کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    سلام
    من بالاخره ريسكو كردم و اين خوشگلو خريدم.اصلا غار نميزنه و پرهاي مرتب و سالمي داره.
    خدا كنه اين هموني بشه كه ميخوام
    سلام میلاد جون مبارکت باشه امیدوارم که با این یکی روز های خوبی داشته باشی:smile (172)::smile (129):

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaled3 نمایش پست ها
    سلام میلاد جون مبارکت باشه امیدوارم که با این یکی روز های خوبی داشته باشی:smile (172)::smile (129):
    خيلي ممنون
    لطف داريد.
    راستي اين پراي دمش خيلي قرمزه.دليلش چيه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سلام دوستان
    منم بعد از مدت ها انتظار میشا به دست من رسید وانشالله بچه ها کمک کنید که بتونم پرکنیش رو خوب کنم
    و من نیاز به کمک شما دوستان دارم چون تا حالا کاسکو نداشتم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام
    من بالاخره ريسكو كردم و اين خوشگلو خريدم.اصلا غار نميزنه و پرهاي مرتب و سالمي داره.
    خدا كنه اين هموني بشه كه ميخوام
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    خيلي ممنون
    لطف داريد.
    راستي اين پراي دمش خيلي قرمزه.دليلش چيه؟
    مبارکت باشه میلاد جان اصلا فکر بد نکن انشالله هیچیش نمی شه کلا خرید هر موجود زنده ریسک داره ما تضمینی برای زنده بودن و نبودن خودمون تا 1 ساعت دیگه نداریم اینها هم مثل ما.

بعضی تیمنه ها دمشون قرمز تر هست مثل اون عکس تیمنه که چند صفحه پیش گذاشتم دلیل خاصی هم نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    منم بعد از مدت ها انتظار میشا به دست من رسید وانشالله بچه ها کمک کنید که بتونم پرکنیش رو خوب کنم
    و من نیاز به کمک شما دوستان دارم چون تا حالا کاسکو نداشتم
    یزدان جان باز بهت تبریک می گم. کلا نگهداری از کاسکو هر مدلش جوون جوجه مسن پرکن پردار محشی پرورشی همهش احتیاج به صبر و محبت و حوصله داره اگر این خصوصیات رو داشته باشی شک نکن بهترین طوطی برات می شه میشا هم که خیلی وقت نیست پرکن هست و جلوشو گرفتن راحت هست. اجازه بیکار بودن بهش نده شده پیشش بشین حرف بزن اسباب بازی بده هر چی هر کاری می تونی بکن حوصلش سر نره. استفاده از دستگاه بخور هم برای مرطوب شده هوا برای شما و همه کسانی که طوطی دارن به خصوص کاسکو خیلی مفید هست.

کاربر ساده

شماره عضویت
    3172
    با سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان خوبم - و خیلی متشکرم که با این سرعت جوابگوی سئوالات بچه ها هستید - که بنده نیز از این قائده مستثنی نیستم

بچه ها من یه عکس از الکس براتون میزارم - لطفا نظر بدین که الکس حدودا چند ماهشه

البته شرمنده عکس با موبایل گرفته شده و چون الکس میترسید من نتونستم ازش درست عکس بگیرم و عکسی هم که میزارم شاید 10 ها بار گرفتم تا این یکی دیگه بهتر از بقیه شد

من خودم رنگ چشمش رو دودی می بینم - البته شاید توی عکس زیاد واضح نباشه :smile (264): :smile (264): :smile (264):

ممنونم

کاربر موثر

شماره عضویت
    2671
    با سلام

دوست عزيز، توي اين عكس كه دودي نيست و بيشتر به سفيد نزديكه (شايد طوسي باشه ) ولي باز هم واضح نيست ... شما خودتون اين عكس رو با چشم واقعيه خودش مقايسه كنيد ،اگر رنگش شبيهه ، لطفا يك عكس واضحتر بذاريد تا بشه بهتر نظر داد، در ضمن از فلاش هم استفاده نكنيد ،هم باعث اذيت و ترس كاسكوتون ميشه و هم رنگ و سايز مردمك چشم رو بسيار تغيير ميده...

موفق باشيد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    سلام.خوب چند روزی بود سرم شلوغ بود نمیتونستم چیزی بنویسم گفتم بیام اخبار این چند روزه الکس رو بگم.خوب اول از همه این اقا الکس ما پریروز اوردمش توی حال و در قفسشو باز کردم و امد بالای قفس بعد که داشتم بالای قفسشو درست میکردم 1 دفعه نمیدونم ترسید یا چی شد پرید پایین و مادرم هم رو زمین نشسته بود و پیش مادرم فرود امد و بعدش هم رفت نشست روی شونه مادرم و پایین بیا هم نبود تا قفسشو بردم امد روش.امروز هم 1 اتفاق عجیب افتاد همین چند لحظه پیش که الکس داشت سرو صدا و بازی میکرد دیدم 1 صدا های عجیبی در میاره و وقتی رفتم ببینم داره چی میگه دیدم که به سختی 1 صدایی مثل سلام در میاره به طوری که قشنگ زیر گلوش تکون میکرد وقتی میخواست این صدا رو در بیاره و به سختی این کارو میکرد حالا میخواستم ببینم این نشونه ی حرف زدن یا من اشتباه متوجه شدم و الکس دیگه میاد روی قفسشم غذا میگیره.ممنون میشم راهنمایی کنید.ممنون از تمامی دوستان

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط son_1981 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان خوبم - و خیلی متشکرم که با این سرعت جوابگوی سئوالات بچه ها هستید - که بنده نیز از این قائده مستثنی نیستم

بچه ها من یه عکس از الکس براتون میزارم - لطفا نظر بدین که الکس حدودا چند ماهشه

البته شرمنده عکس با موبایل گرفته شده و چون الکس میترسید من نتونستم ازش درست عکس بگیرم و عکسی هم که میزارم شاید 10 ها بار گرفتم تا این یکی دیگه بهتر از بقیه شد

من خودم رنگ چشمش رو دودی می بینم - البته شاید توی عکس زیاد واضح نباشه :smile (264): :smile (264): :smile (264):

ممنونم
    سلام
    هر چند که من معتقدم از روی عکس نمیشه خوب تشخیص داد اما اگر می تونید یک عکس واضح تر ازش بذارید به نظر میاد که چشمش طوسی نیست

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali133 نمایش پست ها
    سلام.خوب چند روزی بود سرم شلوغ بود نمیتونستم چیزی بنویسم گفتم بیام اخبار این چند روزه الکس رو بگم.خوب اول از همه این اقا الکس ما پریروز اوردمش توی حال و در قفسشو باز کردم و امد بالای قفس بعد که داشتم بالای قفسشو درست میکردم 1 دفعه نمیدونم ترسید یا چی شد پرید پایین و مادرم هم رو زمین نشسته بود و پیش مادرم فرود امد و بعدش هم رفت نشست روی شونه مادرم و پایین بیا هم نبود تا قفسشو بردم امد روش.امروز هم 1 اتفاق عجیب افتاد همین چند لحظه پیش که الکس داشت سرو صدا و بازی میکرد دیدم 1 صدا های عجیبی در میاره و وقتی رفتم ببینم داره چی میگه دیدم که به سختی 1 صدایی مثل سلام در میاره به طوری که قشنگ زیر گلوش تکون میکرد وقتی میخواست این صدا رو در بیاره و به سختی این کارو میکرد حالا میخواستم ببینم این نشونه ی حرف زدن یا من اشتباه متوجه شدم و الکس دیگه میاد روی قفسشم غذا میگیره.ممنون میشم راهنمایی کنید.ممنون از تمامی دوستان
    سلام
    پرهای پرنده را کوتاه کردید؟ چون گفتید پرید و فرود آمد پرسیدم
    اکثر طوطی ها قبل از اینکه به حرف بیفتن آواهایی را که شنیدن تکرار میکنن که صدای به جز صدای طبیعی پرنده هست نمیشه بهش گفت حرف زدن باید کاملا واضح بشه ... اگر باهاش حرف زدن را تمرین می کنید بالاخره نتیجه خواهید گرفت

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام
    من پيشرفت خيلي خوبي داشتم.الان ديگه ميذاره نوكشو ناز كنم و انگشتمو ليس ميزنه.حالا فكر كنم ديگه بايد برم سراغ خاروندن سرش. درسته؟
    ممنون
    راستي ميشه درمورد سن طوطيم نظر بديد؟

صفحه 189 از 1238 نخستنخست ... 891391701711721731741751761771781791801811821831841851861871881891901911921931941951961971981992002012022032042052062072082392896891189 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)