صفحه 16 از 1238 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435661165161016 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 151 به 160 از 12376
    کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    دوستان پسر من شبا بعد پارچه انداختن یکم قفس نوردی میکنه و آخرش روی نشیمن نمیخوابه میچسبه به یه دیواره قفس و آویزون میخوابه
    این عیبی داره؟
    جان عذر میخوام تکرار می کنم اینجاشو متوجه نشدم
    وقتی غذا میدم آروم آروم سعی کنم برم رو سرش یا به زور کلا بیوفتم به جون سرش؟؟؟
    از 6 غروب تا 10 بیرونه خیلی رو قفس آرومه جدیدا وقتی با دست میدم انگشتمو لمس میکنه
    ارتفاع قفسم هم زیاد بود یعنی وقتی بیرون بود از سرم بالا تر بد جوری مغرور شده بود
    الان بیرون تا زیر سینمه به توصیه استاد عزیز خان d:

کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    سلام آقا
    می دونم که تعیین جنسیت کاسکو کمی سخته ولی ممکنه دوباره زحمت بکشید و علائم ظاهری پرنده نر و ماده را توضیح دهید توی سایت ********از طریق عکس این کار را انجام داده بودید ولی من متوجه نشدم ممکن است بیشتر توضیح دهید و عکسها را تشریح کنید .
    ویرایش توسط شاهرخ ایلخانی : 2nd June 2010 در ساعت 03:44 PM

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    سلام آقا
    می دونم که تعیین جنسیت کاسکو کمی سخته ولی ممکنه دوباره زحمت بکشید و علائم ظاهری پرنده نر و ماده را توضیح دهید توی سایت نیک صالحی از طریق عکس این کار را انجام داده بودید ولی من متوجه نشدم ممکن است بیشتر توضیح دهید و عکسها را تشریح کنید .
    سلام دوست عزیز
    با عرض معذرت از آقا دوست عزیز نر و ماده کاسکو هیچ فرقی نمیکنه فقط برای جفت انداختن اونم به توسط آزمایش میشه فهمید نرو ماده بودنو نه از رو عکس میشه نه با دیدن نه با یه سری ظواهر 100 % تشخیص داد ولی تا حدودی میشه حدس زد شما که نمیخوای جفت بندازی
    موفق باشی

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrshin نمایش پست ها
    سلام خدمت آقا .
    از زحمتی که برای خرید کاسکوی ما امشب متحمل شدید تشکر میکنم.
    کاسکو رو که آوردیم خونه، توی اتاق مستقرش کردیم، غذا و آبشو گذاشتیم و در اتاق رو هم باز گذاشتیم ولی چراغ خاموش بود. بعد از حدود یک ساعت الی یک ساعت و نیم بعد از یه چرت کوتاه یهو صداهای عجیب غریبی از خودش در آورد. سوت زد، صدای گربه، صدای گنجشک که حدود دو دقیقه طول کشید. خلاصه انواع صداها خیلی قشنگ بود. تعجب کردم چون تا جایی که میدونم نباید الان از این صداها در بیاره. انتظار داشتم بیشتر قار بکشه. ولی اصلاً قار نمی کشه و خیلی آروم و مظلومه. حالا جریان این صداها چی بود به نظر شما؟
    سلام دوست عزیز
    مبارکه اگه بذاریش گوشه اتاق پذیرایی خیلی خوبه اون احتمالا قبلا جایی بوده که یاد گرفته به همین خاطر آرومه چون وحشی نیست اون صداها طبیعیه حالا عادت میکنی هر روز یه صدای عجیبو غریب در میاره فقط مرتب باهاش تمرین صحبت کردن بکن که بجای اون صداها حرف بزنه
    موفق باشی

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
    دوستان پسر من شبا بعد پارچه انداختن یکم قفس نوردی میکنه و آخرش روی نشیمن نمیخوابه میچسبه به یه دیواره قفس و آویزون میخوابه
    این عیبی داره؟
    جان عذر میخوام تکرار می کنم اینجاشو متوجه نشدم
    وقتی غذا میدم آروم آروم سعی کنم برم رو سرش یا به زور کلا بیوفتم به جون سرش؟؟؟
    از 6 غروب تا 10 بیرونه خیلی رو قفس آرومه جدیدا وقتی با دست میدم انگشتمو لمس میکنه
    ارتفاع قفسم هم زیاد بود یعنی وقتی بیرون بود از سرم بالا تر بد جوری مغرور شده بود
    الان بیرون تا زیر سینمه به توصیه استاد عزیز خان d:
    سلام دوست عزیز
    اون داره میترسه که این کارو میکنه باعث استرس در طوطی نشید
    ارتفاع اون نباید بیشتر از شما باشه باید روبروی صورت شما باشه نه خیلی پایین باشه نه خیلی بالا
    موفق باشی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    دیشب که آرام رو بردم حمام وقتی خیس شد متوجه شدم اندازه 2یا3پر رو بالش خالی هست یعنی پوستش دیده می شه ولی مطمعنم پر کنی نداره ولی پرهاش احتیاج به تقویت داره....و یه چیزه دیگه رو بال هاش هم پایینش ریش ریشه رو سرش همممممممممممم همین جوری هست پایینه بالشو انگار حلزون خورده... می شه بگید چی بدم برا پرهاش؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلسیم هم احتیاج داره به چه صورت؟ یا هر چیزی که برای تقویته پرهاش خوب باشه... ممنون عزیز و باقی دوستان

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    1.لرزیدن سینه و پاها چه علتی داره؟ کلسیم؟ چه کنم نگرانشم
    2.وقتی روی قفسه حتی یک لحظه هم پایین نمیاد حتی واسه آب خوردن !
    3.دو روزه اصلا صبح و عصر صدا در نمیاره خیلی نزدیک شم غاار داره اما اوون صوتای صبح و عصر دیگه نیست! مشکلیه

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    232
    وقتی می رم تو اتاق کاسکوم ( هنوز بی اسمه!) به پراش پف می ده، انگار دشمنشو دیده. به قفس که نزدیک شم که به شدت پف می کنه و یه صداهایی مثل صدای داشتن خلت تو سینه از خودش در میاره و هی غرغر می کنه. بعد جالبه که تو همون حالت بهم نزدیک می شه. فکر کنم ژست حمله است نه؟ دستمو که می برم مثلاً بخوام براش غذا بریزم خم می کنه سرشو و مدام با نوک بازش انگار میخواد حمله کنه حرکت دستمو دنبال می کنه. میخواستم بدونم این حرکتش طبیعیه؟ خیلی قلدره انگار. خوندم که بقیه شون می ترسن ولی این انگار طلب داره
    الان یه حدود یه ربع پیشم بازم شروع کرد آوازای دیروز رو تکرار کردن، انواع صداها رو باز درآورد و بعد از همون یکی دو دقیقه ساکت شد.

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
    1.لرزیدن سینه و پاها چه علتی داره؟ کلسیم؟ چه کنم نگرانشم
    2.وقتی روی قفسه حتی یک لحظه هم پایین نمیاد حتی واسه آب خوردن !
    3.دو روزه اصلا صبح و عصر صدا در نمیاره خیلی نزدیک شم غاار داره اما اوون صوتای صبح و عصر دیگه نیست! مشکلیه
    سلام دوست عزیز
    بیشتر ماله کمبود کلسیومه هم از نظر تغذیه هم دارویی تقویتش کن درست میشه طبیعیه که پایین نیاد باید بعد از 2 3 ساعت خودت کاری کنی بره پایین درو ببندی خودش دیگه میخوره ناراحت نباش با دو سه ساعت هیچیش نمیشه وقتی که عادت کرد همون بالا هم با دست بهش غذا بده ماله من اولاش اذیت میکرد تا میرفت تو ولی الان تا چراقو خاموش میکنم میره تو بعضی وقتا طبیعیه یهو ساکت میشن شاید یه ماه سرو صدا نکنن بعد شروع کنن ولی باز چک کن ببین جایی از کارت اشتباه نکرده باشی یا چیزی اذیتش نکنه شاید از جاش خوشش نیاد به خیلی از چیزا حساسه باعث ناراحتیش میشه
    موفق باشی

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط misha نمایش پست ها
    سلام به همگی .
    اگه یادتودن باشه تو سایت ******* من یه گفتگو راجب به ساختن اسباب بازی ایجاد کرده بودم میخواستم این گفتگو رو اینجام ایجاد کنم میخواستم قبلش نظرتون و بدونم
    ايده بسيار بسيار خوبي هست .ما اينجا يك تاپيك داريم راجع به معرفي اسباب بازي و ملزومات در مورد طوطي سانان لطف كنيد مطالب خوداون رو همونجا مطرح كنيد .

صفحه 16 از 1238 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435661165161016 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)