کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    بچه ها من تصمیم دارم گاهی وسط تاپیک هایی مثل اینجا بحث های متفرقه در رابطه با موضوع داشته باشیم اگه همه شرکت کنن خیلی خوب می شه کمک می شه هم جالب باشه هم اطلاعاتمون بره بالا.

امروز از عکس ار کاسکو عجیب و خوشگل شروع می کنیم. این عکس مال یکی از دوستان غیر ایرانیم هست به نظرم خیلی قیافه جالبی داره انگار کنگو و تیمنه قاطی هست. نظر بقیه چیه؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    واقعا جالبه.نه ميشه گفت كنگو و نه ميشه گفت تيمنه.حالت نوكش مثل تيمنه هست ولي دمش قرمزه.
    ممكنه از جفت شدن كنگو و تيمنه جوجه اينجوري بشه؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    [QUOTE=shahrzad;13543]بچه ها من تصمیم دارم گاهی وسط تاپیک هایی مثل اینجا بحث های متفرقه در رابطه با موضوع داشته باشیم اگه همه شرکت کنن خیلی خوب می شه کمک می شه هم جالب باشه هم اطلاعاتمون بره بالا.

امروز از عکس ار کاسکو عجیب و خوشگل شروع می کنیم. این عکس مال یکی از دوستان غیر ایرانیم هست به نظرم خیلی قیافه جالبی داره انگار کنگو و تیمنه قاطی هست. نظر بقیه چیه؟

سلام
    جالبه
    شايد تمينه اي باشه كه رنگ دمش قرمزه وقتي توي كنگو ها موتاسيون اتفاق مي افته و پرهاي رنگي در ميارن و يك لكه هاي قرمز يا آبي يا قهوه اي توي پرهاشون ديده ميشه خب ممكنه براي تيمنه ها هم اتفاق بيفته ... من ديدم كه دم شكلاتي رنگ بعضي تيمنه ها به جاي قهو ه اي يا شكلاتي قرمز بوده ...... يعني رنگ قرمزش زياد بوده
    ولي به هر حال اين عكس خيلي جالبيه

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3197
    سلام من يه كاربر تازه واردم . يه سوال داشتم
    تا حالا تونستين به كاسكو يه بيت شعر يا آواز آموزش بدين ؟ اگه تونستين روش خاصي داره ؟

کاربر ساده

شماره عضویت
    3187

سلام

سلام

باتوجه به حضور 2 کاسکو در دنیای حیواناتخانه ما از این به بعد

باید از مطالب اینجا حسابی استفاده کنم

سپاسگذارم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    بچه ها اسم این کاسکو که گذاشتم ساواناست از صاحبشم پرسیدم گفت کاسکو کاملا تیمنه هست آزمایش هم داده هیچ اختلال و جهشی نداره شانسی اینقدر خوشگله.البته بعد پر ریزی یکم پر رنگتر شده در واقع همینی شده که می بینین قبلا از اینم روشنتر بوده یعنی خیلی شبیه کنگو هست ولی کنگو نیست

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    با سلام خدمت دوستان
    من مولتی ویتامین و مواد معدنی و اسباب بازی میخوام.از دوستان کسی هست که بتونه برام بفرسته و هزینشو براش ارسال کنم.
    با سپاس از همه دوستان

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    تصاویر از طوطی هایی که قاچاقچیان گرفتن و البته دولت آلمان گرفتتشون و بعد رسیدگی به جنگل برشون گردوند. این بیچاره ها چندین روز گشنه مونده بودن پرههاشونم همه چسبیده چون با چسب گرفته بودنشون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    سلام بچه ها.امروز در قفس رو باز کردم و به الکس بلال دادم و دیگه دستمو هم بکنم تو قفس نمیترسه.بعدم بعد اینکه بلال تمام شد دستمو گرفتم جلو پاش اونم حی هر دفعه با 1 پاش انگشتای منو میگرفت و منم به پاش دست میزدم و اونم هیچ کاری نداشت.فقط 1 اتفاق افتاد که نمیدونم خوب بود یا بد اونم این بود که منکه درشو باز کرده بودم تا بهش غذا بدم همینجور که قفس نوردی میکرد ناگهان دیدم اروم امده روی در و داره میره بالای قفسش منم گفتم بزارم فعلا بره و بعد که رفت بعد چند دقیقه پرید پایین و رفت روی فرش منم قفسشو بردم جلوش اونم رفت توی قفسش.بعد شیطون گولم زد رفتم چوب بالای قفسشو اوردم گزاشتم اون بالا بشینه 1 کم بال بال زد و بعدم دیگه رفت تو کار پر ارایی و بعد 15 دقیقه اینا دستمو بردم طرفش و اونم از رو چوبش بلند شد و رفت روی در و وقتی چوبو ور داشتم پرید زمین منم قفسشو گزاشتم رفت تو و بعدشم بردم گزاشتم سر جاش.روی قفسم بود زیاد نمیترسید ازم فقط 1 کم غرغر میکرد.ممنون میشم راهنماییم کنید.ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali133 نمایش پست ها
    سلام بچه ها.امروز در قفس رو باز کردم و به الکس بلال دادم و دیگه دستمو هم بکنم تو قفس نمیترسه.بعدم بعد اینکه بلال تمام شد دستمو گرفتم جلو پاش اونم حی هر دفعه با 1 پاش انگشتای منو میگرفت و منم به پاش دست میزدم و اونم هیچ کاری نداشت.فقط 1 اتفاق افتاد که نمیدونم خوب بود یا بد اونم این بود که منکه درشو باز کرده بودم تا بهش غذا بدم همینجور که قفس نوردی میکرد ناگهان دیدم اروم امده روی در و داره میره بالای قفسش منم گفتم بزارم فعلا بره و بعد که رفت بعد چند دقیقه پرید پایین و رفت روی فرش منم قفسشو بردم جلوش اونم رفت توی قفسش.بعد شیطون گولم زد رفتم چوب بالای قفسشو اوردم گزاشتم اون بالا بشینه 1 کم بال بال زد و بعدم دیگه رفت تو کار پر ارایی و بعد 15 دقیقه اینا دستمو بردم طرفش و اونم از رو چوبش بلند شد و رفت روی در و وقتی چوبو ور داشتم پرید زمین منم قفسشو گزاشتم رفت تو و بعدشم بردم گزاشتم سر جاش.روی قفسم بود زیاد نمیترسید ازم فقط 1 کم غرغر میکرد.ممنون میشم راهنماییم کنید.ممنون
    علی جان چقدر کارها کردی ... اتفاق بدی نیفتاده خدا رو شکر الکس طوطی دوست داشتنی هست خوش اخلاق و خوش قلق راحت می یاد بیرون راحتم می ره تو قفس. شما هم بهترین اخلاق رو داری و اینه که هول نمی شه و خونسردیت رو حفظ می کنی. وقتی اتفاقی می یاد بیرون بهترین کار همین هست که خونسرد باشی و هیچ وقت با زور گرفتن و پراچه رو سر انداختن نکنیش تو قفس

صفحه 176 از 1238 نخستنخست ... 761261571581591601611621631641651661671681691701711721731741751761771781791801811821831841851861871881891901911921931941952262766761176 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)