بابت خرید کاسکوتون
    این که تو این 4 روز اینقدر رام شده خیلی خوبه و ÷یشرفت خوبی حساب میشه,شما سعی کنید الان دیگه گرسنش نزارید,تخمه رو از جلوش بردارید و انواع میوه و سبزیجات مجاز رو در اختیارش زارید تا بخوره و تخمه رو هم با دست بهش بدید تا بیشتر به شما اعتماد کنه,همونطور که میزاره بالای سرش رو دست بزنید سعی کنید کم کم و خیلی آروم در خلاف جهت پرها سرش رو نوازش کنید,تا طوطی خودش بیاد و سرش رو خم کنه که شما بخارونید 2-3 ماهی کار دارید.
    در ضمن بیرون آوردن طوطی وحشی که شاه پرهاش کامله کاملا اشتباهه,از روی ترس پرواز میکنه و به در و دیوار میخوره و خدایی ناکرده بلایی سرش میاد,پیشنهاد میکنم شاه پرهاشو کوتاه کنید بعد بیاریدش بیرون چون اینطوری هم ایمنی طوطی بیشتر میشه و هم تمرین شما راحتتر میشه
    برای روی دست آوردن هم به نظر من فعلا زوده و عجله نکنید,اجازه بدید بهتون اعتماد کنه و هر وقت ترسش کاملا ریخت باهاش تمرین کنید که بیاد روی دست.

کاربرفعال

تخصص
    مدیر فنی آژانس هواپیمایی
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15057
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    54
    من از اول هم خیلی گرسنگی بهش نمیدادم.دلم نمیومد.از اول هم تقریبا تخمه تو ظرفش نریختم.فقط با دست بهش تخمه می دادم.توی ظرف غذاش همیشه میوه و این چیزا میزاشتم.الان راحت دست رو دنبال میکنه.من خیلی سال پیش هم یه کاسکوو داشتم که خیلی رام شده بود و خیلی هم حرف میزد اما الان همه چی یادم رفته که چه جوری با اون تمرین میکردم.الان پر هاشو کوتاه کنم؟میترسم هر چی رشته م پنبه شه....

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafas. نمایش پست ها
    من از اول هم خیلی گرسنگی بهش نمیدادم.دلم نمیومد.از اول هم تقریبا تخمه تو ظرفش نریختم.فقط با دست بهش تخمه می دادم.توی ظرف غذاش همیشه میوه و این چیزا میزاشتم.الان راحت دست رو دنبال میکنه.من خیلی سال پیش هم یه کاسکوو داشتم که خیلی رام شده بود و خیلی هم حرف میزد اما الان همه چی یادم رفته که چه جوری با اون تمرین میکردم.الان پر هاشو کوتاه کنم؟میترسم هر چی رشته م پنبه شه....
    باید همون ابتدا پرها رو کوتاه میکردید......الانم 2 راه پیش رو دارید
    1- بدید یک نفر که وارده کوتاه کنه و شما رونبینه و خاطره بدی از شما تو ذهنش نمونه
    2- فعلا کوتاه نکنید و از داخل قفس باهاش تمریکن کنید تا زمانی که اعتماد نسبی رو پیدا کرد بعد بیاریدش بیرون که حداقل اینطوری نمیترسه و از روی ترس پرواز نمیکنه و کنترلش براش راححتره اونوقت تصمیم بگیرید که کوتاه کنید یا نکنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)