کاربرفعال

شماره عضویت
    2743
    دوستان گرامی* درود.
    مرسی* از کسانی* که نظر دادن. دیشب بلاخره به هر جان کندنی بود، یه دامپزش پیدا کردم، هرچند که دامپزشک خودم نبود و نمیشناختمش اما چاره آئی نبود. کفّ قفس مارچی خیس بود از اسهال.
    تشخیص این دامپزشک، این بود که گفت انگل (کرم) داره؟؟!! خلاصه بهش یه آمپول تزریق کرد، یه قطره ریخت تو حلقش و یه پودر داد که تا روز یکشنبه بهش بدم، تا ببینیم تا اون موقع غظایی خواهد خورد یا نه.
    گفت خیلی* خیلی* سخته که درمان بشه. از دوستان کسی* این تجربه رو داره، یا کسی* اطلاتی در مورد کرم معده داره؟؟؟ مرسی* اگه کسی* راهنمایی کنه.
    خوش و خرم باشین.

همکار قدیمی(سرپرست کل)
    دکتر دامپزشک

شماره عضویت
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط p0licce نمایش پست ها
    دوستان گرامی* درود.
    مرسی* از کسانی* که نظر دادن. دیشب بلاخره به هر جان کندنی بود، یه دامپزش پیدا کردم، هرچند که دامپزشک خودم نبود و نمیشناختمش اما چاره آئی نبود. کفّ قفس مارچی خیس بود از اسهال.
    تشخیص این دامپزشک، این بود که گفت انگل (کرم) داره؟؟!! خلاصه بهش یه آمپول تزریق کرد، یه قطره ریخت تو حلقش و یه پودر داد که تا روز یکشنبه بهش بدم، تا ببینیم تا اون موقع غظایی خواهد خورد یا نه.
    گفت خیلی* خیلی* سخته که درمان بشه. از دوستان کسی* این تجربه رو داره، یا کسی* اطلاتی در مورد کرم معده داره؟؟؟ مرسی* اگه کسی* راهنمایی کنه.
    خوش و خرم باشین.
    دکتر برای تشخیص آزمایشی هم انجام داد؟ دارو ها چی بود؟
    در اولین فرصت ببریدش دامپزشک متخصص در بیماری های پرندگان نشان بدید.

موفق باشید

کاربر موثر

شماره عضویت
    558
    نقل قول نوشته اصلی توسط p0licce نمایش پست ها
    دوستان گرامی* درود.
    خوش و خرم باشین.
    اصولا کرمهای معده خطرناکن یکیش همین کرم پهن اگه معده باشه اون کرم هم همینطوریه ته بدنش قلاب داره به معده میچسبه اینقدر سریع زاد و ولد میکنه تا معده باد کنه درمانشم دارو های ضد انگلیه شاید از دیگر حیواناتت گرفته مثلا میمونه

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    2591

کمک

سلام به همه دوستان من یه کاسکو کنگو چشم طوسی دارم ...عاشق بادم زمینی هست...4 شنبه شب که از سر کار اومدم دیدم کف قفسه و همه ابش رو خورده و بالا اورده.....باز اب دادم بهش با ولع می خورد من ترسیدم نذاشتم زیاد بخوره ...تا صبح کم کم بهش اب دادم خورد و بالا اورد....صبح بردم دکتر .. گفت مسموم غذایی شده و احتمالا بادم رمینی ها کپک داشته ....خلاصه یه قطره داد و پودر او ار اس ... بهش دادم اسهال هم داشت و مدفوعش زیاد شد و ابکی استفراغ هم داشت به دکتر گفتم .. گفت خوب این اتفاق .سم میاد بیرون .خدارو شکر کلی دفع کرد منم زیاد زیا اب میدادم که اب بدنش کم نشه ... تو این مدت انقدر بی حال زور نداره چشمو باز کنه همش می خوابه .... الان اسهالش تقریبا قطع شده حالا میلی به غذا نداره منم فقط مایعات میدم ...حالا دوستان کمکم کنید چی بهش بدم بخوره ... هر چی میدم خوشش نمیاد بالا میاره ... من خودم عسل رو توی اب حل میکنم با پودر مولتی ویتامین میدم... لاغر شده الان روز سومه ..کمکم کنید
    ویرایش توسط zeus_00737 : 10th September 2010 در ساعت 01:35 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط zeus_00737 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان من یه کاسکو کنگو چشم طوسی دارم ...عاشق بادم زمینی هست...4 شنبه شب که از سر کار اومدمدیدم کف قفسه و همه ابش رو خورده و بالا اورده.....با ز اب دادم بهش با ولع می خورد من ترسیدم نذاشتم زیاد بخوره ...تا صبح کم کم بهش اب دادم خورد و بالا اورد....صب بردم دکتر .. گفت مسموم غذایی شده و احتمالا بادم رمینی ها کپک داشته ....خلاصه یه قطره داد و پودر او ار اس ...خوب بهش دادم اسهال هم داشت و خوب مدفوعش زیاد شد و ابکی استفراغ هم داشت به دکتر گفتم .. گفت خوب این اتفاق ..خودارو شکر کلی دفع کرد منم زیاد زیا اب میدادم که اب بدنش کم نشه ... تو این مدت انقدر بی حال زور نداره چشمو باز کنه همش می خوابه .... الان اسهالش تقریبا قطع شده حالا میلی به غذا نداره منم فقط مایعات میدم ...حالا دوستان کمکم کنید چی بهش بم بخوره ... هر چی میدم خوشش نمیاد بالا میاره ... من خودم عسل رو توی اب حل میکنم با پودر مولتی ویتامین میدم... بچه لاغر شده الان روز سومه ..کمکم کنید

دوست عزیز بادوم زمینی زیاد چیز خوبی نیست دیگه نده بهش. فعلا همون تخمش رو بده با سیب و موز اگرم نمی خوره آبشون رو بگیر بریز تو آبش. بهش مولتی ویتامین بده

اینم بخون

http://www.parsipet.ir/forum/showthr...0842#post10842

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    2591
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    دوست عزیز بادوم زمینی زیاد چیز خوبی نیست دیگه نده بهش. فعلا همون تخمش رو بده با سیب و موز اگرم نمی خوره آبشون رو بگیر بریز تو آبش. بهش مولتی ویتامین بده

اینم بخون

http://www.parsipet.ir/forum/showthr...0842#post10842
    سلام ممنونم ....منم خیلی کم مدادم بیشتر به عنوان جایزه .....این مقاله ای که گفتین رو خواندم نا امید شدم.....هیچی نمیخوره تازه اب هم خودم مدم با قاشق تازه اگرم بخوره با لا میاره

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    سلام ممنونم ....منم خیلی کم مدادم بیشتر به عنوان جایزه .....این مقاله ای که گفتین رو خواندم نا امید شدم.....هیچی نمیخوره تازه اب هم خودم مدم با قاشق تازه اگرم بخوره با لا میاره

دوست عزیز دکتر حضوری نبردینش؟دارویی چیزی ندادن؟

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    2591
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    دوست عزیز دکتر حضوری نبردینش؟دارویی چیزی ندادن؟

چرا گفتم که ....او ار اس داد با یه قطره....دکتر هم نا امیدم کرد همون روز... ولی الان سه روز تونستم ازش مراقبت کنم ولی امروز از صبح حالش بد شده مخصوصا وقتی بغلش کردم دیدم جناق سینه ش لاغر شده روحیم رو از دست دادم......

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    چرا گفتم که ....او ار اس داد با یه قطره....دکتر هم نا امیدم کرد همون روز... ولی الان سه روز تونستم ازش مراقبت کنم ولی امروز از صبح حالش بد شده مخصوصا وقتی بغلش کردم دیدم جناق سینه ش لاغر شده روحیم رو از دست دادم......

نه روحیت و تلاشت رو از دست نده.

کاربر موثر

شماره عضویت
    2671
    با سلام

روحیتون رو حفظ کنید ... با مشورت با پزشکش بهش ویتامین ومواد معدنی و مینرال بدید ...

انشاا.. که خوب میشه

صفحه 147 از 1238 نخستنخست ... 47971281291301311321331341351361371381391401411421431441451461471481491501511521531541551561571581591601611621631641651661972476471147 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)