صفحه 15 از 1238 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334651155151015 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 12376
    کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط misha نمایش پست ها
    سلام به همگی .
    اگه یادتودن باشه تو سایت نیک صالحی من یه گفتگو راجب به ساختن اسباب بازی ایجاد کرده بودم میخواستم این گفتگو رو اینجام ایجاد کنم میخواستم قبلش نظرتون و بدونم
    سلام دوست عزیز
    دیگه نظر برای چیه توضیح بدید استفاده کنیم
    با سپاس
    ویرایش توسط پرنده ی غریب : 1st June 2010 در ساعت 04:20 PM

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    دوستان اگر مطلبی در باره ی شیرین کاری و آموزش های شرطی سازی به کاسکو بلدن لطفا در اختیار دیگران قرار بدن.

مرسی

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    دوستان اگر مطلبی در باره ی شیرین کاری و آموزش های شرطی سازی به کاسکو بلدن لطفا در اختیار دیگران قرار بدن.

مرسی
    سلام دوست عزیز
    من قبلا همینجا بوس دادنو گفتم دوباره میگم ولی این کارو به کسی پیشنهاد نمیکنم یه کم خطرناکه مواظب باشین من با دهنم بهش بادوم دادم چون خیلی دوست داره تو هیچ شرایطی ازش نمیگذره بار اول گرفت انداخت از بار دوم گرفت گاهی بدون بادوم به زور میومد بوس میداد ولی چشمش دنبال بادوم بود سریع بهش میدادم قهر نکنه اطمینانشو جلب میکردم یواش یواش عادت کرد گاهی بوسه خالی گاهی با بادوم بعدش تو دهنم دونه بلال گذاشتم میومد از تو دهنم در میاورد دیگه الان تا بهش میگم بوس بده سریع میاد جلو بوس میده خیلی لذت بخشه
    موفق باشید

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    سلام دوستاانه عزیز
    من می خوام سفارش بدم از تهران یه نفر برای آرام اسباب بازی بخره...می شه آدرس یه جای معتبر رو بدید؟چون طرف هیچی در این مورد نمی دونه. واین که چه نوعی بخره. مثلا تاب؟ یا آویز؟

و این که کفه دریا رو هم می شه از همون جا خرید؟ و این مکمل ها رو؟ منظورم جای اسباب بازی هاشه
    تمامي پرنده فروشيهاي تهران كمابيش اينهايي كه شما مي خواهيد رو دارن اما ممكنه تمام كرده باشن و يا به تازگي جنس جديد آورده باشن....بايد زنگ بزنيد و ببينيد دارن يا نه.اسباب بازي+مكملهاي ويتاميني و معدني+كف دريا رو اكثر پرنده فروشيها دارن اما بايد مراقب بود تاريخ مصرفشون نگذشته باشه و درشون باز نشده باشه(به غير از اسباب بازي)

نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    منم ديروز يه خاكستري گرفتم.ولي از وقتي اومده همش كف قفسه و رو چوبش نميشينه.دليل خاصي داره يا طبيعيه؟؟
    همشم كف قفسو نگاه ميكنه.دستشوييشم اسهالي و بيشترش سفيده.چيزيم نميخوره.
    ذرت تازه رو بايد خام بهش داد؟؟
    خيلي خيلي ممنون
    كف قفس بودنش مهم نيست اما فضله اون كه آبكي هست زياد خبر خوبي نيست..البته شما بايد 10 روز هيچ كاري بهش نداشته باشي....نه تمرين رام كردن......نه تمرين صحبت كردن.....فقط و فقط آب و غذا براش مي زاري و روزنامه زيرش رو عوش مي كني.....الان بهش بلال بده.....خام.....هر بلال رو 4-5 تكه مي كني و روزي يك تكه و بقيش در فريزر.....از فريزر كه در مياري مي اندازي در آب داغ شير تا يخش وا بره بعد ميدي به كاسكو ....تخمه آفتاب قهوه اي يا مشكي دور سفيد فقط.....سيب هم برش يزن بزار لاي ميله قفس...اسهالش مال استرس هست مگر اينكه مريض باشه...در هنگام خريد بايد زيرش رو نگاه مي كردي كه اسهال نداشته باشه...سينش چطوره؟ از نظر لاغري و پر كني...تيغه كه نكرده؟
    تا 10 روز فقط همين نسخه رو انجام بده و 10 روز كه تموم شد بيا اينجا بگو تا بگم بعد چكار بايد بكني.

نقل قول نوشته اصلی توسط honey pet نمایش پست ها
    سلام
    خيس كرده و جوانه زده مقوي تره اما پخته شدش هنگامي يه سمي داره كه در دماي 60 ، 70 درجه لوبيا به جوش بياد و پخته بشه اما اگر در دماي 100 درجه به جوش بياد ديگه هيچ مشكلي نداره.(به خاطر همينه كه كارشناسان ميگن از آرامپز هاي استاندارد استفاده كنيد)
    دوست عزيز محاله آب در دماي 60 يا 70 درجه بجوش بياد..دماي جوش آب 100 درجه هست....در ضمن اينها اگر بصورت خيس خورده باشن بهتره فقط بايد مراقب بود كه كپك نزنند و فاسد نشن....بايد هر روز بو كرد كه بوي گنديدگي ندن.

نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
    آخ دو دلی بد دردیه !
    خان در جریان مرحله خاکستری من هستی که از دست با غر غذا میگیره و حرکت اضافی کنم غاار و اگه انگشت سمت نوک رفت گااز
    حالا میگی به غذا دادن با دست ادامه بدم یا این وسطا حرکت mig mig جان رو برم روش که جا بیوفته واسش مهاجم نیستم؟
    و یه نکته که mig mig عزیز بتو این روندت با گازهاش چه کردی؟ انصافا درد وصف نا پذیری داره نمیشه ندید گرفت چه کردی شما؟ و اینکه چند شب این کارو کردی در چه نوری و روند پیشرفتتو بگو
    ممنونم
    دوست عزيز

1-از گاز و از جيغش نترس و عقب نشيني نكن.

2-هر روز سعي كن با دست بهش غذا بدي....اين كه ميگم با دست غذا بده نه اينكه تمام غذاش رو با دست بدي.....مقدار كمي با دو انگشت بهش بده و خسته كه شدي بزار خودش از ظرفش غذا بخوره....دستت رو بيشتر داخل قفس كن بزار ترسش بريزه.....آقا نترس...نترس...نترس.

3-هفته اي يكبار حمامش كن....با روشي كه اينجا قبلا گفتم.

4-در طول روز هر وقت بيكار شدي بيا بشين نزديك قفس...اگر قار زد (جيغ زد) باز به نشستنت ادامه بده....تا اين كارها رو نكني از جيغ نمي يوفته
    حد اقل بايد 3 هفته صبر كني و بعد تمرين سر خاروندن رو انجام بدي.....شما خودت ببين كه تمام بچه هايي كه تونستن سر كاسكوشون رو بخارونند از فرداش كاسكوشون آروم شد و ديگه جيغ نزد .
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    آرام عاشقه هندوانست اشکالی نداره بخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خيلي كم بهش بده چون اسهال ميشه...طالبي-گرمك و خربزه اصلا نده.

آقا من الان ديدم زير قفس خاكستريم يه پر گنده و3-4تا پر سفيد كوچيك است.اين طبيعيه يا هنوز نياورده پر كن شده؟؟
    ببخشيد كه اين همه سوال ميپرسم آخه هم تا زه كارم هم نگران
    خيلي ممنون
    ازش اينجا عكس بزار اينطوري نميشه نظر داد....من بايد سينش رو واضح ببينم...از پهلو هم عكس بزار.

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    آقا من هر کاری میکنم نمیتونم سرشو بخارونم دیشب اینقدر قار زد نزدیک به نیم ساعت ولی تا میام بخارونم یا بر میگرده گاز میگیره یا منقارشو میچرخونه اصلا دستم به سرش نمیرسه چه برسه که بخارونم.
    كاسكوي من و تمامي بچه ها حركات كاسكوي شما رو مي كردند....گاز مي گرفتند.....جيغ مي زدند اما ما عقب نشيني نكرديم و ادامه داديم و جواب داد...براي اينكه دستت رو گاز نگيره فقط يك انگشتت رو بيرون بزار و بقيه رو داخل كف دستت به حالت مشت جمع كن....كاسكو دست مشت شده رو (پشت دست) نمي تونه گاز بگيره چون نوكش روي پشت دست شما ليز ميخوره.

نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اگه وحشی بوده و قبلا صاحبی نداشته که یه روزه پر کن نمیشه از الان فکرخودتو با این چیزا مشغول نکن باهاش کار کن تمرین کن چند تا پر تو روز طبیعیه تازه بچه ها انقدر تو فکر پر کنیو پر کن شدن طوطیتون نباشین انقدر سخت نگیرید وقتی تو فکر یه چیز باشی و هی بترسیو بگی الان پر کن میشه همون اتفاق واست میوفته پس بی خیال باشید به کارو زندگیتون برسید هیچ مشکلی پیش نمیاد
    موفق باشید
    دوست عزيز كاسكوي وحشي حتي جوجه هم پيش مياد كه در مغازه پر كن بشه....ممكنه در حين انتقال به ايران يا اتفاقاتي كه در مغازه ميوفته از چيزي خيلي بترسه و پر كن بشه براي همينه كه وقتي تشريف مي بريد در يك مغازه براي خريد يك كاسكوي جوجه وحشي ، يكي از آيتمهايي كه بهش بايد توجه كنيد سينه و سر كتها(بالها) و پاهاي كاسكو و مخصوصا دمش هست كه يه وقت دستكاريش نكرده باشه و پر جوي و پر كني نداشته باشه...كاسكوي وحشي در اثر ترس زياد ممكنه پر كن بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    سلام آقا و با تشکر از راهنمایی های مفید شما
    من تازه امروز عضو این سایت شدم امیدوارم که اینجا مثل سایت قبلی حرف و حدیث پیش نیاید چون من فقط بدنبال سلامتی و شادابی کاسکویم هستم .
    راستی آقا
    عسل من یکی دو هفته است مابین سوت زدن ها و اداهایش شروع به حرف زدن می کند ولی خیلی گنگ است فقط ریتم آهنگ را ادامی کند اسم خودم را به صورت آهنگین ادا می کند آیا داره به حرف می افته ؟ حتی صدای پیغام گیر تلفن را که چند جمله است به صورت صوت ادا می کند .
    با سلام به دوست عزيز خدمتتون عرض شود كه اون كلمه اي رو كه داره مبهم تقليد ميكنه شما خيلي بلند و واضح مدام براش تكرار كن تا براش جا بيوفته...احتمال به حرف آمدنش زياده.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام آقا
    اسهالش بهتره ولي دستشوييش كلا سبزه.خيلي چاق هست.
    من امروز بهش بلال آبپز دادم اشكالي نداره؟؟
    من بلد نيستم عكس بذارم لطفا توضيح بديد.
    خيلي ممنون

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    سلام آقا
    اسهالش بهتره ولي دستشوييش كلا سبزه.خيلي چاق هست.
    من امروز بهش بلال آبپز دادم اشكالي نداره؟؟
    من بلد نيستم عكس بذارم لطفا توضيح بديد.
    خيلي ممنون
    سلام دوست عزیز
    خدا رو شکر خوبه سبز طبیعیه مواظبش باش
    تو اولین قسمت اینجا آقا بابک یه آپلود گذاشتن از اونجا عکستونو آپلود کنید حجمه عکستون زیاد نباشه بعد از آپلود عکس آدرسو بیارین تو این پایین شکل یه کوه تو یه مربع زردهست کپی کنین بعد ارسال
    موفق باشی

کاربر ساده

شماره عضویت
    179
    سلام
    اینی که میگید حبوبات رو خیس کنید جوانه بزنه من الان 24 ساعت گذاشتم تو آب جوانه نزده و هنوز سفتن میشه به کاسکو داد؟

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    232
    سلام خدمت آقا .
    از زحمتی که برای خرید کاسکوی ما امشب متحمل شدید تشکر میکنم.
    کاسکو رو که آوردیم خونه، توی اتاق مستقرش کردیم، غذا و آبشو گذاشتیم و در اتاق رو هم باز گذاشتیم ولی چراغ خاموش بود. بعد از حدود یک ساعت الی یک ساعت و نیم بعد از یه چرت کوتاه یهو صداهای عجیب غریبی از خودش در آورد. سوت زد، صدای گربه، صدای گنجشک که حدود دو دقیقه طول کشید. خلاصه انواع صداها خیلی قشنگ بود. تعجب کردم چون تا جایی که میدونم نباید الان از این صداها در بیاره. انتظار داشتم بیشتر قار بکشه. ولی اصلاً قار نمی کشه و خیلی آروم و مظلومه. حالا جریان این صداها چی بود به نظر شما؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    نقل قول نوشته اصلی توسط misha نمایش پست ها
    سلام به همگی .
    اگه یادتودن باشه تو سایت نیک صالحی من یه گفتگو راجب به ساختن اسباب بازی ایجاد کرده بودم میخواستم این گفتگو رو اینجام ایجاد کنم میخواستم قبلش نظرتون و بدونم
    با سلام خدمت شما به نظر من خیلی خیلی عالیه....
    حتما این کار را انجام بدید.

صفحه 15 از 1238 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334651155151015 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)