فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 158 از 693 نخستنخست ... 58108148156157158159160168208258658 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,571 به 1,580 از 6928
    کاربر ساده

تخصص
    مهندس برق قدرت
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14757
    میانگین پست در روز
    0.02
    تعداد ارسال ها
    24
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    راستي اگه ممكنه غذاهاي مضر و مفيد رو در پست اول قرار بديد عالي ميشه

Sent from my i5

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarashee نمایش پست ها
    سلام ...
    كاسكوي من خودشو كه تكون ميده چندتا از اين پركهاي نازك و چندتا هم از پرش ميفته ! نميدونم قبلاً با نوكش كندتش يا ريزش داره !! ممكنه به علت كمي ويتامين ريزش كنه !؟
    و اينكه وقتي سرش رو ميمالم بعدش همش ميخارونه سرش رو يه چندباري !
    راستي به غير از بازي با اسباب بازي خودش دوست داره همش بياد بيرون بره سر وقت وسايل منزل يا انگشت من ! انگشتم نابود شده .. راه بازي كردن باهاشون چيه ؟!

الان دو هفته هست نردبون براش خريدم و گذاشتم در ٢-٣ متري قفسش ولي بازم عادت نكرده و تا ميبرم نزديكتر بيقراري ميكنه و دستشو ميكشه به قفس و ناراحته ..!

چوب سوهان دار هم براش گرفتم نوكش خط خطي شده و بيشتر ريگهاي چسبيده به چوب سوهاندار تكيده در عرض ١٠-١٥ روز !!

Sent from my i5
    ریزش پرهای قاصدکی عادیه و دلیل ریزش پرهای اصلی هم اینه که کاسکو شما رفته تو لک و پرها سست میشن و در حین پرآرایی جدا میشن و وقتی خودش رو تکان میده میریزن بیرون که مشکلی نداره و بعد از1-2 ماه که تو لکی تمام شد تمام پرها جایگزین میشن
    دلیل خاراندن سرش بعد از نوازش شما اینه که وقتی سر طوطی رو میخارونید حالت پرها به هم میریزه و بعد از اون خود طوطی سرش رو میخارونه تا پرها به حالت اول برگردند
    چوب سوهاندار هم باید به عنوان نشیمن دوم در قفس استفاده بشه،اگر زیاد ازش استفاده بشه پوست کف پای طوطی حساس میشه و منقار طوطی خیلی خش دار میشه،
    چه اسسباب بازی هایی تو قفس طوطی گذاشتید؟؟؟؟بازی کردن با وسایل منزل و انگشت شا هم طبیعیه ولی اگر دوت ندارید با انگشتتون بازی کنه بهش اجازه ندید

کاربرفعال

تخصص
    مهندسی کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    86
    با سلام خدمت مدیران می خواستم بدونم 1. کاسکوی من گوششو زیاد می خارونه ممکنه مشکلی داشته باشی؟ 2. دوم اینکه جدود 15 تا 20 بار در روز غطسه میزنه و بعضی موقعم در حین تکون دادن خودش اینکارو میکنه ولی هیچ کدام از علایم سرماخوردگی نداره و جنب و جوششم خوبه کم نشده به نظرنون اشکال نداره؟ 3. سومین سوالم ایه که بیشتر به تخمه علاقه داره و من وقتی در یک ظرف براش سیب هویچ کلم میزارم به اونا خیلی علاقه نداره تخمه و غذای خشکشو بر دارم فقط میوه بذارم تا عادت کنه؟ 4. چون هنوز وحشی هست نیاز به اسباب بازی داره یا نه چون همش سعی میکنه چوب نشیمنشو با نوکش بشکونه. با سپاس از پاسختون

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    با سلام خدمت مدیران می خواستم بدونم 1. کاسکوی من گوششو زیاد می خارونه ممکنه مشکلی داشته باشی؟ 2. دوم اینکه جدود 15 تا 20 بار در روز غطسه میزنه و بعضی موقعم در حین تکون دادن خودش اینکارو میکنه ولی هیچ کدام از علایم سرماخوردگی نداره و جنب و جوششم خوبه کم نشده به نظرنون اشکال نداره؟ 3. سومین سوالم ایه که بیشتر به تخمه علاقه داره و من وقتی در یک ظرف براش سیب هویچ کلم میزارم به اونا خیلی علاقه نداره تخمه و غذای خشکشو بر دارم فقط میوه بذارم تا عادت کنه؟ 4. چون هنوز وحشی هست نیاز به اسباب بازی داره یا نه چون همش سعی میکنه چوب نشیمنشو با نوکش بشکونه. با سپاس از پاسختون
    خاروندن گوش طبیعیه،عطسه زدن در طول روز بدون آب ریزش بینی طبیعیهةعلاقه داشتن به تخمه هم طبیعیه....
    معلومه وقتی تخمه در اختیارش باشه غذاهای دیگه رو نمیخوره،تخمه رو کم کنید تا با غذاهای دیگه خودش رو سیر کنه یا در طول روز تخمه رو بردارید و شب موقع خواب مقداری بهش تخمه بدید که تا صبح تموم بشه و دوباره صبح براش میوه و سبزی بزارید
    اگر از دست غذا میگیره میتونید براش اسباب بازی بزارید

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarashee نمایش پست ها
    سلام ...
    كاسكوي من خودشو كه تكون ميده چندتا از اين پركهاي نازك و چندتا هم از پرش ميفته ! نميدونم قبلاً با نوكش كندتش يا ريزش داره !! ممكنه به علت كمي ويتامين ريزش كنه !؟
    و اينكه وقتي سرش رو ميمالم بعدش همش ميخارونه سرش رو يه چندباري !
    راستي به غير از بازي با اسباب بازي خودش دوست داره همش بياد بيرون بره سر وقت وسايل منزل يا انگشت من ! انگشتم نابود شده .. راه بازي كردن باهاشون چيه ؟!

الان دو هفته هست نردبون براش خريدم و گذاشتم در ٢-٣ متري قفسش ولي بازم عادت نكرده و تا ميبرم نزديكتر بيقراري ميكنه و دستشو ميكشه به قفس و ناراحته ..!

چوب سوهان دار هم براش گرفتم نوكش خط خطي شده و بيشتر ريگهاي چسبيده به چوب سوهاندار تكيده در عرض ١٠-١٥ روز !!

Sent from my i5

اگر پرهایی رو که وقتی میافته برمیداره و انتهای سفید پر رو میجوه یعنی پرنده کمبود کلسیم داره و میخواد از این روش کلسیم رو تامین کنه . نشونه های کمبود ویتامین شکننده شدن پر ها و از دست دادن حالت شادابی پر ها است . صرفا نمیشه گفت با این افتادن پرها کمبود ویتامین داره .
    کرک های سفید که کاملا طبیعی هست و افتادن پرها هم میشه گفت طبیعیه ولی توی مدت بیشتری باید برسی کنید وکیفیت پرهارو ببینید و بسنجید . پرهایی که جدا میشن رو ببینید که نسبت به پرهای سالم شکننده شدن یا خیر ...
    درمورد بازی هم خوب باید سرگرمش کنید . وقتی دیدی داره کار بدی میکنه باید بهش بگی نه و اگه با کلمه و مفهوم نه آشنا نیست جلوش رو بگیرید و بگید نه و باز چیز های دیگه سرگرمش کنید یا از اون محیط خارجش کنید و...
    بهتره اسباب بازی هارو خارج قفس بهش معرفی کنید . بذارید گازش بگیره . بهش جایزه بدین ... کم کم باید آشنا بشه ممکنه دو ماه هم طول بکشه ولی باید ترسش بریزه دیگه و تحمل کنید ...
    چوب سوهان دار به تنهایی نباید داخل قفس باشه چون نوک و پاهای پرنده رو اذیت میکنه . بهتره از دوتا چوب یکی معمولی و یکی سوهان دار استفاده بشه تا خود پرنده انتخاب کنه روی کدوم توی شرایط مختلف بایسته

با تشکر موفق باشید

کاربر موثر

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    میانگین پست در روز
    0.09
    تعداد ارسال ها
    103
    سلام دوستان عزیز ایستادن زیاد کاسکو روی قفس و یا روی زمین در حد 6 الی 7 ساعت در روز به پاهای پرنده آسیبی نمیرساند؟
    شب به گلستان تنها ، منتظرت بودم باده ناکامی در ، هجر تو پیمودم
    منتظرت بودم
    منتظرت بودم

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز ایستادن زیاد کاسکو روی قفس و یا روی زمین در حد 6 الی 7 ساعت در روز به پاهای پرنده آسیبی نمیرساند؟
    سلام
    طوطی دیدید که تا حالا یه وری لم داده باشه؟؟؟
    طوطی ها در طول تمام عمرشون روی پاهاشون می ایستند،اما طوطی ها در طبیعت روش شاخته هایی با قطرهای مختلف حرکت میکنند،پیشنهاد میکنم چوب نشیمن طوطی رو از شاخه های طبیعی انتخاسب کنید که نا هموارند یا همون نشیمن رو ناهموارش کنید تا دردراز مدت باعث خرابی پای طوطی نشه

کاربرفعال

تخصص
    مهندسی کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    86
    با سلام ممنون از آقای وکیلی بابت پاسخشون. می خواستم بدونم بدونم یک کاسکو هر چند دقیقه 1بار فضله را از بدن خود باید خارج کند؟ چون فکر میکنم طوطی من دچار تکرر فضله هست زود به زود فضله را از بدنش خارج میکند و معمولا قبلا از خارج کردن به خودش فشار می آورد و یا بال های خود را محکم تکان می دهد و بعد فضله را از بدنش خارج میکند. و اینکه می خواستم بدونم فضله باید چه رنگی داشته باشد تا بدانیم پرنده سالم هست؟ ممنون

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    با سلام ممنون از آقای وکیلی بابت پاسخشون. می خواستم بدونم بدونم یک کاسکو هر چند دقیقه 1بار فضله را از بدن خود باید خارج کند؟ چون فکر میکنم طوطی من دچار تکرر فضله هست زود به زود فضله را از بدنش خارج میکند و معمولا قبلا از خارج کردن به خودش فشار می آورد و یا بال های خود را محکم تکان می دهد و بعد فضله را از بدنش خارج میکند. و اینکه می خواستم بدونم فضله باید چه رنگی داشته باشد تا بدانیم پرنده سالم هست؟ ممنون
    کاسکو بسته به خورد و خوراکش مدفوع خارج میکنه . پرنده ای که زیاد تحرک داره در نتیجه غذا و آب بیشتر مصرف میکنه در نتیجه تعداد دفعات دفع هم افزایش پیدا میکنه . حالت طبیعی کاسکو ها موقع مدفوع به این صورت هست که کمی خودشون رو تکون میدن و به سمت پایین میبرن مخرج رو به صورتی که انگار میخوان بشینن . در همین حین کمی هم پف میکنن و مدفوع رو خارج میکن و بعد به حالت طبیعی برمیگردند.
    فضله ی طوطی در حالت طبیعی سفت باید باشه نه شل و آبکی . مقداری آب هم همراه مدفوع باید باشه . رنگ مدفوع طبیعی هم سبزه تیره هست . گاهی هم تغییر رنگ در مدفوع بستگی به تغذیه پرنده داره . برای مثال ممکنه انار مدفوع رو کمی قرمز کنه یا ... پس اینجور موقع ها نگران نشید و سعی کنید مدفوع رو طی چندین بار خارج شدن چک کنید ...

با تشکر موفق باشید

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    سلام
    خواهش میکنم وظیفست
    ببینید دفع فضله زمان نداره،مگه میشه برای انسن زمان تعیین کرد؟؟؟طوطی هر وقت احساس نیاز کنه مدفوعش رو دفع میکنه ولی مدفوع طبیعی باید سفت و سبز باشه،مدفوع کوچک یا آبکی یا رنگ تیره یا زرد یا ... میتونه دلیل بر بیماری باشه یا بر اثر خوردن مواد غذایی ایجاد شده باشه،تنها از روی مدفوع نمیشه گفت طوطی مریض شده،به طور کلی علائمی مثل کم تحرکی و بی اشتهایی و تغییر حالی فضله یا عطسه در بیشتر بیماری ها هست و اگر چند مورد از علائم رو با هم دیدید باید سریعا اقدام کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)