صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 52
    همکار قدیمی(ناظر کل)

نوع حیوان خانگی
    2 شاه طوطی
    شماره عضویت
    3523

» فندق خان ( شاه طوطی بامزه من )

سلام ، اقا فندق شاه طوطی شیطون بلای منه ... فوق العاده شیطونه و همش در حال وروجه وورجه است ... :smile (224):

زمستون سال گذشته همسری بعنوان هدیه سالگرد ازدواج اونو بهم داد
    :smile (159): راستش میخواستم کاسکو بگیرم اما وقتی دیدمش یه دل نه صد دل عاشقش شدم و ... :smile (127):

اون موقع حدود 1/5 سالش بود ( فروشنده میگفت 8 ماهشه ! ) ، پسر کوچولوی ناناز از همون اول میومد رو دست و اصلا ادمو گازگازی نمیکرد ، من راحت میذاشتم کنجکاوی کنه و با انگشتای دستم هرچه قدر دلش میخواد کشتی بگیره ، خیلی مهربونه و اصلا تا حالا گازی نگرفته که دردم بیاد ( جز 1-2 مورد که تقصیر خودم بود ) ... :smile (156)::smile (58):

به سر و وضع خودش خیلی میرسه ( به قول همسری به مامانش رفته ! )
    :smile (103):
    بچه ام برای خودش شخصیتی داره که بیا و ببین ، اگه موقع پر ارایی مزاحمش بشیم دیگه اون روی بدشو نشون میده و ... :smile (253)::smile (142):

من همیشه بهش احترام گذاشتم و تا خودش تمایل نداشته باشه نمیرم کنارش اما برعکس من همسری مدام در حال اذیت کردنشه ! اونم جدیدا یاد گرفته تا همسری میاد براش چشاشو ریز میکنه و از راه دور قار میزنه ! اما با من خیلی خیلی محترمانه و مثل یه جنتلمن برخورد میکنه !
    :smile (236):

تا 2-3 ماه پیش فکر میکردم ماده است اما اقای اژیده بهم گفت با این فرم سرش 100% باید نر باشه ، که بببببببببببلللللللللللللل لللللللله ، میبینید که کم کم داره زیر گردنش سیاه میشه ( قلبونش بلم ) ...
    :smile (77):

الان که داره سن بلوغ رو میگذرونه یکم حساس شده و دوست نداره زیاد سر به سرش بذاریم ... شکمو تر شده و نسبت به قبل غذاش 3 - 4 برابر شده ( بزنم به تخته ) ، خوابش هم بیشتر شده و اغلب در حال خوردن و خوابیدنه ( عزیز دلم داره استخون میترکونه خووو ) ... :smile (181):

خیلی هم سر و صدا میکنه و در حال تقلید صداهای عجیب غریبیه ... وقتی میرم کنارش قفسش و باهاش حرف میزنم میاد دقیق روبروی صورتم و سعی میکنه مثل من دهنشو حرکت بده ! صحنه جالب و خنده داریه ... فعلا فقط فندق میگه ( اسم خودشو خیلی دوست داره ! ) ...
    :smile (85):

غذاش هم تخمه ، سیب ، ابمیوه طبیعی ، گردو ، بادام ، پسته ، جگر کباب شده ، ماکارونی ، برنج ، تخم مرغ ، پوست تخم مرغ و .... ، اصلا بد غذا نیست و همه چی دوست داره ...
    :smile (135):

اگه هم غذای جدیدی بخوام بهش بدم اول یه قاشق خودم جلوش میخورم و اونم سریع میخواد !!! به قول همسری پیش مرگ میخواد !!!
    :smile (117):

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    سلام
    خیلی زیباست
    تبریک می گم بهتون
    من از شاه طوطی ها خیلی خوشم میاد اما میگن سرو صداشون خیلی زیاده ( مثلا نسبت به عروس هلندی!) ( منظورم حرف زدن نیست ها!)
    نظر شما چیه؟! واقعا همینطوره؟

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    طوطیه خوشگلیه منم از شاه طوطی خوشم میاد ولی مامانم تا بهش میگم می خوام بگیرم
    میوفته دنبالم که اگه بگیری طوطی که هیچ ماهیاتم میریزم تو کوچه

همکار قدیمی(ناظر کل)

نوع حیوان خانگی
    2 شاه طوطی
    شماره عضویت
    3523
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صادق بهمنش نمایش پست ها
    سلام
    خیلی زیباست
    تبریک می گم بهتون
    من از شاه طوطی ها خیلی خوشم میاد اما میگن سرو صداشون خیلی زیاده ( مثلا نسبت به عروس هلندی!) ( منظورم حرف زدن نیست ها!)
    نظر شما چیه؟! واقعا همینطوره؟
    صداش ازار دهنده نیست ... بیشتر مواقعی که داریم حرف میزنیم یا موسیقی گوش میدیم اونم شروع میکنه به دراوردن صداهایی شبیه اواز و تقلید حروف و ...

فندق اصلا اذیت نمیکنه ... وقتی داریم استراحت میکنیم اونم ساکت و اروم استراحت میکنه ... شاه طوطی ها هوش فوق العاده ای دارن و به نوعی خودشونو با محیط و افراد خانواده هماهنگ میکنن .... اگه اطراف تون زیاد شلوغ نباشه طوطی تون هم ارومه و برعکس اگه دور و برش 4-5 تا بچه شلوغ باشه خوب اونم برای جلب توجه شلوغ میکنه دیگه ...
    :smile (11):

همکار قدیمی(ناظر کل)

نوع حیوان خانگی
    2 شاه طوطی
    شماره عضویت
    3523
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    طوطیه خوشگلیه منم از شاه طوطی خوشم میاد ولی مامانم تا بهش میگم می خوام بگیرم
    میوفته دنبالم که اگه بگیری طوطی که هیچ ماهیاتم میریزم تو کوچه

اخی ... خیلی ناراحت کننده است اطرافیان ادم زیاد علاقه مند به حیوونا نباشن ... انشاالله مستقل که شدی برای خودت کلی پرنده بگیر و لذت ببر ... البته من فکر میکنم شاه طوطی و کلا خانواده طوطی ها اونقدر بامزه هستن که هیچکی بدش نیاد ...
    :smile (75):

من که همیشه مامانمو تو کار انجام شده قرار میدادم ! بابامم که چن خودش دوست داشت یه امتیاز مثبت بود برام ... مامانمم بعد یه چند روز از حیوونایی که میاوردم خوشش میومد :smile (171):

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مار ایگوانا سگ
    شماره عضویت
    3988
    سلام دوست عزیز
    چیززیبای داری بهت تبریک میگم
    چندخریدی
    موفق باشید
    یاعلی

همکار قدیمی(ناظر کل)

نوع حیوان خانگی
    2 شاه طوطی
    شماره عضویت
    3523
    نقل قول نوشته اصلی توسط سجاد نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز چیززیبای داری بهت تبریک میگم چندخریدی موفق باشید یاعلی
    ممنون ... 200 هزار تومان ( البته با تخفیف ! )

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    سلام نیلوفر جون
    خیلی طوطیت خشگله ، امیدوارم همیشه کنار هم خوش باشید.
    یه سوال داشتم ،گفتی به طوطیت جگر کباب شده میدی ، میخواستم بدونم جایی خوندی که میشه این غذا رو داد یا خودت میدی؟
    ویرایش توسط HONEY : 14th February 2012 در ساعت 09:58 PM

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    5898
    سلام نیلوفر جان
    وای این فندق خانت خیلی خوشگله .ماشاا.. خیلی هم خوش استیله .خدا برات نگهش داره .:smile (264):

همکار قدیمی(ناظر کل)

نوع حیوان خانگی
    2 شاه طوطی
    شماره عضویت
    3523
    نقل قول نوشته اصلی توسط HONEY نمایش پست ها
    سلام نیلوفر جون
    خیلی طوطیت خشگله ، امیدوارم همیشه کنار هم خوش باشید.
    یه سوال داشتم ،گفتی به طوطیت جگر کباب شده میدی ، میخواستم بدونم جایی خوندی که میشه این غذا رو داد یا خودت میدی؟
    ممنونم :smile (54): راستش جایی نخوندم که جگر بدید اما اینو خوندم که پروتئین برای طوطی ها خوبه ... یکی از اشناهای من یه پیر مرده که سالهاست از انواع طوطی ها با نژادهای مختلف نگهداری کرده و پرنده های خوب و قوی ای هم داشته ... بهم پیشنهاد کرد از گوشت یا ماهی کبابی یا استخون مرغ پخته ، دل و جگر و ... که مصرف میکنم به طوطی هم بدم ... در کل غذایی که مصرف میکنیم میتونیم به طوطی ها هم بدیم ( البته بجز چند مورد خاص ) ... من خیلی کم میدم ، مثلا به اندازه 1 نخود ! هفته ای 2-3 بار میدم ... :smile (22):

نقل قول نوشته اصلی توسط ZKARIMI نمایش پست ها
    سلام نیلوفر جان
    وای این فندق خانت خیلی خوشگله .ماشاا.. خیلی هم خوش استیله .خدا برات نگهش داره .:smile (264):
    ممنونم ازت ... اخه بچه ام بدن سازی کار میکنه :smile (77):

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)