فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 189 از 693 نخستنخست ... 89 139 179187188189190191 199 239 289 689 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,881 به 1,890 از 6930
    همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.75
    تعداد ارسال ها
    1,028
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima0181 نمایش پست ها
    بله ..بنده شنیدم یکجا که وحشی ها زود تر سخنگو میشن تا اهلی و رام باشه نمیدونم حالا
    این حرف رو طوطی بازای کوچه بازاری میزنند چون پیش خودشون یک سری تئوری هایی دارند و طبق اون نظر میدن
    دلیل این افراد اینه که طوطی که اهلی بشه و زیاد بهش توجه بشه لوس میشه و نیازی به جلب توجه نداره که صحبت کنه یا این که سرگرم میشه و صحبت نمیکنه یا .... که درست نیست
    تمام طوطی های سخنگویی که من دیدم اهلی بودند و به ندرت پیش میاد کسی طوطی رو بخره و باهاش اهلی شدن رو کار نکنه و فقط بزاره یک گوشه و تمرین سخنگویی کنه چون رفاقت بین طوطی و صاحبش از نظر من از سخنگویی لذتبخشتره
    اتفاقا اگر دقت کرده باشید کاسکوی وحشی یا اهلی که وارد منزل میشه چند روزه اول ساکته چون استرس داره و از روی استرس سکوت میکنه و بعد از مدتی که به محیط عادت کرد و اطمینان پیدا کرد شروع میکنه به سروصدا یعنی طوطی اول آروم میشه و اطمینان نسبت به محیط پیدا میکنه بعد شروع میکنه به تقلید صداهایی که بلده حالا این صداها ممکنه کلمه باشه یا صدای خود طوطی.
    از اونجایی که طوطی اهلی زودتر با محیط جدید و افراد ارتباط برقرار میکنه و ترسش میریزه راحتتر به تمرینها توجه میکنه و سخنگو میشه و طوطی وحشی سختتر چون اون استرسی که طوطی وحشی داره اصلا اجازه نمیده روی تمرینات تمرکز داشته باشه مگر با تمرین زیاد به حرف بیاد.

کاربر عالی

تخصص
    برنامه نویس و طراحی سایت و...
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    میانگین پست در روز
    0.34
    تعداد ارسال ها
    370
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    این حرف رو طوطی بازای کوچه بازاری میزنند چون پیش خودشون یک سری تئوری هایی دارند و طبق اون نظر میدن
    دلیل این افراد اینه که طوطی که اهلی بشه و زیاد بهش توجه بشه لوس میشه و نیازی به جلب توجه نداره که صحبت کنه یا این که سرگرم میشه و صحبت نمیکنه یا .... که درست نیست
    تمام طوطی های سخنگویی که من دیدم اهلی بودند و به ندرت پیش میاد کسی طوطی رو بخره و باهاش اهلی شدن رو کار نکنه و فقط بزاره یک گوشه و تمرین سخنگویی کنه چون رفاقت بین طوطی و صاحبش از نظر من از سخنگویی لذتبخشتره
    اتفاقا اگر دقت کرده باشید کاسکوی وحشی یا اهلی که وارد منزل میشه چند روزه اول ساکته چون استرس داره و از روی استرس سکوت میکنه و بعد از مدتی که به محیط عادت کرد و اطمینان پیدا کرد شروع میکنه به سروصدا یعنی طوطی اول آروم میشه و اطمینان نسبت به محیط پیدا میکنه بعد شروع میکنه به تقلید صداهایی که بلده حالا این صداها ممکنه کلمه باشه یا صدای خود طوطی.
    از اونجایی که طوطی اهلی زودتر با محیط جدید و افراد ارتباط برقرار میکنه و ترسش میریزه راحتتر به تمرینها توجه میکنه و سخنگو میشه و طوطی وحشی سختتر چون اون استرسی که طوطی وحشی داره اصلا اجازه نمیده روی تمرینات تمرکز داشته باشه مگر با تمرین زیاد به حرف بیاد.
    کاسکو بنده وقتی از رسید خونمون همون شب اول شروع کرد به حرف زدن یارو هم تعجب کرده بود گفته بود حد اقل یکی دوروز بگذره تا بحرفه

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima0181 نمایش پست ها
    بله ..بنده شنیدم یکجا که وحشی ها زود تر سخنگو میشن تا اهلی و رام باشه نمیدونم حالا
    این حرف بی اعتبار هست . سخنگویی دو عامل داره یکی کارکرد شما دو علاقه خود کاسکو و کاسکویی که یکی دوتا کلمه یاد بگیره و تکرار کنه دیگه آموختن بقیه کلمات براش خیلی آسون تره و توی مکالمات یاد میگیره ... کاسکوهایی هستند وحشی وحشی وحشی ولی یکی دوتا کلمه حرف میزنن بقیشو فقط سوت میزنن . کاسکو شما تحت شرایط نا مطلوبی سخنگو شده . از وحشی بودن و پر کنی معلومه یجای کار صاحب قبلی میلنگیده ...
    این نظر من هست . در هر صورت مبارکتون باشه امیدوارم شما کمبود های قبلیشو جبران کنید . موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربر موثر

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    میانگین پست در روز
    0.09
    تعداد ارسال ها
    103
    سلام دوستان عزیز
    خسته نباشید
    کاسکوی من وقتی کف دستو کنار پاش میذارم اگر بخواد خودش آروم میاد روی دستم ولی اگر نخواد اصلا نمیاد مشکل من این است که وقتی میاد با کوچکترین حرکت دست شروع به لرزیدن میکنه و کلا زیاد استرس میگیردش مخصوصا وقتی جایی دور از قفسش بره حالا به نظر شما چیکار کنم؟
    مشکل دیگر من اینه که به نظر میرسه کاسکوم کمی لاغرتر شده است و پرهاشم کمی نامرتب است و مثل بقیه کاسکو ها تمیز و مرتب نیست به نظر شما مشکل از کجاست؟(در ضمن این کاسکو از صبح تا ظهر غذا نمیخوره تا وقتی ما ناهار بخوریم میخوره البته غذاش کم نشده است)
    شب به گلستان تنها ، منتظرت بودم باده ناکامی در ، هجر تو پیمودم
    منتظرت بودم
    منتظرت بودم

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.75
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    خسته نباشید
    کاسکوی من وقتی کف دستو کنار پاش میذارم اگر بخواد خودش آروم میاد روی دستم ولی اگر نخواد اصلا نمیاد مشکل من این است که وقتی میاد با کوچکترین حرکت دست شروع به لرزیدن میکنه و کلا زیاد استرس میگیردش مخصوصا وقتی جایی دور از قفسش بره حالا به نظر شما چیکار کنم؟
    مشکل دیگر من اینه که به نظر میرسه کاسکوم کمی لاغرتر شده است و پرهاشم کمی نامرتب است و مثل بقیه کاسکو ها تمیز و مرتب نیست به نظر شما مشکل از کجاست؟(در ضمن این کاسکو از صبح تا ظهر غذا نمیخوره تا وقتی ما ناهار بخوریم میخوره البته غذاش کم نشده است)
    سلام
    کاسکو شما چند وقته دست شماست و چه میزان اهلیه؟؟؟میشه لطفا یکم در موردش توضیح بدید؟؟؟
    یک عکس هم از خود پرنده بزارید تا ببینیم پرهای به چه صورته و آیا لاغر شده
    ممنون

کاربر عالی

تخصص
    برنامه نویس و طراحی سایت و...
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    میانگین پست در روز
    0.34
    تعداد ارسال ها
    370
    سلام دوستان عزیز
    خسته نباشید
    احتمال داره تو لک رفته باشه بنظرم

کاربر موثر

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    میانگین پست در روز
    0.09
    تعداد ارسال ها
    103
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    سلام
    کاسکو شما چند وقته دست شماست و چه میزان اهلیه؟؟؟میشه لطفا یکم در موردش توضیح بدید؟؟؟
    یک عکس هم از خود پرنده بزارید تا ببینیم پرهای به چه صورته و آیا لاغر شده
    ممنون
    سلام
    دوست عزیز الان حدود 3 ماه هست که دارمش به جز حرف زدن همه جوره رامه یعنی هم سر میده هم روی دست میاد هم باهامون بازی میکنه
    فقط حرف نمیزنه
    در اولین فرصت عکس هم میذارم
    البته بنده طبق فرمایش شما دمای خونه رو بردم بالا که پرهاش بریزه همون پرهای خراب. یکی دیگر از دوستان هم گفته بود که وقتی توی لک میره شلخته میشه اما به نظرم لاغر شده
    شب به گلستان تنها ، منتظرت بودم باده ناکامی در ، هجر تو پیمودم
    منتظرت بودم
    منتظرت بودم

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.75
    تعداد ارسال ها
    1,028
    سلام
    دوست عزیز الان حدود 3 ماه هست که دارمش به جز حرف زدن همه جوره رامه یعنی هم سر میده هم روی دست میاد هم باهامون بازی میکنه
    فقط حرف نمیزنه
    در اولین فرصت عکس هم میذارم
    البته بنده طبق فرمایش شما دمای خونه رو بردم بالا که پرهاش بریزه همون پرهای خراب. یکی دیگر از دوستان هم گفته بود که وقتی توی لک میره شلخته میشه اما به نظرم لاغر شده
    این که هر وقت دلش بخواد میاد روی دست شما دلیلش اینه که اونطور که باید باهاش کار نشده،شما سعی کنید زیاد بیاریدش روی دست و باهاش تمرین استپ آپ کنید یعنی بیاریدش روی دست و با اون یکی دست به زیر سینش فشار بدید تا بیاد روی دست دیگتون و این تمرین رو زیاد انجام بدید تا یاد بگیره هر وقت دست بردید سمتش بیاد روی دستتون،سعی کنید هر وقت تونستید با دست بهش غذا بدید و بهش محبت کنید تا درست بشه
    اگر پرهای یکم نا مرتب شده و هر روز تعداد زیادی پر اصلی(همون پرهای خاکستری) از کاسکو میریزه (با ریشه) یعنی تو لک رفته،در مورد لاغر بودن هم بیاریدش روی دست و به سینش دست بزنید ببینید تیغه وسط سینه خیلی نمایان شده و اطراف اون گوشت داره یا سفته؟؟؟

کاربر موثر

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس-کوتوله-مرغ عشق-فنچ
    شماره عضویت
    15055
    میانگین پست در روز
    0.14
    تعداد ارسال ها
    150
    سلام
    دوستان کاسکوی بنده صدارو تقلید میکنه
    یه دفعه فقط صدای گربه دراوردم یاد گرفت و گفت-اسمه خودشو با اهنگ میگه
    اگه خواهرم باشه به همه سر میده اما اگه خواهرم نباشه اصلا
    یک هفتس اوردمش
    میخواستم بدونم با این حالت چجوری باهاش رفتار بشه؟
    جز تخمه هیچی نمیخوره
    انار کرفس نخود پخته هم داره اما نمیخوره

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.75
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.R.A.S.H نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کاسکوی بنده صدارو تقلید میکنه
    یه دفعه فقط صدای گربه دراوردم یاد گرفت و گفت-اسمه خودشو با اهنگ میگه
    اگه خواهرم باشه به همه سر میده اما اگه خواهرم نباشه اصلا
    یک هفتس اوردمش
    میخواستم بدونم با این حالت چجوری باهاش رفتار بشه؟
    جز تخمه هیچی نمیخوره
    انار کرفس نخود پخته هم داره اما نمیخوره
    سلام
    طوطی ها مغمولا صداها رو راحتتر از کلمات یاد میگیرند
    این که رفتار بهتری نسبت به همشیرتون داشته باشه یا وقتی ایشون هستند به همه سرمیده به خاطراعتمادی هست که به همشیرتون دارند،سعی کنید براش وقت بزارید و اعضا خونه بهش محبت کنند تا کم کم این حس اعتماد رو به همه پیدا کنه
    تغییر غذای طوطی هم ممکنه چند هفته طول بکشه،شما هر روز انواع میوه ها رو براش بزارید و دصد کمی از تخمه رو کم کنید تا با اونها خودش رو سیر کنه
    ویرایش توسط اسکندری : 13th January 2014 در ساعت 12:27 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)