فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 12 از 693 نخستنخست ... 21011121314 22 62 112 512 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 6930
    کاربر موثر

تخصص
    تعميرات موبايل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    فعلا فقط دیسکس
    شماره عضویت
    3742
    میانگین پست در روز
    0.14
    تعداد ارسال ها
    297
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط voroojak90 نمایش پست ها
    سلام . چند روز پیش یه سوال پرسیدم هنوز کسی جواب نداده .حالا یه سوال دیگه داشتم کاسکوی من که الان یه ماهه خریدیمش وقتی از قفسش میاد بیرون روی زمین فقط میره دو قسمت خاص از خونه و اون قدر به اون دو مکان علاقه داره که باید با تمهیدات ویژه ببریمش توی قفس.امروز از ظهر رفته روی رابط پشت میز تلویزیون هنوز نیومده توی قفسش (این یکی از مکان های بسیار مورد علاقشه در ضمن امکان برق گرفتگیشم وجود نداره ) .به منم هیچ علاقه ای نداره با اینکه بیش تر منو میبینه و اذیتشم نمی کنم ولی در عوض به باباش خیلی علاقه داره در هر حالتی باشه به اون سر میده ولی به من فقط گاهی اونم فقط وقتی داخل قفسش باشه . نمی دونم چرا ؟انگار ذاتا دوستم نداره .به نظر شما چرا فقط میره این دو قسمت خونه ؟ و اینکه چرا رفتارش با من این طوره با اینکه هیچ رفتار بدی باهاش نداشتم ؟>؟
    سلام دوست عزيز
    ببخشيد كه دير شد
    يه توضيح كلي در مورد كاسكو تون بديد.
    تقريبا چند ساله شه؟
    چند وقته پيش شماست؟
    كي بيشتر از همه باهاش كار ميكنه؟
    مقدار رام و دستي بودنش؟
    قفسش دقيقا كجاي خونه قرار گرفته؟

عشق به حيوانات تنها عشقيست كه شكست در آن نيست

کاربر موثر

تخصص
    تعميرات موبايل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    فعلا فقط دیسکس
    شماره عضویت
    3742
    میانگین پست در روز
    0.14
    تعداد ارسال ها
    297
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیارش نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    خیلی غصه دارم پشمک من مدتی مهاجم شده ( یک هفته خونه یکی از فامیلا بود فکر کنم هی رفتن طرفش ؛ اینم خودشو پف کرده و حمله کرده حالا براش شده عادت ) حتی وقتی پسرم می خواد در قفسشو باز کنه هم از پشت میله ها حمله میکنه . البته این کارش همیشگی نیست مثلا از هر 10 دور که دست رو طرفش میبری 3-4 دور حمله میکنه . میذاره نوکش رو ناز کنی البته فقط وقتی غذا دستته . صداهای قشنگی در میاره اما هنوز حرف نمیزنه . حدود 1 سال و 3 ماهش است . هنوز ناز هم نمیده .
    به نظر شما چیکارش کنم ؟ میترسم این حالت تهاجم روش بمونه . ( راستش من اهلی و دستی بودن طوطی رو خیلی بیشتر دوست دارم تا اینکه 40-50 کلمه حرف بزنه. ) به نظر شما با یه تیمنه جوان اهلی که رام هستش و چند کلمه هم حرف میزنه عوضش کنم یا اینکه خوب میشه و حالت تهاجمیش میره ؟
    سلام
    1سال و 3 ماه يعني بهترين گزينه براي نگهداري و اصلا به فكر رد كردنش نباشيد
    نبايد كاسكو رو به دست افراد نا وارد سپرد.
    اين حالت تهاجمي اي كه به خودش گرفته بابت استرسي هست كه بهش وارد شده و شما با توجه و محبت بيشتر خيلي راحت ميتونيد اين حالت تهاجمي رو از بين ببريد(به مرور زمان)
    به هيچ وجه فكر تعويض نباشيد چون هيچ مشكل خواصي وجود نداره

کاربر ساده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو-ملنگو
    شماره عضویت
    8518
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    44
    سلام . فروشنده میگفت دو سالشه ولی چشماش کرمیه . یک ماهه خریدیمش . قفسش گوشه پذیراییه طوری که ما تقریبا همیشه توی دیدشیم . بیش تر من میرم سمت قفسش بهش چوب و غذا میدم و یه کمم جلوی قفسش میمونم و یه مقدار باهاش حرف می زنم . حتی الان چند روزه به فاصله یک متری ازش نشستمو اونجا درس می خونم . نیمه رامه .روی دست نمیاد . به من معمولا فقط شبا اجازه میده نازش کنم ولی به باباش همیشه اجازه میده . البته هیچ وقت خودش برای سر دادن پیش قدم نمیشه باید دستتو ببری سمتش تا بفهمه . من خریدمش تا از تنهایی و غربت دربیام اینم اون قدر ساکته که تموم رویاهامو خراب کرد .

کاربر موثر

تخصص
    تعميرات موبايل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    فعلا فقط دیسکس
    شماره عضویت
    3742
    میانگین پست در روز
    0.14
    تعداد ارسال ها
    297
    سلام . فروشنده میگفت دو سالشه ولی چشماش کرمیه . یک ماهه خریدیمش . قفسش گوشه پذیراییه طوری که ما تقریبا همیشه توی دیدشیم . بیش تر من میرم سمت قفسش بهش چوب و غذا میدم و یه کمم جلوی قفسش میمونم و یه مقدار باهاش حرف می زنم . حتی الان چند روزه به فاصله یک متری ازش نشستمو اونجا درس می خونم . نیمه رامه .روی دست نمیاد . به من معمولا فقط شبا اجازه میده نازش کنم ولی به باباش همیشه اجازه میده . البته هیچ وقت خودش برای سر دادن پیش قدم نمیشه باید دستتو ببری سمتش تا بفهمه . من خریدمش تا از تنهایی و غربت دربیام اینم اون قدر ساکته که تموم رویاهامو خراب کرد .
    سنش بيشتر از 2 سال بايد باشه وقت كردي از چشمش عكس بزار
    دوست عزيز يك ماه كه اومده خونه شما پس انتظار نداشته باش كه به حرف بياد يا به همين زودي روي دست بياد و....صبر كن و نا اميد نشو
    وقتي ميره پشت ميز tv نشونه اينه كه هنوز ترس داره و اعتمادش كامل نشده و حتي زود بود براي بيرون آوردنش.
    براي اينكه به شما علاقه پيدا كنه بايد بهش محبت كني و با دادن خوراكي هاي مورد علاقه اش توجه ش رو نسبت به خودت جلب كني.
    شما اول راهيد و هيچ جايي براي نگراني نيست پس صبور باش و پشتكارت و بيشتر كن

کاربر ساده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو-ملنگو
    شماره عضویت
    8518
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    44
    ممنون آقای پژوهان . بدی کاسکوی ما اینه که به هیچ خوارکی علاقه نداره همه چی براش گذاشتم موز ، توت فرنگی ، گل کلم ، سیب و هویچ و غیره و غیره فقط یه کم سیب خورد . به تنها چیزی که علاقه نشون میده چوبه . خیلی شخصیت سرسخت و لجبازی داره . من که انتظار ندارم حرف بزنه ولی حداقل یه جیغی، صوتی یه صدایی در بیاره از خودش . باشه هم چنان صبر می کنم .

کاربر موثر

تخصص
    تعميرات موبايل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    فعلا فقط دیسکس
    شماره عضویت
    3742
    میانگین پست در روز
    0.14
    تعداد ارسال ها
    297
    هميشه مبارزه با مشكلات تجربه ميشه براي افراد
    اين 2 تا لينك پايين رو مطالعه كن حتما از بد غذايي در مياد البته با تلاش و پشتكار شما

http://www.parsipet.ir/thread11235.html

تغذیه طوطی خاکستری (کاسکو)

کاربر ساده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو-ملنگو
    شماره عضویت
    8518
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    44
    سلام.نتونستم صبر کنم دو روز پیش سنجدو بردیم که پسش بدیم و تعویضش کنیم به چند تا پرنده فروشی که اونجا بودن نشونش دادیم گفتن سنش زیاده بالای 3-4 ساله و دیگه اصلا انتظار نداشته باشید مثل کاسکوهای دیگه باشه و این هیچ وقت کار خاصی انجام نمی ده و فقط به درد این می خوره که حالا اسما بگید یه کاسکو داریم.بعد رفتیم پیش اونی که سنجدو ازش خریده بودیم گفتیم اینو میدیم بعلاوه پول یه کاسکوی دیگه بده بهمون.کلی حرف زد که نه مطمئن باشید درست میشه هنوز عادت نکرده و خلاصه گفت پولاتونو دور نریزید همینو نگه دارید درست میشه . ما هم قبول کردیم.ولی برای اینکه حواسم از سنجد پرت بشه و این قدر انتظار نکشم که کی درست میشه از یه مغازه دیگه یه دونه جوجه عروس هلندی گرفتم که سرنگیه و ماشاالله خیلی شیطونم هست از همین الان.حالا واقعا سنجد دیگه درست نمی شه؟ آخه همه پرنده فروشایی که سنجدو بهشون نشون دادیم یه حرفو زدن.

کاربر ثابت

تخصص
    Linux Administrator
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    میانگین پست در روز
    2.29
    تعداد ارسال ها
    5,607
    سلام.نتونستم صبر کنم دو روز پیش سنجدو بردیم که پسش بدیم و تعویضش کنیم به چند تا پرنده فروشی که اونجا بودن نشونش دادیم گفتن سنش زیاده بالای 3-4 ساله و دیگه اصلا انتظار نداشته باشید مثل کاسکوهای دیگه باشه و این هیچ وقت کار خاصی انجام نمی ده و فقط به درد این می خوره که حالا اسما بگید یه کاسکو داریم.بعد رفتیم پیش اونی که سنجدو ازش خریده بودیم گفتیم اینو میدیم بعلاوه پول یه کاسکوی دیگه بده بهمون.کلی حرف زد که نه مطمئن باشید درست میشه هنوز عادت نکرده و خلاصه گفت پولاتونو دور نریزید همینو نگه دارید درست میشه . ما هم قبول کردیم.ولی برای اینکه حواسم از سنجد پرت بشه و این قدر انتظار نکشم که کی درست میشه از یه مغازه دیگه یه دونه جوجه عروس هلندی گرفتم که سرنگیه و ماشاالله خیلی شیطونم هست از همین الان.حالا واقعا سنجد دیگه درست نمی شه؟ آخه همه پرنده فروشایی که سنجدو بهشون نشون دادیم یه حرفو زدن.

با صبر و حوصله و محبت 100% درست میشه
    کاسکو بسیار باهوش و مهربانه

این تاپیک رو از اول بخونید ...
    منّت خدای را عز و جل که طاعتش موجب قربتست و به شکر اندرش مزید نعمت هر نفسی که فرو می رود ممدّ حیاتست و چون بر می آید مفرّح ذات پس در هر نفسی دو نعمت موجودست و بر هر نعمت شکری واجب

من میدانم که ما آفریده شدیم تا به دیگران کمک کنیم..اما نمیدانم دیگران برای چه افریده شدند

کاربر تازه وارد

تخصص
    حسابدار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    9010
    میانگین پست در روز
    0.00
    تعداد ارسال ها
    1
    سلام به همه دوستان من 3هفته پیش 1جوجه کاسکوی چشم طوسی خریدم 2روزه که پرهای سرش داره میریزه الان به اندازه 2زاری کچل شده همه چیزشم خوب وطبیعیه هیچگونه علایم بیماریم نداره میشه راهنماییم کنید.
    خودم فکرمیکنم برای آویزون شدن ازسقف قفسشه که پشتش وسرشو به سقف قفس فشار میده

کاربر ثابت

تخصص
    Linux Administrator
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    میانگین پست در روز
    2.29
    تعداد ارسال ها
    5,607
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان من 3هفته پیش 1جوجه کاسکوی چشم طوسی خریدم 2روزه که پرهای سرش داره میریزه الان به اندازه 2زاری کچل شده همه چیزشم خوب وطبیعیه هیچگونه علایم بیماریم نداره میشه راهنماییم کنید.
    خودم فکرمیکنم برای آویزون شدن ازسقف قفسشه که پشتش وسرشو به سقف قفس فشار میده

سلام

هم میتونه به دلیل ساییدن مداوم به محلی خاص این اتفاق افتاده باشه
    هم میتونه عواملی مثل بیماری های پوستی و یا ویروسی داشته باشه
    هم میتوه دلیلش تو لک رفتن باشه که البته بعیده و به ندرت باعث کچلی یک نقطه خاص میشه

شما که اونجایی و داری میبینیش بتر از همه میتونی نظر بدی
    اگر عکسی واضح از سر طوطیتون بزارید بهتر میشه نظر داد

موفق باشید
    منّت خدای را عز و جل که طاعتش موجب قربتست و به شکر اندرش مزید نعمت هر نفسی که فرو می رود ممدّ حیاتست و چون بر می آید مفرّح ذات پس در هر نفسی دو نعمت موجودست و بر هر نعمت شکری واجب

من میدانم که ما آفریده شدیم تا به دیگران کمک کنیم..اما نمیدانم دیگران برای چه افریده شدند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)