کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    سلام خدمت دوستان گلم
    من دنبال کف دریا خوب میگردم.که اینا را پیدا کردم.از دوستان خواهش میکنم که راهنمایی کنید که اینا با هم فرق دارن یا نه وکدومشون بهتر هست؟ودر ضمن باید تاریخ دار باشن یعنی ممکنه فاسد بشن؟
    این دو تا محصول کارلی آلمان هستش.(سنگ معدنی)
    [IMG][/IMG]
    اینکی با طعم توت هستش
    [IMG][/IMG]
    این هم بلوک معدنی با مارک تریکسی هست.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    با تشکر از تک تک دوستان.
    ویرایش توسط khaled3 : 13th September 2010 در ساعت 02:11 AM

کاربر موثر

شماره عضویت
    2671
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaled3 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان گلم
    من دنبال کف دریا خوب میگردم.که اینا را پیدا کردم.از دوستان خواهش میکنم که راهنمایی کنید که اینا با هم فرق دارن یا نه وکدومشون بهتر هست؟ودر ضمن باید تاریخ دار باشن یعنی ممکنه فاسد بشن؟
    [img][/img]
    اینکی با طعم توت هستش
    [img][/img]
    [img][/img]
    [img][/img]
    با تشکر از تک تک دوستان.
    با سلام

دوست عزیز 2 تای اولی تقریبا همون کف دریاست و تفاوتشون تو طعمشه...

بلوک معدنی هم که عکسشو گذاشتید جزء بهترین انواع بلوک معدنی هستند و تفاوتشون در اینه که عکس پایینی که رنگ بلوکش صورتیه یده هست (حاویه ید هم هست) که نباید مدام مصرف بشه ...

موفق باشید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaled3 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان گلم
    [img][/img]
    اینکی با طعم توت هستش
    [img][/img]
    [img][/img]
    [img][/img]
    با تشکر از تک تک دوستان.

خالد عزیز سفید سادش اصولا باید بهتر باشه ولی طوطی ها اونم طوطی خاکستری زیاد نمی ره طرفش یکم قیافش رنگی و عجیب باشه بهتره به نظر من توت فرنگیش بهتر هست چون شرکت سازندشم معتبر هست باید پشت جعبش رو خوند میوه هم توش می ریزن.

من این کدوتنبل رو برای عسل خریدم توش کلی میوه و سبزی داره قیافشم عجیبه هست عسل لجباز منو به خودش جذب کرد و می بینم خورده می شه

کاربر ساده

شماره عضویت
    2699
    سلام دوستان،من ۲تا سوال داشتم در مورد رفتار شناسی* خاکستری
    ۱:اینکه بد از مرحلهٔ غار زدن یعنی* موقعی که دستمو میبیردم طرفش غار میزد اما الان دیگه اصلن غار نمیزنه بعضی* موقعها حالت تهاجمی میگیره و حتا حمله هم می*کنه؟این می*تونه چه نشانه*ای داشته باشه؟یعنی* دیگه نمیترسه؟
    ۲:در مواقعی که خیلی* خیلی* نزدیک میشم بش حتا موقعی که پف می*کنه و تهاجمی هست وقتی* غذا یا مثلا اسباب بازی بش میدم زود پفش میخوابه و یه تقّ تقّ*ای که خودم یادش دادمو می*زنه!این چه منظوری میتونه داشته باشه؟

کاربرفعال

شماره عضویت
    2743
    نقل قول نوشته اصلی توسط natsi نمایش پست ها
    با سلام

دوست عزیز

اولا مبارکتون باشه انشاا... که اینبار فقط خاطرات خوب براتون بمونه...

دوما ، جسارتا کاسکو در7 ماهگی چشماش طوسی نیست و مشکی (یا دودیه بسیار پر رنگه) -سن کاسکوی چشم طوسی بسته به مقدار غلظت رنگش بین 18 تا حدود 30 ماهگیست. این نوع تعیین سنی که بشما گفتن مختص پرنده فروشهاست که اصولا سن کاسکوها رو با صغر سنی اعلام میکنن ...

سوما ، نگران نباشید ، موردی که فرمودید کاملا درسته ... دفع ادرار هم با مدفوع انجام میشه و اگر مدفوعش آبکی باشه نشانه اسهاله والا جای نگرانی نداره

موفق باشید
    مرسی دوست گرامی،
    والا، من نمیدونم چه فرقی هست بین سیاه، دودی و طوسی. شاید من دارم اشتباه میکنم،، قبلی، خوب چشه خیلی* تیره بود. اما این یکی* خیلی* خیلی* روشنتره،، حالا ازش عکس میگیرم تا اشتباهه من برطرف بشه.
    مرسی* از راهنماییتون، از این به بعد ۴ چشمی مواظبشم.

کاربرفعال

شماره عضویت
    2743
    نقل قول نوشته اصلی توسط gray_parrot نمایش پست ها
    مبارکت باشه رضا جان امیدوارم پیشش خوش و خرم باشی :smile (228):
    دوست گلم شما یه عکس بزار ازش برا تشخیص سن
    این یکی رامه دیگه ؟
    خوب سهیل جان گفتن اگه طوسی باشه چه سنی داره
    در اون مورد هم نگران نباش چون طوطی ها از ترس بعضی وقتا جیش میکنن یا مدفوع اگه معدشون خالی باشه و مدفوعشون رو کرده باشن دیگه چون معدشون خالیه فقط آب میدن بیرون که اون مشکلی نداره غیر از ترس بعضی اوقات هم همینطوری انجام میدن یکیش طوطیه خودم نشسته بود رو سرم جیش کرد چون وقتی رو دستم میاد بهش یاد دادم که مدفوعش رو بکنه هیچی اومد رو سرم :smile (164):از اونجایی هم که پرنده جایی رو که نشسته کثیف نمیکنه از این آبا ریخت رو شونم:smile (238): اصلا بو نمیداد ولی مجبورمون کرد بریم حموم :smile (217):
    مرسی* آرین جان
    منم امیدوارم دیگه مشکلی پیش نیاد، و اینبار اینقدر عمرش طولانی بشه که سر قبرم برام فاتحه بخونه. ههههه
    سعی می*کنم امروز ازش عکس بذارم، ، اره اینم رامه رامه، با من هم حسابی اخت شده، مشکلی ندارم باهاش.
    دیشب که غذا میخورد، اما ق؛ضایع خشک. از این مخلوط تریل. صبح که میومدم بیرون، براش لوبیا سبز، بروکلی، و سیب گذاشتم، حالا تا ظهر که میرم خونه ببینم چی* خورده؟ امیدوارم با غذاش مشکلی نداشته باشم.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezak نمایش پست ها
    سلام دوستان،من ۲تا سوال داشتم در مورد رفتار شناسی* خاکستری
    ۱:اینکه بد از مرحلهٔ غار زدن یعنی* موقعی که دستمو میبیردم طرفش غار میزد اما الان دیگه اصلن غار نمیزنه بعضی* موقعها حالت تهاجمی میگیره و حتا حمله هم می*کنه؟این می*تونه چه نشانه*ای داشته باشه؟یعنی* دیگه نمیترسه؟
    ۲:در مواقعی که خیلی* خیلی* نزدیک میشم بش حتا موقعی که پف می*کنه و تهاجمی هست وقتی* غذا یا مثلا اسباب بازی بش میدم زود پفش میخوابه و یه تقّ تقّ*ای که خودم یادش دادمو می*زنه!این چه منظوری میتونه داشته باشه؟

یعنی شما الان طرف قفس می رین دیگه در نمی ره بالا؟

ببینین یک صندلی با فاصله ای که طوطی عادی هست و جیغ و فرار درش نیست بزارین و هر روز روزی چند بار با همون فاصله باهاش حرف بزنین بعد 4-5 روز کمی صندلی رو نزدیک تر کن اینقدر کم کم نزدیک می کنی تا فاصلت دیگه پیشش باشی و باهاش حرف بزنی عادی بشینه.

این مرحله که طی شد می ری سر با دست غذا دادن. وقتی می بینی گشنه شده رفت سر ظرفش ظرف تخمه رو بردار یک تیکه سیب بگیر تا بخوره یکم تمرین رو کش بده تا برای گشنگی بخوره ولی در آخر ظرفش رو بزار سر جاش. ایم مرحله رو هم اینقدر تکرار می کنی تا از دستت بخوره.

در مرحله بعدی کوتاه کردن بالها و بیرون اوردن هست.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط p0licce نمایش پست ها
    مرسی دوست گرامی،
    والا، من نمیدونم چه فرقی هست بین سیاه، دودی و طوسی. شاید من دارم اشتباه میکنم،، قبلی، خوب چشه خیلی* تیره بود. اما این یکی* خیلی* خیلی* روشنتره،، حالا ازش عکس میگیرم تا اشتباهه من برطرف بشه.
    مرسی* از راهنماییتون، از این به بعد ۴ چشمی مواظبشم.

مبارکت باشه این یکی سنش بهتر هست هیچ وقت چشم سیاه نخرین از حالا هم تمرین حرف زدن رو شروع کن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    سلام.چند وقت پیش از پرنده فروشی 1 سری دونه خریدم برای عروسم که بهش میگفتن هفت دانه میخواستم نظر شما رو در موردش بدونم که ایا ضرری نداره براش؟همچنین برای کاسکو هم خوشحال میشم نظرتون رو بدونم

کاربر ساده

شماره عضویت
    2699
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    یعنی شما الان طرف قفس می رین دیگه در نمی ره بالا؟

ببینین یک صندلی با فاصله ای که طوطی عادی هست و جیغ و فرار درش نیست بزارین و هر روز روزی چند بار با همون فاصله باهاش حرف بزنین بعد 4-5 روز کمی صندلی رو نزدیک تر کن اینقدر کم کم نزدیک می کنی تا فاصلت دیگه پیشش باشی و باهاش حرف بزنی عادی بشینه.

این مرحله که طی شد می ری سر با دست غذا دادن. وقتی می بینی گشنه شده رفت سر ظرفش ظرف تخمه رو بردار یک تیکه سیب بگیر تا بخوره یکم تمرین رو کش بده تا برای گشنگی بخوره ولی در آخر ظرفش رو بزار سر جاش. ایم مرحله رو هم اینقدر تکرار می کنی تا از دستت بخوره.

در مرحله بعدی کوتاه کردن بالها و بیرون اوردن هست.
    نه در میره،نه غار می*زنه یا نه فرار می*کنه،از دست هم مثل بنز غذا میگیره و ترسی* هم نداره،فقط اون شرایطی که گفتم مال مواقع ایه که دست خالی* هستم،

صفحه 152 از 1238 نخستنخست ... 521021331341351361371381391401411421431441451461471481491501511521531541551561571581591601611621631641651661671681691701712022526521152 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)