کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    20539
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، اگر محل سكونتتون ، گرم و شرجيه ، وارد دوران پرريزي شدن. اصول تغذيه رو بخونيد . سنشون حدود يكسالو ٧-٨ماه هست ، هر چند رنگ عنبيه ، نميتونه فاكتور اصلي در تخمين سن دقيق باشه.
    سلام خدمت شما
    لطفا بفرمایید جایی برای تشخیص جنسیت و سن کاسکو وجود داره ؟ ضمنا من گیلان شهر لاهیجان هستم . شما فرمودید جای گرم و شرجی تاثیر میذاره بخاطر همون وارد پرریزی شدن چون بخاطر سرما ، من این 2 عزیز نزدیک بخاری منزل گذاشتم امکانش هست گرمای بخاری باعثش باشه ؟ بسیار متشکرم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط mardani نمایش پست ها
    سلام خدمت شما
    لطفا بفرمایید جایی برای تشخیص جنسیت و سن کاسکو وجود داره ؟ ضمنا من گیلان شهر لاهیجان هستم . شما فرمودید جای گرم و شرجی تاثیر میذاره بخاطر همون وارد پرریزی شدن چون بخاطر سرما ، من این 2 عزیز نزدیک بخاری منزل گذاشتم امکانش هست گرمای بخاری باعثش باشه ؟ بسیار متشکرم
    سلام ، متاسفانه اطلاعي ندارم .
    بله گرماي مستقيم بخاري زمان شروع پرريزيو تسريع ميكنه . وقتي هوا رو به گرمي ميره ، پرريزي در بعضي پرنده ها شروع ميشه ، حالا اگر يك عامل محرك مثل بخاري هم وجود داشته باشه ، زودتر اتفاق ميوفته . از نظر غذايي كه مشكلي ندارن؟ كمبودها هم باعث ريزش پر ميشه. بخش تغذيه كاسكو رو بخونيد.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و کاسکو
    شماره عضویت
    4793
    سلام دوستان و اساتید محترم
    کاسکوی من به تازگی ناخن هاشو میجوه ، آیا نشانه ی اولیه بیماری خاصی میباشد ؟ البته توضیحی باید بدم و اون اینکه هیچ تغییری در جیره غذاییش داده نشده و از جیره غذایی خوبی برخوردار هستش ، جاش تغییر نکرده و همه چیز مثل گذشته میباشد ، البته مشکلی که با تغذیش داریم اینه که تا پیشش نباشیم حتی اگر گرسنه هم باشد چیزی نمیخورد تا اینکه بیایم پیشش بشینیم تا شروع به خوردن بکنه
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    موفق باشید

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza74 نمایش پست ها
    سلام دوستان و اساتید محترم
    کاسکوی من به تازگی ناخن هاشو میجوه ، آیا نشانه ی اولیه بیماری خاصی میباشد ؟ البته توضیحی باید بدم و اون اینکه هیچ تغییری در جیره غذاییش داده نشده و از جیره غذایی خوبی برخوردار هستش ، جاش تغییر نکرده و همه چیز مثل گذشته میباشد ، البته مشکلی که با تغذیش داریم اینه که تا پیشش نباشیم حتی اگر گرسنه هم باشد چیزی نمیخورد تا اینکه بیایم پیشش بشینیم تا شروع به خوردن بکنه
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    موفق باشید
    سلام تمیر کردن و اصلاح ناخن در طول روز ممکنه توسط طوطی ها انجام بشه اما جویدن زیاد ناخن ، ممکنه به دلیل تیز شدن بیش از حد ناخن ، مشکلات عصبی و استرس و ترس و یا درخواست چیزی باشه .

Sent from my Lenovo TAB S8-50LC using پارسی پت mobile app

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    سلام دوستان،چند مدتیه تو فکر خرید کاسکو افتادم چندتا گیرم اوردم ولی نمیدونم کدومش برای من بهتره یکی جوجه هست که پرهاش یکم در امده وسرلاک میخوره (تا حالا جوجه کاسکو سرلاک ندادم) ۲-یکی هم چشم دودی ونسبتا اهلی وغار نمیزنه ولی روی دست نمیادحرف هم نمیزنه ۳-یکی هم چشم سیاه ،غذا خودش میخوره ولی وحشیه --
    بنظر شما کدوم بهتره یا بهتر از اینها هم پیدا میشه که جوجه باشه

Sent from my iPhone using parsipet

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط شادکامی نمایش پست ها
    سلام دوستان،چند مدتیه تو فکر خرید کاسکو افتادم چندتا گیرم اوردم ولی نمیدونم کدومش برای من بهتره یکی جوجه هست که پرهاش یکم در امده وسرلاک میخوره (تا حالا جوجه کاسکو سرلاک ندادم) ۲-یکی هم چشم دودی ونسبتا اهلی وغار نمیزنه ولی روی دست نمیادحرف هم نمیزنه ۳-یکی هم چشم سیاه ،غذا خودش میخوره ولی وحشیه --
    بنظر شما کدوم بهتره یا بهتر از اینها هم پیدا میشه که جوجه باشه

سلام ، جوجه اي كه خودتون بزرگ كنيد بيشتر باهاتون كنار مياد و راحت دستي ميشه چون از ابتدا براي غذا گرفتن وابسته ميشه بهتون . . گزينه اول از همه مناسبتره چون هنوز سن سرلاك خوردنشه ولي بزرگ كردنش كمي سختي داره . گزينه دوم هم قابل اموزشه ولي زمان بر. سومي هم كه اصلا شرايط خوبي براي تربيت شدن نداره ، زمان زياد و صبر و حوصله فراوان لازم داره چون همونطور كه فرموديد رام نيست و سنش هم بيشتره كه دانخور شده .

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، جوجه اي كه خودتون بزرگ كنيد بيشتر باهاتون كنار مياد و راحت دستي ميشه چون از ابتدا براي غذا گرفتن وابسته ميشه بهتون . . گزينه اول از همه مناسبتره چون هنوز سن سرلاك خوردنشه ولي بزرگ كردنش كمي سختي داره . گزينه دوم هم قابل اموزشه ولي زمان بر. سومي هم كه اصلا شرايط خوبي براي تربيت شدن نداره ، زمان زياد و صبر و حوصله فراوان لازم داره چون همونطور كه فرموديد رام نيست و سنش هم بيشتره كه دانخور شده .
    ممنون،سرلاک دادن بهش مشکل نیست البته شاه طوطی با سرلاک بزرگ کردم ولی یکی میتو هم کشتم،تایپیکی هست که توضیح داده باشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط شادکامی نمایش پست ها
    ممنون،سرلاک دادن بهش مشکل نیست البته شاه طوطی با سرلاک بزرگ کردم ولی یکی میتو هم کشتم،تایپیکی هست که توضیح داده باشه

خواهش میکنم. بله اینجا توضیح داده شده. https://www.google.com/url?sa=t&sour...XWYQn9zK82mWhg

و مطالب این تاپیک هم مفیده https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=6725&page=59

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    20999
    سلام.آیا میشه به جای اسباب بازی،چند تا کاغذ لوله کنم و بدم به کاسکو؟(تا زمانی که بتونم اسباب بازی بخرم)

Sent from my SM-G930F using پارسی پت mobile app

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfans89 نمایش پست ها
    سلام.آیا میشه به جای اسباب بازی،چند تا کاغذ لوله کنم و بدم به کاسکو؟(تا زمانی که بتونم اسباب بازی بخرم)

Sent from my SM-G930F using پارسی پت mobile app
    سلام ، ممكنه كاغذ رو بجوه دردساز بشه. لبه هاي تيز كاغذ هم برنده است . زبان و پوست پاشو خراش ميده.

صفحه 1211 از 1238 نخستنخست ... 21171111111161119211931194119511961197119811991200120112021203120412051206120712081209121012111212121312141215121612171218121912201221122212231224122512261227122812291230 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)