صفحه 2 از 53 نخستنخست 12345678910111213141516171819202152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 529
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61

JBL ProfloraStart Set

JBL ProfloraStart Set

فایل پیوست 1931

محصول دیگری است ازJBL که دارای سه مولفه زیر با هم هست:

حاوی :

1.) JBL AquaBasis plus-- بستری مغذی ومناسب

2.) JBL Ferropol -- کود مایع اولیه:

حاوی تمام مواد غذایی اصلی و عناصر کمیاب که برای رشد گیاهان آکواریومی لوکس نیاز دارید. شامل پتاسیم ، گوگرد ، آهن ، منگنز ، borium فعال و بسیاری از دیگر عناصر کمیاب.

3.) JBL Ferropol 24 -- کود روزانه :

حاوی عناصری هستش که ناپایدار هستن و تجزیه میشوند.

دارای دو سایز می باشد:
    JBL ProFloraStart Set 100 مناسب برای اکواریوم 50 الی 100 لیتر
    JBL ProFloraStart Set 200 مناسب برای اکواریوم 100 الی 200 لیتر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    باسلام.
    برای بستر میخوام از اکوابیسیس استفاده کنم. روی اونو چون میخوام تا حد امکان از شن سیاه استفاده کنم 2 نمونه از این شن و پیدا کردم ولی هر 2 تای اونها آهن دارن.
    میخوام نظر دوستان رو بدونم که این آهن که در این شن کف وجود داره برای گیاهان و شرایط آب مفیده یا خیر؟
    در ضمن یکی از این شنها حالت پودری داره و ایران پلنت پیشنهاد داده!!
    نوع دیگه هم دانه بنده حدود 3 تا 4 میل داره ...بنظرتون اگه این نوع شن مناسبه کدومیک رو تهیه کنم ؟
    ببخشید زیاد شد.ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان آکواریومی
    شماره عضویت
    501
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan Taghavi نمایش پست ها
    باسلام.
    برای بستر میخوام از اکوابیسیس استفاده کنم. روی اونو چون میخوام تا حد امکان از شن سیاه استفاده کنم 2 نمونه از این شن و پیدا کردم ولی هر 2 تای اونها آهن دارن.
    میخوام نظر دوستان رو بدونم که این آهن که در این شن کف وجود داره برای گیاهان و شرایط آب مفیده یا خیر؟
    در ضمن یکی از این شنها حالت پودری داره و ایران پلنت پیشنهاد داده!!
    نوع دیگه هم دانه بنده حدود 3 تا 4 میل داره ...بنظرتون اگه این نوع شن مناسبه کدومیک رو تهیه کنم ؟
    ببخشید زیاد شد.ممنون
    دوست گرامی زیر بستر مناسبی انتخاب کردید اما برای بستر اصلی من پیشنهاد میکنم از JBL Manado استفاده کنید اگر میخواهید از بستر دیگه استفاده کنید سعی کنید بستر خیلی ریز استفاده نکنید تا ریشه های گیاه شما راحت تر از مواد مغذی تغذیه کنند دوست گرامی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    نقل قول نوشته اصلی توسط Keyvan_M نمایش پست ها
    دوست گرامی زیر بستر مناسبی انتخاب کردید اما برای بستر اصلی من پیشنهاد میکنم از JBL Manado استفاده کنید اگر میخواهید از بستر دیگه استفاده کنید سعی کنید بستر خیلی ریز استفاده نکنید تا ریشه های گیاه شما راحت تر از مواد مغذی تغذیه کنند دوست گرامی
    ممنونم کیوان جان.
    نظرتون در مورد الوس برای بستر چیه؟ یعنی روی اکوابیسیس..درضمن ایا میشه که 2 کود رو مثل تترا و اکوابیسیس روی هم ریخت..کارایی همدیگر رو مختل نمیکنند؟بنظرم کاملتر میشه ..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان آکواریومی
    شماره عضویت
    501
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan Taghavi نمایش پست ها
    ممنونم کیوان جان.
    نظرتون در مورد الوس برای بستر چیه؟ یعنی روی اکوابیسیس..درضمن ایا میشه که 2 کود رو مثل تترا و اکوابیسیس روی هم ریخت..کارایی همدیگر رو مختل نمیکنند؟بنظرم کاملتر میشه ..
    دوست گرامی من راجع به الوس خیلی اطلاعات ندارم اما آکوا بیسیس حتما باید بعنوان زیر بستر استفاده بشه و روش بستر ریخته بشه خوده شرکت جی بی ال مانادو رو پیشنهاد کرده
    الوس چه جوریه میشه به تنهایی بعنوان بستر ازش استفاده کنید؟ اگر عکسی دارید قرار بدید بشه بهتر نظر داد دوست خوبم

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    4287
    سلام دوستان میشه از خاک اطراف چشمه ها به عنوان زیر بستر استفاده کرد ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان آکواریومی
    شماره عضویت
    501
    نقل قول نوشته اصلی توسط easybox نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه از خاک اطراف چشمه ها به عنوان زیر بستر استفاده کرد ؟
    دوست گرامی به خاطر آلودگی و مشکلاتی که در تانک بعدها پدید میاره بهتره صرفنظر کنید پیشنهاد میکنم اگر خیلی گیاهانتون به بستر نیاز دارند از برندهای معتبر استفاده کنید روزه شک دار نگیرید دوست عزیز

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    4287
    نقل قول نوشته اصلی توسط Keyvan_M نمایش پست ها
    دوست گرامی به خاطر آلودگی و مشکلاتی که در تانک بعدها پدید میاره بهتره صرفنظر کنید پیشنهاد میکنم اگر خیلی گیاهانتون به بستر نیاز دارند از برندهای معتبر استفاده کنید روزه شک دار نگیرید دوست عزیز
    با سلام بابت پاسختون
    میخواستم بدونم مگه گیاهی هم هست که نیازی به بستر نداشته باشه ؟ میدونم که جاوافرن بهتره روی چوب باشه یا ... ولی به هر حال گیاه هست و ریشه ؟؟؟
    یه سوال دیگه شاید جاش اینجا نباشه ( اگر خواستید پاک کنید ) :

من آکواریومی که ساختم 45*45*90 هست میخوام حدود 30سانت از کف در طول 90 رو گیاه بکارم حالا با دکور سنگ و چوب ؟ اولا چند سانت باید خاک بستر ریخت یعنی ارتفاع خاک چقدر باید باشه ؟ و قیمتش ؟ آیا باید حتما روش رو شن ریخت یا JBL Manado؟ اگر حتمی هست ارتفاعی که JBL Manado مورد نیاز هست بفرمایید ؟

پیشاپیش ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان آکواریومی
    شماره عضویت
    501
    نقل قول نوشته اصلی توسط easybox نمایش پست ها
    با سلام بابت پاسختون
    میخواستم بدونم مگه گیاهی هم هست که نیازی به بستر نداشته باشه ؟ میدونم که جاوافرن بهتره روی چوب باشه یا ... ولی به هر حال گیاه هست و ریشه ؟؟؟
    یه سوال دیگه شاید جاش اینجا نباشه ( اگر خواستید پاک کنید ) :

من آکواریومی که ساختم 45*45*90 هست میخوام حدود 30سانت از کف در طول 90 رو گیاه بکارم حالا با دکور سنگ و چوب ؟ اولا چند سانت باید خاک بستر ریخت یعنی ارتفاع خاک چقدر باید باشه ؟ و قیمتش ؟ آیا باید حتما روش رو شن ریخت یا JBL Manado؟ اگر حتمی هست ارتفاعی که JBL Manado مورد نیاز هست بفرمایید ؟

پیشاپیش ممنون
    دوست عزیز بله بعضی از گیاهان به بستر خیلی قوی نیاز ندارند شما اگه مثلا می خواهید کل کف تانک تون با گیاهی پوشش بدید حتما باید بستر استفاده کنید اما اگر می خواهید چند تا گیاه محدود بکارید می تونید و زیر گیاهتون از کود کریپتو تترا یا کوگلن شرکت جی بی ال استفاده کنید و از بستر استفاده نکنید گیاهانی هم که به کنده می بندید مثل جاوافرن و آنوبیاس هم نیازشون با کود مایع برطرف میشه به بستر خاصی نیاز ندارند.
    برای سئوال دوم هم اگر زیر بستر Aqua Basis JBL استفاده می کنید سعی کنید حداقل 4 سانت باشه روش حتما نیاز نیست مانادو بریزید میتونید بستر معمولی هم استفاده کنید اما خوده شرکت JBL توصیه کرده مانادو استفاده کنید. JBL ارتفاع مانادو رو 5-6 سانتی متر پیشنهاد کرده دوست گرامی با این سایز تانکتون گمان کنم حداقل 3 بسته آکوا بیسیس (سایز نیاز دارید و حداقل 3-4 بسته هم مانادو (5 لیتری) نیاز دارید.

موفق باشید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    باسلام.
    سئوال در رابطه با استارت تانک گیاهی دارم..برای استارت بعد از کاشت گیاهان و کامل شدن تانک ایا برای ریختن کود مایع درون تانک باید صبر کنیم تا سیکل طی بشود یا اینکه کود مایع اختلالی در تکمیل سیکل ایجاد نمیکند؟
    این سئوال برای اینه که خوب حتما برای سریعتر طی شدن سیکل داروهایی را برای کمک به تکمیل سیکل داخل اب تانک میریزیم..یعنی واتر کاندیشنر ها تاثیری روی کود مایع یا بلعکس دارند یا خیر؟
    ممنون

صفحه 2 از 53 نخستنخست 12345678910111213141516171819202152 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)