صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 26
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    شما میتونید از دفیوزرعای سرامیکی استفاده کنید ..

هم کوچک و هم کار آمد .. قیمت هم از 18 تومان به بالا ..

تمام اجناس رو هم میتونید از تهران .. خ نواب تهیه کنید ..

بعضیهاشون ارسال به شهرستان هم دارند ..

ممنون که هر سوال رو در تایپیک مربوطه می پرسید ..

موفق باشید ..

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9998
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    شما میتونید از دفیوزرعای سرامیکی استفاده کنید ..

هم کوچک و هم کار آمد .. قیمت هم از 18 تومان به بالا ..

تمام اجناس رو هم میتونید از تهران .. خ نواب تهیه کنید ..

بعضیهاشون ارسال به شهرستان هم دارند ..

ممنون که هر سوال رو در تایپیک مربوطه می پرسید ..

موفق باشید ..
    بسیار ممنون بخاطر جواب های خوب و کارآمدی که میدی
    دوست عزیز من شهرستان هستم "بیرجند" و اینجا از نظر تجهیزات آکواریمی واقعا صفر و هنوز به سبک سنتی کار میکنن مغازه ها و بدتر اینکه متاسفانه هیچ کدومشون اطلاعات درستی در مورد آکواریم های حرفه ای و ... ندارن
    و اگر هم وسیله یا دستگاه خاصی بیارن قیمت ها خیلی خیلی خیلی بالایه و من هم دوست ندارم پولم بره تو جیب اینجور آدم هایی
    متاسفانه خودم هم امکان رفتن به تهران رو ندارم و باید سفارش بدم و از اینترنت بخرم و هزار تا مشکل دیگه...
    و آخر سر هم نمی تونم اون چیزی رو که واقعا نیاز دارم بهش برسم
    اگر شما لطف کنی بیشتر توضیح بدی و بگی دقیقا چه مارکی و چه مدلی می تونم بخرم که تویه بازار هم موجود باشه و بتونم سفارش تلفنی بدم خیلی ممنون میشم (البته قیمت ها رو هم بگو)
    چه دیفیوزی برای تانک من مناسب؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    نقل قول نوشته اصلی توسط ilya mbz نمایش پست ها
    بسیار ممنون بخاطر جواب های خوب و کارآمدی که میدی
    دوست عزیز من شهرستان هستم "بیرجند" و اینجا از نظر تجهیزات آکواریمی واقعا صفر و هنوز به سبک سنتی کار میکنن مغازه ها و بدتر اینکه متاسفانه هیچ کدومشون اطلاعات درستی در مورد آکواریم های حرفه ای و ... ندارن
    و اگر هم وسیله یا دستگاه خاصی بیارن قیمت ها خیلی خیلی خیلی بالایه و من هم دوست ندارم پولم بره تو جیب اینجور آدم هایی
    متاسفانه خودم هم امکان رفتن به تهران رو ندارم و باید سفارش بدم و از اینترنت بخرم و هزار تا مشکل دیگه...
    و آخر سر هم نمی تونم اون چیزی رو که واقعا نیاز دارم بهش برسم
    اگر شما لطف کنی بیشتر توضیح بدی و بگی دقیقا چه مارکی و چه مدلی می تونم بخرم که تویه بازار هم موجود باشه و بتونم سفارش تلفنی بدم خیلی ممنون میشم (البته قیمت ها رو هم بگو)
    چه دیفیوزی برای تانک من مناسب؟
    درود به شما دوست گرامی

با اجازه حامد جان

این مشکلات برای همه بچه های شهرستانی هستش دوست من خودتون رو ناراحت نکنید کم کم تجهیزاتتون کامل میشه !

برای تانک شما 3 نوع دفیوژر معرفی میکنم که قیمت های مناسبی هم دارند

اول دفیوژر شرکت AZOO با مدل 150 ..............حدود قیمت 25 تومان

کارایی این دفیوژر رو خودم از نزدیک دیدم کیفیت بالایی داره و حلالیت خوبی هم داره

[IMG][/IMG]

دفیوژر شرکت DYMAX مدل GA-103 ..........حدود قیمت 20 تومان البته عکس پایین مدل 105 هستش که برای تانک شما زیاده ولی از لحاظ ظاهری مثل همین مدل هستش با این تفاوت که ارتفاع کمتری داره

[IMG][/IMG]

دفیوژر شرکت ISTA مدل UFO ............حدود قیمت هم 20 تومان

[IMG][/IMG]

ببینید کدام یک از این 3 نوع رو میتونید بگیرید ترجیحا AZOO رو بتونید بگیرید بهتره !

موفق باشید

داود

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9998
    سلام
    یعنی شما میگی اون دیفیوز آزو از همه بهتره؟ بدرد من میخوره؟
    آخه من کپسول و ... رو هم باید تیکه تیکه بخرم و خودم سرهم کنم و اینکه من با خوندن بعضی از تاپیک ها متوجه شدم بعضی دیفیوز ها کارایی نداره و حباب ها رو حل نمیکنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان آکواریومی
    شماره عضویت
    501
    نقل قول نوشته اصلی توسط ilya mbz نمایش پست ها
    سلام
    یعنی شما میگی اون دیفیوز آزو از همه بهتره؟ بدرد من میخوره؟
    آخه من کپسول و ... رو هم باید تیکه تیکه بخرم و خودم سرهم کنم و اینکه من با خوندن بعضی از تاپیک ها متوجه شدم بعضی دیفیوز ها کارایی نداره و حباب ها رو حل نمیکنه
    سلام دوست گرامی اگر نمیخواهید خیلی برای برند جی بی ال هزینه کنید همون آزو رو تهیه کنید مطمئن تر هستش از ایستا و مارک های متفرقه کارایی بهتری داره

موفق باشید.
    ویرایش توسط K.MR : 12th December 2012 در ساعت 02:16 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی و لاک پشت
    شماره عضویت
    12547
    سلام دوستان! من یک سیستم co2 دست ساز درست کردم! و براش دفیوژر سرامیکی خریدم مال شرکت boyu ! وقتی با دهان توش فوت میکنم هیچ هوایی خارج نمیشه! ( البته باید بگم که دفیوژر به مدت 4 ساعت تو آب بوده!) و الان با پمپ هوا روی آخرین درجه تونستم ازش حباب خارج کنم! ک فقط از نصفش حباب میاد!
    1-بنظرتون سیستم دستساز میتونه فشار لازمه رو برای خروج حباب از قسمت سرامیکی تامین کنه؟
    2-کاری میتونم بکنم که راخت تر حباب بیرون بیاد یا حد اقل اون یکی نصفش هم کمی حباب بده!؟
    پیشاپیش ممنون!

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    نقل قول نوشته اصلی توسط HUGGY نمایش پست ها
    سلام دوستان! من یک سیستم co2 دست ساز درست کردم! و براش دفیوژر سرامیکی خریدم مال شرکت boyu ! وقتی با دهان توش فوت میکنم هیچ هوایی خارج نمیشه! ( البته باید بگم که دفیوژر به مدت 4 ساعت تو آب بوده!) و الان با پمپ هوا روی آخرین درجه تونستم ازش حباب خارج کنم! ک فقط از نصفش حباب میاد!
    1-بنظرتون سیستم دستساز میتونه فشار لازمه رو برای خروج حباب از قسمت سرامیکی تامین کنه؟
    2-کاری میتونم بکنم که راخت تر حباب بیرون بیاد یا حد اقل اون یکی نصفش هم کمی حباب بده!؟
    پیشاپیش ممنون!
    سلام
    از جمله بدی های سیستم دست ساز اینه که ممکنه فشار مورد نیاز رو براتون نتونه درست کنه شما میتونید برای اینکه فشار مورد نیاز رو یوجود بیارید وقتی درست شد
    شیر رو باز نکنید بزارید گاز داخل قوطی پر بشه بعد با دستتون ببینید قوطی پر شده یا نه
    میتونید مخمر رو زیاد بزنید ولی باید همون لحظه دفیوژر رو وصل کنید چون بعد 10-15 دقیقه شروع به حباب دهی میکنه همه ی این کار ها امکان ترکیدن قوطی رو دارن پس مواظب باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی و لاک پشت
    شماره عضویت
    12547
    ممنون از راهنماییتون! و یه سوال دیگه!! فرق دیفیوژر با سنگ هوا چیه؟؟ منظورم از لحاظ کاری که انجام میدن هستش! جفتشون مگه گاز رو بطورت پودری در نمیارن؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    نقل قول نوشته اصلی توسط HUGGY نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون! و یه سوال دیگه!! فرق دیفیوژر با سنگ هوا چیه؟؟ منظورم از لحاظ کاری که انجام میدن هستش! جفتشون مگه گاز رو بطورت پودری در نمیارن؟؟
    دفیوژر گاز رو خیلی پودر تر از سنگ هوا میکنه ولی حباب های سنگ هوا خیلی درشت هستن حتی روی اب هم تلاطم میندازن ولی دفیوژر نه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی، عروس هلندی
    شماره عضویت
    12645
    سلام
    میخواستم از دوستان مطلع بپرسم، واسه کپسول میتونم از دفیوژر تترا اپتیمات استفاده کنم؟ جواب میده؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)