فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 101 از 693 نخستنخست ... 519199100101102103111151201601 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,001 به 1,010 از 6928
    کاربر اخراج شده

تخصص
    سوم راهنمایی
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    میانگین پست در روز
    0.55
    تعداد ارسال ها
    689
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . اگه کاسکو به شما وابستگی داره یا ارتباط خوبی با شما داره و بعد بخواید یه ملنگو یا هر طوطی دیگه ای به خونه اضافه کنید حسادت می کنه . بهتره قبل اینکه طوطی دیگه ای به خونه شما وارد بشه از قبل کاسکو رو آماده کنید ارتباط و توجهتون رو به حدی برسونید که وقتی با ورود یه طوطی دیگه فرصت کمتری برای رسیدگی و توجه به کاسکو پیدا میکنید براش عادی باشه . درست مثل بچه ها که با ورود خواهر یا برادر جدید حسادت میکنن برای کاسکو هم همین اتفاق میفته . اگه هم فرصت کم کردن توجه براتون پیش نیاد وقتی یه طوطی جدید اضافه شد سعی کنید به کاسکو همون توجه همیشگی رو داشته باشید (بیشتر از طوطی جدید ) و بعد به تدریج کاسکو به وجود طوطی جدید عادت میکنه و شما میتونید این توجه و رسیدگی رو برای هر دو طوطی یکسان کنید (کم کم )

اگه قرار هست که یه طوطی دیگه به جز کاسکو وارد خونه بشه بهتره قفس ها و محل نگهداریشون جدا یا دور باشه تا وقتی بهم عادت نکردن . چون اگه طوطی جدید جیغ بزنه کاسکو خیلی بلند تر از اون براتون تکرار میکنه .

اینا نظر شخصیه من بود . حالا شاید دوستان دیگه راه دیگه ای پیشنهاد کردن

من خودم هم کاسکو دارم هم ملنگو . که کاسکوی من با ورود ملنگو به خونه مشکل داشت و اصلا اجازه نمیده ملنگو با اسباب بازی هاش بازی کنه یا حتی به من نزدیک شه . روزای اول خیلی این حسادت بیشتر بود. ولی چون کلا توجه ما بهش هیچ تغییری نکرده کم کم داره عادت میکنه بهش . مشکل دیگه اینه که ملنگو خیلی جیغ هاش بلنده . حالا شما خودتون ببینید شرایط نگهداری از 2 تا طوطی که یکی از اونا طوطی حساسی هست رو دارید یا نه .
    من صاحب هردو طوطی نیستم فقط کاسکو مال منه و من کاری به ملنگو ندارم اون ملنگو مال برادرمه باز هم مشکل پیش میاد؟؟؟؟باتشکر

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    من صاحب هردو طوطی نیستم فقط کاسکو مال منه و من کاری به ملنگو ندارم اون ملنگو مال برادرمه باز هم مشکل پیش میاد؟؟؟؟باتشکر
    مشکل از این جهت ممکنه پیش بیاد که صدای ملنگو رو تقلید کنه و زود تر از کلماتی که شما یادش میدین اون صداها رو یاد میگیره
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر اخراج شده

تخصص
    سوم راهنمایی
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    میانگین پست در روز
    0.55
    تعداد ارسال ها
    689
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    مشکل از این جهت ممکنه پیش بیاد که صدای ملنگو رو تقلید کنه و زود تر از کلماتی که شما یادش میدین اون صداها رو یاد میگیره
    ببخشید شما از ملنگو و کاسکوتون چه راهی رو انتخاب کردید که این مشکل رفع بشه اگر میشه اون کار رو برام توضیح بدید

باتشکرkasku

کاربر ساده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14146
    میانگین پست در روز
    0.01
    تعداد ارسال ها
    15
    سلام بر همه بزرگواران
    خوب ایرج ما هم بالاخره از دست غذا گرفت
    فکر کنم رکورد زدم که یه کاسکو وحشی 17.18 روزه از دست غذا بگیره
    دیروز از دست غذا میگرفت ولی قارم میزد من کاریش نداشتما دستمو که جلو میبرم خودش میاد جلو
    ولی امروز یه قار خیلی مختصر کشید و بعد از دستم غذا گرفت.
    کلا دیگه فکر کنم تا 5 روز اینده دیگه کامل از قار بافته...
    البته منی که هیچ چیزی از پرنده سر در نمیارم تا این جا هم با کمک شما عزیزان به خصوص سپیده خانم و اقا مهدی بوده....
    خوب حالا قدم بعدی چیه؟؟؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    ببخشید شما از ملنگو و کاسکوتون چه راهی رو انتخاب کردید که این مشکل رفع بشه اگر میشه اون کار رو برام توضیح بدید

باتشکرkasku
    من اول مشکل حسادت کاسکو رو داشتم اما چون توجهمون اصلا بهش کم نشد کم کم به وجود ملنگو عادت کرد و الان دوست داره که باهاش دوست بشه و میره سمتش کلماتی که یاد گرفته رو براش تکرار میکنه که شاید بتونه یه جوری ارتباط برقرار کنه باهاش ولی ملنگو چون نیمه رام هست میترسه ازش .

اما درباره سر و صدا کار خاصی نمی تونم انجام بدم .چون فقط تو اتاق خودم میتونم طوطی هامو نگه دارم و به ناچار کنار هم هستن . جیغ های ملنگو خیلی بلنده . اما چون کاسکوی من با گفتن کلمات دوست داره توجه ما رو جلب کنه ، بیشتر حرف میزنه . وقتی ملنگو جیغ میزنه ما اصلا نگاهش نمی کنیم . انگار که هیچ اتفاقی نیفتاده . فکر میکنم چون کاسکو میبینه این کار ملنگو توجه ما رو جلب نمیکنه فعلا به این جیغ ها بی اعتنا هست . فکر کنم تنها راهی که می تونم به شما پیشنهاد کنم همینه . که بی توجه باشید به جیغ هاش تا کاسکو فکر نکنه با تکرار جیغ ملنگو یا سر و صداش شما رو به سمت خودش بکشونه .

این ملنگو امانت دست منه . فرار کرده و صاحبش بعد 4 ماه هنوز نیومده دنبالش . فقط برای این نگهش داشتم که دلم نمیخواد جای باشه که بهش بد بگذره . قصد من فقط کمک به این طوطی هست اگه مجبور نبودم اصلا نگهش نمیداشتم یا کنار هم نمی ذاشتم این دو تا رو . چون کاسکو معمولا دوست داره هر صدایی که میشنوه بلندتر اجرا کنه و این برای افرادی که اعصابشون ضعیفه زیاد مناسب نیست . ولی من برام مهم نیست دیگه . تاوقتی صاحبش پیدا شه مهمون ماست .

نقل قول نوشته اصلی توسط amirunited نمایش پست ها
    سلام بر همه بزرگواران
    خوب ایرج ما هم بالاخره از دست غذا گرفت
    فکر کنم رکورد زدم که یه کاسکو وحشی 17.18 روزه از دست غذا بگیره
    دیروز از دست غذا میگرفت ولی قارم میزد من کاریش نداشتما دستمو که جلو میبرم خودش میاد جلو
    ولی امروز یه قار خیلی مختصر کشید و بعد از دستم غذا گرفت.
    کلا دیگه فکر کنم تا 5 روز اینده دیگه کامل از قار بافته...
    البته منی که هیچ چیزی از پرنده سر در نمیارم تا این جا هم با کمک شما عزیزان به خصوص سپیده خانم و اقا مهدی بوده....
    خوب حالا قدم بعدی چیه؟؟؟
    من موافق نیستم که وقتی طوطی هنوز از ترس قار میزنه بهش با دست غذا بدین حتی اگه غذا رو بگیره . طوطی باید با سرعت خودش به صاحبش اعتماد کنه. غذا دادن بهش باید وقتی باشه که طوطی اصلا نترسه . قار زدن طوطی نشونه ترسه .

با این حال امیدوارم تا چند روز آینده کاملا ترسش بر طرف شه . خواهش میکنم سوالی داشتید حتما بپرسید .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر ساده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14146
    میانگین پست در روز
    0.01
    تعداد ارسال ها
    15
    خیلی ممنون از راهنمایی شما
    یه سوال این غذاهایی که به طور روزانه بهش میدم مناسب هست یا خیر
    تخمه.2 تا پسته.فلفل دلمه ای سبز(خیلی دوست داره).هلو
    مناسب هست؟؟ضرری نداره؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirunited نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایی شما
    یه سوال این غذاهایی که به طور روزانه بهش میدم مناسب هست یا خیر
    تخمه.2 تا پسته.فلفل دلمه ای سبز(خیلی دوست داره).هلو
    مناسب هست؟؟ضرری نداره؟
    اینا به جز تخمه و پسته که بهتره کمتر به طوطی داده بشه خوب هستن اما به طور روزانه فقط همین 4 تا خوب نیست .

پسته 1 دونه کافیه . اگه یکی از غذاهای اصلیش تخمه بوده هر روز به مقدار کم میتونید بدید اما همین مقدر کم رو در روز کم کنید و فقط به عنوان جایزه بهش بدین و فقط شبا موقع خواب تو ظرف بریزید

فلفل دلمه و هلو ( بدون هسته ) خوبه ولی غذاهای دیگه هم کم کم بهش معرفی کنید .

کاربرفعال

تخصص
    موبايل فروشي
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    10296
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    52
    سلام خوب هستين اين كامي ما امروز اورده بودم بيرون يك پر ناجور داشت وقتي پر زد اون جدا شد يكم خون اومده بنظرتون خودبه خود درست ميشه جاش ؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    میانگین پست در روز
    0.20
    تعداد ارسال ها
    424
    نقل قول نوشته اصلی توسط ميلاد2 نمایش پست ها
    سلام خوب هستين اين كامي ما امروز اورده بودم بيرون يك پر ناجور داشت وقتي پر زد اون جدا شد يكم خون اومده بنظرتون خودبه خود درست ميشه جاش ؟
    سلام
    پر وقتی از ریشه اش خون بیاد زنده یا شیر گفته میشه باید ببینید که ساقه در انتها باقی مانده یا نه ! فقط به هیچ عنوان خودتون اقدامی نکنید زیرا بسیار دردناک هست و باعث میشه طوطی از شما عصبانی بشه
    عشق به حیوانات موهبتی است الهی که نصیب هر کس نمیشود!

کاربرفعال

تخصص
    مهندسی شیمی
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    آروانا,کاسکو
    شماره عضویت
    10098
    میانگین پست در روز
    0.04
    تعداد ارسال ها
    68
    سلام دوستان
    كاسكوي من سنش حدود 2 تا 2.5 سال هست الان حدود يكماه هست كه خريدمش حدود بيست تا سي كلمه هم حرف ميزنه تقريبا" به فضاي خونه و اعضاي خانواده عادت كرده دستي هست يعني تو قفس ميذاره نازش كنيم اما هنوز ميترسه بيرون قفس بياد صاحب قبليش ميگه از قفس هم بيرون ميومده,چند روزي هست كه از سقف قفس با پاهاش آويزون ميشه و قارهاي وحشتناكي ميكشه يعني فقط با پاهاش سقف قفس رو ميگيره و آويزون ميشه و قار ميكشه يه حالتي اويزون ميشه انگار داره بازي ميكنه , دوستان به نظر شما دليل اين قار كشيدن ها چي ميتونه باشه؟
    عکس آروانا های بک گلدن من
    http://www.parsipet.ir/thread26364.html#post175959

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)