کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط hichkas1 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    بله این عکس قبل از خرید است که توسط فروشنده برای بنده ارسال شده در حال حاضر:

۱- کاسکو تنها می باشد
    ۲- قفس مناسب تهیه شده
    ۳- از زمین یک متر ارتفاع دارد ( پایه خریدم )

در مورد سوالم که پرسیدم حضورم پیشش بیشتر بشه اینه که :

در اینترنت قبلا مقاله ای خونده بودم که گفته بودند غذاشو گاهی کم بریزید که مثلا در طول روز باعث بشه ۲-۳ بار برید ظرفش پر کنید (‌ظرف غذا از بیرون پر میشه یعنی نیازی نیست دست داخل قفس کنم ) و این باعث میشه پرنده بفهمه که میخواید بهش غذا بدید

اگر این روش مورد تایید شما نیست .
    با توجه به توضیحی که دادم بهترین کار برای من واسه این طوطی چی هست

نکته :

الان ۲-۳ روزه که مثل قبل اصلا قار نمی زنه یعنی میرم پیشش اتاق کار دارم یا نگاش میکنم حرف چیزی میزنم قبلا قار میزد ولی الان فکر میکنم اگر خیلی بترسه بزنه ( که اونم دیگه نمیزنه یا تا لب مرزش میره که بزنه )

یه پیشرفت محسوسی مشاهده می کنم
    سلام

ايده خوبيه ولي اجازه بديد چند روزي بگذره . هنوز يك مقدار زوده كه شما رو مرتب ببينه

خوشحالم بابت پيشرفتش ، بهتر هم ميشه . رفتار و برخوردش ، به شما نشون ميده كه دقيقا در چه مرحله اي هستيد و قدم بعدي چي هست .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    24588
    سلام بە همە اعضای گروه، من تازە وارد این صفحە شدم. خیلی مفید و اموزندە هستش، من یک هفتە یە جوجە کاسکو ٣ ماهە خریدم کە با دست بزرگ شدە، خیلی رام هستش و میزارە نوازش کنم با دست غذا میگیرە. با توجە فرمودەهای شماها در عرض یک روز تمرین روی دست اوردم ولی هنوز از قفس بیرون نیووردم بیرون. می ترسم پرواز کنە و خودش رو بە در دیوار بزنە. سوال اینە چند وقتە دیگە بیرون بیارم از قفس برای بازی..... در ضمن نمی خوام پرهاش کوتاه کنم چە الان و یا بعدها. موفق باشید.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Salar norwej نمایش پست ها
    سلام بە همە اعضای گروه، من تازە وارد این صفحە شدم. خیلی مفید و اموزندە هستش، من یک هفتە یە جوجە کاسکو ٣ ماهە خریدم کە با دست بزرگ شدە، خیلی رام هستش و میزارە نوازش کنم با دست غذا میگیرە. با توجە فرمودەهای شماها در عرض یک روز تمرین روی دست اوردم ولی هنوز از قفس بیرون نیووردم بیرون. می ترسم پرواز کنە و خودش رو بە در دیوار بزنە. سوال اینە چند وقتە دیگە بیرون بیارم از قفس برای بازی..... در ضمن نمی خوام پرهاش کوتاه کنم چە الان و یا بعدها. موفق باشید.
    سلام ، به انجمن خوش اومديد.
    تصميم درستي گرفتيد كه قصد كوتاه كردن پرهاشو نداريد .

بيرون أوردنش از قفس زماني انجام بشه كه با محيط كاملا اشنا شده باشه و با وسايل برخورد نكنه . خودتون هم مراقب باشيد كه ناگهان شروع به پرواز نكنه . با وسايل بازي سرگرمش كنيد كه حواسش معطوف به اونها باشه و در عين حال از ازاد بودنش لذت ببره . ولي اگر رهاش كنيد ، به لحاظ كنجكاوي كه داره ، ممكنه پرواز كنه و خطرناك هست.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    20539
    سلام خدمت شما
    خواستم بدونم کاسکو ماده بعد از جفتگیری و آماده شدن برای تخمگذاری از لحاظ تغذیه و اشتها چه اتفاقی براش میافته ؛ چون ماده من اشتهاش کم شده این بی اشتهایی طبیعی هست ؟ متشکرم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط mardani نمایش پست ها
    سلام خدمت شما
    خواستم بدونم کاسکو ماده بعد از جفتگیری و آماده شدن برای تخمگذاری از لحاظ تغذیه و اشتها چه اتفاقی براش میافته ؛ چون ماده من اشتهاش کم شده این بی اشتهایی طبیعی هست ؟ متشکرم
    سلام. خیر بی اشتها نمیشه. اتفاقا اشتهاش بیشتر هم میشه همینطور جنب و جوشش. هنوز خبری از تخم نیست ؟؟؟!! توی لونه رفت و امد دارن؟ تغییری در مدفوع ماده ایجاد نشده؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    20539
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام. خیر بی اشتها نمیشه. اتفاقا اشتهاش بیشتر هم میشه همینطور جنب و جوشش. هنوز خبری از تخم نیست ؟؟؟!! توی لونه رفت و امد دارن؟ تغییری در مدفوع ماده ایجاد نشده؟

سلام خدمت شما
    فعلا کم اشتها شده و اکثر وقتها انتها و کف لانه نشسته و کمي هم بالهاش نيمه باز در حال نشستن هست ( انگار نشسته و خودشو پهن کرده ته کف قفس ) . مطمن هستم که مريض نيست شکر خدا و از لحاظ حرارت و دماي خانه همه چي تنظيم و مرتب هست مطمنم . ضمنا احساس ميکنم ماده خجالتي شده چون براي غذا خوردن اينقدر نازشو ميکشم و با صداي آرام قربون صدقش ميرم تا چند باري سرشو از لانه مياره بيرون بعد ميبره داخل لانه تا بلاخره تشريف مياره بيرون غذا بخوره خانم . نره هم آرامتر شده و بعضي وقتها ذرت از جاي غذا بر ميداره و ميبره داخل لانه به ماده ميده و بعضي وقتها نره هم ميره داخل لانه کنار ماده ميشينه . فعلا خبري از تخم گذاشتن نيست . شديدا رفت و آمد به لانه دارند . مدفوش هم رنگش عادي ولي مقداري بزرگتر شده . متشکرم

اين هم عکسهاي زوجين

[IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام. بسیار خوب اگر مطمئنید بیمار نیست ، صبور باشید تا زمان تخمگذاری.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    20539
    سلام بر شما
    هر سال کاسکو چند نوبت تخمگذاری میکنه و هر بار چند عدد تخم میکند ؟ متشکرم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط mardani نمایش پست ها
    سلام بر شما
    هر سال کاسکو چند نوبت تخمگذاری میکنه و هر بار چند عدد تخم میکند ؟ متشکرم
    سلام. در بهترین شرایط دو بار در سال و هر بار بین 2_5 تخم.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    20539
    سلام خدمت شما
    در حال حاضر برای این جفتهای کاسکو که جفتگیری کردند ؛ در قفس باز کنیم برای بیرون آمدن و بازی کردن و بال زدن ؟ یا بهیچ عنوان اینکارو نکنیم و کاملا و هر روز داخل قفس باشند ؟ بخاطر اینکه ماده صدمه یا مشکلی براش پیش نیاد . ضمنا اشتهاشون هم خیلی بهتر شده . متشکرم

صفحه 1228 از 1238 نخستنخست ... 22872811281178120912101211121212131214121512161217121812191220122112221223122412251226122712281229123012311232123312341235123612371238 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)