مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali133 نمایش پست ها

سلام شهرزاد خانم.شما که خودتون بهتر میدونید اینجور مواقع ادم انقدر خوشحاله که دوست داره حی بهش غذا بده.راستی بهش اندازه ی نصف 1 بند انگشت هم هندوانه دادم چون له میشد گزاشتم روی انگشتم بردم جلوی نکش قشنگ انگشتمو کرد تو نکش و هندوانرو برداشت بعدم که انگشت خالیمو بردم جلوش یکم لیس زد بعد اروم کردش تو نکش بعد یواش یواش داشت فشارو بیشتر میکرد منم یکم ترسیدم و خیلی اروم که اصلا نفهمه انگشتمو از دهنش در اوردم.یعنی میخواسته انگشتمو بخوره یا بازی کنه؟الان دوباره امتحان کردم قشنگ نوکشو باز کرد تا دمه در قفس میاره.نمیدونم میخواهد باز کنه یا گاز بگیره.مرسی
    سلام.میخواستم بگم طوطی من امروز برای اولین بار از دستم بعد 8 روز غذا گرفت از سیب و پسته تا تخمه فغط 1 مشکلی که هست علاقه ی شدیدی به انگشتم پیدا کرده و اگر انگشتمو تنها هم ببرم توقفس میاد و میخواهد گازش بگیره چند بارم بهش اجازه دادم و اون اروم اروم داشت فشار نوکشو زیاد میکرد و منم اروم دستمو از نکش در اوردم.میخواهم بدونم این میخواهد انگشت منو گاز بگیره یعنی فکر میکنه انگشتم خوراکیه یا فقط میخواهد بیاد دوست بشه و باهاش بزی کنه؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم جواب بدین.
    سلام خانم سپیده.خودم میدونم زیاده روی کردم ولی چیکار کنم دیگه.ذوق زده شده بودم.الکس الان اگه گشنه باشه از دستم تخمه هم میگیره فقط خیلی علاقه داره انگشتمو بکنه تو دهنش این برای چیه؟
    ببخشید اینجا فروم پرسش و پاسخ طوطی خاکستری هستش یا دادگاه شما.لطفا بحثاتونو توی پیغام خصوصی ادامه بدین این وسط 1 کی مثل من 2 ساعت معتل جواب 1 سوال نباشه
    ببین من نظر خودمو می گم .الکی دستتو نبر سمتش .چه کاریه آخه .بذار حالا که بلد نیست گاز بگیره اصلا یاد نگیره .طوطی اوله من از بچگیش همیشه خشن بود و واقعا خیلی بد گاز می گرفت .ولی دومی تا 7 ماهگی اصلا نمی دونست چجوری گاز بگیره تا دستو می بردی طرف منقارش یه گاز خیلی خیلی ملایم می گرفت بعد فوری در میرفت .ما هم چی کار کردیم اینقدر خوشمون اومد واسه همین مرتب دستمونو می بردیم سمتش تا آروم گاز بگیره .نتیجش چی شد هیچی بعد یک ماه گازش محکمتر شد .اینجا بود که فهمیدیم خودمون اینجوری بارش می یاریم .پس دستو اینقدر الکی نبر سمتش این عادتو براش ایجاد نکن که بعد در آینده مجبور بشی که ترکش بدی.موقعی اینکار درسته که طوطیه شما گاز بگیر باشه .اونوقت واسه اینکه نشونش بدی از گاز گرفتن نمی ترسی باید بدون ترس دستتو ببری جلو .بازم می گم این نظر منه و تجربه ای که داشتم .حالا شما اون هندونه ای هم که داری می دی بهش بین انگشتات بگیر نه روی انگشتت .یا هر غذای دیگه ای که بهش می دی .وقتی که گازت گرفت بروی خودت نیار شاید داره امتحانت می کنه .خیلی عادی و جدی باش و اگه گاز گرفت بهش با لحن جدی بگو نه .اونوقت برو کنار و دیگه بهش با دست غذا نده .بعد نیم ساعت دوباره شروع کن .
    من پیشنهادم به شما اینه که فعلا عجله نکن و فقط با دست غذا دادن رو تمرین کن .شما تازه امروز تونستی بهش با دست غذا بدی .فقط و فقط تمرکزت رو همین باشه به کارای دیگه فکر نکن .زیاد با منقارش ور نرو فعلا .فقط یادش بده که با دست غذا بخوره و خودت تو این مراحل می فهمی که از کدوم غذا بیشتر خوشش میاد .بعد می تونی از اون غذا به عنوان جایزه استفاده کنی.اینقدر هم ذوق زده نشو ممکنه کارو خراب کنی تا همینجا خیلی عالی پیش رفتی .پس یه هفته ای همین با دست غذا دادن رو باهاش کار کن .
    2 ساعت هم نشد:smile (233): .فروم همینه دیگه .قرار نیست همون لحظه که پرسیدی جوابتو بگیری شاید یکی سرش گرمه بخشای دیگست ولی مطمئن باش هیچوقت بدون جواب نمی مونی :smile (10):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepide p نمایش پست ها
    ببین من نظر خودمو می گم .الکی دستتو نبر سمتش .چه کاریه آخه .بذار حالا که بلد نیست گاز بگیره اصلا یاد نگیره .طوطی اوله من از بچگیش همیشه خشن بود و واقعا خیلی بد گاز می گرفت .ولی دومی تا 7 ماهگی اصلا نمی دونست چجوری گاز بگیره تا دستو می بردی طرف منقارش یه گاز خیلی خیلی ملایم می گرفت بعد فوری در میرفت .ما هم چی کار کردیم اینقدر خوشمون اومد واسه همین مرتب دستمونو می بردیم سمتش تا آروم گاز بگیره .نتیجش چی شد هیچی بعد یک ماه گازش محکمتر شد .اینجا بود که فهمیدیم خودمون اینجوری بارش می یاریم .پس دستو اینقدر الکی نبر سمتش این عادتو براش ایجاد نکن که بعد در آینده مجبور بشی که ترکش بدی.موقعی اینکار درسته که طوطیه شما گاز بگیر باشه .اونوقت واسه اینکه نشونش بدی از گاز گرفتن نمی ترسی باید بدون ترس دستتو ببری جلو .بازم می گم این نظر منه و تجربه ای که داشتم .حالا شما اون هندونه ای هم که داری می دی بهش بین انگشتات بگیر نه روی انگشتت .یا هر غذای دیگه ای که بهش می دی .وقتی که گازت گرفت بروی خودت نیار شاید داره امتحانت می کنه .خیلی عادی و جدی باش و اگه گاز گرفت بهش با لحن جدی بگو نه .اونوقت برو کنار و دیگه بهش با دست غذا نده .بعد نیم ساعت دوباره شروع کن .
    من پیشنهادم به شما اینه که فعلا عجله نکن و فقط با دست غذا دادن رو تمرین کن .شما تازه امروز تونستی بهش با دست غذا بدی .فقط و فقط تمرکزت رو همین باشه به کارای دیگه فکر نکن .زیاد با منقارش ور نرو فعلا .فقط یادش بده که با دست غذا بخوره و خودت تو این مراحل می فهمی که از کدوم غذا بیشتر خوشش میاد .بعد می تونی از اون غذا به عنوان جایزه استفاده کنی.اینقدر هم ذوق زده نشو ممکنه کارو خراب کنی تا همینجا خیلی عالی پیش رفتی .پس یه هفته ای همین با دست غذا دادن رو باهاش کار کن .
    2 ساعت هم نشد:smile (233): .فروم همینه دیگه .قرار نیست همون لحظه که پرسیدی جوابتو بگیری شاید یکی سرش گرمه بخشای دیگست ولی مطمئن باش هیچوقت بدون جواب نمی مونی :smile (10):
    چشم سپیده خانم.دیگه نمیزارم زیاد با انگشتم ور بره ولی خیلی بچه خوبی هستش بهش نخود خیس خورده با لوبیا هم دادم خورد گفتم که عادت نداره به چیزی دست رد بزنه.بعدم بیشتر خودش دوست داره با انگشتم بازی کنه یعنی وقتی تخمه رو میگیره میزاره زیر زبونش و میخواهد با انگشتم ور بره.چشم دیگه بهش اجازه این کارو نمیدم.مرسی.فقط 1 سوال دارم.چه زمانی بهتره که در قفسو باز کنم و از داخل قفس بهش غذا بدم؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    واقعا به حرف بابای ناتسی اقا سهیل پی بردم.طوطی خاکستری فقط صبر صبر صبر میخواهد.این الکس تا پریروز سایه منو با تیر میزد ولی با 1 کم محبت الان دهنش تخمه باشه ول میکنه میاد با انگشتم بازی میکنه.واقعا خیلی خوب شده نه دیگه صبح ازیت میکنه نه از کاورش میترسه از حبوباتم که خوشش میاد امروز 1 نخود و لوبیا با دست بهش دادم خورد بقیشم گزاشتم جوونه بزنه فردا بدم صبحانه بخوره.واقعا سیب میوه بهشی هستش منو الکس رو که با هم رفیق کرد.منمون از تمام دوستان که تا اینجا منو راهنمایی کردن و از اینجا به بعد هم لطفا راهنمایی کنن الکس هم میگه 1 تشکر خاص از شهرزاد خانم و سپیده خانم و اقا سهیل برای راهنمایی های خوبشون کنم.ممنون از تمام دوستان:smile (91)::smile (240):

کاربر موثر

شماره عضویت
    2671
    ببخشید اینجا فروم پرسش و پاسخ طوطی خاکستری هستش یا دادگاه شما.لطفا بحثاتونو توی پیغام خصوصی ادامه بدین این وسط 1 کی مثل من 2 ساعت معتل جواب 1 سوال نباشه
    با سلام

دوست عزیز

اینجا دادگاه نیست و بهیچ وجه هم مسئله شخصی نیست ... ولی

اولا وقتی یک مسئله در تالار عمومی مطرح میشه باید هم در تالار عمومی پاسخ داده بشه ..

دوما این حق عزیزانه که بدونند که به چه اطلاعاتی باید اعتماد کنند ودلیل انتشار اطلاغات غلط چیه؟

موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    سلام داداش من.مارچوبه اسم 1 نوع ادویه هستش نه مار چوبه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    دوستان کسی نگفت به کاسکو مارچوبه بدین !!! اطلاعات از خودتون رواج ندین

کاربر ساده

شماره عضویت
    538
    دوست عزيز ميتوانيد به اين لينكها مراجعه كنيد: براي اينكه خواص سيب را ببينيد

http://bruweb.******.com/post-80.aspx

http://daneshnameh.roshd.ir/mavara/m...e=Check&Rand=0

http://daressalam.***********.ir/post/24

در ضمن طوطي من كاملا رام حتا خودش ميپره مياد پيشم و ميره ميشينه رو شونم و با هم بازي ميكنيم فقط انگشتامو زيد فشار ميده كه من عادت كردم:smile (249)::smile (248):

کاربر ساده

شماره عضویت
    538
    نقل قول نوشته اصلی توسط purixima نمایش پست ها
    دوست عزيز آقا ميتوانيد به اين لينكها مراجعه كنيد: براي اينكه خواص سيب را ببينيد

http://daneshnameh.roshd.ir/mavara/m...e=check&rand=0

در ضمن طوطي من كاملا رام حتا خودش ميپره مياد پيشم و ميره ميشينه رو شونم و با هم بازي ميكنيم فقط انگشتامو زياد فشار ميده كه من عادت كردم:smile (249)::smile (248):
    با تشكرات فراوان از همه عزيزان

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    چشم سپیده خانم.دیگه نمیزارم زیاد با انگشتم ور بره ولی خیلی بچه خوبی هستش بهش نخود خیس خورده با لوبیا هم دادم خورد گفتم که عادت نداره به چیزی دست رد بزنه.بعدم بیشتر خودش دوست داره با انگشتم بازی کنه یعنی وقتی تخمه رو میگیره میزاره زیر زبونش و میخواهد با انگشتم ور بره.چشم دیگه بهش اجازه این کارو نمیدم.مرسی.فقط 1 سوال دارم.چه زمانی بهتره که در قفسو باز کنم و از داخل قفس بهش غذا بدم؟
    سلام .حبوبات رو خام بهش نده .حالا واسه بازی وقت هست بعد که رفیق تر شدین بیشتر باهاش بازی میکنی.مگه تا الان چه جوری بهش غذا می دادی؟از لای میله ها؟اگه آره ، نظر من اینه شما چند روز حداکثر یه هفته از همین بیرون بهش غذا بده .گفتم که آروم پیش بری خیلی بهتره.
    واقعا به حرف بابای ناتسی اقا سهیل پی بردم.طوطی خاکستری فقط صبر صبر صبر میخواهد.این الکس تا پریروز سایه منو با تیر میزد ولی با 1 کم محبت الان دهنش تخمه باشه ول میکنه میاد با انگشتم بازی میکنه.واقعا خیلی خوب شده نه دیگه صبح ازیت میکنه نه از کاورش میترسه از حبوباتم که خوشش میاد امروز 1 نخود و لوبیا با دست بهش دادم خورد بقیشم گزاشتم جوونه بزنه فردا بدم صبحانه بخوره.واقعا سیب میوه بهشی هستش منو الکس رو که با هم رفیق کرد.منمون از تمام دوستان که تا اینجا منو راهنمایی کردن و از اینجا به بعد هم لطفا راهنمایی کنن الکس هم میگه 1 تشکر خاص از شهرزاد خانم و سپیده خانم و اقا سهیل برای راهنمایی های خوبشون کنم.ممنون از تمام دوستان:smile (91)::smile (240):
    عزیز من به خوب نتیجه ای رسیدی ولی اینو در نظر بگیر که همه طوطی ها مثل طوطیه شما نیستن که اینقدر زود هر مرحله ای از رام شدن رو قبول کنن.تازه صبر زیادی هم نکشیدی .یه هفته خیلی کمه .اگه جای بچه های دیگه بودی شاید شما هم زود خسته می شدی.ولی به هر حال شانست این بود که الکس زیاد سر سخت نیست امیدوارم همیشه همینجور باشه.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط purixima نمایش پست ها
    دوست عزيز ميتوانيد به اين لينكها مراجعه كنيد: براي اينكه خواص سيب را ببينيد

http://daneshnameh.roshd.ir/mavara/m...e=check&rand=0

در ضمن طوطي من كاملا رام حتا خودش ميپره مياد پيشم و ميره ميشينه رو شونم و با هم بازي ميكنيم فقط انگشتامو زيد فشار ميده كه من عادت كردم:smile (249)::smile (248):
    سلام مرسی از لطفت ولی فقط وسطی باز میشه .دوتای دیگه مشکل داره .

صفحه 170 از 1238 نخستنخست ... 701201511521531541551561571581591601611621631641651661671681691701711721731741751761771781791801811821831841851861871881892202706701170 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)