فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 165 از 693 نخستنخست ... 65115155163164165166167175215265665 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,641 به 1,650 از 6928
    کاربرفعال

تخصص
    مهندسی کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    86
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    با سلام با توجه به نوشته ها من خوندم که نوشته شده یک جوجه کاسکو 3 الی 4 ماه طول میکشه که رام بشه می خواستم بدونم تو این مدت خود به خود رام میشه یا با فشار یا اینکه ما باید بهش محیت کنیم؟ و اینکه من کاسکوم وقتی بعضی موقع که زیاد پیشش می شینم یا غذاشو بر می دارم که عوض کنیم چند باری با نوکش جای غذاشو بلند میکنه و بعد میکوبه به جاش یعنی فکر کنم عصبانی میشه. خواستم نظر دوستان بدونم؟ ممنون

تیم مدیریت کل انجمن
    متخصص طوطی سانان

تخصص
    طراح گرافیک
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    میانگین پست در روز
    2.22
    تعداد ارسال ها
    4,596
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    با سلام با توجه به نوشته ها من خوندم که نوشته شده یک جوجه کاسکو 3 الی 4 ماه طول میکشه که رام بشه می خواستم بدونم تو این مدت خود به خود رام میشه یا با فشار یا اینکه ما باید بهش محیت کنیم؟ و اینکه من کاسکوم وقتی بعضی موقع که زیاد پیشش می شینم یا غذاشو بر می دارم که عوض کنیم چند باری با نوکش جای غذاشو بلند میکنه و بعد میکوبه به جاش یعنی فکر کنم عصبانی میشه. خواستم نظر دوستان بدونم؟ ممنون
    سلام

برای رام کردن یه پرنده یا هر موجود دیگه ای تنها چیزی که مهم صبر. پشتکار و محبت هست

به هیچ وجه نباید طوطی رو تحت فشار قرار بدید یا بترسونید یا از هر روش غیر انسانی(که متاسفانه اکثر پرنده فروشا انجام میدن ) استفاده کرد

مراحل رام کردن رو طبق تاپیک ها و مطالبی که گذاشته شده پیش برید قطعا نتیجه میگیرید

از الف تا ی درباره بزرگ کردن جوجه گوشتی (مقاله)

از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید

فروشگاه طوطی سانان

کاربر موثر

تخصص
    کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    میانگین پست در روز
    0.11
    تعداد ارسال ها
    131
    سلام با توجه به سرد شدن هوا میخواستم بدونم دلیل اینکه ما خاکسری و حمام میکنیم چی هست ؟

کاربر عالی

تخصص
    برنامه نویس و طراحی سایت و...
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    میانگین پست در روز
    0.34
    تعداد ارسال ها
    370
    باید تعداد دفعاتی که حموم میکنید کم تر کنید و دمای مناسب اتاق فراهم کنین تا سردش نشه..

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    سلام با توجه به سرد شدن هوا میخواستم بدونم دلیل اینکه ما خاکسری و حمام میکنیم چی هست ؟
    سلام
    طوطی ها در نزدکی دم غده ای دارند که تولید چربی میکنه،هنگام پرآرایی طوطی چربی این غده رو بین پرها تقسیم میکنه و این چربی برای طوطی لازم و حیاتیه و فواید زیادی از جمله خاصیت ضد میکروبی داره یا هنگام بارندگی از خیس شدن زیاد پرها جلوگیری میکنه
    درطبیعت بارندگی باعث میشه مقداری از این چربی شسته بشه و همیشه مقدار کمی چربی که نیازه روی پر بمونه که ما باید در اسارت با حمام این کارو انجام بدیم
    به علاوه حمام باعث شادابی پرها و کم شدن گرده میان پرها میشه و فواید دیگه که داره

کاربر موثر

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    میانگین پست در روز
    0.09
    تعداد ارسال ها
    103
    سلام دوستان عزیز خسته نباشید میخواستم بپرسم که طوطی چقدر در نور کم رام میشه و اصلا چقدر تاریکی دید طوطی را کم میکند و اصلا کم کردن نور جهت کاهش استرس و یا رام کردن و اهلی کردن تاثیری داره؟
    شب به گلستان تنها ، منتظرت بودم باده ناکامی در ، هجر تو پیمودم
    منتظرت بودم
    منتظرت بودم

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز خسته نباشید میخواستم بپرسم که طوطی چقدر در نور کم رام میشه و اصلا چقدر تاریکی دید طوطی را کم میکند و اصلا کم کردن نور جهت کاهش استرس و یا رام کردن و اهلی کردن تاثیری داره؟
    دوست عزیز نور رو کم کنید که طوطی رو اهلی کنید؟؟؟؟فلسفه اهلی کردن طوطی اینه که شما رو ببینه و بهتون اعتماد کنه نه این که از روی ناچاری اهلی بشه
    شما خودت فکر کنید ببرنتون جایی که هیچ کس و هیچ چیز رو نمیشناسید بعد قدرت دیدتون رو کم کنند و روتون آزمایش انجام بدن،بهنظر شما این طوری استرستون کم میشه؟؟؟؟!!!!!!

کاربرفعال

تخصص
    مهندسی کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    86
    با سلام خدمت مدیران راستش من وقتی به کاسکوم بادوم زمینی میدم پوست چوبی که بادوم داخلش هست یا همون آونگ چوبیش روهم می خوره شاید بگید خورد خورد میکنه ولی نه من دیدم که اونم می خوره می خواستم ببینم خوردنش اشکالی نداره؟ سوال دوم اینه با گذشت تقریبا 2ماه از دست همه و من تخمه میگیره ولی اگه دستم خالی بره سمتش می خواد گاز بگیره دوستان چیکار کنم بیازه دستش بزنم دیگه بیرونشم فعلا نیاوردم و هر روزم دارم با دست بهش غذا میدم ولی بازم نمیزاره سرشو یا گردنشو دست بزنم؟ ممکنه کلا رام نشه؟ ممنون از پاسختون

مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    با سلام خدمت مدیران راستش من وقتی به کاسکوم بادوم زمینی میدم پوست چوبی که بادوم داخلش هست یا همون آونگ چوبیش روهم می خوره شاید بگید خورد خورد میکنه ولی نه من دیدم که اونم می خوره می خواستم ببینم خوردنش اشکالی نداره؟ سوال دوم اینه با گذشت تقریبا 2ماه از دست همه و من تخمه میگیره ولی اگه دستم خالی بره سمتش می خواد گاز بگیره دوستان چیکار کنم بیازه دستش بزنم دیگه بیرونشم فعلا نیاوردم و هر روزم دارم با دست بهش غذا میدم ولی بازم نمیزاره سرشو یا گردنشو دست بزنم؟ ممکنه کلا رام نشه؟ ممنون از پاسختون
    سلام
    بادام زمینی رو به عنوان جایزه استفاده کنید و زیاد ندید
    پوست روش هم اگه قارچ یا کپک داشته باشه طوطی رو میتونه مریض کنه پس یا پوست روشو بکنید یا خیلی خیلی باید هواستون باشه که سالم باشه حتی بعضی ها میگن این کپک یا قارچ ها ممکنه میکروسکوپی باشه

با دست بهش غذا بدید و کم کم سعی کنید بالای نوک و پیشانیشو دست بزنید کم کم هادت میکنه

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    پوست بادام رو بکنید و مغزش اگر سالم بود و کپک نداشت استفاده کنید،با بادام زمینی غلاف دار کلا مخالفم چون از درونش خبری ندارید روی غلافشم ممکنه میکروب یا باکتری یا چیز دیگه ای باشه
    قبلا بهتون گفتم تخمه رو لای انگشتتون مخفی کنید و ببرید سمتش اگر دیدید فرار کرد تخمه رو بهش نشون بدید تا بگیره،این کار رو چند روز تکرار کنید کم کم ترسش از دست خالی هم میریزه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)