کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام
    براي رنگ كردن چوب اگه از آب شاتوت يا آلبالو و يا زعفرون استفاده كنيم براي طوطي ضرر نداره؟
    چون اگه اسباب بازياي دست سازو خودمون رنگ كنيم بهتره.
    خيلي ممنون

باید از رنگهایی که در شیرینی پزی استفاده می شه استفاده کنین چون مواد غذایی وقتی بمونن خراب می شن. میوه ها رو بعد 4-5 ساعت باید از قفی در بیاری حالا فرض کن اسباب بازی آلبالوویی چه شود!

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اشكالي داره سبزي خوردن مثل ريحون و...بديم به كاسكو؟
    خيلي ممنون

نه اشکالی نداره. من یک راه به شما یاد بدم تا سبزیجات و میوه ای می خوای بدی بدونی چجوریه اگه دیکشنری آنلاین داره اسم انگلیسیش رو در بیار مثلا ریحان یعنی basil و در گوگل سرچ کن

basil for parrotچند تا سایت رو باز کن به خصوص اونهایی که فروم هستن می بینی خیل هاشون از دامپزشکهاشون پرسیدن یک چیزی خوبه یک چیزی بده. هیچی مثل اینکار مطمئن و خوب نیست دیگه یعنی هم دامپزشکهای اونوری هم تایید کردن هم رو طوطیهاشون تست شده خوب بوده

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    زمانی که برای خرید اسباب بازی و .....به تهران امده بودم همون فروشنده ای که اقا ادرس دادید ..ایشون گفت که یه طوطی داره مثله بلبل حرف می زنه.چند سال هم هست که پیششه...خلاصه طوری که تعریف می کرد خیلی با مزه بود.می گفت همه چیز خارش کن همه چیز حتی غذایی که می خوریم می گفت لوسش نکن از این ویتامین ها هم نده...در هر حال من خریدم فقط این مکمل مواد معدنی لازمه؟ یا اصلش همون ویتامینه؟؟

مینو جان زیاد به حرف پرنده فروشها گوش نده غذای ماها که پر روغن و نمک و تکثرشم با پیاز هست که ممنوعه هست چیو بدیم بهشون اخه ؟ تغذیه سالم چه ربطه به لوس شدن داره؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    اين اسپريايي كه براي پر جوي و پر كنيه خوبه؟
    من از چند نفر خيلي تعريفشونو شنيدم.
    من شنيدم وقتي كاسكو پركن ميشه براش آهنگ آروم بذاريد.درسته؟
    با كاسكو پركن ميشه تمرين رام شدن و حرف زدن كرد؟
    پركني تاثيري روي يادگيريش نداره؟
    خيلي ممنون

شما طوطیت پرکن نبود که ! نزنی از این اسپری ها و گردن بند الیزابت هیچ اثری نداره.آهنگ کلا رو حیوونها خیلی اثر می زاره هر چند طوطی من آروم دوست نداره و ساسی مانکن دوست داره و شاد شما امتحان کن ببین به چه سبک آهنگهایی واکنش نشون می ده در ضمن آهنگ می زاری باهاش تمرین رقص کن خیلی زود یاد می گیره.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط asal نمایش پست ها
    شما طوطیت پرکن نبود که ! نزنی از این اسپری ها و گردن بند الیزابت هیچ اثری نداره.آهنگ کلا رو حیوونها خیلی اثر می زاره هر چند طوطی من آروم دوست نداره و ساسی مانکن دوست داره و شاد شما امتحان کن ببین به چه سبک آهنگهایی واکنش نشون می ده در ضمن آهنگ می زاری باهاش تمرین رقص کن خیلی زود یاد می گیره.
    پر كن شده.
    به سوالات ديگم هم جواب ميديد؟
    خيلي ممنون
    ویرایش توسط F&P77 : 11th August 2010 در ساعت 08:22 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    پر كن شده.
    به سوالات ديگم هم جواب ميديد؟
    خيلي ممنون

دیگه سوالی ندیدم. زنجیر هم خوب نیست همون کنف بهتره.این مینرال های طعم دار هم خیلی خوبن من برای عسل میوه ایشو گرفتم شبیه کدو تنبل هست خیلی ازش می خوره.

کاربر ساده

شماره عضویت
    1519
    سلام دوستان. من تاز عضو شدم البته قبل اینکه اولین متنم رو ارسال کنم کل صفحات مربوط به این موضوع رو خوندم .ممنون از نظرات تون و از اینکه از تجربتون دیگران رو بی نصیب نمی زارین

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و طوطی
    شماره عضویت
    265
    سلام دوستان.
    همسایه ما یه طوطی گرفته که 3 سالش هست. از روی رنگ چشماش این حرف می زنم و فروشنده هم همین حرف زد. حالا مهم این هستش که این طوطی دستی هستش ولی اجازه نمی ده که بهش دست بزنی. 3 ماه هست که خریده. فقط از تو قفس می زاره سرشو بخوارونی و یا بوس میده و صدای گربه در می یاره. خلاصه این همسایه ما خودش کشت و از صبح تا شب باهاش کار می کنه و کلی باهاش صحبت می کنه ولی اصلا فایده نداره. اصلا حرف نمی یاد و اصلا اجازه نمی ده که بهش دست بزنه. چیکار کنه این بیچاره. کارها برای حرف اوردن این طوطی انجام داره. از سی دی گرفته تا کتاب 11 جلدی تاریخ تمدن ویل دورانت براش گفته ولی حرف نیومد که نیومد.

کاربر ساده

شماره عضویت
    1519
    دوستان من تو این یک ماهی که تمینه ام رو گرفت (البته قبلا عروس و ملنگو و مینا نگهداری کردم ) دو سه تا سوتی دادم :
    1 اینکه بعد 10 روز اول برحسب عجله و بی تجربگی قبل دوره ی حموم و تغذیه با دست شروع به خاروندن سر (از قار انداختن ) خاگستریم کردم که نتیجا وحشی تر شدن طوطی شد ( یه مقدارام از پرهای سرش رفت )( البته اینکار رو تو ملنگو و عروس انجام داده بودم و نتیجه هم گرفته بودم) بعد یه فرجه ی 10 روز دادم تا دوباره شروع کنم و2- درست اولین بار (و نیز دومین بار) که خواستم با دست باهاش غذا دادن رو تمرین کنم ، از قفس زد زد بیرون(آخه دستم رو برده بودم تو) ...و البته پرهاشو قبلا کوتاه کردم. امروز سومین روز تمرین بود اینبار از بیرون غذا دادم تا امروز که فقط غذارو میگره و پرت می کنه اون ور ... (حمومه شبونه هم با اسپری انجام میدم دو روز یکبار.)
    راستی تمینه ام در حدود 7 /8 ماهه شه . و قفس اش نسبت به محیط خونمون ناچارا 30 40 سانتی از حد متعارف بالاتره ، غذا خوردنش عادی عاشق بلال هم هستش و همونطور که یکی از دوستان گفت شبا تو قفسش خرابکاری نمکنه اما تا صبح پرده ی قفس رو ور می داره میره بالای قفس و با یه مدفوع خیلی زیاد تمومه دیوار و نقاشی می کنه منم تو پاک کرد نو مامانم تو قر زدن .... جیغ و داد و ورج و ورجش ام از همون اولخیلی زیاده .
    حالا این داستان من ،دوستان می دونم همین اول کار خیلی خرابکاری کرد م (البته خرابکاری کاره تازه کاراس دیگه ....)اما واقعا نیاز به کمک دارم موندم چه طور ادامه بدم لطفا راهنماییم کنین.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط asal نمایش پست ها
    دیگه سوالی ندیدم. زنجیر هم خوب نیست همون کنف بهتره.این مینرال های طعم دار هم خیلی خوبن من برای عسل میوه ایشو گرفتم شبیه کدو تنبل هست خیلی ازش می خوره.
    سلام
    خيلي ممنون.ميشه يه عكس از مينرالتون بذاريد؟فردا ميخوام بگيرم.
    اينكه با كاسكو پركن ميشه حرف زد يا نه؟اختلالي ايجاد نميكنه تو حرف زدنش پركني؟
    بازم ممنون

صفحه 110 از 1238 نخستنخست ... 10609192939495969798991001011021031041051061071081091101111121131141151161171181191201211221231241251261271281291602106101110 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)