صفحه 12 از 1238 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031621125121012 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 12376
    کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط m!g mig نمایش پست ها
    سلام خان
    من کاسکوم که تو صفحه قبل عکسش رو گذاشتم الان سر میده غار نمیزنه و از دست غذا می گیره
    الان باید چه مرحله رو شروع کنم؟ تمرین رو دست امدن؟
    سلام دوست عزیز
    مبارکه الان به تمرین حرف زدن بپرداز سعی کن به حرفش بیاری که مهمترین اصله و کمتر کسی به اون میپردازه همه به فکر سر دادن و اینجور چیزان
    موفق باشی

کاربر ساده

شماره عضویت
    179
    آقا دست راستتون زير سر همه بچه هايي كه الان بالاي 20 روزه كاسكو آوردن خونه و هنوز كاسكوشون جيغ ميزنه........اين كاري كه شما كردين دواي درد اونهاست.....لطف كن با دقت و با ديتيل آنچه كه انجام دادي و حالا كاسكو سر ميده و ديگه جيغ نميزنه رو اينجا بگو
    ما کاری جز اینکه شما گفتید نکردیم
    حدود 4 روز که به خونه عادت کرد باید کمی گشنه نگه داری و بهش ذرت بدی (با دست) چون کاسکو تو راه ضعیف شده و ذرت به کاسکو نیرو میده بعده 4 روز میبردش دامپزشک بهتون میگه الان باید واکسن بزنم میگید باشه الان عجله دارم فعلن بالاشا بچین یه روز دیگه میام برا واکسن وقتی چید میرید و دیگه پشت سرتون رو نگاه نمیکنید (مبادا بدید واکسن بزنه ها) اگه مثل من خوش شانس باشین روز 4 کاسکوتون از دستتون ذرت می گیره اگه نگرفت اصلا نا امید نشید روز پنجم میگیره نگرفت روز ششم نگرفت روز هفتم و...... بعد که از دستتون غذا گرفت شب ساعت 9 که هوا تاریک میشه میبرید تو یه اتاق تاریک و انگشتتون رو می برید برا ناز کزدن سرش روز اول این کار نمیزاره دست بکشید ولی شما سعی کنید بکشید(نگید من گفتم نمیزاره شما هم تقلا نکنیدا اینجوری فایده نداره)تو این مدت کاسکوتون جیغ میزنه گاز میگیره به قفس می پره شما به هیچ وجه نباید دست بردارید چون کاسکو می فهمه هر وقت ننه منقریمن (املاش درسته؟)
    در بیاره شما دست بردار میشید و هی ننه منقریمن در میاره روز دوم دست می کشید به پرهای پشتش اینقدر ناز میکنید تا چشماش نیمه بسته شه این نشون میده داره کیف میکنه بعد یواش یواش دست رو همونطوری که دارید ناز می کنید به گردن میبرید و دستتون رو میبرید روی سرش و هی ناز میکنید و چندتا عکس میگیرید:P (شوخی کردم)
    پ.ن:در مدتی که از دست دون گرفت باید بیشتر غذاش با دست داده بشه سعی کنید تخمه رو کم کنید به جاش میوه بدید مخصوصا حالا که کاسکوتون جوانه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    سلام دوستاانه عزیز
    من می خوام سفارش بدم از تهران یه نفر برای آرام اسباب بازی بخره...می شه آدرس یه جای معتبر رو بدید؟چون طرف هیچی در این مورد نمی دونه. واین که چه نوعی بخره. مثلا تاب؟ یا آویز؟

و این که کفه دریا رو هم می شه از همون جا خرید؟ و این مکمل ها رو؟ منظورم جای اسباب بازی هاشه

کاربر ساده

شماره عضویت
    117
    واقعا از شنيدن خبر فوت جناب آقاي آرش دقيقي متاسف شدم،به خانواده محترمشان و آقا و بقيه دوستان تسليت عرض ميكنم.
    روحش شاد

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام دوستان
    منم ديروز يه خاكستري گرفتم.ولي از وقتي اومده همش كف قفسه و رو چوبش نميشينه.دليل خاصي داره يا طبيعيه؟؟
    همشم كف قفسو نگاه ميكنه.دستشوييشم اسهالي و بيشترش سفيده.چيزيم نميخوره.
    ذرت تازه رو بايد خام بهش داد؟؟
    خيلي خيلي ممنون

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط ايلخاني نمایش پست ها
    با نهايت تاسف به اطلاع دوستان مي رسونم كه آقاي آرش دقيقي كاربر اين سايت با نام arashmax و مدير بخش آبزيان آب شيرين .....دوست عزيز و با مرام بنده .....بطور ناگهاني فوت كردن و غمي بزرگ رو بر دل ما گذاشتند.
    اين ضايعه بزرگ رو به همه دوستدارانشون خصوصا همسر و دو فرزند خردسالشون تسليت عرض مي كنم.
    روحش شاد

من هم به نوبهي خودم به شما وخانواده محترمشان تسليت عرض ميكنم.
    خدا رحمتشون كنه

کاربر ساده

شماره عضویت
    117
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    با سلام
    یه سوال نخود و لوبیا بهتره جوشیده بشن؟یا خیس بخورن؟ اخه بعضی ها می گن یه سمی داره باید به جوش بیاد....کدام بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه سواله دیگه ایا قطره مینرال باید به خاکستریها داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و این قطره برای چی خوبه؟
    سلام
    خيس كرده و جوانه زده مقوي تره اما پخته شدش هنگامي يه سمي داره كه در دماي 60 ، 70 درجه لوبيا به جوش بياد و پخته بشه اما اگر در دماي 100 درجه به جوش بياد ديگه هيچ مشكلي نداره.(به خاطر همينه كه كارشناسان ميگن از آرامپز هاي استاندارد استفاده كنيد)

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    آخ دو دلی بد دردیه !
    خان در جریان مرحله خاکستری من هستی که از دست با غر غذا میگیره و حرکت اضافی کنم غاار و اگه انگشت سمت نوک رفت گااز
    حالا میگی به غذا دادن با دست ادامه بدم یا این وسطا حرکت mig mig جان رو برم روش که جا بیوفته واسش مهاجم نیستم؟
    و یه نکته که mig mig عزیز بتو این روندت با گازهاش چه کردی؟ انصافا درد وصف نا پذیری داره نمیشه ندید گرفت چه کردی شما؟ و اینکه چند شب این کارو کردی در چه نوری و روند پیشرفتتو بگو
    ممنونم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    آرام عاشقه هندوانست اشکالی نداره بخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    آقا من الان ديدم زير قفس خاكستريم يه پر گنده و3-4تا پر سفيد كوچيك است.اين طبيعيه يا هنوز نياورده پر كن شده؟؟
    ببخشيد كه اين همه سوال ميپرسم آخه هم تا زه كارم هم نگران
    خيلي ممنون

صفحه 12 از 1238 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031621125121012 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)