صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق ..گربه پرشین کلاسیک ...گربه دی اس اچ ..
    شماره عضویت
    6813

معرفی پرنده خونگی (( مرغ عشق ))

]

فردی پسر خونه ی ما
    و همسر محترمش:smile (254):

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    6813

[IMG]http://up98.ir/upload/server1/8ipzebvpqo**x863w3t.jpg[/IMG]]

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه کاسکو
    شماره عضویت
    913
    نازیییییییییی عاشق فردیم همسر محترمشون هم خیلی خوشگل و خوش بر و رو تشریف دارن،هردوشون و ببوس از طرف من :smile (178):

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    6813
    نقل قول نوشته اصلی توسط melika نمایش پست ها
    نازیییییییییی عاشق فردیم همسر محترمشون هم خیلی خوشگل و خوش بر و رو تشریف دارن،هردوشون و ببوس از طرف من :smile (178):
    چشم ملی جون حتما :79:

کاربر ساده

شماره عضویت
    6788
    به چه رنگی:smile (55):

کاربر اخراج شده

شماره عضویت
    6936
    عذرمیخوام نظرمیدم اما آزاد گذاشتن پرنده های کوچک در سطح اتاق بمعنی محبت نخواهد بود شما شاید بزرگترین خیانت رو بهشون میکنید که خودتون متوجهش نخواهید بود و شاید وقتی بهش پی ببرین که خیلی دیرشده باشه. آزادگذاشتن این پرنده های ناز و زیبا میتونه هزاران خطررو براشون بهمراه داشته باشه که مرگ رو احتمالا خدای ناکرده بدنبال خواهد داشت پس با ساخت محلی مناسب براشون اونهارو از خطرات دورکنین. خطرات ممکن هم زیادن مثللگد شدنشون، خوردن موادی که مسموم کننده باشه براشون، بخورد با شیشه ها درهنگام پرواز و...) امیدوارم دلایلم حرفم رو توجیه کنه. البته شاید هم شما فقط چند لحظه برای گرفتن این عکسها آزادشون کرده باشین یا شاید هم دلایلی داشته باشین که این خطرات رو کاهش بدن در اینصورت عذر میخوام.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی،مرغ عشق،فنچ
    شماره عضویت
    5713
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza3979 نمایش پست ها
    عذرمیخوام نظرمیدم اما آزاد گذاشتن پرنده های کوچک در سطح اتاق بمعنی محبت نخواهد بود شما شاید بزرگترین خیانت رو بهشون میکنید که خودتون متوجهش نخواهید بود و شاید وقتی بهش پی ببرین که خیلی دیرشده باشه. آزادگذاشتن این پرنده های ناز و زیبا میتونه هزاران خطررو براشون بهمراه داشته باشه ....
    با عرض معذرت من با این نظر موافق نیستم چون کسی که پرنده ها رو آزاد میکنه حتما حواسش به همه چی هست و اونا رو به حال خودشون رها نمیکنه ، این هایی که شما گفتید درسته ولی در صورتی که کسی نباشه.:smile (235):

کاربر اخراج شده

شماره عضویت
    6936
    نقل قول نوشته اصلی توسط zolfaghar نمایش پست ها
    با عرض معذرت من با این نظر موافق نیستم چون کسی که پرنده ها رو آزاد میکنه حتما حواسش به همه چی هست و اونا رو به حال خودشون رها نمیکنه ، این هایی که شما گفتید درسته ولی در صورتی که کسی نباشه.:smile (235):
    پرنده وقتی میخواد بپره به سمت شیشه از کسی که هست اجازه میگیره؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی،مرغ عشق،فنچ
    شماره عضویت
    5713
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza3979 نمایش پست ها
    پرنده وقتی میخواد بپره به سمت شیشه از کسی که هست اجازه میگیره؟
    پرنده موجودی نیست که بتونه اجازه بگیره ولی انسان موجودیه که با یه حرکت دست ساده میتونه پرده رو بکشه.!
    همون اول هم گفتم که فردی که پرنده رو رها میکنه حواسش به همه چی هست پس یقینا میدونه که باید پرده رو بکشه.:53:
    این نظر من بود ولی دوستان دیگه هم نظرشون رو بدن تا استفاده کنیم.:53:

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    7016
    بنظر من هم آزاد موندن همیشگی پرنده های کوچیک خیلی خطرناکه من یه مرغ عشق دستی و سخنگو خیلی نازنازی داشتم که عمرم بود با اینکه خیلی حواسمون بهش بود چون خیلی تو دست و پا بود و کوچیک هم بود و پشت آدم راه میوفتاد یه روز پشت سرآبجیم کف اتاق راه افتاده بود اونم متوجهش نشده بود لگدش کرده بود طفلی بلافاصله مرد.
    هممون داشتیم دق میکردیم. کاش آزادش نگذاشته بودم اینقدر. حالا دیگه هرپرنده ای دارم فقط واسه مدت زمان مشخصی از قفس میارم بیرون باهاش بازی میکنیم بعد میزارمش سرجاش. اینطوری خیالم راحت تره. پرندم تو قفس زنده باشه برام بهتره تا آزاد بزارمش اما عمرشو کوتاه کنم:smile (120):

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)