صفحه 11 از 53 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 529
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9016
    سلامی دوباره
    من برای زیر بستر طبق راهنمائی های حامد عزیز و اساتید دیگه میخوام جی بی ال بیسیس بگیرم
    فقط میخوام بدونم برای اکواریوم من ( طول : 150 و عرض : 40 ، ارتفاء : 50 ) چند لیتر جی بی ال بیسیس بگیرم کافیه ؟
    برای روی بستر هم سیلیس گرفتم اندازش یه مقدار از دونه شکر بزرگتره ، با سرکه هم تستش کردم هیچ عکس العملی نشون نداد
    50 کیلو گرفتم
    ممنون از همه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    سلام حسین جان .. فکر میکنم 4 بسته کافیه .. 2 سانتیمتر جی بی ال بیسیس کفایت میکنه .. 4 تا بگیر که اگه کم اومد بتونی یکی اضافه بگیری ..

نه اینکه 5 تا بگیری زیاد بیاد مجبور سی 1 دونه رو پس بدی .. ما منتظر راه اندازی این تانک غول پیکرت هستیم .. از مراحل راه اندازی هم عکس بگیر ..

جی بی ال بیسیس هم غیر قابل شستشو هست .. در ضمن من آخرین دفعه بسته ای 36 گرفتم ...

موفق باشی

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9016
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    سلام حسین جان .. فکر میکنم 4 بسته کافیه .. 2 سانتیمتر جی بی ال بیسیس کفایت میکنه .. 4 تا بگیر که اگه کم اومد بتونی یکی اضافه بگیری ..

نه اینکه 5 تا بگیری زیاد بیاد مجبور سی 1 دونه رو پس بدی .. ما منتظر راه اندازی این تانک غول پیکرت هستیم .. از مراحل راه اندازی هم عکس بگیر ..

جی بی ال بیسیس هم غیر قابل شستشو هست .. در ضمن من آخرین دفعه بسته ای 36 گرفتم ...

موفق باشی
    حامد جان سلام ممنون از راهنمائیت سعی میکنم عکس هم بگیرم ولی خوب من مبتدی ام و شاید عکس هائی که میگیرم و کار هائی که انجام میدم چون زیاد حرفه ای نیست شاید دوستان خوششون نیاد ولی در کل چشم حتماً عکس میگیرم برات میفرستم شما اگه لازم دیدی توی سایت هم بذار

یه سوأل قابل شستشو نیست یعنی چی ؟ ( من متوجه نشدم )
    اولش که میگیرم بشورم و بریزم توی آکواریوم یا همینطوری بریزم ؟
    یه لطفی هم بکن آدرس اون مغاذه ی که خودت ازش گرفتی رو دقیق برام بنویس که من به یکی از دوستان توی تهران بگم بره و برام بگیره اینجا توی قم طرف میگه هر بسته 45 تومن !
    ممنونم ازت

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسین ابوی نمایش پست ها
    حامد جان سلام ممنون از راهنمائیت سعی میکنم عکس هم بگیرم ولی خوب من مبتدی ام و شاید عکس هائی که میگیرم و کار هائی که انجام میدم چون زیاد حرفه ای نیست شاید دوستان خوششون نیاد ولی در کل چشم حتماً عکس میگیرم برات میفرستم شما اگه لازم دیدی توی سایت هم بذار

یه سوأل قابل شستشو نیست یعنی چی ؟ ( من متوجه نشدم )
    اولش که میگیرم بشورم و بریزم توی آکواریوم یا همینطوری بریزم ؟
    یه لطفی هم بکن آدرس اون مغاذه ی که خودت ازش گرفتی رو دقیق برام بنویس که من به یکی از دوستان توی تهران بگم بره و برام بگیره اینجا توی قم طرف میگه هر بسته 45 تومن !
    ممنونم ازت

سلام حسین عزیز .. یعنی وقتی پلاستیک کود رو باز کردی همینطوری بریز داخل اکواریوم .. اصلا نباید بشوری ...

اکواریوم اعماق آبی ... اتوبان نواب .. شمال به جنوب .. جنب پل مرتضوی .. پلاک 336

تا میتونی چونه بزن باهاش .. کود هم وقتی ریختی نزار رطوبتش خشک بشه .. نهایتا تا 3 الی 4 ساعت شن رو بریز روش .. زیاد طولش نده

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    درود حامد جان

اگه بخوای از لحاظ کیفیت و قیمت مناسب و زمان بازدهی بالا کود های حال حاضر بازار رو رده بندی کنی به ترتیب 3 تا بگو !!

آقا اینجا مسابقه نیستا ! برای تانک جدید مانادو رو به عنوان بستر انتخاب کردم و تو هفته آینده سفارشش رو به نمایندگیش میدم ولی برای کودش نمیدونم چی بریزم که هم خیلی خرج رو دستم نزاره و هم بازده زمانیش بالا باشه

مثلا مثل کود تترا که کیفیتش خوبه ولی فقط 8 ماه دوام میاره ! کود آزو هم خوبه که 7 کیلو رو به 84 هزار میدن ! که واقعا قیمت بالایی داره !

باید یه نظر سنجی بزاریم راجب بستر و کود ، فکر کنم جالب میشه .

ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    با درود.
    بنظرم يكي از زيباترين بسترهايي كه تو بازار موجوده (وبازم بنظر خودم از همه زيباتر) بستر پروداك (prodac) ايتالياست. چند نوع كود براي زير بستر داره كه براي يكي از دوستان يكيشو امتحان كرديم و خوب جواب داده و لي اينو بيشتر بخاطر زيبايي بسترش گفتم تا دوستان با اين محصول آشنا بشن و از نماي نه چندان جالب و تكراري مانادو بيان بيرون.
    ارادتمند

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9200
    سلام.با عرض پوزش من دوتا کود برای گیاه ها گرفتم مارک sera.یکیش flore plus و اون یکیمflorenette Aاست کسی کاربرد اینارومیدونه؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan Taghavi نمایش پست ها
    با درود.
    بنظرم يكي از زيباترين بسترهايي كه تو بازار موجوده (وبازم بنظر خودم از همه زيباتر) بستر پروداك (prodac) ايتالياست. چند نوع كود براي زير بستر داره كه براي يكي از دوستان يكيشو امتحان كرديم و خوب جواب داده و لي اينو بيشتر بخاطر زيبايي بسترش گفتم تا دوستان با اين محصول آشنا بشن و از نماي نه چندان جالب و تكراري مانادو بيان بيرون.
    ارادتمند
    درود اشکان جان

اول اینکه این بستر که میگی و فقط جنبه زیبایی داره یا اینکه از لحاظ مواد مغزی جنبه کاربردی هم داره ؟

دوم اگه میتونی یه عکس ازش بزار ببینیم و قیمتش هم بگو

و اگه جایی هم میشه این نوع بستر رو تهیه کرد هم معرفی کن

در مورد کود این نوع برندی که معرفی کردی اگه اطلاعات کافی در موردش داری هم بهمون بگی که خیلی خوب میشه مثلا بازده زمانی و قیمتش

با تشکر

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط xmen3000 نمایش پست ها
    درود اشکان جان

اول اینکه این بستر که میگی و فقط جنبه زیبایی داره یا اینکه از لحاظ مواد مغزی جنبه کاربردی هم داره ؟

دوم اگه میتونی یه عکس ازش بزار ببینیم و قیمتش هم بگو

و اگه جایی هم میشه این نوع بستر رو تهیه کرد هم معرفی کن

در مورد کود این نوع برندی که معرفی کردی اگه اطلاعات کافی در موردش داری هم بهمون بگی که خیلی خوب میشه مثلا بازده زمانی و قیمتش

با تشکر

سلام داوود جان .. من هم با اشکان عزیز موافقم کودهای ایتالیایی کیفیت بالایی دارند اما قیمتشون نمیصرفه ..

فکر تترا رو از سرت بیرون کن .. شما مگه سایز تانکت چقدره .. 2 بسته جی بی ال بیسیس بگیری کافیه .. من بیسیس رو 1 سانتیمتر هم ریختم جواب داده ..

کودی که من کار کردم 6 سال زیر و رو جی بی ال بوده .. جی بی ال مدتش 3 سال هست ..کاملا هم راضی بودم .. اما بدرد گیاهان کفپوش نمیخوره .. چون سبک هست و کاشتنش خیلی سخته ..

من 5 بسته 12 لیتری برایت ول گرفتم اما هنوز استفاده نکردم .. امروز هم که یکی از بستگانم فوت کرده یکم راه اندازیم به تعویق افتاده ..

به محض استفاده نتیجه اش بهتون خبر میدم ..

من به ترتیب کیفیت نه قیمت اینها رو بهترین میدونم ..

1- الوس

2- سیچم

3- جی بی ال

اینها زیر و رو محصول دارند .. جی بی ال واقعا جواب پس داده و بستر زیبایی هم هست ..

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط ENavi نمایش پست ها
    سلام.با عرض پوزش من دوتا کود برای گیاه ها گرفتم مارک sera.یکیش flore plus و اون یکیمflorenette Aاست کسی کاربرد اینارومیدونه؟

سلام دوست عزیز هر دو کود مایع گیاهی هستن .. لطفا یه عکس از بروشورش بزارید یا برامون بنویسید بهتون بگم دوز مصرفیش چقدره ..

فکر میکنم یکیش عناصر کمیابه اون یکی رو عکس بزارید

صفحه 11 از 53 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)