کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali b نمایش پست ها
    واي نميدونستم بده گاهي نزديكش ميشينم و سيگار هم ميكشم الان بايد چكار كنم البته نميدونم شايد حساسيت زياده كه من دارم، و كاسكو نه ماهشه و قبلا تو پرنده فروشي بوده اولين صاحبش منم اهوازم هستم نميدونم پيش كي ببرم كه از كاسكو واقعاً سر دربياره خيلي دوست دارم بدونم اگر ممكنه راهنمايي كنيد

Sent from my iPhone using پارسی پت mobile app
    سیگار؟؟؟؟ دوست عزیز حتی هوای الوده هم برای هر موجودی خطرناکه . سیگار که دیگه تکلیفش مشخصه. لطف کنید دود دخانیات رو از طوطی یا هر حیوان دیگه ای دور نگه دارید.

درمورد متخصص پرندگان زینتی سوال میکنم.اگر موردی پیدا کردم معرفی میکنم.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    23682

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    23682
    ا

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    23682
    اينم نمونه پري هست كه نصف هست امشب براي اولين بار اوردن بالاي قفس وقتي بال زد و نتونست بپره اين ازش افتاد ولي چون نصفه ميترسم اين اولين باره ميبينم ولي كرك سفيد زياد ميندازه

Sent from my iPhone using Parsipet

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    23682
    مرورگر سافاريه و آپديت هستش

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    23682
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سیگار؟؟؟؟ دوست عزیز حتی هوای الوده هم برای هر موجودی خطرناکه . سیگار که دیگه تکلیفش مشخصه. لطف کنید دود دخانیات رو از طوطی یا هر حیوان دیگه ای دور نگه دارید.

درمورد متخصص پرندگان زینتی سوال میکنم.اگر موردی پیدا کردم معرفی میکنم.
    اين عكسها نمونه پرهاشه كه خيلي نگرانم كرده تورو خدا چك كنيد ببينيد اگر مشكل داره بگيد چكاري بايد بكنم من اينو پنج هفته هست گرفتم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    23682

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    23682

اگر امكانش هست سنشو تخمين بزنيد ممنون. غذا حبوبات پخته ساقه كرفس گردو بادام زميني سيب و كمي هم تخمه ميدم حدود دوهفته هست كه اين غذاهارو در روز وعده وعده بهش ميدم به تفكيك البته

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    اينم نمونه پري هست كه نصف هست امشب براي اولين بار اوردن بالاي قفس وقتي بال زد و نتونست بپره اين ازش افتاد ولي چون نصفه ميترسم اين اولين باره ميبينم ولي كرك سفيد زياد ميندازه

سلام ، لطفا در يك پست سوال كنيد . خطوط استرس روي پر هست ، مشاهده كنيد . يعني وضعيت نگهداري خوبي در گذشته نداشته . پرها هم سست و شكننده شده . مسلمه كه شرايط نگهداري در مغازه خوب نيست ، رسيدگي نميكنن چون قراره به فروش بره . پس نه به تغذيه اش ميرسن نه بهداشت و سلامتش .

محيط خيلي گرم ، استفاده از غذاهاي چرب و ثابت مثل تخمه افتابگردان ، استرس و سوء تغذيه باعث پرريزي بي موقع ميشه . اگر هم بهداشتش رعايت نشه ، بيماريهاي انگلي و خشكي و الودگي هوا دليل ديگر ريزش غير معمول و شكننده شدن پرهاست . البته جداي از بيماريهاي ويروسي يا باكتريايي .

اگر دستيه و نميترسه ، مطابق اصول حمام كردن طوطيها ، چند وقت يكبار حمامش كنيد و يا روزانه كمي اب گرم به بالها اسپري بشه .

تغذيه اي كه براش در نظر گرفتيد كافي نيست . بخش تغذيه طوطي سانان رو بخونيد و طي ٧-١٠ روز با غذاهاي جديد اشناش كنيد .

بين ٢-٢/٥ سالشه .

تغذيه : https://www.parsipet.ir/forumdisplay.php?f=495

مرورگر سافاريه و آپديت هستش

مرورگر كروم هم امتحان كنيد . اگر مشكل برطرف نشد ، إيراد از دستگاه شماست دلايل زيادي وجود داره كه عكس باز نشه .

اين عكسها نمونه پرهاشه كه خيلي نگرانم كرده تورو خدا چك كنيد ببينيد اگر مشكل داره بگيد چكاري بايد بكنم من اينو پنج هفته هست گرفتم

تفاوت زيادي بين سوراخ هاي بيني نيست . شايد شروعشه و هنوز پيشرفت نكرده و شايد هيچ مشكلي نداره و ژنتيكي اينطور هست . بايد متخصص ببينن . چون ترشحات چركي و علايمي نشون نميده ، احتمال اينكه بيمار باشه كمه ولي چك بشه بد نيست .

متخصص پرندگان زينتي پيدا نكردم . با بيمارستان دامپزشكي شهيد چمران تماس بگيريد ، شايد كسيو معرفي كنن .

ادرسها رو از نت گرفتم . متخصص طيور نيستن . ميتونيد بيمارستان يا دانشكده دامپزشكي اهواز هم مراجعه كنيد

كلينيك ابرش:
    آدرس: زیتون کارمندی فلکه سنگر، کلینیک دامپزشکی ابرش ، دکتر رونق، دکتر کمالی. همه روزه صبح ۱۳-۱۰ و عصر۲۲-۱۷
    شماره تماس: ۳۴۴۳۰۵۵۲، ۰۹۳۹۷۷۲۴۱۰۷

كلينيك پرشين :
    آدرس: خوزستان - اهواز - کیان آباد خ 23 غربی ّپلاک 60
    تلفن: 06133372612 / 09166002355

دانشگاه شهید چمران، دانشکده دامپزشکی ، تماس بگيريد سوال كنيد .

تلفن: 19-33330011-061- داخلی 4058

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    23682
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، لطفا در يك پست سوال كنيد . خطوط استرس روي پر هست ، مشاهده كنيد . يعني وضعيت نگهداري خوبي در گذشته نداشته . پرها هم سست و شكننده شده . مسلمه كه شرايط نگهداري در مغازه خوب نيست ، رسيدگي نميكنن چون قراره به فروش بره . پس نه به تغذيه اش ميرسن نه بهداشت و سلامتش .

محيط خيلي گرم ، استفاده از غذاهاي چرب و ثابت مثل تخمه افتابگردان ، استرس و سوء تغذيه باعث پرريزي بي موقع ميشه . اگر هم بهداشتش رعايت نشه ، بيماريهاي انگلي و خشكي و الودگي هوا دليل ديگر ريزش غير معمول و شكننده شدن پرهاست . البته جداي از بيماريهاي ويروسي يا باكتريايي .

اگر دستيه و نميترسه ، مطابق اصول حمام كردن طوطيها ، چند وقت يكبار حمامش كنيد و يا روزانه كمي اب گرم به بالها اسپري بشه .

تغذيه اي كه براش در نظر گرفتيد كافي نيست . بخش تغذيه طوطي سانان رو بخونيد و طي ٧-١٠ روز با غذاهاي جديد اشناش كنيد .

بين ٢-٢/٥ سالشه .

تغذيه : https://www.parsipet.ir/forumdisplay.php?f=495

مرورگر كروم هم امتحان كنيد . اگر مشكل برطرف نشد ، إيراد از دستگاه شماست دلايل زيادي وجود داره كه عكس باز نشه .

تفاوت زيادي بين سوراخ هاي بيني نيست . شايد شروعشه و هنوز پيشرفت نكرده و شايد هيچ مشكلي نداره و ژنتيكي اينطور هست . بايد متخصص ببينن . چون ترشحات چركي و علايمي نشون نميده ، احتمال اينكه بيمار باشه كمه ولي چك بشه بد نيست .

متخصص پرندگان زينتي پيدا نكردم . با بيمارستان دامپزشكي شهيد چمران تماس بگيريد ، شايد كسيو معرفي كنن .

ادرسها رو از نت گرفتم . متخصص طيور نيستن . ميتونيد بيمارستان يا دانشكده دامپزشكي اهواز هم مراجعه كنيد

كلينيك ابرش:
    آدرس: زیتون کارمندی فلکه سنگر، کلینیک دامپزشکی ابرش ، دکتر رونق، دکتر کمالی. همه روزه صبح ۱۳-۱۰ و عصر۲۲-۱۷
    شماره تماس: ۳۴۴۳۰۵۵۲، ۰۹۳۹۷۷۲۴۱۰۷

كلينيك پرشين :
    آدرس: خوزستان - اهواز - کیان آباد خ 23 غربی ّپلاک 60
    تلفن: 06133372612 / 09166002355

دانشگاه شهید چمران، دانشکده دامپزشکی ، تماس بگيريد سوال كنيد .

تلفن: 19-33330011-061- داخلی 4058
    من با اپ پارسي پت با آيفون ميرم تو برنامه

صفحه 1220 از 1238 نخستنخست ... 2207201120117012011202120312041205120612071208120912101211121212131214121512161217121812191220122112221223122412251226122712281229123012311232123312341235123612371238 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)