فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 169 از 693 نخستنخست ... 69119159167168169170171179219269669 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,681 به 1,690 از 6928
    کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه در ایران ما دامپزشک مجرب در زمینه پرندگان زینتی نداریم،به شخصه توصیه میکنم دامپزشکان عزیز رو در مرجله اخر قرار بدید.
    داریم آقای وکیلی .. بهتره زود قضاوت نکنیم . بنده به شخصه آقای برهانی کیا رو قبول دارم و خیلی ها که اینجا هستن تجربه برخورد با ایشون رو داشتن . شاید افرادی هم باشند مثل آقای برهانی معروف نباشند اما به کار خودشون به صورت حرفه ای وارد باشند ، خب نمیشه گفت نیستند ... متاسفانه دامپزشکی داره به یه شغل برای کسب درآمد فقط تبدیل میشه و کمک به مردم و حیوانات داره کم میشه اما نمیشه گفت صفر شده و دامپزشک مجرب نداریم ... بهتره بگیم حیوانات رو دست هر دامپزشکی نسپاریم نه اینکه بندازیم آخر که گاهی کار از کار هم میگذره ...

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

داریم آقای وکیلی .. بهتره زود قضاوت نکنیم . بنده به شخصه آقای برهانی کیا رو قبول دارم و خیلی ها که اینجا هستن تجربه برخورد با ایشون رو داشتن . شاید افرادی هم باشند مثل آقای برهانی معروف نباشند اما به کار خودشون به صورت حرفه ای وارد باشند ، خب نمیشه گفت نیستند ... متاسفانه دامپزشکی داره به یه شغل برای کسب درآمد فقط تبدیل میشه و کمک به مردم و حیوانات داره کم میشه اما نمیشه گفت صفر شده و دامپزشک مجرب نداریم ... بهتره بگیم حیوانات رو دست هر دامپزشکی نسپاریم نه اینکه بندازیم آخر که گاهی کار از کار هم میگذره ...
    بنده قصد ندارم از هیچ دامپزشکی نام ببرم اما بنده چندین و چند بار با آقای برهانی کیا در ارتباط بودم و دامپزشکانی رو میشناسم از مشهد یا شیراز یا تبریز که مثل ایشون مشهور نیتسند اما بسیار در کارشون واردترند اما باز هم در زمینه طوطی سانان اطلاعات چندان به درد بخوری نداشتند،البته دوست عزیز این حرف تنها بنده نیست.
    به شخصه دکتر برهانی کیا رو خیلی دوست دارم و احترام خاصی براشون قائلم اما باید چشمها رو باز کرد و دید که واقعا در ایران دامپزشکی که اطلاعات خاصی در مورد طوطی داشته باشه وجود نداره،خواستید میتونم شخصی رو بهتون معرفی کنم که مهندس شیمی هستند و کلا رشته کاریشون با دامپزشکی فرق میکنه اما خیلی خیلی بیشتر از دامپزشکان مطرح کشور در مورد طوطی سانان اطلاعات دارند.

کاربر موثر

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    میانگین پست در روز
    0.09
    تعداد ارسال ها
    103
    سلام دوستان عزیز خسته نباشید بیشتر دوستان در فروم و یا حضوری به بنده تاکید دارند که کاسکو را زیاد و بیشتر از 2 ساعت در روز بیرون نیاورم میخواستم بدونم ایا این حرف درست است؟ کاسکوی من الان در حال حاضر ازاد هست و در قفسش باز میباشد و در طول روز بیشتر ساعات بیرون قفس میباشد (روی قفس و روی استند و زمین کنار استند) حداکثر محوطه ای که رفتامد میکنه 2 متر مربع میباشد و خودش هر وقت بخواهد میرود در قفس و چرت میزند. آیا این روش به بدعادتی طوطی منتهی میشود و باید راه دیگه ای پیش بگیرم. در ضمن یادآور میشوم طبق گفته دوستان من یک کاسکوی 1.5 ساله به مدت 2.5 ماه در اختیار دارم که بجز روی دست آمدن بقییه کارها از جمله نوازش و یا غذا با دست و حتی اجازه بوسیدن و ..... را اجازه انجام میدهد. مسئله مهم برای من به حرف آمدن او است .
    شب به گلستان تنها ، منتظرت بودم باده ناکامی در ، هجر تو پیمودم
    منتظرت بودم
    منتظرت بودم

کاربر عالی

تخصص
    برنامه نویس و طراحی سایت و...
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    میانگین پست در روز
    0.34
    تعداد ارسال ها
    370
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز خسته نباشید بیشتر دوستان در فروم و یا حضوری به بنده تاکید دارند که کاسکو را زیاد و بیشتر از 2 ساعت در روز بیرون نیاورم میخواستم بدونم ایا این حرف درست است؟ کاسکوی من الان در حال حاضر ازاد هست و در قفسش باز میباشد و در طول روز بیشتر ساعات بیرون قفس میباشد (روی قفس و روی استند و زمین کنار استند) حداکثر محوطه ای که رفتامد میکنه 2 متر مربع میباشد و خودش هر وقت بخواهد میرود در قفس و چرت میزند. آیا این روش به بدعادتی طوطی منتهی میشود و باید راه دیگه ای پیش بگیرم. در ضمن یادآور میشوم طبق گفته دوستان من یک کاسکوی 1.5 ساله به مدت 2.5 ماه در اختیار دارم که بجز روی دست آمدن بقییه کارها از جمله نوازش و یا غذا با دست و حتی اجازه بوسیدن و ..... را اجازه انجام میدهد. مسئله مهم برای من به حرف آمدن او است .
    سلام..ببینید طوطی که بیشتر ساعات روز بیرون از قفس باشه آموزش سخنگویی بهش خیلی سخت میشه و بازیگوش میشه..و بد عادت هم میشه شما باید سعی کنی تا روزی2 ساعت بیشتر نزاری بیرون از قفس بمونه و بعد دوساعت بندازی داخل قفس ...بازم میگم بیرون باشه در آموزش تاثیر بد داره مخصوصا سخنگویی مگر اینکه کاملا رام و دستی باشه

کاربر عالی

تخصص
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14983
    میانگین پست در روز
    0.34
    تعداد ارسال ها
    370
    البته بگم منظورم از اهلی بودن نه اینکه دستش بتونی بزنی و بغلش کنی منظورم اینه شما رو به عنوان جفت خودش پذیرفته باشه و خیلی با شم انس گرفته باشهه

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    بیرون بودن طوطی باید طبق روال باشه و برنامه ریزی داشته باشه،طوطی سانان مخصوصا کاسکو نسبت به تغییر شرایط حساسند و عصبی و در برخی موارد پرکن میشن،شما طوطی رو روزی 6-7 ساعت اگر بزارید بیرون و مثلا بعد از 3-4 ماه بنا به دلایلی مثل مسافرت یا .... نتونید چند روزی بیاریدش بیرون مطمئن باشید برای طوطیتون مشکلاتی بوجود میاد،اما شما میتونید روزی 3-4 ساعت کاسکوتون رو بیرون از قفس نگهداری کنید و اینطوری در موارد پیش آمده حداقل ریسک برای پرکن شدن طوطی رو داریم.
    در مورد سخنگویی هم بله تاثیر منفی داره اما نه اونقدری که طوطی به حرف نیاد،چون بیرون حواسش به خودش پرته کمتر به تمرینات گوش میده و ممکنه دیرتر به حرف بیاد.

کاربر موثر

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    میانگین پست در روز
    0.09
    تعداد ارسال ها
    103
    خب ممنون از دوستان عزیز حالا آیا اگر هر روز شرایطش باشه اشکال نداره 8 ساعت بیرون قفس باشه اونم همون جاهایی که گفتم آخه جاهای دیگه نمیره
    منتظرت بودم
    منتظرت بودم

کاربر عالی

تخصص
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14983
    میانگین پست در روز
    0.34
    تعداد ارسال ها
    370
    خب ممنون از دوستان عزیز حالا آیا اگر هر روز شرایطش باشه اشکال نداره 8 ساعت بیرون قفس باشه اونم همون جاهایی که گفتم آخه جاهای دیگه نمیره
    کاسکو وقتی بیرونه باید حواستون بهش باشه...یعنی شما هر روز خونه هستید؟و 8 ساعت وقت دارید بزارید براش؟مگه میشه اصلا امکانش نیس

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    بله دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد،ما اصول نگهداریشو بهتون گفتیم وحی منزل که نیست اگر بیشتر بیرون باشه پرنده چیزیش بشه.

منطق میگه روزی 3-4 ساعت کافیه اما بیشتر یا کمتر از اون به خود شما بستگی داره ان شالله که مشکلی پیش نماد.

کاربر موثر

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    میانگین پست در روز
    0.09
    تعداد ارسال ها
    103
    سلام دوستان عزیز دیروز من با جناب آقای وکیلی در مورد مشکل یکی از شاهپرهای کاسکوم صحبت کردم ایشون فرمودند که عکس بذارم خلاصه عرض کنم که 2 تا شاهپر آخری بال راست کاسکوم از روزی که خریدم به صورت زیر بوده اند متاسفانه نه خودش میره که اونا رو با نوکش لمس کنه و نه میزاره که من دست بزنم پرها به همچسبیده اند و از چندین نقطه شکسته هستند.
    منتظرت بودم
    منتظرت بودم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)