صفحه 18 از 1238 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637681185181018 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 171 به 180 از 12376
    کاربر ساده

شماره عضویت
    117
    نقل قول نوشته اصلی توسط ايلخاني نمایش پست ها

دوست عزيز محاله آب در دماي 60 يا 70 درجه بجوش بياد..دماي جوش آب 100 درجه هست....در ضمن اينها اگر بصورت خيس خورده باشن بهتره فقط بايد مراقب بود كه كپك نزنند و فاسد نشن....بايد هر روز بو كرد كه بوي گنديدگي ندن.
    سلام
    به جوش آمدن آب در دماي پائين تر از 100 درجه نه تنها محاله بلكه كار بسيار سادهايست.
    آب در شرايط استاندارد يعني فشار يك اتمسفر و دماي 273 درجه كلوين ، در دماي 100 درجه به جوش مايد.اما در شرايط غير استاندارد، بطور مثال اگر فشار را كاهش دهيم آب در دماي پائين تري به جوش مي ايد.

کاربر ساده

شماره عضویت
    117
    نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
    دوستان پسر من شبا بعد پارچه انداختن یکم قفس نوردی میکنه و آخرش روی نشیمن نمیخوابه میچسبه به یه دیواره قفس و آویزون میخوابه
    این عیبی داره؟
    جان عذر میخوام تکرار می کنم اینجاشو متوجه نشدم
    وقتی غذا میدم آروم آروم سعی کنم برم رو سرش یا به زور کلا بیوفتم به جون سرش؟؟؟
    از 6 غروب تا 10 بیرونه خیلی رو قفس آرومه جدیدا وقتی با دست میدم انگشتمو لمس میکنه
    ارتفاع قفسم هم زیاد بود یعنی وقتی بیرون بود از سرم بالا تر بد جوری مغرور شده بود
    الان بیرون تا زیر سینمه به توصیه استاد عزیز خان d:
    سلام
    كاسكوي من هم اوايل كه اورده بودمش خونه همين مشكل رو داشت و ميرفت كف قفس ،حتي يكبار از شب تا صبح كف قفس بود.
    من خودم يك كاور براي قفسش درست كردم كه از يك طرف دوخته نشده بود و وقتي مي انداختم روي قفس ان قسمت را بالا ميزدم و وقتي برقها را خاموش ميكردم، 10 دقيقه بعد ان را پايين مي انداختم. يك هفته اين كار را انجام دادم تا ترسش ريخت و عادت كرد و الان از همان ابتدا قفس را كامل با كاور مي پوشانم.

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    وای دوستان باور نمی کنید من 10بار ه لوبیا و عدس گذاشتم ولی آرام اصلا نگاه نمی کنههههههههههه از ظهر تا اخر شب ولی حتی با دست هم نخورد....
    سلام دوست عزیز
    معلومه باره اول دوم نمیخوره انقدر بذار تا بخوره با دست هی بهش بده سماجت کن یکم تخمشو کم کن یا چند ساعت ور دار مجبور بشه بخوره
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام
    من ممكنه فردا از ساعت1و2عصر تا 1و2نصف شب خونه نباشم اشكالي نداره خاكستريم تو اين مدت تو خونه تنها باشه؟؟
    سلام دوست عزیز
    نه چه اشکالی داره بیشتر از یه صبح تا شب بده اثباب بازی غذا آبش یادت نره
    نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
    راستش غذا میخوره اما نه مثل قبل !
    با دست بهش میدم میخوره
    ولی سر حاله
    امیدوارم همونطور که گفتید حل شه اینجا دامپزشک خوب برای طوطی نیست
    سلام دوست عزیز
    اگه مشکلی نداشته باشه به دامپزشک نیاز نیست ولی اگه اسهالش بند نیاد یا علایمی نشانه مریضی بی حالی غذا نخوردن عطسه اب ریزش بینی کز کردن چرت زدن کثیفی پشتش و ......... هر مورده مشکوکی سریع باید به پزشک مراجعه کنی چون بعضی از بیماریها به سه روز نمیکشه از پا درشون میاره البته دور از جون همه طوطیها
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    به تمامه خانومهای سایت روزه زن رو تبریک می گم....

سلام دوستان آرام وقتی م یاد بیرون فقط از خودش صدا در می یاره...به نظرتون راهی هست که تو قفسش هم صدا در بیاره؟؟؟؟؟؟؟؟ یا باید با این قضییه کنار بیام؟ چون فکر می کنم اگه هم بخواد به حرف بیاد باید بیرون باشه؟تو قفس ساکته ساکته اما بیرون شیطون و پر جنبوجوش البته با این که پرهاشو هنوز نزدم از رو قفسش تکون نمی خوره یعنی تو قلمرو خودشه .....

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    به تمامه خانومهای سایت روزه زن رو تبریک می گم....

سلام دوستان آرام وقتی م یاد بیرون فقط از خودش صدا در می یاره...به نظرتون راهی هست که تو قفسش هم صدا در بیاره؟؟؟؟؟؟؟؟ یا باید با این قضییه کنار بیام؟ چون فکر می کنم اگه هم بخواد به حرف بیاد باید بیرون باشه؟تو قفس ساکته ساکته اما بیرون شیطون و پر جنبوجوش البته با این که پرهاشو هنوز نزدم از رو قفسش تکون نمی خوره یعنی تو قلمرو خودشه .....
    سلام دوست عزیز
    منم به نوبه خودم تولد حضرت زهرا و روز زن رو به همه زنان و مادران تبریک میگم
    طوطیه من بر عکس ماله شما وقتی بیرونه ساکته ولی تو قفس شلوغ فرقی نمیکنه تو هر صورتی شما تمرین خودتو انجام بده انقدرم حساسیت به خرج نده والا همشون به حرف میان حتی اگه باهاش تمرین نکنی بعد از چند وقت کلمه ای که تو خونه زیاد به کار برده شده رو تکرار میکنه پس نگرانی نداره فقط تو اون شرایط چند کلمه که شاید شما دوست ندارین یاد میگیره ولی اگه باهاش تمرین کنی اون چیزی که شما دوست داری و کلمات زیاد پس با صبر و حوصله باهاش کار کن اینقدر عجول نباشید گر صبر کنی کاسکو به چه چه آید
    موفق باشی

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریم آبشوروگیاهی..کاسکو..بیردد دراگون
    شماره عضویت
    19
    سلام به همگی دوستان
    من که دیگه جلوی کاسکوم کم آوردم هرچی سرشو میخاونم هرچی حمام می برمش هر چقدر باهاش خوش رفتاری میکنم بازم از غار زدنش کم نمی کنه همه کارمم دقیق انجام میدم طبق گفته شما دوستان ولی بازم میرم جلوی قفس شروع می کنه به غار زدن یک از دوستان گفت بزارش یه جای بلند و باهاش هیچ کاری نداشته باش به نظر شما این کارو انجام بدم یا نه ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    [QUOTE=m.zamani;1401]سلام به همگی دوستان
    من که دیگه جلوی کاسکوم کم آوردم هرچی سرشو میخاونم هرچی حمام می برمش هر چقدر باهاش خوش رفتاری میکنم بازم از غار زدنش کم نمی کنه همه کارمم دقیق انجام میدم طبق گفته شما دوستان ولی بازم میرم جلوی قفس شروع می کنه به غار زدن یک از دوستان گفت بزارش یه جای بلند و باهاش هیچ کاری نداشته باش به نظر شما این کارو انجام بدم یا نه ؟[/

یعنی طوطی شما هیچ فرقی نکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ راستی اسمش چییه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربر ساده

شماره عضویت
    197
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.zamani نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان
    من که دیگه جلوی کاسکوم کم آوردم هرچی سرشو میخاونم هرچی حمام می برمش هر چقدر باهاش خوش رفتاری میکنم بازم از غار زدنش کم نمی کنه همه کارمم دقیق انجام میدم طبق گفته شما دوستان ولی بازم میرم جلوی قفس شروع می کنه به غار زدن یک از دوستان گفت بزارش یه جای بلند و باهاش هیچ کاری نداشته باش به نظر شما این کارو انجام بدم یا نه ؟

دوست محترم این جوری که شما می گی نشون می ده شما هیچی بلد نیستی .کاش به جای کاسکو ملنگو می خردیدی تا تمرین بشه برات.

شما کاسکوت از غار نیفتاده سرشو جرا می خارونی .اطلا کی گفته بری بشینی جلو قفسش اینکه نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عجله کنی کاسکوت از استرس بیشتر دشمن .میشه.شما با ید دوهفته باهاش مهر بونی کنی.فقط غذا بدی ظروفشو عوض کنی احیانا موقع تعویض غذا غار کشید بی محلی کنی. تا کارات از یادش بره.توی این دوهفته ببریش حمام توی قفس.بعد یه 10-15 روزی هم بهش با دستم غذا بدی ((به همراه روش سنتی.)) شد 25 روز بعد 25 روز هنوز تو اجازه داره وقتی غذا می دی بهش بادست نوک انگشتتو بزنی به منقارش اونم یواشکی یه 15 روزهم اونو حساب کنی سر جم بزنی 40 روز بعد می تونی کاسکوتو بخارونی .شد؟ می تونی ؟ مردشی؟ حوصلشو داری.یا می خوای توی یه هفته کاری کنی که یکسال هم اجازه ندی دورو برش بپلکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

کاربر ساده

شماره عضویت
    197
    کاسکوی من الان درست 4 ماهه پیشمه .با لطف راهنمایی اقا در وهله اول و با مطالعه خودم الان اولا رودست میاد .روشنه میاد.می زاره سرشو بخارونم.بهحمام روی دستم میره. شرطی هم کردم.

کاسکوی من از قفس خارج شدنش شرطیه .یعنی وقتی به تورکی میگم بیا بیرون بلا فاصله میاد.و وقتی بهش میگن برو قفس بال فاصله میره.
    هر کی که کاسکوش از یه ماه بیشتر باشه که اومده خونه و پرشهام زده شده بخواد روششو می گم بهش.

الان هم دارم مرحله حرفیدنو باهاش ور می رم.تا اینجا باورم نمی شد پیش برم.می گفتم این ادم بشو نیست ولی دیدم بلاخره با وقت گذاشتن می شه.انشالله منتظرم حرفید یاد بگیره بهش اسم خانو یاد میدم بگه " ادم خوبیه""

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریم آبشوروگیاهی..کاسکو..بیردد دراگون
    شماره عضویت
    19
    [QUOTE=hamed_137077;1423]
    دوست محترم این جوری که شما می گی نشون می ده شما هیچی بلد نیستی .کاش به جای کاسکو ملنگو می خردیدی تا تمرین بشه برات.

شما کاسکوت از غار نیفتاده سرشو جرا می خارونی .اطلا کی گفته بری بشینی جلو قفسش اینکه نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عجله کنی کاسکوت از استرس بیشتر دشمن .میشه.شما با ید دوهفته باهاش مهر بونی کنی.فقط غذا بدی ظروفشو عوض کنی احیانا موقع تعویض غذا غار کشید بی محلی کنی. تا کارات از یادش بره.توی این دوهفته ببریش حمام توی قفس.بعد یه 10-15 روزی هم بهش با دستم غذا بدی ((به همراه روش سنتی.)) شد 25 روز بعد 25 روز هنوز تو اجازه داره وقتی غذا می دی بهش بادست نوک انگشتتو بزنی به منقارش اونم یواشکی یه 15 روزهم اونو حساب کنی سر جم بزنی 40 روز بعد می تونی کاسکوتو بخارونی .شد؟ می تونی ؟ مردشی؟ حوصلشو داری.یا می خوای توی یه هفته کاری کنی که یکسال هم اجازه ندی دورو برش بپلکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟[/QUOTE

دوست عزیز بنده در مورد کاسکو هیچ اطلاعاتی ندارم
    من تا 15 روز اصلا با این زبون بسته کاری نداشتم و آب و غذا و نظافت کف و انجام میدادم و بعد از 15روز اولین حمامشو بردم و بعداز 4روز دومین حمام وبعد از 4روز دیگه سومین حمام ولی از غار کشیدنش کم نشد شروع کردم با دست غذا دادن ازدستم فقط بادام زمینی مگیره ومیخوره وبقیه جیزارو میگیره پرت میکنه که اونم با تمربن بالاخره درست میشه در مورد غار زدنش از اساتید پرسیدم که دوستان فرمودن که باید تو یه اتاق نسبتا تاریک سعی کنی سرشو بخارونی تامزه سر خارودن زیر دندونش بیادبنده هم همین کارو کردم ولی بازم غار میکشه
    حالا استاد عزیز شما بفرمایید کجای کار من اشتباه بوده تامن بتونم با راهنمایی شما استاد بزرگ این کاسکو رو رام کنم بنده از این به بعد فقط از شما دستور خواهم گرفت.

صفحه 18 از 1238 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637681185181018 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)