کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    دوستان من از این چوبهای مینرال برای طوطیم خریدم خیلی وقت بود مردد بودم بخرم یا نه که بالاخره دل و زدم به دریا رفتم خریدم خیلی ازش راضیم از جمعه گذاشتم برای خیلی دوستش داره ناخنهاش یکم تیزیش گرفته شده تمام مدت هم داره نوکشو درست می کنه زیر پاشم دیگه قرمز نیست

کاربر ساده

شماره عضویت
    2699
    نقل قول نوشته اصلی توسط shikra نمایش پست ها
    سلام
    معلومه كه پيشرفتت خوب بوده همينجور ادامه بده و هنوز خيلي جا داره كه باهاش كار بكني .... هر وقت كه كامل ترسش ازت ريخت مي توني از قفس بياري بيرون و تمرين روي دست آمدن را انجام بدي باهاش
    همچنان به غذا دادن و يا اسباب بازي دادن با دست ادامه بده بالاخره مي فهمه كه دوستي نه دشمن
    هر بار كه خوراكي بهش ميدي از يك واژه ثابت استفاده كن مثلا بگو "به به " بعدا هر وقت خوراكي بخواد اون را تكرار مي كنه هم اينكه وقتي اون را بشنوه مي فهمه كه اون واژه يعني خوراكي و خوراكي يعني دوستي .. اينطوري خيلي راحت شرطي ميشه
    shakira جان از توضیحاتتون ممنونم،اما اگر من همینطوری ادامه بدم به نظرتون حدس میزنید که تا چند وقت* دیگه منو به عنوان دوستش قبول کنه؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    2671
    با سلام

دوست عزیز rezak بجز مواردی که عزیزان فرمودند بنده خدمتتون عرض کنم برای اینکه عادت کنه بدون غذا هم بسمتتون بیاد این مراحل رو انجام بدید...
    1- غذا رو بهش نشون بدید و تا میخواد جلو بیاد اونو تو کف دستتون بزارید تا برداره

2-بعد از اینکه به کار بالایی یکم عادت کرد همون کار رو انجام بدید ولی اینبار وقتی جلو اومد دستتون رو مشت کنید و غذا رو توش نگه دارید (البته بهتره انگشت سبابتون باز باشه که کم کم به روی دست اومدن هم عادت کنه)

3- برعکس مورد بالا عمل کنید یعنی بدون اینکه ببینه غذا رو تو مشتتون نگه دارید و دستتون رو ببرید سمتش ، اگر همینطوری اومد سمت دستتون که مبارکه ولی اگه شک کرد و نیومد دستتون رو باز کنید تا غذا رو ببینه...

چند بار که اینکار رو انجام بدید بهتون عادت میکنه

موفق باشید

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط RezaK نمایش پست ها
    shakira جان از توضیحاتتون ممنونم،اما اگر من همینطوری ادامه بدم به نظرتون حدس میزنید که تا چند وقت* دیگه منو به عنوان دوستش قبول کنه؟
    سلام
    اخلاق طوطي خاكستري ها با هم فرق مي كنه بعضي هاشون زود تر دوست ميشن با آدم و بعضي هاشون كمي دير تر (*البته اين بستگي به اين داره اولين خاطره اي كه از آدم دارند چي باشه )* ولي به طور عادي طوطي شما بايد بعد از سه ماه ( حالا با كمي بيشتر يا كمتر) ديگه ترسش كاملا از شما بريزه و باهاتون دوست بشه يعني حداقل ديگه وقتي شما پيشش هستيد واكنشي كه نشانه ترسيدن باشه از خودش نشون نده:smile (56):
    ویرایش توسط Shikra : 14th September 2010 در ساعت 07:37 AM

کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    دوستان من از این چوبهای مینرال برای طوطیم خریدم خیلی وقت بود مردد بودم بخرم یا نه که بالاخره دل و زدم به دریا رفتم خریدم خیلی ازش راضیم از جمعه گذاشتم برای خیلی دوستش داره ناخنهاش یکم تیزیش گرفته شده تمام مدت هم داره نوکشو درست می کنه زیر پاشم دیگه قرمز نیست
    دوست عزیز می شه ادرس آنجا را بدهید تا من هم از این چوبهای مینرال بخرم خیلی دنبالش هستم ولی هنوز موفق نشدم گیر بیاورم . خیلی متشکرم .

کاربرفعال

شماره عضویت
    2743
    دوستان عزیز
    عکس مارچی رو در قسمت معرفی طوطی اعضا گذاشتم، میتونید ببینید و نظر بدین،، مرسی*.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2564
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    عکس از چوب میشه بزارید...لطفا

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام
    هيچكس نميدونه چطور بايد به كاسكو فلفل دلمه داد؟
    ممنون

کاربر موثر

شماره عضویت
    558
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    میلاد جان تو دو سه تا مقاله که دوستا ن ترجمه کرده بودن دیدم که نوشته بود دلمه رو اصلا خوشش نمیاد باید به طوطی فلفل تند داد هر چه تند تر باشه بیشتر طوطی خوشش میاد چون نمیدونم زبونش چجوری حس میکنه ضنا اونم فک کنم باید بزاری تا رام بشه بعد عادتش بدی میخوره طوطیه من غیر از نخود و تخمه و پسته چیزی نمیخوره دوستان به نظرتون چکارش کنم تموم گیج شدم این طوطی هیچ غیر از این چند تا نمخوره تازه زیاد به نخود علاقه نشون نمیده به نظرتون چه کارش کنم میوه و دیگر چیزا رو بخوره

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    میلاد جان من به کاسکوم همیشه فلفل دلمه ای میدم.اونو خوب میشورم و تو ظرف میوش میزارم بطور کامل و اونه ظرف چند دقیقه نابودش میکنه.

صفحه 154 از 1238 نخستنخست ... 541041351361371381391401411421431441451461471481491501511521531541551561571581591601611621631641651661671681691701711721732042546541154 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)