کاربر ساده

شماره عضویت
    2699
    سلام
    بچه*ها من یه پیشنهاد داشتم واسه کسایی* که طوطیشون نسبت به خوردن میوه بد قلقن یا نمیخورن
    من پیشنهاد می*کنم که از سنگ ریزه*های ویتا*گریت Vita-Grit استفاده کنن،چون هم اینکه از خوردن اونا که هم تو دهنشون صدا میده خوششون میاد هم واسه گوارششون خوبه،با اینکار علاقمند میشن به خوردن،من خودم این روشو امتحان کردن و الان خاکستریم مثل بنز میوشو می*خوره

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط p0licce نمایش پست ها
    مرسی شهرزاد خانوم
    اما مشکل اینجاست که اگه یاد نگیره اصلا نمی*شه پیش خودم نگاش دارم، یعنی* این کافیه بشینه رو دوشم کثیفم میکنه، بشینه رو دست، به چند دقیقه نمیکشه.
    عادت بعدی هم که داره اصلا رو زمین نمیشینه همش رو دوش من.
    به هر حال با این وضعیت نمی*شه، این بیش از حد هستش.

یعنی چی نمی شه پیش خودتون نگهش دارین؟باور کنین بیش از حد نیست پرنده ها همشون همینن مخصوصا وقتی بیرونن هیجان زده می شن بیشتر می شه رو زمین هم هیچ پرنده ای نمی مونه غریزی هست حس امنیت نمی کنن رو زمین

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط natsi نمایش پست ها
    با سلام

شهرزاد جان شما که بهتر میدونید اینجور اطلاعات رو چه کسانی میگن !!!

با سلام

دقیقا همین مطلبه که شما فرمودید ... مخصوصا اینکه تا چند وقت پیش یکم تعداد تیمنه کم شده بود تو بازار و از این جور اکتشافات علمی زیاد تو بازار اتفاق میوفتاد:smile (176):

موفق باشید

دقیقا اقا سهیل این آموزشهای غلط و متاسفانه از افرادی که به اشتباه مشهور شدن و بعضی ها هم دوستشون دارن اصلا شاید تو عمرشون کاسکو نداشتن و می یان اینجوری نظر می دن یا داشتن بعد 1 ماه فروختن خیلی جالبه تو 1 ماه اینهمه تجربه به دست اوردن.

دوست من کاسکو تیمنه داره 150 کلمه حرف می زنه حتی حرکاتشم کوچکتریت تفاوتی با طوطی کنگو من نداره فقط پر رو تره . اون لاکی هم که تیمنه بود پیش من دقیقا مثل روزهای اول عسل بود .

کاربر موثر

شماره عضویت
    2671
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezak نمایش پست ها
    سلام
    بچه*ها من یه پیشنهاد داشتم واسه کسایی* که طوطیشون نسبت به خوردن میوه بد قلقن یا نمیخورن
    من پیشنهاد می*کنم که از سنگ ریزه*های ویتا*گریت vita-grit استفاده کنن،چون هم اینکه از خوردن اونا که هم تو دهنشون صدا میده خوششون میاد هم واسه گوارششون خوبه،با اینکار علاقمند میشن به خوردن،من خودم این روشو امتحان کردن و الان خاکستریم مثل بنز میوشو می*خوره

با سلام

دوست عزیز محصولات ویتا کرافت بسیار خوبه ولی این عکسی که شما گذاشتید مربوط به پرنده های کوچکه و برای طوطی سانان بزرگ ساخته نشده... اصولا بسته های مخصوص طوطی سانان بزرگ یا با چاپ عکسشون مشخصه و یا اینکه روش مینویسن ... بعضی محصولاتشون هم مخصوص طوطی های خاصه (مثل محصولات ویژه طوطی های آفریقایی) که روش بوضوح روشون نوشته میشه...

شاید بظاهر در برخی محصولاتشون تفاوتی بینشون نباشه ولی بهتره که از محصولات مخصوص هرگونه استفاده کنید

موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    سلام.من دیشب روی الکس چیزی ننداختم که راحت بخوابه ولی امشب یک پارچه سفید انداختم روش که خیلی ترسید و کلی دوباره غار زد و من هم اعتنایی نکردم و چراغ رو خاموش کردم رفتم بعدش دیگه غار نکشید بعد که دیدم اول کف قفس نشسته بود بعد دیگه خودش رفت روی چوب میخواستم ببینم اینکار باعث نمیشه توی از غار انداختنش به مشکل بر بخورم امروز هم 1 اسباب بازی براش خریدم از این غورباقه ها ولی تا دیدتش کولی ترسید و پرید به دیواره های قفس منم قایمش کردم.ممنون میشم راهنماییم کنید:smile (256):

کاربر موثر

شماره عضویت
    2671
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali133 نمایش پست ها
    سلام.من دیشب روی الکس چیزی ننداختم که راحت بخوابه ولی امشب یک پارچه سفید انداختم روش که خیلی ترسید و کلی دوباره غار زد و من هم اعتنایی نکردم و چراغ رو خاموش کردم رفتم بعدش دیگه غار نکشید بعد که دیدم اول کف قفس نشسته بود بعد دیگه خودش رفت روی چوب میخواستم ببینم اینکار باعث نمیشه توی از غار انداختنش به مشکل بر بخورم امروز هم 1 اسباب بازی براش خریدم از این غورباقه ها ولی تا دیدتش کولی ترسید و پرید به دیواره های قفس منم قایمش کردم.ممنون میشم راهنماییم کنید:smile (256):
    با سلام

دوست عزیز ... درباره پارچه ، اگر بهش عادت کرده و بدون ناراحتی رفته روی میله اش نشسته پس ترسش ریخته و اتفاقا اگه عادت کنه خیلی براشون مناسبه...

در مورد اسباب باز بنده قبلا هم خدمتتون عرض کردم که تا کاملا آرام نشده وسایل اضافی رو استفاده نکنید...

موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    در مورد پارچه اولش 1 کم بالا پایین پرید ولی الان راحت بدون صدا روی چوبش خوابیده

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali133 نمایش پست ها

در مورد پارچه بیشتر کاسکوها از جمله کاسکو خودم از رنگ سفید می ترسن. اسباب بازی هم اول باید از دور یک مدتی 7-10 روزه آشناش کنی و بعد کم کم به قفس نزدیک کنی بعد بزاری تو قفس

کاربر ساده

شماره عضویت
    1519
    سلام دوستان وقت همه بخیر
    نمیدونین که با چه شوقی خودم و پای اینترنت رسوندم تا یخبر بدم ، بگم که من دوبار ه یه کاسکو گرفتم یه دم قرمز:smile (13): روزای بعد بیشتر ازش بهتون میگم فعلان ( عجله دارم چون میخوام برم جاش و مرتب کنم )

کاربر ساده

شماره عضویت
    2699
    نقل قول نوشته اصلی توسط natsi نمایش پست ها
    با سلام

دوست عزیز محصولات ویتا کرافت بسیار خوبه ولی این عکسی که شما گذاشتید مربوط به پرنده های کوچکه و برای طوطی سانان بزرگ ساخته نشده... اصولا بسته های مخصوص طوطی سانان بزرگ یا با چاپ عکسشون مشخصه و یا اینکه روش مینویسن ... بعضی محصولاتشون هم مخصوص طوطی های خاصه (مثل محصولات ویژه طوطی های آفریقایی) که روش بوضوح روشون نوشته میشه...

شاید بظاهر در برخی محصولاتشون تفاوتی بینشون نباشه ولی بهتره که از محصولات مخصوص هرگونه استفاده کنید

موفق باشید
    واسه طوطی*های بزرگتر من ندیدم داشته باشه،اما مشکلی* ایجاد نمی*کنه ؟می*کنه؟

صفحه 160 از 1238 نخستنخست ... 601101411421431441451461471481491501511521531541551561571581591601611621631641651661671681691701711721731741751761771781792102606601160 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)