صفحه 14 از 1238 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233641145141014 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 12376
    کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    سلام آقا و با تشکر از راهنمایی های مفید شما
    من تازه امروز عضو این سایت شدم امیدوارم که اینجا مثل سایت قبلی حرف و حدیث پیش نیاید چون من فقط بدنبال سلامتی و شادابی کاسکویم هستم .
    راستی آقا
    عسل من یکی دو هفته است مابین سوت زدن ها و اداهایش شروع به حرف زدن می کند ولی خیلی گنگ است فقط ریتم آهنگ را ادامی کند اسم خودم را به صورت آهنگین ادا می کند آیا داره به حرف می افته ؟ حتی صدای پیغام گیر تلفن را که چند جمله است به صورت صوت ادا می کند .
    سلام دوست عزیز
    خوش آمدی انشاله که نمیشه همه ما دنبال همین هستیم
    مبارکه داره به حرف میاد باهاش بیشتر تمرین کن یواش یواش واضح میشه چند روز و چند وقت طول میکشه تا صافو واضح حرف بزنه تازه بستگی داره که چطوری بهش آموزش داده باشی با صدای صاف بلند تمرین کن هر طور بهش یاد بدی همونو تحویل میده
    موفق باشی

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    دوست عزیز پرنده ای غریب
    کاسکوی من هم سر نمی داد ، عصرها نوک انگشتم را با کمی عسل آغشته می کردم خیلی خیلی کم انوقت می آمد انگشتم را می خورد کم کم به دستم عادت کرد اوایل فقط با نوکش بازی می کردم و اصلا از گاز گرفتنش نترس تا به دستت عادت نکنه سر نمی ده ، اما یک روز خودش سر داد البته بعد از 2 ماه صبر و تحمل تازه الان هم اگر حوصله نداشته باشه این کار را نمی کنه هر وقت که دلش بخواید به من اجازه این کار را می دهد .
    سلام دوست عزیز
    به قول آقا آی قربون دهنت حرف دل منو زدی منم همینو میگم با زور مخالفم با عشق میشه مثل ماله شما پس دوستان ببینید که به غیر از زوری راه دیگری هم هست پس صبرو حوصله پشت کار در ضمن عسل به بالش میکشه پرشو خراب میکنه چون نوک منقارشو به بالش میماله سعی کن با تخمه یا چیز دیگه ارتباط بر قرار کنی همینجوری هم به انگشتت زبون میزنه عادت میکنه
    موفق باشی

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    230
    خان سلام
    به سفارش جنابعالي خدمت رسيدم و عضو شدم اما سوال
    همانطور كه در سايت پيشين خدمتتون عرض كردم طوطي خاكستريي گرفتم يا بهتر بگم بهم ان..... كه هم پركني داشت و هم چشمش كرم رنگ بود و هزارتا چيز ديگه حال نمي دونم چرا اين كاسكو رو تا الان نگهش داشتم و دارم باهاش كار ميكنم كاسكوي بنده اولاً پركنيش از كار افتاده و روي سينه اش پرهاي سفيد در اومده و تغريباً پر شده اما پر خاكستري هنوز روي بدنش در نيومده زمان هم حدود 6 ماهه كه پيش منه هم از دست غذا ميگيره و هم تا نزديكش ميشم سرشو جهت ناز كردن مياره تا سرشو ماساژ ميدم چهار پنج تا كلمه رو همنطور كه من مگم ادا ميكنه اما بصورت تغريباً سوت يا مثل آدمهايي كه صداشون نازكه الان هم همه چيزش خوبه فقط اين واضح صحبت نكردنش داره منو نااميد ميكنه . آيا اميدي هست؟

کاربر ساده

شماره عضویت
    195
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    چوب نشیمنگاه میشا فکر کنم آلودست زیر پاش کثیفه دوست عزیز و دوستان همیشه زود کثیفیه چوب و جاهایی که طوطیتون باهاش در تماسه رو بشورید با آب گرم چون مرتب با نوکش میماله بهش خیلی باید مواظب نظافتش باشید مخصوصا الان که هوا گرمه تو حموم که میبریدش قفسو کفو چوبو با آب گرم تمیز دست بکشید بشورید یه آب خالی نزنید آب گرمو رو خودش نریزید اول قفسو بشورید بعد خودشو
    موفق باشید
    سلام راجب الوده بودن چوب باید بگم تو عکس اینجور دیده میشه من چون قبلا این چوب و با رنگای خوراکی رنگ کرده بودم احتما واسه همین به نظر شما الودس و مدفوشم زیر نشمنگاه میریزه که فاصله اش یه یک متری هست این چوب که میبینید مخصوص حموم بردن و وقتای که میشارو از قفسش بیرون میارم . در ضمن من واقعا
    رو نظافت میشا حساسم و هیچوقت نشده که نسبت بهش بی تفارت باشم دوست عزیز .{ ممنون از توجه مو شکافانتون}

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmn نمایش پست ها
    خان سلام
    به سفارش جنابعالي خدمت رسيدم و عضو شدم اما سوال
    همانطور كه در سايت پيشين خدمتتون عرض كردم طوطي خاكستريي گرفتم يا بهتر بگم بهم ان..... كه هم پركني داشت و هم چشمش كرم رنگ بود و هزارتا چيز ديگه حال نمي دونم چرا اين كاسكو رو تا الان نگهش داشتم و دارم باهاش كار ميكنم كاسكوي بنده اولاً پركنيش از كار افتاده و روي سينه اش پرهاي سفيد در اومده و تغريباً پر شده اما پر خاكستري هنوز روي بدنش در نيومده زمان هم حدود 6 ماهه كه پيش منه هم از دست غذا ميگيره و هم تا نزديكش ميشم سرشو جهت ناز كردن مياره تا سرشو ماساژ ميدم چهار پنج تا كلمه رو همنطور كه من مگم ادا ميكنه اما بصورت تغريباً سوت يا مثل آدمهايي كه صداشون نازكه الان هم همه چيزش خوبه فقط اين واضح صحبت نكردنش داره منو نااميد ميكنه . آيا اميدي هست؟
    سلام دوست عزیز
    خوش آمدی به شما تبریک میگم برای کارتون ما یه طوطی آماده بگیریم که رام باشه حرف بزنه هنر نکردیم کاره شما هنر بوده که یه طوطی پر کنو به اینجا رسوندی نا امیدی بد ترین چیزه شما دیگه چرا دم از نا امیدی میزنی خوب معلومه که خوب میشه به مرور صداش صاف میشه به شرطی که با صدای صاف رسا بلند باهاش تمرین کنی ادامه بده که گل کاشتی نا امید نشو
    موفق باشی

کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    وای من تازه خبر فوت مرحوم آرش را خواندم خیلی ناراحت شدم خدا به همه دوستان صبر بدهد مخصوصاً همسر ایشان

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط emperor
    سلام
    پسر من از دست با غر غر غذا میگیره وقتی روی قفسه غر غرش کمه اما اگه انگشت خالی باشه یا توقف بیجا کنه گاااز
    جز غذا دادن با دست کار دیگه ای لازمه؟
    خوندم به انگشت عسل میزنن که از انگشت خوشش بیاد یا میگن سعی کنید وقتی غذا میدین با انگشت با نوکش بازی کنین اما با این گاز و غاارا بازی با جون انگشتم بازی میتونم بکنم نه سر و صورت این پسر قد
    سلام دوست عزیز
    ببین این طوطیها وحشین از تو جنگل اومدن و این که چطور اومدن بماند یه سریشون خیلی بد شرایطیرو گذروندن استرس زیاد باعث بد قلقی و عصبی بودن اونا میشه و این امر زمان میبره که شما باید با حوصله این دوره رو بگذرونید شاید طوطی یکی یه هفته رام شه یکی یه ماه اینا همه بسته به شرایطش داره عسل خوبه ولی نوکش چسبنده میشه به بالش میماله پرشو خراب میکنه از میوه سیب بادوم زمینی بلال و... استفاده کن به مرور این مساله حل میشه خیالتون راحت فقط صبر تحمل پا فشاری تمرین
    موفق باشی من این صحبتو با اجازتون تو عمومی هم کپی میکنم که دوستانم استفاده کنن نظر بدن لطفا این جور سوالا تو تاپیک عنوان بشه که همه استفاده کنیم

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    آقا به نظر من قفس بزرگ یه کم مشکل سازه یکیش تو حموم بردنشه تازه باید دو نفری گرفتش تو حمومم که نمیره این خونه های ما قفسه بابا دوم تو ماشین بردنشه همین 1033 به زور تو ماشین من که بزرگه رفت دیگه اون بزرگه رو چطوری تو ماشین بزاریم فکر این چیزا هم باید کرد وگرنه کی بدش میاد قفس بزرگ بگیره
    تنها قفسي كه بزرگتر از مدل 1033 هست و بسيار زيبا و خوش رنگ با رنگي قهوه اي تيره كه به دكوراسيون منزل هم مياد و همچنين پايه اون هم از زير جدا ميشه فقط اين مدلي هست كه عكس رو در زير براتون ميزارم.من خودم اين قفس رو دارم و ازش بسيار راضي هستم....خيلي هم سبك هست.........قيمتش هم اوايل كه آمده بود 230 هزار بود(قبادي و ) اما الان 190 هزار هم ميدن ..البته اگر باشه و تموم نكرده باشن....اتفاقا يكي از بچه ها اين قفس رو خريد و چون در محلي كه ميخواست جا نشد قصد فروشش رو داره و ميده 170 هزار.

ابعاد قفس65*45*90 هست .طول 65-عرض 45 و ارتفاع خود قفس بدون پايه 90 و با پايه حدود 160 هست.

کاربر ساده

شماره عضویت
    195
    سلام به همگی .
    اگه یادتودن باشه تو سایت ******* من یه گفتگو راجب به ساختن اسباب بازی ایجاد کرده بودم میخواستم این گفتگو رو اینجام ایجاد کنم میخواستم قبلش نظرتون و بدونم
    ویرایش توسط شاهرخ ایلخانی : 2nd June 2010 در ساعت 02:15 PM

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    نقل قول نوشته اصلی توسط misha نمایش پست ها
    سلام به همگی .
    اگه یادتودن باشه تو سایت نیک صالحی من یه گفتگو راجب به ساختن اسباب بازی ایجاد کرده بودم میخواستم این گفتگو رو اینجام ایجاد کنم میخواستم قبلش نظرتون و بدونم
    اتفاقا بسیار ایده ی خوبی هست من که استقبال می کنم.

صفحه 14 از 1238 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233641145141014 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)