کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریم آبشوروگیاهی..کاسکو..بیردد دراگون
    شماره عضویت
    19
    نگفتيد.مطمئن هستيد كه نيترات هم اين دستگاه ها از بين ميبرن؟
    خيلي ممنون[/QUOTE]

سلام دوست عزیز
    دستگاه ro نیترات و حذف میکنه من خودم تست زدم پیشنهاد میدم که حتما استفاده بشه هم برای خونه خوبه هم برای حیوانات توی خونه من خودم برای تانک آبشورم وتانک آبشیرینم و کاسکوم از آب ro استفاده میکنم حتما بگیرید واقعا ارزش داره

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام
    ميشا ديشب ازم يه بادوم زميني گرفت و انداخت.ولي بعدش هر كاري كردم ديگه هيچي نگرفت.چيكار كنم؟كارمو ادامه بدم؟
    هلو انجيري خوبه براي كاسكو؟
    خيلي ممنون

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریم آبشوروگیاهی..کاسکو..بیردد دراگون
    شماره عضویت
    19
    [quote=f&p77;6877]سلام
    ميشا ديشب ازم يه بادوم زميني گرفت و انداخت.ولي بعدش هر كاري كردم ديگه هيچي نگرفت.چيكار كنم؟كارمو ادامه بدم؟
    خيلي ممنون[/quo

اینقدر این کارو انجام بده تا بگیره و بخوره.
    در مورد هلو من نمیدونم خوبه یا نه ولی من جای شما بودم نمیدادم فکر میکنم که اسهال بگیره.

کاربر ساده

شماره عضویت
    195
    سلام به همگی یه مدت نمیتونستم بیام حسابی جا موندم
    من همچنان در حال تمرین کردن با میشا هستم . فعلا فقط با سوت سلام و میگه و یه سری صداهای دیگه . فقط نمیدونم چرا اینقد بال بال میزنه تا میارمش بیرون همه خونه رو پر از شوره میکنه . این کارش طبیعی ؟؟

کاربر ساده

شماره عضویت
    195
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام
    خيلي ممنون
    سلام دوست عزیز نگران نباش زمان و یه کوچولو غذا ندادن همه چی رو درست میکنه و میبینی که خودتم میخوره :d ادامه بده و نامید نشو میشا ی منم یه زمانی همینجوری بود الان همه چی میخوره . راجب هلو باید بدونی واسش بد نیست فقط هسته شو نده چون مقداری سیانور داره و براش بده .

کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    نقل قول نوشته اصلی توسط misha نمایش پست ها
    سلام به همگی یه مدت نمیتونستم بیام حسابی جا موندم
    من همچنان در حال تمرین کردن با میشا هستم . فعلا فقط با سوت سلام و میگه و یه سری صداهای دیگه . فقط نمیدونم چرا اینقد بال بال میزنه تا میارمش بیرون همه خونه رو پر از شوره میکنه . این کارش طبیعی ؟؟

دوست عزیز طبیعی است چون کاسکوی من هم وقتی از قفس می آید همین کار را می کنه فکر می کنم می خواهد خستگی اش را رفع کند .
    برای جلوگیری از پخش شدن پرهای ریزش در محیط خانه یک جارو شارژی بگذارید نزدیک قفسش وقتی بال زدنش تمام شد سریع با جارو جمع کنید آنوقت توی خانه پخش نمی شه .

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    1478
    با سلام من یک کاسکو تقریبا 2 ساله دارم که از 14 فروردین گرفتمش بیرون هم اوردمش نمی دونم پراش زده شده یا نه از دست غذا میگیره فقط با سوت میگه بیا البته چند بار واضح گفته بابا و بیا با هام خوبه از دستم غذا میگیره تازگی ها از پشت قفس با دو انگشت بادام و با اون انگشتم سرشو ناز میکنم و نازش میکنم می خوام بدونم کی میتونم رات سرشو بخوارونم اینم بگم در قفس رو باز کنم یا بیاد بیرون همچین اجازه ای رو نمی ده ممنون از راهنمایتون

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    نقل قول نوشته اصلی توسط iman_minaie نمایش پست ها
    با سلام من یک کاسکو تقریبا 2 ساله دارم که از 14 فروردین گرفتمش بیرون هم اوردمش نمی دونم پراش زده شده یا نه از دست غذا میگیره فقط با سوت میگه بیا البته چند بار واضح گفته بابا و بیا با هام خوبه از دستم غذا میگیره تازگی ها از پشت قفس با دو انگشت بادام و با اون انگشتم سرشو ناز میکنم و نازش میکنم می خوام بدونم کی میتونم رات سرشو بخوارونم اینم بگم در قفس رو باز کنم یا بیاد بیرون همچین اجازه ای رو نمی ده ممنون از راهنمایتون
    سلام
    وقتی شما میگی بیرون آوردمش ببین میتونه بپره یا نه (یعنی طول پروازش زیاده ؟) اینکه واضحه.
    شما کلماتو براش بیشتر تکرار کن و با یک آهنگ صدا تا راه بیوفته حتما این کارو بکن .
    در ناز کردن سرش یا به اصطلاح سر دادن باید کمی سماجت کنی و بار ها این کارو تکرار کنی تا خوشش بیاد و بعد یک مدت خودش سرشو میاره جلو تا براش بخارونی....شما روزی 3 تا4 ساعت بذار که بیاد بیرون براش لازمه.

راستی یک عکس ازش بذار ببینیم چند سالشه.

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    1478
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    سلام
    وقتی شما میگی بیرون آوردمش ببین میتونه بپره یا نه (یعنی طول پروازش زیاده ؟) اینکه واضحه.
    شما کلماتو براش بیشتر تکرار کن و با یک آهنگ صدا تا راه بیوفته حتما این کارو بکن .
    در ناز کردن سرش یا به اصطلاح سر دادن باید کمی سماجت کنی و بار ها این کارو تکرار کنی تا خوشش بیاد و بعد یک مدت خودش سرشو میاره جلو تا براش بخارونی....شما روزی 3 تا4 ساعت بذار که بیاد بیرون براش لازمه.

راستی یک عکس ازش بذار ببینیم چند سالشه.
    ممنون از جوابتون راستش در اولین فرصت میزارم فقط این که میپره ولی اگه خیلی زوم کنی روش اونم نه زیاد زود میشینه شاید تو این 10 بار 2 دفعه نه 3 بار پریده ولی اهل پرواز نیست حالا به نظر شما پراشو بزنم خودم دوست ندارم شخصا زده بشه چون اصلا این طور نیست که بخواد فرار کنه و...

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام دوستان
    پسته تازه خوبه بديم به كاسكو؟
    خيلي ممنون

صفحه 101 از 1238 نخستنخست ... 518283848586878889909192939495969798991001011021031041051061071081091101111121131141151161171181191201512016011101 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)