کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی کاسکو
    شماره عضویت
    24245
    سلام
    من دیروز یه کاسکو ۳ ساله دم شکلاتی رو از یکی از آشناهام خریدم ۴۰ کلام واقعی حرف میزد خونه دوستم ولی از دیروز که از اراک تو جعبه اتوبوس اومده ارومیه دست من اصلا یک کلمه هم حرف نزده فقط چند بار سوت زده دستم رو هم چند بار گاز گرفته. نگرانم از اینکه دیگه حرف نزنه... لطفا راهنمایی کنید ....

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسلم ترابی نمایش پست ها
    سلام
    من دیروز یه کاسکو ۳ ساله دم شکلاتی رو از یکی از آشناهام خریدم ۴۰ کلام واقعی حرف میزد خونه دوستم ولی از دیروز که از اراک تو جعبه اتوبوس اومده ارومیه دست من اصلا یک کلمه هم حرف نزده فقط چند بار سوت زده دستم رو هم چند بار گاز گرفته. نگرانم از اینکه دیگه حرف نزنه... لطفا راهنمایی کنید ....
    سلام ، واكنشش طبيعيه ، مسير طولاني ، جابجايي و حركت ماشين ، در حال حاضر هم كه مكان جديد. اينها مسئله ساده اي نيست . در مدت زمان ١-٢ روزه ، تحت فشار و استرس زيادي بوده ، والله همين چندباري هم كه سوت زده خداروشكر كنيد

برطرف ميشه ، بهش فرصت بديد و اطرافشو خلوت و از صداهاي بلند و هياهو دورش كنيد. اصلا بهش نزديك نشيد و سعي نكنيد توي دستتون بگيريدش . موقعيتشو درك كنيد. فقط براي تعويض ظرف اب و غذا به قفس با ملايمت نزديك بشيد. باهاش ارام صحبت كنيد ، تا صداها ملكه ذهنش بشه ولي فعلا أقدامي براي دستي شدنش نكنيد. ( حداقل دو هفته زمان لازم داره )

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    20539
    سلام
    خدمت عزیزان عرض کنم بنده یک جفت کاسکو دارم که در 3 روز متوالی داخل لانه که براش ساختم میره میشینه و فقط ظهر میاد بیرون غذا میخوره و بازم میره داخل لانه و شب میاد بیرون لانه . و نر میره داخل لانه بهش سر میزنه و میاد بالای لانه یکجوری که انگار مواظبش هست . ولی امروز ماده کلا داخل لانه هست و مقداری هم پرهاش کمی باز کرده و کف لانه نشسته و امروز بهیچ عنوان بیرون هم برای غذا خوردن هم نیامده بیرون . بنظرتون بنده باید چکارهایی انجام بدم لطفا راهنمایی کنید اصلا تجربه تخمگذاری و جوجه آوردن این 2 موجود زیبا رو ندارم . کمکم کنید . شماره تلگرام 09354461359

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط mardani نمایش پست ها
    سلام
    خدمت عزیزان عرض کنم بنده یک جفت کاسکو دارم که در 3 روز متوالی داخل لانه که براش ساختم میره میشینه و فقط ظهر میاد بیرون غذا میخوره و بازم میره داخل لانه و شب میاد بیرون لانه . و نر میره داخل لانه بهش سر میزنه و میاد بالای لانه یکجوری که انگار مواظبش هست . ولی امروز ماده کلا داخل لانه هست و مقداری هم پرهاش کمی باز کرده و کف لانه نشسته و امروز بهیچ عنوان بیرون هم برای غذا خوردن هم نیامده بیرون . بنظرتون بنده باید چکارهایی انجام بدم لطفا راهنمایی کنید اصلا تجربه تخمگذاری و جوجه آوردن این 2 موجود زیبا رو ندارم . کمکم کنید . شماره تلگرام 09354461359
    سلام ، يعني شما جفتگيريشونو نديديد؟ يا جفتگيري انجام شده و بعد لانه گذاشتيد؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی کاسکو
    شماره عضویت
    24245
    سلام
    کاسکوی من عادت داشته بیرون از قفس باشه چون دخترم از پروازش تو خونه میترسید امروز هرچقدر کاسکو سعی کرد از قفس بیرون بیاد نزاشتیم بیرون بیاد. امشب متوجه شدم تو قسمت پاش اندازه یه بند انگشت پرکنده البته اینم بگم الان ۴ روزه خریدمش حموم بردمش خیلی هم تنش رو میخواروند. حالا شما احتمال پرکنی بخاطر بیرون نیاوردنش از قفس رو میدید یا اینکه اون قسمت رو بخاطر نیاز شدید به حموم کنده یا ریخته. من خیلی نگرانم که پرکنیش شروع بشه لطفا هرچه سریع تر راهنمایی کنید..........

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسلم ترابی نمایش پست ها
    سلام
    کاسکوی من عادت داشته بیرون از قفس باشه چون دخترم از پروازش تو خونه میترسید امروز هرچقدر کاسکو سعی کرد از قفس بیرون بیاد نزاشتیم بیرون بیاد. امشب متوجه شدم تو قسمت پاش اندازه یه بند انگشت پرکنده البته اینم بگم الان ۴ روزه خریدمش حموم بردمش خیلی هم تنش رو میخواروند. حالا شما احتمال پرکنی بخاطر بیرون نیاوردنش از قفس رو میدید یا اینکه اون قسمت رو بخاطر نیاز شدید به حموم کنده یا ریخته. من خیلی نگرانم که پرکنیش شروع بشه لطفا هرچه سریع تر راهنمایی کنید..........
    سلام ، با يك نهي زودگذر كه بلافاصله پركن نميشه .ولي مسيري كه موقع جابجايي طي كرده ، ميتونه باعث استرس شديد شده باشه . از طرفي محدوديتش در منزل . زير نظر باشه تا چند روز ، رفتارشو ببينيد و ديگه تحت فشار نزاريدش. و صحيح نبود به اين زودي حمام ميبرديد. واكنشي كه نشانه ترسش باشه ، موقع استحمام نشان نداد؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    20539
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، يعني شما جفتگيريشونو نديديد؟ يا جفتگيري انجام شده و بعد لانه گذاشتيد؟
    سلام
    چند وقتی بود که نوک تو نوک با هم بودن و به هم غذا میدادند البته اکثرا پسره بهش غذا میداد و همدیگرو میخاروندن . بعد ماده خم میشد و نر بالهاش و باز میکرد و پاهاش میذاشت روی ماده که بره پشتش و بالاش ولی لیز میخورد و نمیتونست کاملا بالا خوب خودش نگهداره . اکثرا هم تو این حالت دختره ؛ پاهای پسره رو کمی هم گاز میگرفت ؛ حدودا 20 روزی هست که اینجوری شدند ؛ البته بنده این کاسکوهارو به عنوان نر و ماده 2 سال پیش خریداری کردم . از وقتی که این حرکات ازشون دیدم یک لانه براشون گذاشتم . متشکرم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام
    چند وقتی بود که نوک تو نوک با هم بودن و به هم غذا میدادند البته اکثرا پسره بهش غذا میداد و همدیگرو میخاروندن . بعد ماده خم میشد و نر بالهاش و باز میکرد و پاهاش میذاشت روی ماده که بره پشتش و بالاش ولی لیز میخورد و نمیتونست کاملا بالا خوب خودش نگهداره . اکثرا هم تو این حالت دختره ؛ پاهای پسره رو کمی هم گاز میگرفت ؛ حدودا 20 روزی هست که اینجوری شدند ؛ البته بنده این کاسکوهارو به عنوان نر و ماده 2 سال پیش خریداری کردم . از وقتی که این حرکات ازشون دیدم یک لانه براشون گذاشتم . متشکرم
    سلام
    شايد در يكي ازين حالات ، جفتگيري انجام شده و متوجه نشديد. حال ماده چطوره ؟ غذا ميخوره؟ زير شكم برامده نيست ؟ مدفوعش از حد نرمال بزرگتر و يا بدبو نشده ؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    20539
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام
    شايد در يكي ازين حالات ، جفتگيري انجام شده و متوجه نشديد. حال ماده چطوره ؟ غذا ميخوره؟ زير شكم برامده نيست ؟ مدفوعش از حد نرمال بزرگتر و يا بدبو نشده ؟
    سلام خدمت شما
    حال ماده خوبه ؛ فقط خیلی کم دیشب اندازه چند ثانیه آواز خواند . بنظرم اشتهاش نسبت به چند وقت پیش کمتر شده ولی الان ساعت 2 بعد از ظهر آمد بیرون کمی ذرت و سیب و مقداری تخمه خورد و بازم رفت داخل لانه . مدفوع طبیعی هست ولی اندازش خیلی بزرگتر شده ولی بد بو نیست . زیر شکمش هم بنظر میرسه معمولی باشه . متشکرم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام خدمت شما
    حال ماده خوبه ؛ فقط خیلی کم دیشب اندازه چند ثانیه آواز خواند . بنظرم اشتهاش نسبت به چند وقت پیش کمتر شده ولی الان ساعت 2 بعد از ظهر آمد بیرون کمی ذرت و سیب و مقداری تخمه خورد و بازم رفت داخل لانه . مدفوع طبیعی هست ولی اندازش خیلی بزرگتر شده ولی بد بو نیست . زیر شکمش هم بنظر میرسه معمولی باشه . متشکرم
    سلام ، درصورتي كه موفق به جفتگيري شده باشن ، علائم ، بارداريو نشون ميده ولي آيا طوطي هاتون بالغ و اماده بودن ؟ منظور از زير شكم ، قسمت بالاي مقعد هست كه با در دست نگه داشتن طوطي ، و لمس زير دم متوجه ميشيد.

صفحه 1226 از 1238 نخستنخست ... 2267261126117612071208120912101211121212131214121512161217121812191220122112221223122412251226122712281229123012311232123312341235123612371238 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)