صفحه 27 از 53 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 261 به 270 از 529
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط s a m a n نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من تازه عضو سایت شدم
    یک سوال داشتم می خواستم بدونم که کود اکوابیسیس باید با ماسه قاطی بشه یا خودش تنها کافیست
    بعد بستر کود اکوابیسیس با مانادو بستر قوی است ممنون
    سلام جناب .. به پارسی پت خوش آمدید ..

اکوا بیسیس رو به اندازه 2 سانت زیر بریزید بعد شن .. ماسه .. یا مانادو رو روی اون از 5 تا 8 سانتیمتر روی اون بریزید ..

بله مانادو و اکوا بیسیس با هم بیتر قابل قبولی رو ارایه میدهند ..
    ویرایش توسط Hamedbm : 8th July 2013 در ساعت 02:43 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Discus
    شماره عضویت
    12610
    سلام از ما
    من فقط یه چیری را متوجه نمی شم یعنی باید اکوا بیسیس را بریزم بعد یه لایه شن یا ماسه بعد مانادو بریزم این روند درست درست
    یعنی نمیشه اول اکوا بیسیس بریزم بعد روش مانادو بریزم
    ممنون از پاسختون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط s a m a n نمایش پست ها
    سلام از ما
    من فقط یه چیری را متوجه نمی شم یعنی باید اکوا بیسیس را بریزم بعد یه لایه شن یا ماسه بعد مانادو بریزم این روند درست درست
    یعنی نمیشه اول اکوا بیسیس بریزم بعد روش مانادو بریزم
    ممنون از پاسختون
    خب منم همین رو گفتم دیگه .. گفتم اول باید اکوا بیسیس رو بریزی بعد هرچی دلت خواست روی اون بریز ..

لایه به لایه نریز درست نیست ..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Discus
    شماره عضویت
    12610
    ممنون حامد جان از پاسختون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    1111
    شماره عضویت
    12065
    کود تترا رو به اندازه 2 سانت کف ریختم چیز عجیبی که توش دیدم توش مقداری دونه های سیلیس هم بود ! از المانی ها دیگه این کارا بعیده . به هر حال به اندازه 2 سانت کف ریختم و 3 سانت هم سنگ ریزه زیر 5 میل روش و گیاه هارو کاشتم . خوبی که این کود داشت این بود که اصلا اب رو گل الود نمی کنه
    ولی.....
    مکافاتی که من داشتم این بود که بخاطر اینکه زیر بسترم قبلا خاک رودخونه ریخته بودم با کوچکترین جابجایی اب گل الود می شد و الان از زمانی ک پست قبلی رو دادم تا الان دستم بش بند بوده که این اب رو صاف کنم 3 بار سیفون 20 درصدی .
    5 بار تمیر کردن الیاف های فیلتر سطلی ...ولی بازم اب هنوز گل هست رنگ شیری داره و تا وسط اکواریوم هم دید ندارم !
    اگه تجربه ای دوستان برای صاف کردن سریع اب دارن پیشنهاد بدن ...

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط Midnight نمایش پست ها
    کود تترا رو به اندازه 2 سانت کف ریختم چیز عجیبی که توش دیدم توش مقداری دونه های سیلیس هم بود ! از المانی ها دیگه این کارا بعیده . به هر حال به اندازه 2 سانت کف ریختم و 3 سانت هم سنگ ریزه زیر 5 میل روش و گیاه هارو کاشتم . خوبی که این کود داشت این بود که اصلا اب رو گل الود نمی کنه
    ولی.....
    مکافاتی که من داشتم این بود که بخاطر اینکه زیر بسترم قبلا خاک رودخونه ریخته بودم با کوچکترین جابجایی اب گل الود می شد و الان از زمانی ک پست قبلی رو دادم تا الان دستم بش بند بوده که این اب رو صاف کنم 3 بار سیفون 20 درصدی .
    5 بار تمیر کردن الیاف های فیلتر سطلی ...ولی بازم اب هنوز گل هست رنگ شیری داره و تا وسط اکواریوم هم دید ندارم !
    سلام دوست عزیز .. خیلی سریع اقدام به کاشت گیاه کردید ..

لااقل تا صاف شدن و شفاف شدن آب صبر میکردید ..

سیفون 20 درصدی خیلی کمه .. 3 سانت سنگریزه هم کم بود که ریختید .. حداقل 5 سانت ..

شما 1 هفته سیفون 70% یک روز در میان انجام بده .. تا آب شفاف بشه .. اگه لامپ ها رو هم روشن کنی

به جلبک گرفتار میشی ..

موفق باشی ..

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    1111
    شماره عضویت
    12065
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز .. خیلی سریع اقدام به کاشت گیاه کردید ..

لااقل تا صاف شدن و شفاف شدن آب صبر میکردید ..

سیفون 20 درصدی خیلی کمه .. 3 سانت سنگریزه هم کم بود که ریختید .. حداقل 5 سانت ..

شما 1 هفته سیفون 70% یک روز در میان انجام بده .. تا آب شفاف بشه .. اگه لامپ ها رو هم روشن کنی

به جلبک گرفتار میشی ..

موفق باشی ..
    سلام اقا حامد .من همون موقع که کاشتم لامپ رو هم روشن کردم جو زده شده بودم کمی بازم ممنون سریع پاسخ دادین لااقل دیگه روشن نمی کنم .
    در مورد کاشت هم حق با شماست بقدری وقتم رو گرفتم که دیگه خسته شده بودم گفتم بکارم بره بی حوصلگی کردم رو برگ های گیاه ها الان خاک جمع شده ...

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    سلام اقا حامد .من همون موقع که کاشتم لامپ رو هم روشن کردم جو زده شده بودم کمی بازم ممنون سریع پاسخ دادین لااقل دیگه روشن نمی کنم .
    در مورد کاشت هم حق با شماست بقدری وقتم رو گرفتم که دیگه خسته شده بودم گفتم بکارم بره بی حوصلگی کردم رو برگ های گیاه ها الان خاک جمع شده ...
    اشکال نداره.. موقع سیفون کردن روی برگهارو هم با شلنگ سیفون تمیز کن ..

اکواریوم گیاهیاصلا با عحله جور در نمیاد.. به خاطر ارتقاع کم سنگریزه هاست که از کف خاک بسترت به بالا میاد ..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی و لاک پشت
    شماره عضویت
    12547
    ولی.....
    سلام دوست عزیز، ممنون از تجربیاتتون ک در اختیارم قرار دادید، چرا زیر بستر رو عوض کردید؟؟ مگه با خاک رودخونه جواب نگرفته بودید؟؟؟
    با تشکر

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی گیاه خوار
    شماره عضویت
    13884
    میشه یه بستر مناسب برای نگهداری کریبتون و دمگربه ای بگید؟

صفحه 27 از 53 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)