فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 174 از 693 نخستنخست ... 74 124 164172173174175176 184 224 274 674 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,731 به 1,740 از 6930
    کاربر تازه وارد

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14979
    میانگین پست در روز
    0.00
    تعداد ارسال ها
    5
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    میشه بفرمایید چه تمرینی باهاش میکنید ؟ کاسکو ها تا به شما اعتماد نکنند آموزش نمیبینند اگر منظور آموزش سخنگویی هست که ربطی به نفس نفس زدن نداره . لطفا برای غذا دادن با در باز عجله نکنید . بیرون قفس بهش غذا بدین بعد آروم در قفس رو باز کنید و به همین منوال آروم هم غذا بدین هم در قفس رو کمی باز تر کنید . در هربار ازتون فرار کرد شما نزدیکتر نرید . فعلا هم دستتون رو داخل قفس نبرید . هربار که ترسید بی حرکت وایستید تا بیاد سر جای اولش . از شما شدیدا میترسه . ترس بیش از حد هم خب برای پرنده خوب نیست بهش استرس وارد نکنید و مراحل رام شدن رو طبق منوال گفته شده و با صبر و حوصله انجام بدین ...
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
    تمرین منظورم همون با دست غزا دادنه
    ویرایش توسط اسکندری : 31st December 2013 در ساعت 04:24 PM

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    توی تمرین با دست غذا دادن شما نباید طوطی رو اجبار به گرفتن بکنید . مثل بچه ها نباید دنبالش کنید تا بهش بدین . باید طوری بهش بدین که خودش بیاد و ازتون بگیره واسه همینه میگن توی غذا دادت با دست غذا هایی که علاقه داره بهش بدین تا متوجه بشه غذا دادن شما براش خطر آفرین نیست .
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربرفعال

تخصص
    مهندسی کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    86
    با سلام می خواستم بگم چند روزی کاسکو ما اب داخل جای ابشو این ور اونور می پاشه این چه مفهومی داره؟ دوم اینکه تازگیا وقتی خیلی نزدیکش میری خودشو باد میکنه و یک صدایی مثل اوووووووووب از خودش در می یاره نلبته سپیده خانم نظرشون این بود بخاطر ترس هست نظر دوستان چی هست؟ سوم اینکه آقی وکیلی با اونکه گفتیم تخمه رو مخفی کن بعد بهش نشون بده تو دستت با دو انگشت من اون کارم کردم ولی بازم نمی ذاره دسش بزنم اگه دستم خالی بره سمتش گاز میگیره. ممنون از مدیران و دوستان

مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    با سلام می خواستم بگم چند روزی کاسکو ما اب داخل جای ابشو این ور اونور می پاشه این چه مفهومی داره؟ دوم اینکه تازگیا وقتی خیلی نزدیکش میری خودشو باد میکنه و یک صدایی مثل اوووووووووب از خودش در می یاره نلبته سپیده خانم نظرشون این بود بخاطر ترس هست نظر دوستان چی هست؟ سوم اینکه آقی وکیلی با اونکه گفتیم تخمه رو مخفی کن بعد بهش نشون بده تو دستت با دو انگشت من اون کارم کردم ولی بازم نمی ذاره دسش بزنم اگه دستم خالی بره سمتش گاز میگیره. ممنون از مدیران و دوستان
    سلام
    پرنده شما نیاز به وقت داره تا بهتون عادت کنه
    اون صدا هم میخواد بترسونه شمارو باید اروم نزدیک شید بهتره لباستون سیاه یا قرمز نباشه
    پف کردنشم بخاطر مورد بالا هست که گفتم

کاربرفعال

تخصص
    مهندسی کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    86
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    سلام
    پرنده شما نیاز به وقت داره تا بهتون عادت کنه
    اون صدا هم میخواد بترسونه شمارو باید اروم نزدیک شید بهتره لباستون سیاه یا قرمز نباشه
    پف کردنشم بخاطر مورد بالا هست که گفتم
    با سلام ممنون چند روزی هست کاسکو ما اب داخل جای ابشو این ور اونور می پاشه این چه مفهومی داره هر روز روزنامه ته قفس خیس میکنه .

مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    با سلام ممنون چند روزی هست کاسکو ما اب داخل جای ابشو این ور اونور می پاشه این چه مفهومی داره هر روز روزنامه ته قفس خیس میکنه .
    کاسکوی من گاهی اوقات این رفتار رو داره
    موقعی که میخواد خودشو تمییز کنه این کارو میکنه
    البته گاهی وقتی عصبانی میشن هم ممکنه این کاروکنن مثل پرت کردن تخمه ها از ظرف غذا

کاربرفعال

تخصص
    مدیر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14451
    میانگین پست در روز
    0.08
    تعداد ارسال ها
    91
    دوست عزیز آب پاشی کاملا طبیعیه، طوطی شما داره حمام میکنه. به نظر میزان حمامی که شما برای طوطی در نظر گرفته اید کم است.
    اون صدایی که در میاره کاملا طبیعیه و نشانه دوستیه، ملا طوطی خاکستری دو صدا را همراه باد کردن موقعی که صاحبشون را می بینند در می آورند یکی صدای مثل تقه که یک تم صدای بلند است و یکی صدایی مثل زوزه یا ناله گرگ که با تن پایین و حدود 3 ثانیه است. هر دو صدا نشانه دوستی است. در مورد صدای اول باد کردن همراه با کج کردن سر به پهلو هم هست.
    در ضمن چند عکس از سر و گردن و زیر دم طوطی خاکستریتون بگذارید تا در مورد تعیین جنسیتش بشود حدس زد. به نظر میرسد طوطی شما ماده باشد. این رفتارها در ماده ها شایعتر است. به خصوص آب تنی چون ماده قبل از روی تخم نشستن خودش را خیس می کند که تخمها مرطوب شود.

کاربرفعال

تخصص
    مهندسی کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    86
    نقل قول نوشته اصلی توسط derakht نمایش پست ها
    در ضمن چند عکس از سر و گردن و زیر دم طوطی خاکستریتون بگذارید تا در مورد تعیین جنسیتش بشود حدس زد. به نظر میرسد طوطی شما ماده باشد. این رفتارها در ماده ها شایعتر است. به خصوص آب تنی چون ماده قبل از روی تخم نشستن خودش را خیس می کند که تخمها مرطوب شود.
    ممنون دوست عزیز. ولی این کاسکو وحشی 2 ماه دارمش و چشم دودی مایل به طوسی هست و اینکه من تو این 2ماه حمومش نکردم گفتم شاید بترسه. دوستان با توجه به اینکه هنوز نمیذاره دسش بزنم و فقط تخمه میگیره از دستم به نظر دوستان بیرون بیارمش یعنی بالای قفس بشینه یانه؟ دوستان من هر روز با دست بهش غذا میدم ولی بازم اجازه دست زدن نمیده و گاز میگیره.

کاربر عالی

تخصص
    برنامه نویس و طراحی سایت و...
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    میانگین پست در روز
    0.34
    تعداد ارسال ها
    370
    ممنون دوست عزیز. ولی این کاسکو وحشی 2 ماه دارمش و چشم دودی مایل به طوسی هست و اینکه من تو این 2ماه حمومش نکردم گفتم شاید بترسه. دوستان با توجه به اینکه هنوز نمیذاره دسش بزنم و فقط تخمه میگیره از دستم به نظر دوستان بیرون بیارمش یعنی بالای قفس بشینه یانه؟ دوستان من هر روز با دست بهش غذا میدم ولی بازم اجازه دست زدن نمیده و گاز میگیره.
    بله در قفس باز بزارید تا بیاد البته یه هفته دو هفته بیرون نمیاد باید در باز بمونی 2 ساعتی بعد یک الی 2 هفته میاد بالای قفس 2 ساعت بزارید بمونه بیرون بعد داخل قفسش غذای مورد علاقه اش رو بزارید خودش میره داخل..دوست عزیز دست شما رو گاز بگیره طبیعی داخل قفس رو قلمرو خودش میدونه شما بیاریدش بیرون این تمرین باهاش بکنین راحت تر هستش تشکر

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.75
    تعداد ارسال ها
    1,028
    طوطی شما هنوز ازتون ترس داره و گه گاهی هم قار میزنه درسته؟؟؟تا الان هم حمام نبردیدش درسته؟؟؟؟
    شما طوطیتون 3-4 بار و با فاصله 1-2 روز ببریدش داخل حمام و اونجا حمامش کنید یا با اسپری بهش آب بپاشید،طوطی در این حالت ممکنه بترسه،ممکنه قار بزنه و حیلی کارهای دیگه ولی بعد از این 3-4 بار دیگه از قار زدن میوفته،و کمی آرومتر میشه،
    بعدش شروع کنید با دست بهش غذا بدید،از بیرون قفس نه،دستتون رو ببرید داخل قفس و بهش غذا بدید،وقتی داره غذا رو از دستتون میگیره با انگشت دیگتون سعی کنید اطراف منقار و گوش رو لمس کنید،اگر فرار کرد و رفت یک گوشه باز هم این کارو ادامه بدید اما اگر خیلی تترسید که دیدید داره به نفس نفس زدن میوفته چند دقیقه ای بکشید کنار و دوباره شروع کنید.
    این کارا رو انجام بدید بعد بینید نتجش چی میشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)