فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 186 از 693 نخستنخست ... 86136176184185186187188196236286686 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,851 به 1,860 از 6928
    کاربرفعال

تخصص
    تکثیر کننده دیسکس
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    گرين چيك
    شماره عضویت
    15110
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    50
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    البته من تجربه نگاهداری از طوطی ها رو دارم ولی هیچ وقت تلاش نکردم سخنگو یا رامشون کنم برای همین بین این سه طوطی شک دارم چون میخوام روشون کار کنم و وقت بذارم شرایط نگاهداری رو هم اگه نداشتم به فکر خرید نمی افتادم

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amis9977 نمایش پست ها
    البته من تجربه نگاهداری از طوطی ها رو دارم ولی هیچ وقت تلاش نکردم سخنگو یا رامشون کنم برای همین بین این سه طوطی شک دارم چون میخوام روشون کار کنم و وقت بذارم شرایط نگاهداری رو هم اگه نداشتم به فکر خرید نمی افتادم
    نه دوست عزیز کسی نگفت شما شرایطش رو ندارید . من پیشنهاد میدم با کاسکو شروع کنید چون شرایط متعالی نسبت به بقیه داره . توی هر سنی هم رام میشه و سخنگو ... انتخاب که میکنید باید انتخاب اول و آخر باشه چون نگهداریشون و رام شدن و سخنگو شدن زمان بر هست و اگر شما واقعا دلسوز پرنده باشید سعی میکنید از خودتون جداش نکنید . از اینجا به بعد مسیله یکم سلیقه ای هست اما به نظرم کاسکو برای شما مناسب تر هست .

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    دوست عزیز پیشنهاد میکنم اول در مورد این سه طوطی که گفتید یکم مطالعه و. تحقیق کنید بعد ببینید کدوم یکی با ویژگی هایی که میخواین جور در میاد
    کاسکو طوطی فوق العاده احساسی و باهوشیه و راحتتر نسبت به بقیه رام میشه و به حرف میاد و رفاقت خوبی با صاحبش داره اما میزان سروصدا و گردش زیاده و زمان بیشتری برای تمرین و تمیزکاری نیاز داره
    شاه طوطی رفیق نمیشه ولی خوب رام میشه و حرف زدنشم بد نیست اما به کاسکو نمیرسه و زمان کمتری نیاز داره
    آمازون رو کلا بیخیال بشید چون اولا جوجه درست و حسابی نژاد خوبش تو ایران حکم طلای کم یابو داره و گه گداری هم که وارد میشه فروشنده به قیمت خون باباشون روش قیمت میزارن.
    نگهداری هیچ کدوم از طوطی ها به نظر من سخت نیست فقط مهم اینه که قبل از خرید اطلاعاتتون رو نسبت به طوطی بالا ببرید و خلقیات و رفتارش رو بشناسید بعد اقدام به خرید کنید

کاربرفعال

تخصص
    تکثیر کننده دیسکس
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    گرين چيك
    شماره عضویت
    15110
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    50
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    دوست عزیز پیشنهاد میکنم اول در مورد این سه طوطی که گفتید یکم مطالعه و. تحقیق کنید بعد ببینید کدوم یکی با ویژگی هایی که میخواین جور در میاد
    کاسکو طوطی فوق العاده احساسی و باهوشیه و راحتتر نسبت به بقیه رام میشه و به حرف میاد و رفاقت خوبی با صاحبش داره اما میزان سروصدا و گردش زیاده و زمان بیشتری برای تمرین و تمیزکاری نیاز داره
    شاه طوطی رفیق نمیشه ولی خوب رام میشه و حرف زدنشم بد نیست اما به کاسکو نمیرسه و زمان کمتری نیاز داره
    آمازون رو کلا بیخیال بشید چون اولا جوجه درست و حسابی نژاد خوبش تو ایران حکم طلای کم یابو داره و گه گداری هم که وارد میشه فروشنده به قیمت خون باباشون روش قیمت میزارن.
    نگهداری هیچ کدوم از طوطی ها به نظر من سخت نیست فقط مهم اینه که قبل از خرید اطلاعاتتون رو نسبت به طوطی بالا ببرید و خلقیات و رفتارش رو بشناسید بعد اقدام به خرید کنید
    ممنون از جوابت بهزاد عزیز

کاربرفعال

تخصص
    تکثیر کننده دیسکس
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    گرين چيك
    شماره عضویت
    15110
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    50
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    ببخشید منظورتون از نژاد خوبه آمازون چیه مگه بال نارنجی که تو ایران رایج هست استداد کم تری از آمازون های دیگه داره؟

کاربر عالی

تخصص
    برنامه نویس و طراحی سایت و...
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    میانگین پست در روز
    0.34
    تعداد ارسال ها
    370
    ببخشید منظورتون از نژاد خوبه آمازون چیه مگه بال نارنجی که تو ایران رایج هست استداد کم تری از آمازون های دیگه داره؟
    دوست عزیز شما آمازون بنظرم بیخیال شین حالا میل خودتون...همون کاسکو رو بچسبید اگر بودجش دارین میتونین یک کاسکو اهلی و سخنگو و یا یک جوجه کاسکو 1 الی 2 ساله بخرید موفق باشید

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    بله دربین آمازونها،آمازون پشت گردن زرد و کله زرد دوبل و پیشانی آبی هستند که قدرت سخنگویی خوبی دارند
    آمازونهایی که شما تو مغازه میبینید و مغازه دارها به اسم کاسکو سبز میشناسند بال نارنجی هستند که استعداد جالبی در سخنگویی ندارند به علاوه پیدا کردن یک آمازون بال نارنجی جوجه هم تو ایران سخته و رو هوا میبرنش دیگه بقیه نژادهایی که گفتم بماند
    بعدشم پارسال یه بنده خدایی همچین بازار امازون رو گرم کرد که الان قیمت آمازون 4-5 برابر قیمت واقعی اون تو ایران خرید و فروش میشه

کاربرفعال

تخصص
    مهندسی کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    86
    با سلام خدمت دوستان من یک مشکلی دارم وقتی در قفس کاسکورو باز میکنم سریع میخواد بیاد بیرون به تخمه کار نداره اصلا با وجود اینکه به گفته دوستان روزی 3ساعت بیرونش میارم در یک ساعت خاص ولی نمیدونم چرا اینجوری شده چیکار کنم دوستان مجبور شدم از پشت میله یک مدت بهش تخمه بدم؟ یک سوال دیگم داشتم میخواستم بدونم کاسکوها تا چند سالگی زیر دمشون تیره هست؟ البته میدونم راه دقیق تشخیص سن از چشم هست ولی میخواستم بدونم تا چه سنی زیر دمش سیاه میمونه؟ ممنون

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان من یک مشکلی دارم وقتی در قفس کاسکورو باز میکنم سریع میخواد بیاد بیرون به تخمه کار نداره اصلا با وجود اینکه به گفته دوستان روزی 3ساعت بیرونش میارم در یک ساعت خاص ولی نمیدونم چرا اینجوری شده چیکار کنم دوستان مجبور شدم از پشت میله یک مدت بهش تخمه بدم؟ یک سوال دیگم داشتم میخواستم بدونم کاسکوها تا چند سالگی زیر دمشون تیره هست؟ البته میدونم راه دقیق تشخیص سن از چشم هست ولی میخواستم بدونم تا چه سنی زیر دمش سیاه میمونه؟ ممنون
    عزیز من شما تازه 2 روزه طبق برنامه بیرون میاریدش یکم صبر داشته باشید،ترک عادت و تعلیم طوطی صبر زیادی میخواد
    وقتی در قفس باز میشه میخواد بیاد بیرون بهش اجازه ندید،در قفس رو ببندید و بعد چند دقیقه دیگه برید سراغش،هر وقت این کار رو انجام داد شما در قفس رو چند دقیقه ببند بعد از چند دقیقه دوباره برید سراغش و تخمه رو با دست بهش بدید تا بفهمه که دوست ندارید بیاد بیرون و بهش اجازه نمیدید بیاد بیرون
    اون تیرگی انتهای دم طوطی هم بعد از اولین پر ریزی میریزه و پرهای قرمز جاشو میگیره

کاربرفعال

تخصص
    تکثیر کننده دیسکس
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    گرين چيك
    شماره عضویت
    15110
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    50
    سلام دوستان الآن قیمت کاسکو اهلی که 1 یا 2 کلمه حرف بزنه کم سن هم باشه چقدر هست؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)