فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,288
لایک لایک:  12,727
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 157 از 693 نخستنخست ... 57107147155156157158159167207257657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,561 به 1,570 از 6930
    کاربر موثر

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    میانگین پست در روز
    0.09
    تعداد ارسال ها
    103
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    سلام دوستان من به خاطر شغلم مجبورم چند روز در هفته خارج از منزل باشم اگر شرایط جابجایی مناسب کاسکو را داشته باشم به نظر شما مشکلی نداره کاسکو چند روز در هفته در یک خانه و چند روز دیگر در خانه دیگری باشد یعنی فقط میان 2 منزل جابجا شود؟
    شب به گلستان تنها ، منتظرت بودم باده ناکامی در ، هجر تو پیمودم
    منتظرت بودم
    منتظرت بودم

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلام دوستان من به خاطر شغلم مجبورم چند روز در هفته خارج از منزل باشم اگر شرایط جابجایی مناسب کاسکو را داشته باشم به نظر شما مشکلی نداره کاسکو چند روز در هفته در یک خانه و چند روز دیگر در خانه دیگری باشد یعنی فقط میان 2 منزل جابجا شود؟
    سلام دوست عزیز . خیر اگر پرنده اهلی هست مشکلی ایجاد نمیکنه . فقط روز های اول جابجایی ممکنه بد قلقی کنه و یکم لج کنه که به مرور و مهربونی درست میشه . لطفا برای جابجایی کوچک ترین استرسی بهش وارد نکنید و در محیط جدید هم گاهی خودتون کنارش باشید . خودتون یا کسانیکه میشناسه . از کسی که بهش رسیدگی میکنه توی نبودنتون مطمئن باشید تا به بهترین نحو از پرندتون نگهداری کنه و اطلاعاتی کافی از رفتار پرنده و طریقه برخورد با اون رو بدونه... اگر اولین بار هست جابجا میشه بهتره روش کاور بکشید بعد از جابجایی کاور رو بردارید .
    موفق باشید یا علی

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,492
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلام .اگه کسی تو خونه هست که میتونه نگهش داره ، بهتره که جابجاش نکنید . چون شاید شرایط جابجایی برای شما وجود داشته باشه و راحت باشه اما برای طوطی خیلی سخت و استرس آور هست ( مخصوصا اگه تازه وارد یه خونه جدید شده باشه و با صاحب جدیدش تازه آشنا شده باشه ) . سعی کنید تو هوای سرد هم جابجاش نکنید

ولی اگه چاره ای نداشته باشید و کسی نباشه که ازش نگهداری کنه ، تو مسیر و محیط جدید خیلی مراقبش باشید و حواستون به تغییرات دما هم باشه .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربرفعال

تخصص
    مهندسی کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    86
    با سلام خدمت مدیران و دوستان. می خواستم بگم که کاسکوی ما تازگیا کف دریا خیلی میخوره و یکمشم خورد خورد میکنه میخواستم بگم مشکلی ایجاد نمیکنه براش؟ دوم اینکه جوجه کاسکوی ما بعد دوماه که دارم هنوز با دست بهش غذا میدم دست اگه خالی بره سمتش میترسه و جا خالی میده نمیزاره دسش بزنم یکم ناامید شدم البته از قار افتاده و دیگه واسه کسی قار نمیکشه و از دست همه تخمه یا سیب می گیره. یکی از دوستام کاسکوش وحشی بود بعد 1ماه بهش سر داد دوستان به نظرتون چکار دیگه ای بکنم زودتر رام شه؟ بیرون بیارمش یا فعلا بمونه تو قفس؟ با سپاس

مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    با سلام خدمت مدیران و دوستان. می خواستم بگم که کاسکوی ما تازگیا کف دریا خیلی میخوره و یکمشم خورد خورد میکنه میخواستم بگم مشکلی ایجاد نمیکنه براش؟ دوم اینکه جوجه کاسکوی ما بعد دوماه که دارم هنوز با دست بهش غذا میدم دست اگه خالی بره سمتش میترسه و جا خالی میده نمیزاره دسش بزنم یکم ناامید شدم البته از قار افتاده و دیگه واسه کسی قار نمیکشه و از دست همه تخمه یا سیب می گیره. یکی از دوستام کاسکوش وحشی بود بعد 1ماه بهش سر داد دوستان به نظرتون چکار دیگه ای بکنم زودتر رام شه؟ بیرون بیارمش یا فعلا بمونه تو قفس؟ با سپاس
    سلام
    عیب نداره از بلوک های مخصوص طوطی های بزرگ میتونید استفاده کنید اگه خیلی خورد میکنه + سنگ کف دریا

کاسکو ها هم شخصیت های متفاوتی دارن و بعضیاشون زود خو میگیرن بعضیا نه ولی شیوه ی درست اموزش خیلی مهم هست شما اموزش هارو اصولی برو جلو سریع تر نتیجه میگیری

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نظر من اینه که همه مواد مورد نیاز بدن طوطی در اختیارش باشه تا هر وقت طوطی احساس نیاز کرد ازشون استفاده کنه،سنگ کف دریا هم ضرری نداره اما اگر بحث اقتصادیشو در نظر بگیریم شما میتونید هر چند روز در میان یک تکه در اختیارش بزارید تا باهاش بازی کنه و خورد کنه و مقداری هم بخوره
    در مورد رام کردن طوطی هم پیشنهادم اینه که صبرو حوصله داشته باشید،طبق تجربه من طوطی کاسکو هایی که سر سختتر هستند معمولا باهوشترند و سخنگوهای بهتری از آب در میان،شما نباید طوطیتون رو با طوطی دیگری مقایسه کنید همونطور که نمیشه انسانها رو با هم مقایسه کرد طوطی سانان رو هم نمیشه و کار اشتباهیه

کاربر موثر

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    میانگین پست در روز
    0.09
    تعداد ارسال ها
    103
    سلام محمد جان نوازش موقع سشوار بعد از حمام را امتحان کردی ؟ واسه کاسکوی من فقط یکبار این اتفاق کافی بود تا خودش با سر بده کاسکوی من هم با این همه آموزش هنوز روی دست نمیاد فکر کنم با هم در یک زمان کاسکو خریدم و تا اونجایی که یادم میاد در یک سن هستند به نظر منحرف اساتید رو گوش کن و صبر کن امروز پسرم تا مرز بوس دادن بهم نزدیک شده و تو صورتم جیغ زد شده آقای ایمنی وقتی غذایی داره میسوزه یا آبی هدر میره یا کسی زیاد حمام باشه شروع میکنه جیغ زدن همه رو ساعت 7.3 بیدار میکنه همه سحر خیز شدن
    شب به گلستان تنها ، منتظرت بودم باده ناکامی در ، هجر تو پیمودم
    منتظرت بودم
    منتظرت بودم

همکار قدیمی ( مترجم انحمن )

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    5898
    میانگین پست در روز
    0.18
    تعداد ارسال ها
    328
    با سلام خدمت دوستان
    میخواستم لطف کنید و در مورد مسئله سوء جذب در طوطی سانان کمی توضیح بدید( دلایل ، علایم، راههای پیشگیری و راههای درمان )
    با تشکر
    موفق باشید

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,492
    نقل قول نوشته اصلی توسط ZKARIMI نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    میخواستم لطف کنید و در مورد مسئله سوء جذب در طوطی سانان کمی توضیح بدید( دلایل ، علایم، راههای پیشگیری و راههای درمان )
    با تشکر
    موفق باشید
    خانم کریمی در حد مطالعات ناقص خودم و علایمی که دیدم ( هرچند که خیلی سخته برام یادآوری اتفاقاتی که برای طوطیم افتاد ) یه توضیح مختصر میدم .

علایمش : اسهال ، خوردن بیش از حد آب و غذا ( از هر لحظه و هر ثانیه از بیداری برای خوردن آب و غذا استفاده میکنه ) کاهش وزن ،مدفوع چسبناک و بدبو ، تغییر رنگ زبان از مشکی به صورتی خستگی و در آخر ضعف زیاد که حتی نمیتونه پرواز کنه

دلایلش : بیماری های روده ، کرم یا انگل و سلیاک ( بیماری گوارشی که پرزهای روده رو از بین میبره و عاملش پروتئینی به اسم گلوتن هست که تو بعضی از غلات و مشتقاتش وجود داره و عامل مرگ طوطی من به احتمال 80% )

راه های پیشگیری : به تمامی باید ها و نباید های غذایی که تو این فروم یا کلا سایتهای مرتبط با طوطی میبینید ، توجه کنید... تو مصرف غلات دقت کنید ، مدیریت شده در اختیار طوطی قرار بدین ، اگه طوطی شما از آنتی بیوتیک استفاده کرده برای یه بیماری خاص ، غذاهایی که بهش میدین زیر نظر دکتر باشه ، علایمی که میبینید رو جدی بیگیرد ، راه دیگه ای به ذهنم نمی رسه ، یه دامپزشک بهتر میتونه راهنمایی کنه .

راه درمان رو هم بهش نرسیدم واقعا نمیدونم و فکر میکنم پیشگیری بهتر از درمانه

این سوال سخت ترین سوالی بود که بعد از مرگ طوطیم جواب دادم
    ویرایش توسط sepideh : 11th December 2013 در ساعت 05:30 PM
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر ساده

تخصص
    مهندس برق قدرت
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14757
    میانگین پست در روز
    0.02
    تعداد ارسال ها
    24
    سلام ...
    كاسكوي من خودشو كه تكون ميده چندتا از اين پركهاي نازك و چندتا هم از پرش ميفته ! نميدونم قبلاً با نوكش كندتش يا ريزش داره !! ممكنه به علت كمي ويتامين ريزش كنه !؟
    و اينكه وقتي سرش رو ميمالم بعدش همش ميخارونه سرش رو يه چندباري !
    راستي به غير از بازي با اسباب بازي خودش دوست داره همش بياد بيرون بره سر وقت وسايل منزل يا انگشت من ! انگشتم نابود شده .. راه بازي كردن باهاشون چيه ؟!

الان دو هفته هست نردبون براش خريدم و گذاشتم در ٢-٣ متري قفسش ولي بازم عادت نكرده و تا ميبرم نزديكتر بيقراري ميكنه و دستشو ميكشه به قفس و ناراحته ..!

چوب سوهان دار هم براش گرفتم نوكش خط خطي شده و بيشتر ريگهاي چسبيده به چوب سوهاندار تكيده در عرض ١٠-١٥ روز !!

Sent from my i5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)