کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    5898
    سلام خدمت دوستان
    کاسکو من چند وقت شروع کرده به بازی کردن با پرها و چندتا از پرها سینه اش رو کنده. هنوز کمه ولی خیلی نگرانم. از نظر روانی رسیدگی بیشتری بهش میکنم ولی میخوام از دارو هایی که در زمان پرکنی استفاده میشه استفاده کنم.
    خواهش میکنم در این زمینه راهنماییم کنید.
    ممنون

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط ZKARIMI نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    کاسکو من چند وقت شروع کرده به بازی کردن با پرها و چندتا از پرها سینه اش رو کنده. هنوز کمه ولی خیلی نگرانم. از نظر روانی رسیدگی بیشتری بهش میکنم ولی میخوام از دارو هایی که در زمان پرکنی استفاده میشه استفاده کنم.
    خواهش میکنم در این زمینه راهنماییم کنید.
    ممنون
    سلام دوستم[emoji4] . من که به شما گفتم نگرانی همه چی رو بدتر میکنه. کاملا ریلکس باش . میدونم سخته اما همونطور که میدونی یا شنیدی این یه واقعیته که از هرچی بدت بیاد یا بترسی ، سرت میاد . هرچقدر نگرانیت در این مورد بیشتر باشه ، شرایط بدتری رو جذب میکنی. پس اولین و مهمترین پیشنهادم آرامش خودت هست . هر روز به خودت بگو طوطی من در سلامت کامل هست . اینقدر که باورت بشه . طوطی شما هم این انرژی زیبا رو ازت دریافت میکنه . میدونی که طوطی ها میتونن هاله انرژی ما رو ببینن . پس ترس و نگرانی شما رو کاملا حس میکنن.

منظورت داروهای ارامبخشه؟ من موافق استفاده از دارو نیستم . نه به داروی آرامبخش نیاز دارید و نه به اسپری ضد پرکنی . بذارید راحت باشه . با روش هایی جلوی این رفتار رو بگیر که ذهن طوطی رو مشغول کنه نه اینکه طوطی رو بی حال ( با داروهای آرامبخش ) یا عصبی ( با اسپری پرکنی ) کنه.

Sent from my Lenovo TAB S8-50LC using Parsipet mobile app

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    5898
    خیلی ممنون سپیده جان. تمام سعی خودم رو میکنم که از نظر روانی شرایط خوبی براش ایجاد کنم.منظورم دارویی هست که به پرها بزنم که دیگه تمایل به بازی و کندن( دهن زدن به پرها ) رو نداشته باشه.البته اگه چنین چیزی وجودداشته باشه؟
    واقعا از راهنمایی های شما ممنونم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    20491

سلام و خسته نباشيد خدمت شما.
    اگه روي گردن كاسكوي من و ببينيد يه مقداري پرش اينشكلي شده.
    ميخواستم ببينم اين پركنيه؟
    با توجه به اين كه كاسكوي من تقريبا جوجس نهايت يك سالش باشه.
    و اين كه از اين مدل پرها(قاصدكي) زياد رو بدنش هست و كم و بيش اكثرش و كنده و جاش پر درومده
    با اين پر گردنش زياد ور نميره به اندازه اي كه با تمام پرها ور ميره با اينم ور ميره .
    و اين كه از وقتي خريدمش اين رو گردنش بود. الان احساس ميكنم كه خيلي خيلي خيلي كم بيشتر شده، ولي اين و مثل بقيه نكنده و نگرانم كرده.
    هيچ جاي ديگه ايي از بدنش اي مدلي نشده.
    اينم بگم كه دامپزشك وقتي ديد گفت پركني نيست ولي خيلي مشكوكه اسباب بازي بذار و بيشتر سرگرمش كن اگه پركني باشه فراموشش كنه .
    توروخدا راهنماييم كنيد . ممنون :-(

Sent from my iPhone using Parsipet

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط ZKARIMI نمایش پست ها
    خیلی ممنون سپیده جان. تمام سعی خودم رو میکنم که از نظر روانی شرایط خوبی براش ایجاد کنم.منظورم دارویی هست که به پرها بزنم که دیگه تمایل به بازی و کندن( دهن زدن به پرها ) رو نداشته باشه.البته اگه چنین چیزی وجودداشته باشه؟
    واقعا از راهنمایی های شما ممنونم
    سلام . عالیه . ایشالا که ادامه پیدا نکنه . ببین دوستم طوطی ها دوست ندارن پرهاشون کثیف باشه . یا مایع یا ماده ای روی پر باشه . وقتی اسپری یا دارو بزنید به پر و طوطی نتونه اونو از روی پر پاک کنه یا بر داره ممکنه عصبی تر بشه و اون پر رو کلا بکنه. من خودم تاثیر خوب ندیدم ازش و نه تعریفی شنیدم . اگه نظر منو بخواید اصلا پیشنهاد نمیکنم . بازم اگه دوستان دیگه نظری داشته باشن یا تاثیر مثبت دیدن خوبه که با ما به اشتراک بذارن .

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzadi1370 نمایش پست ها

سلام و خسته نباشيد خدمت شما.
    اگه روي گردن كاسكوي من و ببينيد يه مقداري پرش اينشكلي شده.
    ميخواستم ببينم اين پركنيه؟
    با توجه به اين كه كاسكوي من تقريبا جوجس نهايت يك سالش باشه.
    و اين كه از اين مدل پرها(قاصدكي) زياد رو بدنش هست و كم و بيش اكثرش و كنده و جاش پر درومده
    با اين پر گردنش زياد ور نميره به اندازه اي كه با تمام پرها ور ميره با اينم ور ميره .
    و اين كه از وقتي خريدمش اين رو گردنش بود. الان احساس ميكنم كه خيلي خيلي خيلي كم بيشتر شده، ولي اين و مثل بقيه نكنده و نگرانم كرده.
    هيچ جاي ديگه ايي از بدنش اي مدلي نشده.
    اينم بگم كه دامپزشك وقتي ديد گفت پركني نيست ولي خيلي مشكوكه اسباب بازي بذار و بيشتر سرگرمش كن اگه پركني باشه فراموشش كنه .
    توروخدا راهنماييم كنيد . ممنون :-(

سلام .پرهای گردن رو کنده اما اینکه در حال ادامه دادن هست رو شما باید بگید . اون قدر جوجه نیست که داشتن پرهای کرکی ، طبیعی به نظر برسه. کاسکو 5 ماهگی پرش کامله.

تو این مدت کف قفس پر دیدین ؟ پرآراییش چطوره ؟ با آرامش رد میشه یا سر پر های خاصی توقف میکنه؟

یه عکس کامل از پر و بالش بذارید ببینم .

اگه دکتر مشکوک بود به پرکنی نباید بالشو کوتاه میکرد!

اسباب بازی بذارید اما آروم بهش معرفی کنید و سریع تو قفس نذارید. تو شرایط استرس زا قرارش ندین . با آرامش و با صبر زیاد ، اولین و مهمترین کاری که باید انجام بدین اینه که باهاش دوست بشین . تمرین روی دست آوردن هم خیلی لازمه . اگه روی دست نمیاد حتما این تمرین رو شروع کنید .

تمرین صحبت کردن رو هم شروع کنید . از یه کلمه ساده و آسون شروع کنید مثل اسم خودش .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    20491
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام .پرهای گردن رو کنده اما اینکه در حال ادامه دادن هست رو شما باید بگید . اون قدر جوجه نیست که داشتن پرهای کرکی ، طبیعی به نظر برسه. کاسکو 5 ماهگی پرش کامله.

تو این مدت کف قفس پر دیدین ؟ پرآراییش چطوره ؟ با آرامش رد میشه یا سر پر های خاصی توقف میکنه؟

یه عکس کامل از پر و بالش بذارید ببینم .

اگه دکتر مشکوک بود به پرکنی نباید بالشو کوتاه میکرد!

اسباب بازی بذارید اما آروم بهش معرفی کنید و سریع تو قفس نذارید. تو شرایط استرس زا قرارش ندین . با آرامش و با صبر زیاد ، اولین و مهمترین کاری که باید انجام بدین اینه که باهاش دوست بشین . تمرین روی دست آوردن هم خیلی لازمه . اگه روی دست نمیاد حتما این تمرین رو شروع کنید .

تمرین صحبت کردن رو هم شروع کنید . از یه کلمه ساده و آسون شروع کنید مثل اسم خودش .
    سلام كف قفس پر ديدم اما پر كامل يا نصفه و اينا نبوده.فقط مدل قاصدكيه.
    نه پر آراييش خوبه كامل و منظم كل بدنش و پر ارايي ميكنه.
    اسباب بازي داشت و با اون خيلي بازي ميكنه
    يه اسباب بازي قديمي داشت اونم دوباره گذاشتم
    اره تازه يه هفته ميشه كه راحت مياد رو دستم و رو دست و پام چيزي ميخوره و از دستم چيزي ميگيره

اره تمرين صحبت كردنم شروع كردم

چشم عكس هم ميفرستم

اما اين تيكه پرش از روز خريد بود ها

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    20491

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    متاسفانه فعلا هیچ
    شماره عضویت
    11430
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzadi1370 نمایش پست ها

جوجه خوب و کم سنی است فقط بادام زمینی تا جایی که میتوانید ندید ...مخصوصا با پوست ... بادام زمینی مستعد قارچی است بسیار خطرناک و کشنده با مسمومیت بالا
    ان بهم ریختگی پر زیر گردن هم چیز خاصی نیست

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    20491
    نقل قول نوشته اصلی توسط painkiller نمایش پست ها
    جوجه خوب و کم سنی است فقط بادام زمینی تا جایی که میتوانید ندید ...مخصوصا با پوست ... بادام زمینی مستعد قارچی است بسیار خطرناک و کشنده با مسمومیت بالا
    ان بهم ریختگی پر زیر گردن هم چیز خاصی نیست
    در باره بادام زميني كه دقيقا ٥٠٪‏ گفتن عاليه ٥٠٪‏ گفتم خطر مرگ داره واقعا اين يكي و نميدونم چي كنم خيلي كم ميدم شايد هفته اي سه تا دونه.
    واقعا بهم ريختگيش چيزي نيست ؟؟؟!!! خدا خيرت بده شما مطمئني؟؟؟

صفحه 1203 از 1238 نخستنخست ... 20370311031153118411851186118711881189119011911192119311941195119611971198119912001201120212031204120512061207120812091210121112121213121412151216121712181219122012211222 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)