فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,286
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 141 از 693 نخستنخست ... 4191131139140141142143151191241641 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,401 به 1,410 از 6929
    همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarashee نمایش پست ها
    اشتباه چاپي بود منظورم كنده بود همون برشي از درخت ولي كوچولو نه كندوي عسل كه ! ^_^ ...
    نه همش باهاش حرف ميزديم و با مهرباني هم غذا بهش ميديم فقط بازي كه باهاش ميكنم يه كت زخيم ميپوشيدم و ميومد رو دستم سرش رو ميماليد بهش و پارچه كت رو محكم با نوكش فشار ميداد بعد دوباره سر ميماليد ..و اين روند ادامه داشت ....الان فكر كنم فك ميكنه دستمونم پارچست ! آره ؟

Sent from my i5
    گاز گرفتنش ممکنه طبیعی باشه یک بیوگرافی ازش به ما میدید؟؟؟
    چند سالست؟؟؟رنگ چشماش؟؟؟چند وقته دست شماست؟؟؟؟

کاربر ساده

تخصص
    مهندس برق قدرت
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14757
    میانگین پست در روز
    0.02
    تعداد ارسال ها
    24
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    گاز گرفتنش ممکنه طبیعی باشه یک بیوگرافی ازش به ما میدید؟؟؟
    چند سالست؟؟؟رنگ چشماش؟؟؟چند وقته دست شماست؟؟؟؟
    راستش رنگ چشماش رو من هر كاري ميكنم نميتونم تشخيص بدم !... صاحب اصليش ميگفت ٢.٥ سالشه ...
    حدود ٢٥ روز هست كه پيشمه و يه ١٠ كلمه اي صحبت ميكنه و سر هم فقط به پدرم ميده .. به من هم سر ميده بعد چند ثانيه يه دفعه نوكم ميزنه !
    ناخن و نوك و سه تا از پرهاي بالاش (نزديك دمش ) توي اين ٢٥ روز خيلي بزرگتر شدن ...
    روي زمين كه باشه بپر بپر ميكنه و مياد طرف من و ميخواد بياد روي دستم و همش انگشت يا مچم رو با نوك محكم فشار بده !
    ولي روي قفسش فقط يه دستش رو ميذاره روي دستم و حاضر نيست ازش جدا شه كه البته قبلاً خانوم مدير سايت روشي رو گفتن براي روي دست اومدن كه دارم روش كار ميكنم ...

غذا هم :
    آب هويج و انار و ذرت رو دوست داره
    برنج و نخود و كاهو و كرفس و كلم اصلاً دوست نداره
    تخمه هر روز توي ظرفش هست و ميخوره
    سيب و فلفل هم ميخوره ولي زياد نه
    عاشق چايي هست ولي من نميدمش
    روزي ٢-٣ تا پسته هم ميدمش ..،

Sent from my i5

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    راستش رنگ چشماش رو من هر كاري ميكنم نميتونم تشخيص بدم !... صاحب اصليش ميگفت ٢.٥ سالشه ...
    حدود ٢٥ روز هست كه پيشمه و يه ١٠ كلمه اي صحبت ميكنه و سر هم فقط به پدرم ميده .. به من هم سر ميده بعد چند ثانيه يه دفعه نوكم ميزنه !
    ناخن و نوك و سه تا از پرهاي بالاش (نزديك دمش ) توي اين ٢٥ روز خيلي بزرگتر شدن ...
    روي زمين كه باشه بپر بپر ميكنه و مياد طرف من و ميخواد بياد روي دستم و همش انگشت يا مچم رو با نوك محكم فشار بده !
    ولي روي قفسش فقط يه دستش رو ميذاره روي دستم و حاضر نيست ازش جدا شه كه البته قبلاً خانوم مدير سايت روشي رو گفتن براي روي دست اومدن كه دارم روش كار ميكنم ...

غذا هم :
    آب هويج و انار و ذرت رو دوست داره
    برنج و نخود و كاهو و كرفس و كلم اصلاً دوست نداره
    تخمه هر روز توي ظرفش هست و ميخوره
    سيب و فلفل هم ميخوره ولي زياد نه
    عاشق چايي هست ولي من نميدمش
    روزي ٢-٣ تا پسته هم ميدمش ..،

Sent from my i5
    منقارش بزرگ شده!!!!یک عکس از چشماش در نور طبیعی بگیرید و از وضعیت ظاهریشم چند تا عکس بزارید و همینطور از قفسو اسباب بازی هاش
    غذاهای مجاز رو هم هر روز در اختیارش بزارید تا کم کم شروع کنه به خوردن
    بهتره با دست بهش غذا بدید و بهش محبت کنید تا کم کم اعتمادش جلب بشه و باهاتون رفیق بشه

کاربر موثر

تخصص
    کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    میانگین پست در روز
    0.11
    تعداد ارسال ها
    131
    سلام دوستان پمپر من خیلی بچه خوبی شده شیطونی میکنه باهام دوسته خودش کار خودش و انجام میده و ..
    اما معمولا رو به دیوار میشینه بخوصوص وقتی بالای قفسش داره اواز میخونه این علتش چی میتونه باشه ؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    سلام دوستان پمپر من خیلی بچه خوبی شده شیطونی میکنه باهام دوسته خودش کار خودش و انجام میده و ..
    اما معمولا رو به دیوار میشینه بخوصوص وقتی بالای قفسش داره اواز میخونه این علتش چی میتونه باشه ؟
    من نظر خودمو میگم ولی دقیق نمیتونم احساس و هدف طوطی ها رو از اینکار بگم . شاید دوستان دیگه با توجه به ارتباطی که با طوطی های خودشون داشتن و دارن این رفتار رو جور دیگه ای تفسیر کنن .

این رفتار رو بیشتر میشه از طوطی هایی انتظار داشت که تازه وارد یا خجالتی هستن یا هنوز کاملا به صاحبشون اعتماد ندارن ، و نمیخوان وقتی یکی داره نگاهشون میکنه حرف بزنن یا آواز بخونن . به همین دلیل برمیگردن و چون خودشون اون شخص رو نمی بینن شروع به صحبت می کنن .و ممکنه فکر کنن که وقتی خودشون نمی تونن اون شخص رو ببینن حتما اون شخص هم نمی تونه ببینتش . این رفتارش میتونه موقتی باشه و یا کمتر بشه . با بهتر و مستحکم تر شدن رابطه بین شما سعی میکنه از حرف زدن و آواز خوندن برای جلب توجه شما استفاده کنه .

هرچند من این رفتار رو در طوطی های رام هم دیدم . طوطی خودمم گاهی اوقات دوست داشت جایی بره و برای خودش صحبت کنه که ما تو دیدش نباشیم . مثلا موقع چرت روزانه به سمت پنجره برمیگشت و تمام کلمات و جملاتی که بلد بود رو به دلخواه خودش تکرار میکرد. با توجه به شناختی که از طوطیم داشتم میگم بعضی وقتا نیاز دارن با خودشون خلوت کنن و حرف بزنن بدون اینکه کسی یا حرکتی یا صدایی حواسشون رو پرت کنه پس وقتی برمیگرده و آواز میخونه بذارید به حال خودش باشه .

شما تمرین سخنگویی رو باهاش شروع کنید و هر پیشرفتی میبیند بهش حایزه بدید . با اینکار کم کم حرف زدن با شما براش جذاب میشه .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر ساده

تخصص
    مهندس برق قدرت
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14757
    میانگین پست در روز
    0.02
    تعداد ارسال ها
    24
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    منقارش بزرگ شده!!!!یک عکس از چشماش در نور طبیعی بگیرید و از وضعیت ظاهریشم چند تا عکس بزارید و همینطور از قفسو اسباب بازی هاش
    غذاهای مجاز رو هم هر روز در اختیارش بزارید تا کم کم شروع کنه به خوردن
    بهتره با دست بهش غذا بدید و بهش محبت کنید تا کم کم اعتمادش جلب بشه و باهاتون رفیق بشه
    خيلي با دست بهش غذا دادم و راحت همه چيز رو ميگيره ! ولي نميدونم چرا مثلاً يه روز خوب باهام دوسته و بازي ميكنه و فرداش دوباره انگار يه آدم جديدم براش !

Sent from my i5

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    خيلي با دست بهش غذا دادم و راحت همه چيز رو ميگيره ! ولي نميدونم چرا مثلاً يه روز خوب باهام دوسته و بازي ميكنه و فرداش دوباره انگار يه آدم جديدم براش !

Sent from my i5
    تو قفسش اسباب بازی نمیبینم،اون لگوها ایده خوبیه و بزارید کف قفس بمونه،سنگ کف دریا حتما براش بزارید،اسباب بازی چوبی (به غیر از تاب) حتما براش بزارید

کاربر موثر

تخصص
    کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    میانگین پست در روز
    0.11
    تعداد ارسال ها
    131
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    من نظر خودمو میگم ولی دقیق نمیتونم احساس و هدف طوطی ها رو از اینکار بگم . شاید دوستان دیگه با توجه به ارتباطی که با طوطی های خودشون داشتن و دارن این رفتار رو جور دیگه ای تفسیر کنن .

این رفتار رو بیشتر میشه از طوطی هایی انتظار داشت که تازه وارد یا خجالتی هستن یا هنوز کاملا به صاحبشون اعتماد ندارن ، و نمیخوان وقتی یکی داره نگاهشون میکنه حرف بزنن یا آواز بخونن . به همین دلیل برمیگردن و چون خودشون اون شخص رو نمی بینن شروع به صحبت می کنن .و ممکنه فکر کنن که وقتی خودشون نمی تونن اون شخص رو ببینن حتما اون شخص هم نمی تونه ببینتش . این رفتارش میتونه موقتی باشه و یا کمتر بشه . با بهتر و مستحکم تر شدن رابطه بین شما سعی میکنه از حرف زدن و آواز خوندن برای جلب توجه شما استفاده کنه .

هرچند من این رفتار رو در طوطی های رام هم دیدم . طوطی خودمم گاهی اوقات دوست داشت جایی بره و برای خودش صحبت کنه که ما تو دیدش نباشیم . مثلا موقع چرت روزانه به سمت پنجره برمیگشت و تمام کلمات و جملاتی که بلد بود رو به دلخواه خودش تکرار میکرد. با توجه به شناختی که از طوطیم داشتم میگم بعضی وقتا نیاز دارن با خودشون خلوت کنن و حرف بزنن بدون اینکه کسی یا حرکتی یا صدایی حواسشون رو پرت کنه پس وقتی برمیگرده و آواز میخونه بذارید به حال خودش باشه .

شما تمرین سخنگویی رو باهاش شروع کنید و هر پیشرفتی میبیند بهش حایزه بدید . با اینکار کم کم حرف زدن با شما براش جذاب میشه .
    ممنئنم از راهنماییتون خیلی خوشحالم خاکسریم سالمه و داره باهام بهتر میشه 2 تا سوال اول راج بازی کردن با کاسکو من وقتم و باهاش میگذرونم و غذا با دست بهش میدم ضمنش باهاش حرف میزنم اما نمیدونم منظور از بازی کردن باهاش دقیقا چیه سوال بعد راجب تمرین سخنگویی نمیدونمچطوری و چه قانونایی داره یه سوال دیگه هم دارم میخوام چوب سوهاندار براش سفارش بدم نمیدونم کدومو سفارش بدم هدفم برا ناخونش هست میشه راهنمایی کنید ایتم شماره چند بهتره
    ویرایش توسط اسکندری : 15th November 2013 در ساعت 03:00 PM

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    ممنئنم از راهنماییتون خیلی خوشحالم خاکسریم سالمه و داره باهام بهتر میشه 2 تا سوال اول راج بازی کردن با کاسکو من وقتم و باهاش میگذرونم و غذا با دست بهش میدم ضمنش باهاش حرف میزنم اما نمیدونم منظور از بازی کردن باهاش دقیقا چیه سوال بعد راجب تمرین سخنگویی نمیدونمچطوری و چه قانونایی داره یه سوال دیگه هم دارم میخوام چوب سوهاندار براش سفارش بدم نمیدونم کدومو سفارش بدم هدفم برا ناخونش هست میشه راهنمایی کنید ایتم شماره چند بهتره
    دوست عزیز بهتره از لینکهای سایتهای همسو با پارسی پت در اینجا استفاده نکنید
    منظور از بازی کردن اینه که شما وقتتون رو با طوطی بگزرونید,میتونید سرش رو بخارونید,میتونید باهاش تمرین تریک کنید,میتونید مثل من باهاشون کشتی بگیرید
    برای تمرین سخنگویی هم تنها اصل مهم تمرین زیاد و تکراره,بهتره این تمرین و تکرار زمانی باشه که طوطی بیکار نشسته و بازی نمیکنه و حواصش به شما هست ولی در زمانی هم که مشغول بازی و سرگمیه میتونید تمرین کنید
    در مورد چوب سوهانی هم برای کاسکو بهتره بزرگترین سایز از نظر قطر رو تهیه کنید که کارایی داشته باشه,چوب شوهانی با قط کم به درد کاسکو نمیخوره بیشتر برای عروس و ملنگو و شاه طوطی کاربرد داره

کاربر ساده

تخصص
    مهندس برق قدرت
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14757
    میانگین پست در روز
    0.02
    تعداد ارسال ها
    24
    ممنون راستش اينقدر بيتابي ميكرد و ميترسيد كه تاب و اسباب بازيها رو در آوردم از قفسش ! نميدونم چه طوره از قفس كه بيرون مياد باهاشون بازي ميكنه ولي توي قفس كه ميره انگار ازشون ميترسه چون همش ميره يه گوشه دور از اسباب بازيها و صدا ميده كه ناراحته !!

الان سنش مشخصه از روي چشمهاش !!؟

Sent from my i5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)