فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 111 از 693 نخستنخست ... 1161101109110111112113121161211611 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,101 به 1,110 از 6929
    کاربرفعال

تخصص
    مدیر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14451
    میانگین پست در روز
    0.08
    تعداد ارسال ها
    91
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    آقا مبارکه
    مسخره کردن نداره مگه ما از اول که به دنیا اومدیم وسط طویها بودیم؟ :دی
    فقط سوالت را متوجه نشدم بیشتر توضیح میدی؟

همکار قدیمی

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    میانگین پست در روز
    3.29
    تعداد ارسال ها
    6,284
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    سلام وای بچه ها امروز روز خوبی بود برای من برای اولین بار کاسکو از نزدیک دیدم(مسخره نکنید)خیلی خوب بود برای اولین بار ملنگو و عروس هلندی رو از فاصله 20سانتی دیدم خیلی کیف داد ب نظر شما طوطی مورد نظرم رو از.... بگیرم؟
    دوست عزیز شما چه اصراری داری برای فروشنده ی مورد نظرت تبلیغ بکنی؟این همه داستان نوشتید که آخرش بگید از فلانی طوطی مورد نظرم رو بخرم؟یک نگاه به جمله ی خودت بندازی متوجه اصل ماجرا میشی.در مورد طوطی مورد نظر شما که کسی ندیده فقط صرفا بخاطر اسم بردن فروشنده کی میتونه نظر بده؟

لطفا از مطرح کردن سوالات عمومی خود در پیام خصوصی جدا خودداری فرمایید.

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    با سلام خدمت شما و همگی اساتید و دوستان و....
    من یه کاسکو حدودا یک سال تا سک سال و نیم دارم (چشم سفید با علائمی از طوسی کمرنگ ).
    تقریبا یک ماه یا یک ماه و نیمه که پیشمه . از بدو ورود کاملا وحشی بود که پایان هفته اول از دستم غذا گرفت و ... .
    پرنده کاملا سره حال هست روز و شب حدودا سه بار اونم چند ساعت بازی میکنه تو قفس و سرو صدا .
    از نظر جسه هم بعید میدونم مشکلی داشته باشه !
    دوتا مورد ازش دیدم که برام جای سوال بود !

1)))) توی کل روز خیلی سره حال قفس رو بالا پایین میکنه و بازی میکنه . اما گاهی اوقات (غالبا بعد از غروب ) یکم گیج میزنه . یعنی انگار مست شده . حرکتش روی میله ها کند میشه . گیج میزه . انگار به زور بالا پایین میره . البته باز هم بازیشو میکنه با همون حال ولی خب ترسیدم مشکلی باشه . تا اونجایی که یادمه از زمانیکه به ما عادت کرده اینطوری بود !*حالا به نظرتون مشکل خاصی داره این مورد ؟

2)))) یه حرکت دیگه هم انجام میده اینکه . وقتی روی میله ایستاده گردنشو عینه طناب تاب میده و جمع میکنه و دراز میکنه ! بعد آخرش جمع مبکنه و به زور یه چیزی رو برمیگردونه تو دهنش و خارج میکنه !* چند بار دقت کردم تخمه کامل رو با همراه کمی مایه کش دار بیرون میریزه . البته همش اینطوری نیست و اغلب صبح و شب ها یا موقع هایی هست که داره بالا پایین میکنه قفسش رو و بازی میکنه ! علت اینکارش چیه ؟

از نظر خوراک هم همه چی میخوره . میوه جات و غذا های مجاز بهش داده میشه ...اما فقط تخمه رو بر میگردونه اونم موقع عایی که گفتم ! فیلم کوتاهی که پایین گذاشتم همین حرکتو تاب دادن گردنش رو انجام میده ! لطفا راهنمایی کنید ممنون از همگی
    ببخشید زیاد شد شرمنده !
    بابت حجم 15 مگ و کیفیت هم ببخشید !

Download Laky.3gp

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    راستی یه مایعی رو روی میله الان دیدم . فکر کنم همون مایعی باشه که از دهنش بچسبیده به تخمه میاد بیرون اما الان خیلی بیشتر . اولین باره این حجم رو از دهانش خارج میکنه ! علتش چیه ؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما و همگی اساتید و دوستان و....
    من یه کاسکو حدودا یک سال تا سک سال و نیم دارم (چشم سفید با علائمی از طوسی کمرنگ ).
    تقریبا یک ماه یا یک ماه و نیمه که پیشمه . از بدو ورود کاملا وحشی بود که پایان هفته اول از دستم غذا گرفت و ... .
    پرنده کاملا سره حال هست روز و شب حدودا سه بار اونم چند ساعت بازی میکنه تو قفس و سرو صدا .
    از نظر جسه هم بعید میدونم مشکلی داشته باشه !
    دوتا مورد ازش دیدم که برام جای سوال بود !

1)))) توی کل روز خیلی سره حال قفس رو بالا پایین میکنه و بازی میکنه . اما گاهی اوقات (غالبا بعد از غروب ) یکم گیج میزنه . یعنی انگار مست شده . حرکتش روی میله ها کند میشه . گیج میزه . انگار به زور بالا پایین میره . البته باز هم بازیشو میکنه با همون حال ولی خب ترسیدم مشکلی باشه . تا اونجایی که یادمه از زمانیکه به ما عادت کرده اینطوری بود !*حالا به نظرتون مشکل خاصی داره این مورد ؟

2)))) یه حرکت دیگه هم انجام میده اینکه . وقتی روی میله ایستاده گردنشو عینه طناب تاب میده و جمع میکنه و دراز میکنه ! بعد آخرش جمع مبکنه و به زور یه چیزی رو برمیگردونه تو دهنش و خارج میکنه !* چند بار دقت کردم تخمه کامل رو با همراه کمی مایه کش دار بیرون میریزه . البته همش اینطوری نیست و اغلب صبح و شب ها یا موقع هایی هست که داره بالا پایین میکنه قفسش رو و بازی میکنه ! علت اینکارش چیه ؟

از نظر خوراک هم همه چی میخوره . میوه جات و غذا های مجاز بهش داده میشه ...اما فقط تخمه رو بر میگردونه اونم موقع عایی که گفتم ! فیلم کوتاهی که پایین گذاشتم همین حرکتو تاب دادن گردنش رو انجام میده ! لطفا راهنمایی کنید ممنون از همگی
    ببخشید زیاد شد شرمنده !
    بابت حجم 15 مگ و کیفیت هم ببخشید !

Download Laky.3gp
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    راستی یه مایعی رو روی میله الان دیدم . فکر کنم همون مایعی باشه که از دهنش بچسبیده به تخمه میاد بیرون اما الان خیلی بیشتر . اولین باره این حجم رو از دهانش خارج میکنه ! علتش چیه ؟

سلام .پست اولتون رو که دیدم میخواستم بگم اگه فقط یه ساعات خاصی غذاشو بالا میاره و کلا سرحال هست و مدفوعش عادیه ، مشکلی نیست ولی پست دوم رو که دیدم بهتون پیشنهاد میکنم ببریدش دکتر . تا جایی که میدونم برگردوندن یه مایع کف آلود نشونه خوبی نیست . شاید هم مشکلی نباشه . در هر صورت دکتر بهتر میتونه تشخیص بده . خبرشو به ما هم بدین

دکتر برهانی کیا
    آدرس : خیابان کبیری (دزاشیب)، خیابان رمضانی ، نبش کوچه بنفشه ، پلاک 53 (کلینیک دامپزشکی آوین)
    تلفن : 22205998-22209543
    ویرایش توسط sepideh : 10th October 2013 در ساعت 04:38 PM
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربرفعال

تخصص
    مهندسی کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    86
    با سلام یک پزنده فروشی در رشت که کاسکو داشته باشه کجاست؟ و یک دکتر خوب که مخصوص پرندگان باشه در رشت.

کاربر ساده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14566
    میانگین پست در روز
    0.02
    تعداد ارسال ها
    25
    با سلام
    قبلا می اوردمش بیرون درش باز میکردم میومد الان درش رو بستم فک کردم تو اون باشه بهتره چون یکم زیر بدنش میلرزید گفتم هموتو باشه
    واسه بالش اره کوتاه کردن نمیتونه بپره یه سوال امکانش هست که دوباره بالش بیرون بیاد که بتونه بپره یا نه
    غذا رو تو خود قفس میگیره ازم کاری هم باهام نداره ولی قبلا که میومد بیرون فک کنم سیر بوده تخمه رو میگیره و پرت میکنه اون طرف
    فقط تخمه با بادوم میخوره
    براش ذرت گذاشتم میوه گذاشتم اینا رو نخورد
    فقط تخمه و بادوم زمینی میخوره
    چطوری باید به غذا دیگه روش بیارم که بخوره ؟
    شبکه اجتماعی لوگ وی

کاربر ساده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14566
    میانگین پست در روز
    0.02
    تعداد ارسال ها
    25
    یه سوال دیگه طریقه حموم بردنش چطوری هستالان که هنوز کامل بهم عادت نکرده مشکلی داره یا نه چطوری باید بشورمشبا چه ابی ؟میشه با صابون شستش یا نه ؟
    شبکه اجتماعی لوگ وی

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    با سلام یک پزنده فروشی در رشت که کاسکو داشته باشه کجاست؟ و یک دکتر خوب که مخصوص پرندگان باشه در رشت.
    سلام . ساغریسازان و پیرسرا پرنده فروشی هست . دامپزشک متخصص نمیشناسم تو رشت . فکر هم نمیکنم رشت همچین متخصصی داشته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط tatikiss نمایش پست ها
    با سلام
    قبلا می اوردمش بیرون درش باز میکردم میومد الان درش رو بستم فک کردم تو اون باشه بهتره چون یکم زیر بدنش میلرزید گفتم هموتو باشه
    واسه بالش اره کوتاه کردن نمیتونه بپره یه سوال امکانش هست که دوباره بالش بیرون بیاد که بتونه بپره یا نه
    غذا رو تو خود قفس میگیره ازم کاری هم باهام نداره ولی قبلا که میومد بیرون فک کنم سیر بوده تخمه رو میگیره و پرت میکنه اون طرف
    فقط تخمه با بادوم میخوره
    براش ذرت گذاشتم میوه گذاشتم اینا رو نخورد
    فقط تخمه و بادوم زمینی میخوره
    چطوری باید به غذا دیگه روش بیارم که بخوره ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط tatikiss نمایش پست ها
    یه سوال دیگه طریقه حموم بردنش چطوری هستالان که هنوز کامل بهم عادت نکرده مشکلی داره یا نه چطوری باید بشورمشبا چه ابی ؟میشه با صابون شستش یا نه ؟
    لرزیدن پرش ربطی به بیرون موندن از قفس نداره . در روز 3 4 ساعت میتونید بیاریدش بیرون از قفس .

بله وقتی تو لک بره و پرای جدیدش دربیاد ، دوباره میتونه بپره .

باید تخمه رو کم کنید از رژیم غذاییش . بادام رو هم همینطور . اینا فقط باید به عنوان جایزه باشن نه غذای اصلی . در روز فقط یه مقدار کم براش تخمه بذارید . صبح که هنوز چیزی نخورده براش غذاهای جدید بذارید . مثل سیب یا میوه های دیگه . اگه پرت میکنه . خودتون با دست براش نگه دارید . هر سیبی ممکنه دوست نداشته باشن . مثلا طوطی های من سیب ترد باشه اصلا نمی خورن . انواع مختلف رو امتحان کنید . حبوبات مختلف رو جدا براش بپزید . و بذارید تو ظرفش . غذاهایی که نمی خوره خودتون روبروش بشینید بخورید تا تشویق بشه با خوردنش ، اگه تو ظرف میذارید پرت میکنه براش به تیکه های کوچیک خرد کنید . بعد از ظهر یکم تخمه ، تخمه به اندازه ای نباشه که سیرش کنه . بعد بردارید تخمه رو غذاهای دیگه رو براش بذارید و شب موقع خواب هم ظرفش رو از تخمه پر کنید . که اگه گرسنه شد بخوره .

این کار باعث یشه برای گرفتن تخمه و غذایی که دوست داره از دست شما مشتاق تر بشه . چند روز باهاش تمرین کنید که بیاد غذا رو از دست شما بگیره . هر وقت خیلی راحت و سریع از دست شما غذا گرفت می تونید وارد مرحله بعد بشید.

فعلا حموم نبرینش .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر ساده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14566
    میانگین پست در روز
    0.02
    تعداد ارسال ها
    25
    منظورتون از حبوبات چی هست ؟
    تا کی نبرمش حمام ؟
    شبکه اجتماعی لوگ وی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)