فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 123 از 693 نخستنخست ... 23 73 113121122123124125 133 173 223 623 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,221 به 1,230 از 6930
    همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.75
    تعداد ارسال ها
    1,028
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    سلام همه جا میگن باید تمرین دستی کردن و انجام داد بعد هم تمرین صحبت اما میشه یه لانک به این تمرینات و داد ؟ من چیزه خوبی پیدا نکردم
    دوست عزیز برای شما یک مثال ساده میزنم تا قضیه براتون جا بیوفته
    بیشتر کاسکو هایی که مدتی در منزل هستند صداهای اعم از زنگ آیفون و زنگ تلفن رو تقلید میکنند حتی اگر اهلی نشده باشند،میدونید دلیلش چیه؟؟؟چون از روزی که وارد منزل شدند این صداها رو شنیدند و واسشون تکرار شده به همین دلیل یاد گرفتند که تقلید کنند
    تقلید کلمات هم دقیقا به همین نحوه و باید با تکرار زیاد بهشون آموزش داده بشه و ربطی نداره که حتما طوطی اهلی باشه تا بشه باهاش تمرین کرد
    شما همراه با تمرین اهلی کردن تمرین سخنگویی رو هم انجام بدید تا طوطی هر چه زودتر به حرف بیاد

کاربر موثر

تخصص
    کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    میانگین پست در روز
    0.11
    تعداد ارسال ها
    131
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    دوست عزیز برای شما یک مثال ساده میزنم تا قضیه براتون جا بیوفته
    بیشتر کاسکو هایی که مدتی در منزل هستند صداهای اعم از زنگ آیفون و زنگ تلفن رو تقلید میکنند حتی اگر اهلی نشده باشند،میدونید دلیلش چیه؟؟؟چون از روزی که وارد منزل شدند این صداها رو شنیدند و واسشون تکرار شده به همین دلیل یاد گرفتند که تقلید کنند
    تقلید کلمات هم دقیقا به همین نحوه و باید با تکرار زیاد بهشون آموزش داده بشه و ربطی نداره که حتما طوطی اهلی باشه تا بشه باهاش تمرین کرد
    شما همراه با تمرین اهلی کردن تمرین سخنگویی رو هم انجام بدید تا طوطی هر چه زودتر به حرف بیاد
    ممنون از جوابتون اما سوال من همینه که نمیدونم این تمرین ها چطور است

کاربر موثر

تخصص
    کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    میانگین پست در روز
    0.11
    تعداد ارسال ها
    131
    ببخشید اما من قبلا راجب حمام پرسیده بودم به این نتیجه رسیدم که با اب پاش حمامش کنم اما میشه یکم توضیح بدین که چطوری و چه مدت باید روش اب بپاشم ؟ چکار کنم رو سرش نریزه ؟ شنیدم نباید بریزه اگه بدش اومد چکار کنم ادامه بدم یا نه ؟ بعد حمامش تموم شد چطور خشکش کنم نمیزاره بهش دست بزنم اما نسبتا باهام دوسه فقط چون بیرونش نمیارم باهام قهر کرده

کاربر اخراج شده

تخصص
    سوم راهنمایی
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    میانگین پست در روز
    0.55
    تعداد ارسال ها
    689
    ببخشید اما من قبلا راجب حمام پرسیده بودم به این نتیجه رسیدم که با اب پاش حمامش کنم اما میشه یکم توضیح بدین که چطوری و چه مدت باید روش اب بپاشم ؟ چکار کنم رو سرش نریزه ؟ شنیدم نباید بریزه اگه بدش اومد چکار کنم ادامه بدم یا نه ؟ بعد حمامش تموم شد چطور خشکش کنم نمیزاره بهش دست بزنم اما نسبتا باهام دوسه فقط چون بیرونش نمیارم باهام قهر کرده
    سلام اول کمی خودتون با آب بازی کنید تا ترسش از آب بریزه بعد آروم آروم کمی رو بالش بریزید نمیخواد صابون و شامپو استفاده کنید فقط آب رو بریزید و سعی کنید همه جاشو به جز سرش خیس کنید آب هم سرد نباشه و گرم باشه و دو بار در هفته کافیه...

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.75
    تعداد ارسال ها
    1,028
    سلام
    ابتدا یک بیوگرافی از کاسکوتون به ما بدید تا کامل بشه راهنماییتون کرد
    سنش؟رنگ چشم؟؟؟چند وقته خریدید؟؟؟چه تمریناتی باهاش انجام دادید

کاربر موثر

تخصص
    کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    میانگین پست در روز
    0.11
    تعداد ارسال ها
    131
    سلام
    ابتدا یک بیوگرافی از کاسکوتون به ما بدید تا کامل بشه راهنماییتون کرد
    سنش؟رنگ چشم؟؟؟چند وقته خریدید؟؟؟چه تمریناتی باهاش انجام دادید
    ممنون تقریلا 1ماه و 3 روز خریدمش وقت خرید دامپزشک نشون دادم گفت 6 تا 7 ماهشه اولش قار میزد الان برا اعضای خونئاده قار نمیزنه یه اسباب بازی داره ازش نمیترسه تا الان 3 بار اوردمش بیرون خودش خیلی دوس داره بیاد بیرون اما وقتی میاد بیرون ماره بالای قفس رو چوب میشنه فکر میکنم نمیتونه بپره تصمیم دارم فعلا بیرونش نیارم تا کاملا اهلی بشه البته چیشنهاد دوستان بود دوهفته ای هست از دست غذا میگیره تمرین هیچی کار خاصی انجام ندادم نمیزاره بهش دست بزنم اگه نکته ای رو یادم رفت لطف کنین بگین تا بگم
    خیلی هم دوسش دارم غذا هم گردو و پسه و خرما و تخممرغ دوس نداره ذرت و انار خیلی دوس داره هویج و کرفس و لوبیا و سیب هم میخوره تخه افتابگردون هم که اره قفسش هم تا الان نتونستم بشورم فقط زیرش و عوض کردم

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.75
    تعداد ارسال ها
    1,028
    ممنون تقریلا 1ماه و 3 روز خریدمش وقت خرید دامپزشک نشون دادم گفت 6 تا 7 ماهشه اولش قار میزد الان برا اعضای خونئاده قار نمیزنه یه اسباب بازی داره ازش نمیترسه تا الان 3 بار اوردمش بیرون خودش خیلی دوس داره بیاد بیرون اما وقتی میاد بیرون ماره بالای قفس رو چوب میشنه فکر میکنم نمیتونه بپره تصمیم دارم فعلا بیرونش نیارم تا کاملا اهلی بشه البته چیشنهاد دوستان بود دوهفته ای هست از دست غذا میگیره تمرین هیچی کار خاصی انجام ندادم نمیزاره بهش دست بزنم اگه نکته ای رو یادم رفت لطف کنین بگین تا بگم
    خیلی هم دوسش دارم غذا هم گردو و پسه و خرما و تخممرغ دوس نداره ذرت و انار خیلی دوس داره هویج و کرفس و لوبیا و سیب هم میخوره تخه افتابگردون هم که اره قفسش هم تا الان نتونستم بشورم فقط زیرش و عوض کردم
    دوست عزیز الان وقت بیرون آوردن طوطی نیست
    شما میتونید هر 2 هفته یک بار با رعایت اصول طوطیتون رو حمام کنید،اسپری رو با آب داغ پر کنید تا وقتی اسپری میشه به صورت ولرم بیرون بیاد و روی طوطی بپاشید،مستقیم به سرش آب نریزید اما میتونید از فاصله دور آب رو روی سر طوطی اسپری کنید
    با دست بهش غذا بدید و دستتون رو ببرید داخل قفس و از داخل بهش غذا بدید تا به دستتون عادت کنه و فرار نکنه،هر وقت کاملا به دست عادت کرد و دستتون رفت داخل قفس و فرار نکرد بیاریدش بیرون و باهاش تمرین کنید

کاربر موثر

تخصص
    کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    میانگین پست در روز
    0.11
    تعداد ارسال ها
    131
    دوست عزیز الان وقت بیرون آوردن طوطی نیست
    شما میتونید هر 2 هفته یک بار با رعایت اصول طوطیتون رو حمام کنید،اسپری رو با آب داغ پر کنید تا وقتی اسپری میشه به صورت ولرم بیرون بیاد و روی طوطی بپاشید،مستقیم به سرش آب نریزید اما میتونید از فاصله دور آب رو روی سر طوطی اسپری کنید
    با دست بهش غذا بدید و دستتون رو ببرید داخل قفس و از داخل بهش غذا بدید تا به دستتون عادت کنه و فرار نکنه،هر وقت کاملا به دست عادت کرد و دستتون رفت داخل قفس و فرار نکرد بیاریدش بیرون و باهاش تمرین کنید
    سلام اما من الان اینکارو میکنم و در و که باز میکنم و با دست بهش غذا میدم میگیره و نمیترسه تقریبا از وقتی در جلو رو باز کردم هوایی شد که بیاد بیرون

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.75
    تعداد ارسال ها
    1,028
    سلام اما من الان اینکارو میکنم و در و که باز میکنم و با دست بهش غذا میدم میگیره و نمیترسه تقریبا از وقتی در جلو رو باز کردم هوایی شد که بیاد بیرون
    اگر کامل از دست غذا میگیره روزی 30-60 دقیقه برای تمرین بیاریدش بیرون و با دست بهش غذا بدید و سعی کنید کم کم و بدون عجله و اجبار شروع به لمس کردن پرهای اطراف گوش یا پشت سرش بکنید

کاربر موثر

تخصص
    کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    میانگین پست در روز
    0.11
    تعداد ارسال ها
    131
    اگر کامل از دست غذا میگیره روزی 30-60 دقیقه برای تمرین بیاریدش بیرون و با دست بهش غذا بدید و سعی کنید کم کم و بدون عجله و اجبار شروع به لمس کردن پرهای اطراف گوش یا پشت سرش بکنید
    ببخشید زیاد سوال میکنم اما مشکلم اینه که وقتی میرمش بیرون دیگه نمیتونم داخلش کنم بعضی وقتا خودشم دلش میخواد بره داخل اما انگار بلد نیس یا میترسه بیوفته همچین حالتی داره
    واسه خشک کردن بعد از حمامشم اگه میشه بگید چطوری خشکش کنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)