فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 108 از 693 نخستنخست ... 8 58 98106107108109110 118 158 208 608 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,071 به 1,080 از 6930
    مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,494
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    با اجازه دوستان ...
    در فصل زمستان و پاییز و سرما نکاتی باید رعایت بشه
    1-از قرار دادن پرنده کنار پنجره و در و درز ها خودداری کنید .
    2-از قرار دادن پرنده جلو یا کنار شفاژ و وسایل گرمایشی خودداری کنید زیرا باعث خشکی پر ها و از دست دادن رطوبت میشه .
    3-از گذاشتن پرنده در مقابل باد گرم وسایل گرمایشی خودداری کنید .
    4-حموم کردن رو ماهی یکبار اون هم با شرایط ویژه و مراقبت خودش انجام بدین .
    5-بخاری یا وسایل گرمایشی رو در جایی بذارید که در اثر گردش هوا اتاق رو گرم نگه دارید نه فقط پرنده رو.
    5-پرنده رو خارج از منزل نبرید .
    6-مراقب باشین باد سر بهش نخوره اصلا.
    7-از تغییر ناگهانی دمای اتاق پرهیز کنید .
    8-از دادن غذای سرد هم بپرهیزید .
    ...
    من هرچی یادم بود گفتم
    اگه ناقص هست ببخشید و بزرگان کامل کنند . با تشکر
    ممنون همه نکات رو کامل توضیح دادین . اما مورد 4 درباره حموم کردن درست نیست حموم کردن یکی از کارهایی که باید انجام بشه . تو فصول سرد هفته ای یکبار و تو فصول گرم هفته ای دوبار حموم کردن براشون مفید هست مخصوصا برای شادابی پرهاشون . بعد از حموم هم باید محیط گرم باشه . بهترین زمان هم ظهر هست که طوطی تا قبل خواب کاملا پراش خشک بشه .

نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    با سلام حالا که داریم به فصل سرما نزدیک میشیم باید با کاسکو چیکار کنیم هوا سرده مریض میشه فکر بخاری به سرم زد گفتم نه بابا میسوزه حالا نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نکات دوستمون (به جز مورد 4)اضافه کنم دمای اتاقی که طوطی نگهداری میشه بین 25 تا 28 مناسبه . نزدیک جایی که طوطی قفسش قرار گرفته دماسنج بذارید که تغییرات دما رو ببنید و زود اقدام کنید
    ویرایش توسط sepideh : 19th September 2013 در ساعت 02:09 AM
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    سلام دوستان سوال . لاکی امروز برای دومین بار از قفس پرید بیرون و یکم قدم زد تو اتاق . منم از فرصت استفاده کردم دوتا میله هاشو تمیز کردم گذاشتم توی قفس اما از وقتی توی قفسه همش رو میله هاست . یا رو ظرف غذا . رو میله ها نمیره . یا میره کف قفس میشینه . از زیر دیدم گاهی به چوبای بالاسرش میکنه ...
    کار خاصی باید انجام بدم ؟ از کاراش معلومه یکم آرامش نداره . چیکارش کنم ؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,494
    سلام دوستان سوال . لاکی امروز برای دومین بار از قفس پرید بیرون و یکم قدم زد تو اتاق . منم از فرصت استفاده کردم دوتا میله هاشو تمیز کردم گذاشتم توی قفس اما از وقتی توی قفسه همش رو میله هاست . یا رو ظرف غذا . رو میله ها نمیره . یا میره کف قفس میشینه . از زیر دیدم گاهی به چوبای بالاسرش میکنه ...
    کار خاصی باید انجام بدم ؟ از کاراش معلومه یکم آرامش نداره . چیکارش کنم ؟
    سلام . الان دو تا میله شد !! میله منظورتون چوب نشیمنش هست که ترسیده ازش ؟ خوب وصلش کردین ؟ چک کنید . اگه محکم وصل نکرده باشید چوبش تکون میخوره . مکان نشیمنش رو تغییر ندادین ؟
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . الان دو تا میله شد !! میله منظورتون چوب نشیمنش هست که ترسیده ازش ؟ خوب وصلش کردین ؟ چک کنید . اگه محکم وصل نکرده باشید چوبش تکون میخوره . مکان نشیمنش رو تغییر ندادین ؟
    سلام . بله چوب نشیمن . دوتا بود از اول یکی جلو یکی عقب . یکی ساده یکی سوهان دار . اصلا مشکلی باهاشون نداشت. متاسفانه بعد از شستن یکم شل بوده . .یعنی پاشو که روی سوهان دار میذاشت باعث میشد یکم لق بخوره و شروع به بال زدن کنه . دوبار بال زدنش رو دیدم متوجه شدم و کامل محکم کردم اما اصلا روشون نمی ایسته .احتما میدم از همون ترسیده . مکان رو هم دقیقا سر جای قبلی وصل کردم .
    الا باید چیکارکنم ؟

کاربر اخراج شده

تخصص
    سوم راهنمایی
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    میانگین پست در روز
    0.55
    تعداد ارسال ها
    689
    سلام من این چند وقت زیاد دیدم کاسکو ی بیچاره مردم الکی الکی تلف شدند و موقع کالبد شکافی کبد زرد زرد بود و معلوم بود که مال قاچاق بوده حالا من یک کم از خرید کاسکو میترسم چون پولم رو خیلی سخت جمع آوری کردم حالا راهی نیست که قبل از خرید بتونیم متوجه این مشکل بشیم؟؟؟

باتشکرkasku

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    سلام من این چند وقت زیاد دیدم کاسکو ی بیچاره مردم الکی الکی تلف شدند و موقع کالبد شکافی کبد زرد زرد بود و معلوم بود که مال قاچاق بوده حالا من یک کم از خرید کاسکو میترسم چون پولم رو خیلی سخت جمع آوری کردم حالا راهی نیست که قبل از خرید بتونیم متوجه این مشکل بشیم؟؟؟

باتشکرkasku
    سلام . با اجازه دوستان ...
    من یکبار این خاطره تلخ رو تجربه کردم . آبی منم . کاسکوی قبلیم حاصل قاچاق بود و برای همین تلف شد . نظر من اینه راه دقیق برای شناخت این بیماری ها در پرنده نیست . چون اول پرنده کاملا سالمه اما بعد 3 هفته اولش حالت سرما خوردگی بعد کم کم پرنده رو از پا میندازه حتی وقتی هم متوجه این خطر بشین دانپزشک هم کاری نمیتونه بکنه . یکی از نشونه های بارز پرنده من چسبیدن مدفوع به پرهای اطراف مخرج و بیحالی شدید بود . تنها راه پیشگیری یعنی انتخاب درسته . از یک فروشگاه درست و یک پرنده درست . از کسانی پرنده بخرید که اطمینان داشته باشید کارشون رو درست انجام میدن و پرنده ها قبل از فروش قرنطینه شده اند . تا حد امکان کاسکو چشم دودی نگیرید . کاسکو های چشم طوسی و سفید بهترین سن اند و با خطر ها مقابله کردند .حواستون باشه بازار گرمی های فروشندگان شمارو غافل نکنه . . .
    با تشکر

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,494

سلام . بله چوب نشیمن . دوتا بود از اول یکی جلو یکی عقب . یکی ساده یکی سوهان دار . اصلا مشکلی باهاشون نداشت. متاسفانه بعد از شستن یکم شل بوده . .یعنی پاشو که روی سوهان دار میذاشت باعث میشد یکم لق بخوره و شروع به بال زدن کنه . دوبار بال زدنش رو دیدم متوجه شدم و کامل محکم کردم اما اصلا روشون نمی ایسته .احتما میدم از همون ترسیده . مکان رو هم دقیقا سر جای قبلی وصل کردم .
    الا باید چیکارکنم ؟
    دوتا پست آخر تبلیغ برای یه فروشنده بود که پاک شد . می تونید این موارد رو تو پیام خصوصی هماهنگ کنید .

دلیلش همینه که شل بسته شده . اگه هنوز از شما هم میترسه . کار خاصی نمیتونید انجام بدین . خودش باید یه بار دیگه پاشو بذاره روی چوب نشیمن تا مطمئن شه که محکم شده . من معمولا تو همچین حالتی طوطیمو میارم روی دستم و آروم به چوب نشیمن نزدیک میکنم و اجازه میدم تست کنه دوباره . وقتی مطمئن شد از محکم بودنش میره میشینه . کاملا مطمئن بشید که محکمه . اگه دیدید به خاطر این ترس آب و ذاشو نمی خوره یه مدت اون چوب رو بردارید و چوب معمولی رو بذارید براش و تا وقتی که ترسش بریزه و آرومتر شه .

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    سلام دوستان کسی کلیپ آموزشی از کاسکو ها از برادران وومچ (womach brother) یا افراد دیگه داره ؟ اگه آره در صورت امکان آپلود بشه ...ممنون میشم خیلی دنبالشون هستم .

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,494
    سلام دوستان کسی کلیپ آموزشی از کاسکو ها از برادران وومچ (womach brother) یا افراد دیگه داره ؟ اگه آره در صورت امکان آپلود بشه ...ممنون میشم خیلی دنبالشون هستم .
    کلیپ هاشون فروشیه . اگه هم بشه پیدا کرد احتمالا تو یوتیوب هست . دنبال چه موضوعی از تربیت طوطی هستید ؟ تربیت کننده های دیگه هم هستن که کلیپ هاشون هست

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    کلیپ هاشون فروشیه . اگه هم بشه پیدا کرد احتمالا تو یوتیوب هست . دنبال چه موضوعی از تربیت طوطی هستید ؟ تربیت کننده های دیگه هم هستن که کلیپ هاشون هست
    موضوع خب آموزش دیگه . آموزش های مختلف . مثل پرواز به سمت ما . یا مثلا رفتار شناسی یا آموزش انواع حرکات نمایشی ... . کلا ویدئو هایی که مربوط به کاسکو ها باشه .
    شخص برام زیاد مهم نیست موضوع برام مهمه . متاسفانه خیلی تو یوتوب و سایت های ویدئویی گشتم . آموزش کامل حرکتی نبود .
    برای مثال دنبال ویدئو های خانوم barbara heidenreich بودم منتها پیدا نکردم . کلا هر تربیت کننده ای که دارید .
    اگر ویدئو هست لطفا آپلود بشه .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)