صفحه 19 از 53 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 529
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    از راهنماییون بسیار بسیار ممنونم ، فقط لطف کنین بگین ، ینی دیگه اینکه روش چه بستری بریزم (آزو یا نتلی یا خاویاری یا شنه معمولی که آهکی نباشه دیگه فرقی نمیکنه ) چون سعی دارم یه تانک گیاهی حرفه ای راه بندازم ، و دیگه اینکه بعد یه سال بنظرتون باید چیکار کنم

بازم متشکرم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamadyy نمایش پست ها
    از راهنماییون بسیار بسیار ممنونم ، فقط لطف کنین بگین ، ینی دیگه اینکه روش چه بستری بریزم (آزو یا نتلی یا خاویاری یا شنه معمولی که آهکی نباشه دیگه فرقی نمیکنه ) چون سعی دارم یه تانک گیاهی حرفه ای راه بندازم ، و دیگه اینکه بعد یه سال بنظرتون باید چیکار کنم

بازم متشکرم

درود دوست عزیز .. با اجازه آقا مهدی عزیز ..

این نوع زیر بستر معمولا به عنوان یه زیر بستر استفاده میشه که روش شن معمولی میریزن .. آزو و نتلی که گفتید خودشون کود زیر و رو هستند .. یعنی دو محصول در یک محصول ..

اگه میخواید حرفه ای کار کنید .. برایت ول .. آزو .. اکوا بیسیس به همراه مانادو از شرکت جی بی ال .. همینطور محصولات حرفه ای تر مثل الوس .. سیچم که به مراتب قیمت بالایی دارند استفاده کنید ..

بعد از یه سال کوهای گردی از شرکت جی بی ال هست که بهش کلوژن میگن .. با فاصله فرو میکنی تو بستر .. ( ادعای شرکت سازنده اینه که 3 سال افزایش پیدا میکنه عمر کود ..

شن معمولی اگه سایزش 2 تا 3 میلیمتر باشه و اهکی نباشه مشکلی نداره از همون کود تترا استفاده کنید ..

موفق باشید ..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    ببخشین که این قضیه رو کشش میدم ، ولی بنظرتون اگه مثلا1.5-2 سانت از محصول تترا بریزم کف و روش مثلا از 4تا 5 سانت آزو یا نتلی بریزم ممکنه مشکلی پیش بیاد( با این کار زیر بستر بیشتری استفاده میشه و هزینه کمتری میکنم و شاید استفاده از هردو کود نتیجه ترکیبیه خوبی بده؟؟؟؟؟؟!!!!!

نظرتون چیه ؟؟؟

بازم بابت پرسشهایه متوالی ممنون و معذورم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    بستر jbl مانادو هس اگه اشتباه نکنم ، مثلا فقط از ماندو استفاده کنم و تترا؟؟؟!!!

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    ببخشین که این قضیه رو کشش میدم ، ولی بنظرتون اگه مثلا1.5-2 سانت از محصول تترا بریزم کف و روش مثلا از 4تا 5 سانت آزو یا نتلی بریزم ممکنه مشکلی پیش بیاد( با این کار زیر بستر بیشتری استفاده میشه و هزینه کمتری میکنم و شاید استفاده از هردو کود نتیجه ترکیبیه خوبی بده؟؟؟؟؟؟!!!!!

نظرتون چیه ؟؟؟

سلام دوست عزیز با اجازه دوستان خوب چرا لقمه رو بپیچونیم شما میخوای 5 سانت کود ازو یا نتلی بریزی همین برای تانکت کفایت میکنه دیگه نیازی به تترا نیستش
    اقا حامد گفند اگه میخوایید هزینتون کم بشه تترا زیر بستر استفاده کنید و روش رو خاویاری بریزید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61

نظرتون چیه ؟؟؟

ممنون از اقای حیدری .. من این رو به فرمایشات ایشون اضافه میکنم که مشکلی بوجود نمیاد .. قویتر میتونه بشه ولی خب هزینه اضافی هست ..

اگه از مانادو استفاده میکنید بهتره زیر بستر رو هم از اکوا بیسیس استفاده کنید چون ترکیب این فوق العاده هست .. میتونید از تترا هم استفاده کنید ..

ولی خب استفاده همزمان از محصولهای دو شرکت متفاوت معلوم نیست چی از آب در میاد ..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    باتشکر از دوستان عزیز و ممنون از محبتتون

من اون چیزیو که میخاستم گرفتم

دوست خوبم لطفا برای سپاس از دوستان کلید تشکر استفاده کنید
    ویرایش توسط K.MR : 6th December 2012 در ساعت 03:53 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10820
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    فایل پیوست 1930

این محصول هم عملکردی مانند JBL AquaBasis plus دارد فقط تنها فرقشون اینه که JBL Florapol را با 5 الی 10 برابر خودش با شن باید مخلوطش کنید.

در دو سایز وجود داره:

JBL Florapol 350g مناسب برای اکواریوم50 الی 100 لیتری.

JBL Florapol 700g مناسب برای اکواریوم 100 الی 200 لیتری.

ا
    اقا حامد یه سوال ! من اول یک سانتی متر شن سیلیس ریختم بعد یک لایه از این ریختم و بعد روش 4 تا 6 سانتی متر دوباره سیلیس ریختم . به نظرتون کارم اشتباه بود ؟ باید کلا با شن مخلوط میکردم ؟ اینطوری تو اب پخش نمی شد ؟ تو سایتش هم نوشته که باید روش یه لایه شن تمیز ریخته بشه .

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط kartal نمایش پست ها
    اقا حامد یه سوال ! من اول یک سانتی متر شن سیلیس ریختم بعد یک لایه از این ریختم و بعد روش 4 تا 6 سانتی متر دوباره سیلیس ریختم . به نظرتون کارم اشتباه بود ؟ باید کلا با شن مخلوط میکردم ؟ اینطوری تو اب پخش نمی شد ؟ تو سایتش هم نوشته که باید روش یه لایه شن تمیز ریخته بشه .

درود دوست عزیز .. به پارسی پت خوش آمدید ..

ای کاش با 4 الی 5 سانت شن زیرش مخلوط میکردید .. بعد روش 2 تا 3 سانت شن تمیز میریختید که حل نشه مواد کود داخل آب ..

منظور خودش هم همینه دقیقا ..

کوفق باشید ..

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10820
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    درود دوست عزیز .. به پارسی پت خوش آمدید ..

ای کاش با 4 الی 5 سانت شن زیرش مخلوط میکردید .. بعد روش 2 تا 3 سانت شن تمیز میریختید که حل نشه مواد کود داخل آب ..

منظور خودش هم همینه دقیقا ..

کوفق باشید ..
    اقا حامد خیلی وقت میام سایت ! اما عضو نبودم . به خاطر دیدن عکسهای تانکتون عضو شدم که پیام بگزارم عکس جدید بگزارید

حالا کاری هست که شده . اینطوری کردم به نظرتون جواب میده ؟ تو این یک هفته باکوپا مون نیری ها هر روز جوانه می زنن . کریپتون هر روز یه برگ جدید باز میکنه ! ولی بعد از چند روز برگ ها خراب میشند .فقط گندمی هام مشکل دارن . البته اکیندروس و کریپتون بکتی هم رشدی ازشون ندیدم تا حالا ! شاید به خاطر اینه که ریششون هنوز به کود نرسیده . یا شاید رشدشون کلا کمه !

صفحه 19 از 53 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)