کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    20491
    سلام خدمت دوستان عزيز
    ميخواستم بدونم لرزش كاسكو عاديه؟
    اين لرزش و روي سينه و شكمش از رو پر ها ميبينم
    بيشتو وقتي نزديكشم ميبينم. شايدم از دور معلوم نيست
    اين لرزش طبيعيه؟
    ار رو ترسيدنه كه نزديكش ميشم؟
    يا از روي ضعف جسميه؟
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    يهداوري كنم هنوز چشماش طوسيه و جوجه.

Sent from my iPhone using Parsipet

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    20491
    يه سوال ديگه
    من ديشب كاسكو رو بردم دامپزشكي و بال هاش و قيچي كرد.
    از ديشب تا الان لب به آب و غذا نزده
    هر چي ناز كشيديم و اصرار كردم تاثير نكرده
    چي بايد بكنم؟!؟!

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzadi1370 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزيز
    اين لرزش طبيعيه؟
    يا از روي ضعف جسميه؟

سلام. لرزش فقط در قسمت سينه هست يا همه اندامها ؟! وقتي از چيزي بترسه دچار لرزش كلي بدن ميشه. اگر فقط قسمت سينه هست ، يعني شاده و رضايت داره از موقعيتش و دوست داره بازي كنه . چيدن بالهاش ترسوندتش. اگرلرزشش بعد از اين قضيه، شروع شده باشه

يه سوال ديگه
    من ديشب كاسكو رو بردم دامپزشكي و بال هاش و قيچي كرد.
    از ديشب تا الان لب به آب و غذا نزده
    هر چي ناز كشيديم و اصرار كردم تاثير نكرده
    چي بايد بكنم؟!؟!

!!! كاري نميتونيد بكنيد . مگه بارها تأكيد نشده ، بال پرنده ها رو نچينيد ؟! اينهم عاقبتش. درست زماني اقدام كرديد كه أوج اموزش و دستي شدنش بود . توروخدا فقط كمي براي احساسات و تنها دارايي اين زبون بسته ها احترام قائل بشيد . فقط خواسته خودتون رو در نظر نگيريد . شايد بگيد براي اينكه به درو ديوار برخورد نكنه چيديد . ولي شخصا نديدم كاسكو ها غير از بالا و پايين رفتن از چوب و ميله و قفس قصد پرواز توي محيط بسته رو داشته باشن !! طوطي هاي كوچك يا پرنده هاي ديگه پرواز ميكنن ولي اين مورد رو كمتراز كاسكو ديدم. بايد بهش زمان بديد . با يكي دوبار ناز كشيدن هم به حالت اول برنميگرده . بالهاشو ، دلخوشيو اعتماد به نفسشو ازش گرفتيد . ناراحته ، أفسرده است ، ترسيده، بهتون بي اعتماد شده . حق بديد بهش...

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام خدمت دوستان عزيز
    اين لرزش طبيعيه؟
    يا از روي ضعف جسميه؟

سلام . همکارم توضیحات کامل رو دادن فقط اضافه کنم گاهی اوقات لرزش پر های سینه و شکم بیشتر برای تنظیم دمای بدن با محیطه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو تیمنه
    شماره عضویت
    20607
    سلام
    من حدود ۲ ماهه یه جوجه کاسکو تومنه چشم خاکستری خریدم. الان با گذشت این مدت دیگه غار نمیکشه و خیلی وقته که از دست اعضای خونه غذا میگیره. مشکلی که دارم اینه که عادت گاز گرفتنش کم نشده و به همین خاطر نمیتونم بالهاش را کوتاه کنم. ضمنا علی رغم اینکه پسته و گردو و فندق بهش میدم ولی فقط باهاشون بازی میکنه و مغذشون را نمیخوره. در مورد غذا های تر هم فقط بلال میخوره و بقیه مثل هویج و سیب و بروکلی و حبوبات را خرد میکنه و کف قفس میریزد. لطفا راهنماییم کنید

Sent from my ASUS_Z00AD using Parsipet mobile app

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    20491
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminmokhtaripour نمایش پست ها
    سلام
    من حدود ۲ ماهه یه جوجه کاسکو تومنه چشم خاکستری خریدم. الان با گذشت این مدت دیگه غار نمیکشه و خیلی وقته که از دست اعضای خونه غذا میگیره. مشکلی که دارم اینه که عادت گاز گرفتنش کم نشده و به همین خاطر نمیتونم بالهاش را کوتاه کنم. ضمنا علی رغم اینکه پسته و گردو و فندق بهش میدم ولی فقط باهاشون بازی میکنه و مغذشون را نمیخوره. در مورد غذا های تر هم فقط بلال میخوره و بقیه مثل هویج و سیب و بروکلی و حبوبات را خرد میکنه و کف قفس میریزد. لطفا راهنماییم کنید

دوست عزيز اينجا حرف از قيچي بال كاسكو بزني اساتيد با مسلسل ترور شخصيتي ميكننت
    بالاتر بخون ببين من سوراخ سوراخ شدم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    دوست عزيز اينجا حرف از قيچي بال كاسكو بزني اساتيد با مسلسل ترور شخصيتي ميكننت
    بالاتر بخون ببين من سوراخ سوراخ شدم

دست شما درد نکنه جناب فرزادی!!
    عذرمیخوام مگه نفعی برای ما داره ؟؟ برای سلامت طوطی خودتون و روند صحیح تربیتی داریم راهنماییتون میکنیم. به جای اینکه خودتون نگران باشید و رعایت کنید، دیگران هم که دلسوزی میکنن این برداشتتونه؟؟؟ همین روشی که در پیش گرفتید خوبه. حتما موفق میشید!

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو تیمنه
    شماره عضویت
    20607
    منم اولین بحث ها را خوندم دیدم نوشته همون هفته اول بجز ۲ تا شاهپر بقیه را قیچی کنید که وقتی بیرون قفسه نتونه بپره و بخوره به در و دیوار وگر نه منم هنوز اقدامی نکردم
    حالا این به کنار کسی میدونه چرا پرنده من اغلب غذاش را خرد میکنه و کف قفس میریزه؟ حتی تخمه را هم مغز میکنه بعد مغزش را خرد میکنه میریزد کف

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو تیمنه
    شماره عضویت
    20607
    [quote name="emperor" post=661]فکر می کنم سوال یی که مربوط به اون روش از غار انداختن بود جا موند!<br />
    اگه فکر می کنید الان وقتش نیست که توضیحی ندادین لطفا راجع به زمان و سوال هایی که مربوط به جزییاتش بود توضیح بدین<br />
    ممنون[/quote]<br />
    <b>با سلام به استاد خودم</b><br />
    <b>در مورد از قار انداختن كاسكوت فعلا زوده براي همين الان بهت توضيح نميدم و حدود 2 هفته ديگه ميگم...شما بعد از 10 روز الي 2 هفته كه كاسكو رو آوردي بايد يك سري كارهايي كه ميگم رو انجام بدي:</b><br />
    <br />
    <b>1-حتما شب ببرش حمام با همون روشي كه بهت گفتم.</b><br />
    <br />
    <b>2-حتما شاه پر هاش بايد كوتاه بشه.</b><br />
    <br />
    <b>اگر 2 عمل فوق رو انجام دادي مي تونيم بريم به شروع مراحل رام يا دستي كردن.</b><br />
    <br />
    <b>در مورد كوتاه كردن شاه پرهاي كاسكو و كلا طوطي ها بگم كه شما 2 عدد شاه پر اول هر بال رو نمي زنيد و 6-7تاي بعدي رو مي زنيد.</b><br />
    <b>هر شاه پر يا اصطلا حا تيزه ، بايد حدود دو سومش كوتاه بشه.</b><br />
    <br />
    <b><font color="red">توجه كنيد كه نهايتا 6-7 عدد از شاه پر ها بايد كوتاه بشه نه بيشتر...اگر بيشتر كوتاه بشه زماني كه طوطي بالش رو جمع مي كنه بسيار زشت و كچل ميشه...اون پر هايي كه نبايد كوتاه بشه مصطلح هست كه بهشون ميگن حرومي.</font></b><br />
    <br />
    <b>يك نكته مهم:در مورد طوطي هاي دم بلند مثل شاه طوطي و ملنگو و ماكائو واجب هست كه حتما 2 شاه پر اول هر بال زده نشه چون اگر اونها رو بزنيد طوطي خيلي زشت و بد فرم ميشه اما در مورد طوطي هاي دم كوتاه مثل كاسكو بهتره كه 2 شاه پر اول رو نزنيد اما اگر زديد طوطي خيلي بد فرم و زشت نميشه.</b><br />
    <br />
    <b>علت اينكه ميگن 2 شاه پر اول رو نزنيد به غير از حفظ زيبايي در پرنده ، زماني كه طوطي استراحت ميكنه 2 شاه پر اول يك بال رو ضربدري مي اندازه روي 2 شاه پر از بال ديگه درست مثل قيچي و به اين ترتيب بالش ول نميشه بياد پايين و خسته بشه....طوطي هايي كه شاه پر هاشون كوتاه نشده هم به اين روش نميزارن بالشون خسته بشه.</b>

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminmokhtaripour نمایش پست ها
    سلام

سلام ، بهتره بالهاشو نچينيد ، ديگه حرف گوش نميكنه . چند ماهشه ؟ غذا فقط همين هايي كه فرموديد بهش ميديد ؟ يعني كلا كم اشتهاست يا به تازگي اينطور شده ؟ چيزي يا كسي باعث استرسش نشده ؟ هيچ تغييري در محل نگهداريش، دما، تغذيه يا موارد ديگه نداشته ؟
    تغذيه كاسكو https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=7493

صفحه 1201 از 1238 نخستنخست ... 20170111011151118211831184118511861187118811891190119111921193119411951196119711981199120012011202120312041205120612071208120912101211121212131214121512161217121812191220 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)