صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    خوای چه پارک بازی قشنگی خوش به حال جوجو این چوبهاش را از کجا اوردید میشه یکم در موردش توضیح بدید چیز خیلی خوبیه از خرابکاری کاسکو جلوگیری میکنه اماده اش تو بازار نیست من هر چی پارک بازی دیدم خیلی ساده بود و خیلی هم قیمتش بالا بود واصلا نمی ارزید ولی این مدل چون کامل چوبه عالیه من که نجاری رفتم کسی حاضر نشد درست کنه.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط فلفلی نمایش پست ها
    خوای چه پارک بازی قشنگی خوش به حال جوجو این چوبهاش را از کجا اوردید میشه یکم در موردش توضیح بدید چیز خیلی خوبیه از خرابکاری کاسکو جلوگیری میکنه اماده اش تو بازار نیست من هر چی پارک بازی دیدم خیلی ساده بود و خیلی هم قیمتش بالا بود واصلا نمی ارزید ولی این مدل چون کامل چوبه عالیه من که نجاری رفتم کسی حاضر نشد درست کنه.
    سلام . بعد از مرگ طوطیم واگذارش کردم

والا یکی از همکارای خواهرم ، به یه نجار آشنا گفت اونم قبول کرد . ما مدل رو از اینترنت پیدا کردیم ،پرینت گرفتیم و اونم برامون از روی همون عکس درستش کرد

چون خودش به پرنده ها علاقه داشت هیچ هزینه ای از ما نگرفت ، کاملا مجانی بود

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    واقعا کاسکوتون مرده من خیلی نارا حت شدم اخه چرا مگه چند سالش بود اشک توی چشمام حلقه زده خیلی ناز بود عزیزم چی شد ببخشید که این سوال را میپرسم میدونم جاش اینجا نیست افکر کردمجوجو زنده اس خیلی ناراحت شدم

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط فلفلی نمایش پست ها
    واقعا کاسکوتون مرده من خیلی نارا حت شدم اخه چرا مگه چند سالش بود اشک توی چشمام حلقه زده خیلی ناز بود عزیزم چی شد ببخشید که این سوال را میپرسم میدونم جاش اینجا نیست افکر کردمجوجو زنده اس خیلی ناراحت شدم
    بله متاسفانه . 4 سال .. تو این تاپیک میتونید بخونید

http://www.parsipet.ir/thread6000-31.html

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل / گربه
    شماره عضویت
    22021
    سلام . من با استفاده از لوله های pvc یک پارک بازی بزرگ و البته زیبا رو ساختم

من حدود 10 متر لوله گرفتم ( 30 الی 50 سانت اضافه اومد ) + 17 عدد اتصال به شکل های مختلف + 1 بسته سیخ چوبی + سوهان = حدودا 30 هزار تومان حتی کمتر

بقیه چیزا مثل نخ رنگی و نخ کنفی اینا برای تزئینه البته نخ کنفی برای سر نخوردن طوطی روی تاب هستش(مهم) .. سوهان هم برای کشیدن روی لوله ها و برای سر نخوردن طوطی از

رو لوله ها است ( مهم )

لوله ها را طبق عکسی که می گدارم به ترتیب اتصال دهید (اتصالش سخته ولی از ایرانی بر میاد )

من اینو ساختم اما هنوز کامل نیست زیرا پله های نردبان و محل آبخوری و غذا خوری پرنده روی استند کامل نیست .

این پارک تشکیل شده از :

1. نردبان ( برای ورزش کردن طوطی )

2. تاب (جهت تفریح و لذت طوطی)

3. استند (برای استراحت و تغذیه طوطی)

4. کلی مکان برای آویزان کردن انواع اسباب بازی ها برای مثال : من یک زنگوله و چند عدد پلاستیک آویز کردم که طوطی خوشش می آید .

مکان قرار گیری ظروف برای غذا و آب خوردن طوطی روی استند(میشه به جای آب غذا ی دیگری ریخت ) که من هنوز درست نکردم اما مشخص کردم .

البته نردبان من نیز هنوز کامل نیست و به آن توجه نکنید .

دقت کنید به محل اتصال لوله ها که من لوله هارو روی گاز گرفتم (سر لوله ها ) سپس که حالت خمیری گرفت سر اونو نازک کردم با قاشق و سپس دوباره روی شعله قرار دادم

وقتی مقداری خمیری شو به داخل اتصال فرو بردم و چسبید کار سختی نیست

نکته : لوله ها همینجوری به اتصالات متصل نمیشند

در ضمن من برای اینکه لوله ها سفید بودند روی لوله هارا با نخ های رنگی تزئین کردم شما نیز میتواند این کار را انجام دهید

اگر کسی خوشش اومد در همین تاپیک پست بزاره و من براش کل ماجرای ساخت این پارک رو توضیح میدم

اطلاعیه ::: کل هزینه من برای ساخت این پارک 30 هزار تومان بوده و شما میتوانید آن را با قیمت 60 الی 80 هزار تومان بفروشید ).

باتشکر از همه شما عزیزان پرنده دوست

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)