کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    نقل قول نوشته اصلی توسط natsi نمایش پست ها
    با سلام

دوست عزیز ، اینکار عادت تمام کاسکو هاست و باید باهاش کنار بیاید ...

باید اینکار های کاسکو رو تحمل کنید تا به شیرینی های کارهاش برسید...جسارتا اگر قرار باشه به این زودی حوصلتون سر بره که نمیتونید بعد ها تحم کنید ... تازه اولشه ...

یادتون باشه صبر ، صبر ، صبر

هر که طاووس خواهد .....

دربره جابجاییش هم عرض کنم اگر اینطور که شما میفرمایید از اهالیه خونه نمیترسه، بهتره که بیاریدش در محلی از خونه که خانوادتون اونجا بیشتر جمع میشند ... فقط اجازه ندید افراد غریبه خیلی بهش نزدیک بشند و یا سر به سرش بزارند .... بهتره جایی هم باشه که به تلوزیون هم دید داشته باشه ...

موفق باشید
    مرسی اقا سهیل.من نگفتم که حوصلم سر رفته.گفتم تنها مشکلم سرو صدای اول صبحشه با جابجایی حل میشه.در مورد ترس هم با همه خوبه و از دستشون غذا میگیره و فقط هنوز 1 کم از پدرم میترسه و اینجایی که میزارمش تلوزیون هم میتونه ببینه.در مورد افراد غریبه هم ما زیاد مهمون اینا نداریم و کسایی هم که بیان زیاد اهل این چیزا نیستن خدا رو شکر.من هم زیاد مشکلم با سرو صداش خودم نیستم و چون برادرم هم توی اتاق من میخوابه برای همون 1 کم از اون لحاظ مشکل دارم.باز هم مرسی از توجهتون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    نقل قول نوشته اصلی توسط gray_parrot نمایش پست ها
    علی جان گفته های آقا سهیل کاملا درسته
    شما طوطی مال خودتونه اگر اعصابشو ندارین بهترین راه اینه که بفروشینش
    اگر کلافه میشید پس معلومه که هنوز عاشق طوطیتون نیستین
    من والا آسمون رو مکسی به زمین بیاره عاشقش هستم تا وقتی پیشمه برادرام هم خیلی حرف میزدن و میگفتن سرو صداش بالاست از اونجایی که میدونستم عادت میکننن دو سه دفعه باهاشون برخورد کردم من صبح با صداش بیدار میشم کلی حال میکنم اینقدر هم بهش عادت دارم با همون سرو صدا خوابم میبره شما اگه بخواین فقط با بالا رفتن طوطی کلافه بشین پس کلا نگه داری از طوطی رو ببوس بزار کنار فکر کن بچته اگه صبح گریه کرد میخوای پرتش کنی بیرون بگی من خوابم میاد
    اگر سبک خوابی شب رو دیر بخواب تا خوابت سنگین بشه بعد بیدار نمیشی میتونی انتقالش هم بدی خوبه و به توصیه های سهیل عزیز توجه کنی
    :smile (105):

سلام داداش من.الکس اولا دوست منه و عشق من نیست.این چه حرفیه که شما میگید من هنوز عاشق الکس نیستم؟بالاخره هر انسانش 1 مشکلی داره من نمیتونم کارو زندگیمو تعطیل کنم برای عشقم.درسته این با پای خودش نیومده و من اوردمش و خودم هم راه حلشو پیدا کردم و میخواهم منتقلش کنم.شما عشقت طوطیتونه ولی من به هیچ کس و هیچ چیز دل نمی بندم ولی هرکاری هم از دستم بر بیاد برای خوشیش میکنم.من با منتقل کردنش هم میتونم جایی بزارمش که حوصلش سر نره و هم من راحت تر باشم.اینجوری نه سیخ میسوزه و نه کباب.باز هم مرسی که به یاد من و طوطیم هستین.از همه کمال تشکر رو دارم

کاربر ساده

شماره عضویت
    1519
    سلام دوستان عزیزم دفعه پیش نتونتستم عکسی کاسکوم رو آپلود کنم . اینبار عکسای جدید با نور معمولی اطاق گرفتم و سعی کردم حجم فایل رو پایین بیارم ... از دوستان استادم تقاضا دارم نظراتشون رو در مورد این طوطی بفرمایند راستش چند مدت این رنگ چشماش و ترس از سن بالا بودنش اذیتم می کنه این طوطی رو 12 روزه که گرفتم امروزام اولین حمومش رو بردم.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط maloos;1***3
    سلام دوستان عزیزم دفعه پیش نتونتستم عکسی کاسکوم رو آپلود کنم . اینبار عکسای جدید با نور معمولی اطاق گرفتم و سعی کردم حجم فایل رو پایین بیارم ... از دوستان استادم تقاضا دارم نظراتشون رو در مورد این طوطی بفرمایند راستش چند مدت این رنگ چشماش و ترس از سن بالا بودنش اذیتم می کنه این طوطی رو 12 روزه که گرفتم امروزام اولین حمومش رو بردم.
    ملوس جان عکسها خوب نیست تو عکسهایی که گرفتی نمی دونم مال نور هست یا اگر خودتم همینی هست که می بینی زردی داره چشم و خوب مشخص هست سن پایین نیست.

کاربر موثر

شماره عضویت
    558
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali133 نمایش پست ها

سلام داداش من.الکس اولا دوست منه و عشق من نیست.این چه حرفیه که شما میگید من هنوز عاشق الکس نیستم؟بالاخره هر انسانش 1 مشکلی داره من نمیتونم کارو زندگیمو تعطیل کنم برای عشقم.درسته این با پای خودش نیومده و من اوردمش و خودم هم راه حلشو پیدا کردم و میخواهم منتقلش کنم.شما عشقت طوطیتونه ولی من به هیچ کس و هیچ چیز دل نمی بندم ولی هرکاری هم از دستم بر بیاد برای خوشیش میکنم.من با منتقل کردنش هم میتونم جایی بزارمش که حوصلش سر نره و هم من راحت تر باشم.اینجوری نه سیخ میسوزه و نه کباب.باز هم مرسی که به یاد من و طوطیم هستین.از همه کمال تشکر رو دارم
    :smile (140):علی جان:smile (44): منم پرندم دوست منه ولی زیاد به این اذیت کردناش اهمیت نمیدم:smile (183): خوب دیگه به قول آقا دوست داشتن پرنده و اهمیت به خوشحال بودنش مربوط به عشق به پرندست شما اگه دوستش داشته باشین سعی میکنید برای خوش موندنش تلاش کنید ضمنا علاقه به پرندتون موجب میشه که زود تر رامش کنید که خودت تئوری متوجه میشی که چی میگم:smile (268):
    منم زندگیم رو تعطیل نکردم:smile (119): من فک کنم شما خیال میکنید هر کی پرنده داره و دوستش داره بیکار و الافه که سخت در اشتباهید آدمای بیکار:smile (65): بیشتر میرن سراغ کفتر تا طوطی
    من اگه به این صورت که شما میگید باشم تابستون باید بشینم تجدیدی پاس کنم :smile (22):
    نقل قول نوشته اصلی توسط maloos;1***3
    نترس به نظر من این طوطیت رنگ چشمش طوسیه مایل به سفیده سخنگو میشه رام هم میشه نگران نباش طوطیه منم تو همین سنه به نظر من این بهترین سن خرید طوطیه که بدن فوق العاده مقاومی داره موقع سخنگویی هم زود صداش شفاف میشه من والا دو تا چشم زرد تا به حال دیدم سخنگو شدن دیروز هم شد 3 تا که دیدم شاید الان بچه ها به من گیر بدن بگن خالی می بنده ولی من تجربشو دارم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    سلام شهرزاد خانوم.1 خبر خوش میخواهم بدم.الان متوجه شدم که اقا الکس از انگشت من هیچ ترسی نداره.وقتی انگشتمو میبرم که باهاش بازی کنه میاد با پاش انگشت منو میگیرهمنم بهش میگم دست بده و حالا عادت کرده پاشو میاره بالا.به نظرتون این خوبه که الکس از دست من نمیترسه و اونو با پاش میگیره البته بدشم نمیاد که این ناخن ما رو طبق گفته اقا سهیل بکنه ولی من هی جا خالی میدم.به نظرتون این خوبه.در مورد دست توی قفس کردن هم دیگه دستمو میکنم تو غار نمیزنه و فقط میره میچسبه بالای قفسش.اگه میشه بگید چیکار کنم از دستم توی قفس هم نترسه.مرسیببخشید.گزینه ویرایش نیستش دیگه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام شهرزاد خانوم.1 خبر خوش میخواهم بدم.الان متوجه شدم که اقا الکس از انگشت من هیچ ترسی نداره.وقتی انگشتمو میبرم که باهاش بازی کنه میاد با پاش انگشت منو میگیرهمنم بهش میگم دست بده و حالا عادت کرده پاشو میاره بالا.به نظرتون این خوبه که الکس از دست من نمیترسه و اونو با پاش میگیره البته بدشم نمیاد که این ناخن ما رو طبق گفته اقا سهیل بکنه ولی من هی جا خالی میدم.به نظرتون این خوبه.در مورد دست توی قفس کردن هم دیگه دستمو میکنم تو غار نمیزنه و فقط میره میچسبه بالای قفسش.اگه میشه بگید چیکار کنم از دستم توی قفس هم نترسه.مرسیببخشید.گزینه ویرایش نیستش دیگه
    گفتی شهرزاد .اینکه از دستت نمیترسه هم خیلی عالیه ولی یه سوال در قفسو باز کردی؟ میگی دستمو میبرم تو قفس نمی ترسه منظورت اینه؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    علی جان خیلی خوش به حالت هست الکس تقریبا بعنوان جفت قبولت کرده اگه رابطتت رو همینجور خوب جلو ببری و خرابکاری نشه 2-3 ماه دیگه از عسل و طوطیهای دیگه رامتر هست که اونم از خوش شانسیت هست .
    در مورد تو قفس من جای شما باشم کاری که خودمم می کنم قفس حریم شخصی طوطی هست اصراری برای دست تو قفس بردن نداشته باش وقتی ناراحت می شه و می ره بالا دستت رو بیار بیرون .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepide p نمایش پست ها
    گفتی شهرزاد .اینکه از دستت نمیترسه هم خیلی عالیه ولی یه سوال در قفسو باز کردی؟ میگی دستمو میبرم تو قفس نمی ترسه منظورت اینه؟

سلام خیلی ممون سپیده خانم.نه در قفسشو باز نکردم چون هنوز 1 کمی میترسه و میره اون بالا چند دفعه دیدم که حی پاشو دراز میکنه برا همین چوب نشیمنشو نزدیک تر اوردم و اونم راحت دستمو یعنی انگشتمو میگیره بدون هیچ ترسی از بیرون قفس و لای میله ها

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    علی جان خیلی خوش به حالت هست الکس تقریبا بعنوان جفت قبولت کرده اگه رابطتت رو همینجور خوب جلو ببری و خرابکاری نشه 2-3 ماه دیگه از عسل و طوطیهای دیگه رامتر هست که اونم از خوش شانسیت هست .
    در مورد تو قفس من جای شما باشم کاری که خودمم می کنم قفس حریم شخصی طوطی هست اصراری برای دست تو قفس بردن نداشته باش وقتی ناراحت می شه و می ره بالا دستت رو بیار بیرون .
    خیلی ممنون شهرزاد خانم.اره 1 کمی وقتی دست میره داخل قفسش میترسه.الکس فکر کنم 1 طوطی اجتماعی باشه چون برادرمو تا دیروز میدید میرفت بالا قفس ولی امروز اول بهش 1 بلال داد و بعد وقتی من کنار الکس بودم اونم دستشو کرد الکس با اونم دست داد ولی بعد من رفتم بیرون امدم مادرم گفت دیگه تو رفتی زیاد کاری نکرد و دیگه دست نداده ولی در کل از کسی ترسی نداره و از همه هم غذا میگیره.در مورد دست توی قفس کردن باشه ازیتش نمیکنم فعلا از این بیرون کار میکنم تا کاملا ترسش بریزه.قشنگ انگشتمو با پاش میگیره و بعضی اوقاتم که گرفته با نوکش یکم انگشتمو گاز اروم میگیره و لیس میزنه.در کل خیلی بچه خوبی شده.ممنون از تمام راهنماییایه شما و بقیه دوستان

صفحه 174 از 1238 نخستنخست ... 741241551561571581591601611621631641651661671681691701711721731741751761771781791801811821831841851861871881891901911921932242746741174 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)