فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,286
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 161 از 693 نخستنخست ... 61111151159160161162163171211261661 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,601 به 1,610 از 6929
    کاربر موثر

تخصص
    ????
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    طوطی- ماهی
    شماره عضویت
    11393
    میانگین پست در روز
    0.12
    تعداد ارسال ها
    160
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    با سلام خدمت مدیران و دوستان می خواستم بپرسم اگر تعداد دفعات ادرار کاسکو زیاد باشد ولی مقدار آن کم و خشک و به رنگ طبیعی باشد و گاهی فضله همراه با آب زیاد باشد به نظر مدیران مشکلی ندارد؟ ممنون
    سلام دوست عزیز

من دقیق متظورتون رو متوجه نشدم اما مدفوع
    رابطه مستقیم با تغذیه و استرس طوطی داره
    بنابر این نباید مدت زیادی حالت غیر عادی داشته باشد.

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    با سلام خدمت مدیران و دوستان می خواستم بپرسم اگر تعداد دفعات ادرار کاسکو زیاد باشد ولی مقدار آن کم و خشک و به رنگ طبیعی باشد و گاهی فضله همراه با آب زیاد باشد به نظر مدیران مشکلی ندارد؟ ممنون
    سلام . بعضی طوطی ها ممکنه فاصل دو تا مدفوعشون با هم کم باشه و طبیعیه که مقدارش هم تو هربار مدفوع کردن کم هست . بعضی وقتا هم همونطور که آقا رضا گفتن قبل از پرواز و تحت تاثیر عواملی مثل ترس و استرس زود به زود دفع میکنند

اگه مدفوع همراه با آب زیاد باشه یکی از دلایلش میتونه خوردن میوه و سبزیجات باشه . که چون دائمی نیست مشکلی نداره

این لینک ممکنه کمکتون کنه . مطالعه کنید حتما .

http://www.parsipet.ir/thread13032.html
    ویرایش توسط sepideh : 15th December 2013 در ساعت 06:04 PM
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربرفعال

تخصص
    مهندسی شیمی
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    آروانا,کاسکو
    شماره عضویت
    10098
    میانگین پست در روز
    0.04
    تعداد ارسال ها
    68
    سلام دوستان
    كاسكوي من كه حدود شش ماهه دارمش و چشم سفيده حدود 20 تا 30 كلمه حرف ميزنه
    چند وقتيه كه ميخوام شعر " توانا بود هر كه دانا بود" يادش بدم روزي يك تا دوساعت باهاش كار ميكنم ولي فقط كلمه توانا رو ميگه,الان حدود بيست سي روزه دارم باهاش اين شعر رو كار ميكنم ,سوالم اين بود كه ممكنه استعداد جمله گفتن رو نداشته باشه يا بايد بيشتر باهاش كار كنم تا حفظ بشه؟
    عکس آروانا های بک گلدن من
    http://www.parsipet.ir/thread26364.html#post175959

همکار قدیمی

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    میانگین پست در روز
    3.29
    تعداد ارسال ها
    6,284
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir4000 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند وقتيه كه ميخوام شعر " توانا بود هر كه دانا بود" يادش بدم روزي يك تا دوساعت باهاش كار ميكنم ولي فقط كلمه توانا رو ميگه,الان حدود بيست سي روزه دارم باهاش اين شعر رو كار ميكنم ,سوالم اين بود كه ممكنه استعداد جمله گفتن رو نداشته باشه يا بايد بيشتر باهاش كار كنم تا حفظ بشه؟
    سلام دوست عزیز.
    پرنده ای که توانایی تکرار کلمات رو داره نمیشه گفت استعدادی در بیان کردن جمله نداره.برای پرنده هجای کلمات تعریف نشدس.در واقع هرچیزی رو که تکرار بشه و توی ذهنش ملکه بشه تکرار خواهدکرد.
    قطعا تکرار کلماتی با حروف کمتر راحت تر هست و زودتر طوطی بیان میکنه اما یک جمله که از حروف بیشتر و کلمات پشت سرهم تشکیل شده برای ماندگاری توی ذهن طوطی سخت تر هست.
    شما به چه صورت تمرین میکنید؟یکجا جمله رو بیان میکنید و منتظر تکرار هستید؟سخت در اشتباهید.
    بهتره برای یاد دادن یک بیت کلمه به کلمه پیش برید.بعد از اینکه کلمه ی توانا رو یاد گرفت کلمه ی بزرگتری به اسم توانا بود رو باهاش تمرین کنید و وقتی توانا بود رو کاملا مسلط شد کلمه ی بعدی رو هم بهش متصل کنید و تمرین و تکرار کنید.برای یاد دادن جمله یا بیت شعر باید صبور باشید و پشت کار داشته باشید.
    ویرایش توسط اسکندری : 16th December 2013 در ساعت 02:57 AM

لطفا از مطرح کردن سوالات عمومی خود در پیام خصوصی جدا خودداری فرمایید.

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir4000 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام . منم به طوطیم این شعر رو یاد دادم ولی جمله به جمله . یعنی اول توانا بود هرکه دانا بود . طوطی منم اولش فقط میگفت تواناا ( آهنگش دقیقا با مثل ما بود ولی فقط فقط همین یه کلمه رو میگفت . من تشویقش میکردم ولی خودم که میخواستم براش دوباره تکرار کنم . جمله رو کامل میگفتم . یعنی طوطیم میگفت : توانا . من تشویق میکردم و سریع میگفتم " توانا بود هرکه دانا بود "

کم کم پیشرفت کرد و یکم تعداد کلمات بیشتری رو گفت ولی بعضی وقتا قاطی میکرد با جمله های دیگه مثلا میگفت :

توانا بود ، بنی آدم اعضا بود ( ترکیب شده با " بنی آدم اعضای یکدیگرند"

توانا بود، ز یک گوهرند ( ترکیب شده با "که در آفرینش ز یک گوهرند" )

توانا بود ،کی گرگه ؟؟؟ ( ترکیب شده با " از بچه ها کی گرگه" )

همه اینار و تشویق میکردم چون داشت تلاش میکرد . ولی خودم هربار درستشو براش تکرار میکردم . من به تلاشش آفرین میگفتم . اونم می فهمید که چی میخوام ازش . فایل صوتی " تمرین" توانا بود هرکه دانا بود "و " بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند " رو دارم . اگه تونستم میذارم تو سایت

کم کم خودش کلمات رو تکمیل کرد . عمرش به دنیا نبود که بقیه این شعر رو هم یاد بگیره . فقط یاد گرفت بگه "توانا بود هرکه دانا بود ". شما هم نا امید نشید ازش . زمان میبره . به تشویق شما نیاز داره که بفهمه تلاشش براتون ارزش داره . حالا یا تشویق کلامی باشه یا یه خوراکی خوشمزه . هرچی که دوست داره ...
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربرفعال

تخصص
    مهندسی کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    86
    با سلام خدمت مدیران و دوستان. امروز کاسکومو بعد 2ماه از خریدنش بیرون آوردم و رفت بالای چوبش نشست ولی فقط پشت سرهم بال بال میزد تا جایی که به نفس نفس افتاده بود دچار تکرر مدفوع هم شده بود زیاد او بالا مدفوع کرد. بعدش با اینکه داخل قفس از دستم تخمه می گرفت اما دستم خالی می بردم سمتش می ترسید بالای قفس اصلا از دستم هیچی نگرفت فقط بال میزد به نظر دوستان طبیعی هست و اینکه بازم بیرون بیارمش؟ دوم اینکه برای بردن به داخل قفس چیکار کنم چون وقتی رفتم جلوش از دستم ترسید رفت توش؟ سوم اینکه بعد 2ماه حمومش کنم با آبپاش؟

کاربر موثر

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    میانگین پست در روز
    0.09
    تعداد ارسال ها
    103
    سلام دوستان خسته نباشید این خاکستری من تخمه و انار و لیمو شیرین رو بیشتر از غذاهای دیگه دوست داره اما بخاطر اونا حاضر نیست کاری کنه منظورم اینه که نمیشه از این غذا ها به عنوان جایزه استفاده کرد میخواستم بپرسم ببینم که چه غذایی را به عنوان جایزه میشه به کاسکو شناخت تا بخاطر حاظر باشه آموزش ببینه آخه خاکستری من زیاد اهل شکم نیست
    شب به گلستان تنها ، منتظرت بودم باده ناکامی در ، هجر تو پیمودم
    منتظرت بودم
    منتظرت بودم

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    با سلام خدمت مدیران و دوستان. امروز کاسکومو بعد 2ماه از خریدنش بیرون آوردم و رفت بالای چوبش نشست ولی فقط پشت سرهم بال بال میزد تا جایی که به نفس نفس افتاده بود دچار تکرر مدفوع هم شده بود زیاد او بالا مدفوع کرد. بعدش با اینکه داخل قفس از دستم تخمه می گرفت اما دستم خالی می بردم سمتش می ترسید بالای قفس اصلا از دستم هیچی نگرفت فقط بال میزد به نظر دوستان طبیعی هست و اینکه بازم بیرون بیارمش؟ دوم اینکه برای بردن به داخل قفس چیکار کنم چون وقتی رفتم جلوش از دستم ترسید رفت توش؟ سوم اینکه بعد 2ماه حمومش کنم با آبپاش؟
    سلام
    بال زدن و تکرر مدفوع چیز طبیعیه و ترسیددن از دست شما هم طبیعی،چون بار اول بود میومد بیرون استرس داشت و میخواست با محیط جدید آشنا بشه به همین دلیل از دست چیزی نگرفت،بیاریدش بیرون و بزارید یکم آروم بشه بعد بریز سراغ تمرین باهاش و بهش با دست غذا بدید.

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید این خاکستری من تخمه و انار و لیمو شیرین رو بیشتر از غذاهای دیگه دوست داره اما بخاطر اونا حاضر نیست کاری کنه منظورم اینه که نمیشه از این غذا ها به عنوان جایزه استفاده کرد میخواستم بپرسم ببینم که چه غذایی را به عنوان جایزه میشه به کاسکو شناخت تا بخاطر حاظر باشه آموزش ببینه آخه خاکستری من زیاد اهل شکم نیست
    دوست عزیز برای تمرین تریک یا همون شیرین کاری بهتره چند ساعتی(در حد 2-3 )ساعت طوطی رو گرسنه نگه دارید،غذاها رو از جلوش بردارید و بعد شروع کنید به تمرین و غذایی که بیشتر از همه دوست داره به عنوان جایزه بهش بدید

کاربر تازه وارد

تخصص
    کامپیوتر.بازرگانی
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو.مرغ مینا
    شماره عضویت
    14991
    میانگین پست در روز
    0.00
    تعداد ارسال ها
    1
    با عرض سلام وخسته نباشید خدمت دوستان محترم.
    من 6 روز پیش یه کاسکو گرفتم که فکر کنم حدود 3 تا 4 سالش باشه .این پرنده اهلی هستش یعنی تو مغازه از قفس بیرون میومد و میذاشت سرشو بخارونم و رو ساعدم میومد بعد روی شونم تا حرف میزدم سوت میزد یه نوک کوچولو هم به لبم میزد فروشنده گفتش که 20 تا کلمه هم حرف میزنه ولی تو مغازه اصلا صحبت نکرد.من خیلی ازش خوشم اومد و خریدمش حالا که آوردمش خونه ,من که نزدیکش میرم یه صدایی مثل بشکن از خودش در میاره و تک جیغ میزنه و تا من میخام حرف بزنم این کار رو تکرار میکنه .من خیلی هم بهش مهربونی میکنم و خیلی آروم و خوب باهاش حرف میزنم و خوراکی هایی هم که دوست داره بهش میدم ولی انگار نه انگار تا منو میبینه هی تک جیغ میزنه هر حرفی که بهش میزنم همون حرفو با صوت زدن تکرار میکنه ولی لا به لاش تک جیغ هم میزنه دیگه نمیذاره سرشو بخارونم خودشو عقب میبره یا یه طرف دیگه رو نگاه میکنه یا گاز میگیره از قفس هم میارمش بیرون تا دستمو سمتش میبرم عقب میره و تک جیغ میزنه و رو دستم نمیاد .جالب اینه که وقتی جیغ میزنه و من ازش دور میشم و محلش نمیذارم سوت خیلی بلند میزنه و ادامه میده تا من نگاهش کنم و تا نگاهش میکنم دوباره جیغ میزنه امشبم انگشتمو بردم سمتش تا سرشو بخارونم محکم انگشتمو گاز گرفت و خون مالی کرد. نمیدونم معنی این کاراش چیه و منظورش چیه دیگه کلافه شدم.واز همه جالب تر اینه که فقط با من اینجوریه با اینکه من خیلی تحویلش میگیرم .من یه دختر 10 ساله دارم اون که میره پیشش اصلا جیغ نمیزنه فقط حرفایه دخترمو با سوت تکرار میکنه حتی بهش اجازه میده سرشو بخارونه با خانومم هم خویه برای همسرم هم سوت میزنه الان سه روز هم هستش که بعد ظهر شروع میکنه حرف زدن میگه مییییییوووو هاپو بیا بعد هاپ هاپ میکنه و میگه باباجون بابایی هی اینا رو تکرار میکنه ولی تا من میام خونه تا منو میبینه هی تک جیغ میزنه.من اصلا باهاش بد رفتاری نکردم ولی نمیدونم چرا به من حصاصیت پیدا کرده.
    خیلی طولانی شد ببخشید.
    خواهشا راهنماییم کنید من چیکار کنم.
    پیشاپیش از همتون سپاسگذارم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)