صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38
    کاربرفعال

شماره عضویت
    173
    نقل قول نوشته اصلی توسط whisper نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من یه گربه دارم که چند روز نبود 2-3 روزه برگشته دهنش چرکیه بو میده ولی هم کاراش عادیه غذا هم میخوره دهنش دیگه چرکی هم نیست . دقت کردم تو دهنش یه چیزه بد بو چسبیده به دندونش کنده هم نمیشه مخاستم بدونم مشکلی براش پیش نمیاد؟ زبونشم یکم بیرونه
    سلام گرامی
    من قبلا گربه داشتم که به دلیل خوردن غذاهای کروکت و خشک دندانشون آسیب دیده و خونریزی می کرده ... اگر دندان خون ریزی نداره نیاز به کشیدن دندان نیست ... اگر تغییری در تغذیه اش ایجاد نشده به نظر شخصی من نیازی به نگراین نیست .. .سعی کنید غذاهای نرم تر در اختیارش بگذارید
    با تشکر

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    15821
    چند روزیه که اینجوریه ولی رفتارش نسبت به قبل تغییری نکرده مثل همیشه عادیه غذا هم میخوره گوشت نرم بهش میدم کمی بهترم شده امشب سره جاش خوابیده. نگرانی من از همینه که یه چیز استخون مانند به دندونش گیر کرده بو میده بخام بکنم دردش میاد

کاربرفعال

شماره عضویت
    173
    سلام گرامی
    باید دید این تیکه ای که تو دهنش است دقیقا چیه ... جزعی از دندان بوده و به دلیل فرسودگی از لثه جدا شده یا خیر یه مواد غذایی است که به دلیل اینکه فاسد شده بوی بد گرفته ... شما خودتون هم وقتی برای خودتون نخ دندون بکشید و یه تیکه مرغ یا چیزی لای دندون در بیاد که مربوط به 48 ساعت پیش باشه بوی بسیار بدی می ده ... نگران بو نباشید ... باید ببینید چیه ... اگر خیلی نگران هستید باید ببرید به دامپزشک نشون بدید ... اون ها نیز بررسی می کنند و سپس بیهوشش می کنند که اذیت نشه ... اون شیع رو خارج می کنند و تمام
    کار خاصی نداره

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    18476
    با عرض سلام وخسته نباشید اگه امکانش هست در این زمینه به من کمک کنید من یک بچه گربه دارم(6 ماه ) یک چند روزی هست یک قسمت صورتش ورم داره وریزش آب دهان داره ودیروز هم یک مقدار خونریزی داشت اما امروز نه واجازه هم نمیده ببینم مشکلش چیه .چشم همون سمت صورت هم اشکی میشه و همچنین شرایطش رو ندارم که ببرمش دکتر،واز طرفی هم چون تو حیاط خونمون هست وظیفه ام میدونم کمکش کنم ممنون میشم هر چه سریعتر بهم کمک کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    27336
    سلام گربه اسکاتیش ماده ۷ماهه عقیم نشده دارم
    امروز خیلی میو میو کرد وقتی نوازشش کردم قسمت پشتشو به سمت بالا میاره ،یکم ترشح بی رنگ هم داره و خیلی پشتشو میلیسه بردمش حموم و بعدش کمی آروم شده ولی بازم میو میو میکنه ممکنه مریض شده باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط saraieesmat نمایش پست ها
    سلام گربه اسکاتیش ماده ۷ماهه عقیم نشده دارم
    امروز خیلی میو میو کرد وقتی نوازشش کردم قسمت پشتشو به سمت بالا میاره ،یکم ترشح بی رنگ هم داره و خیلی پشتشو میلیسه بردمش حموم و بعدش کمی آروم شده ولی بازم میو میو میکنه ممکنه مریض شده باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
    سلام . مطمئنا شما که صاحب گربه هستید اطلاعات بیشتری در مورد گربه ها و رفتارها و حرکاتشون دارید من تنها کمکی که میتونم بکنم این هست که با توجه به منابعی که الان دیدم بگم لیس زدن بیش از حد گربه در این قسمت نشونه ی درد یا خارش دار بودن هست و همینطور ترشحات بیرنگ به کیسه های مقعدی یا غده های مقعدی گربه مربوط هست یا مشکلاتی مثل انگل، رشد بیش از حد باکتری در روده ، کولیت و یا حتی تومور . در مورد گربه های ماده باید مطمئن باشید که ترشح دقیقا از چه قسمتی هست اگه ترشحات صورتی، خونی و یا چرکی باشه و گربه عقیم نشده ، ممکنه باردار باشه. حتی ممکنه نشونه ی عفونت رحم یا بیماری پومومتر باشد. ممکنه که اصلا مشکل تا این حد هم نباشه . بهترین کار اینه که هر نشانه ای رو جدی بگیرید و به پزشک متخصص مراجعه کنید .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    28582
    سلام من تازه گربه ام بیماری پنلوکوپنی داشته و ۱۰ روز بیمارستان بستری بود و تازه مرخص شده ولی از وقتی اومده عطسه میکنه البته فقط در حد عطسه هست نه علائم دیگه سرماخوردگی نداره . البته قبل بیماریش هیچ واکسنی نزده بود و میترسم اونجا سرماخوردگی گرفته. الان چطور بفهمم سرماخورگی هست و باید چیکار کنم با توجه به اینکه با اون بیماریش خیلی ضعیف شده البته غذا خیلی کم میخوره و هنوز میل به غذا زیاد نیست و فعلا هم به تجویز دکترش شربت مترینیدازول میخوره. لطفا رهنمایی کنید

همکار قدیمی انجمن جوندگان و خرگوش سانان

نوع حیوان خانگی
    همستر ، لاک پشت ، ماهی ، خرگوش ، مرغ عشق ، گنجشک
    شماره عضویت
    16313
    نقل قول نوشته اصلی توسط soly.eyvaz@gmail.com نمایش پست ها
    سلام من تازه گربه ام بیماری پنلوکوپنی داشته و ۱۰ روز بیمارستان بستری بود و تازه مرخص شده ولی از وقتی اومده عطسه میکنه البته فقط در حد عطسه هست نه علائم دیگه سرماخوردگی نداره . البته قبل بیماریش هیچ واکسنی نزده بود و میترسم اونجا سرماخوردگی گرفته. الان چطور بفهمم سرماخورگی هست و باید چیکار کنم با توجه به اینکه با اون بیماریش خیلی ضعیف شده البته غذا خیلی کم میخوره و هنوز میل به غذا زیاد نیست و فعلا هم به تجویز دکترش شربت مترینیدازول میخوره. لطفا رهنمایی کنید

با سلام
    حتما میدونید که این بیماری مستقیم تاثیر بر دستگاه ایمنی و کاهش گلبول های سفید بدن داره و باعث میشه که حیوان بی اشتها بشه ، اسهال های زرد رنگ یا گاها خونی داشته باشه و موارد اینچنینی و این ویروس خطرناک بیماری باعث میشه بدن گربه تون مستعد انواع و اقسام بیماری ها و ویروس ها باشه ...
    اینکه الان عطسه میکنه و یا سرماخوردگی ش وجه دوم بیماری ش هست و با توجه به اینکه داره انتی بیوتیک میخوره بدنش بیشتر تضعیف میشه
    سعی کنید براش غذای خشک رویال بگیرید با دکترش مشورت کنید که کدام مدل از این برند براش مفید تر هست ... تو این دوران باید حتما قرص های ویتامین مصرف کنه که مخصوص حیوانات هست و چندین مدل داره
    اصلا به هیچ وجه نگذارید با گربه دیگه ای در تماس باشه که باعث میشه منتقل بشه و اینکه فقط تمرکزتون روی غذا و تقویت بدنش باشه ... به هرچیزی که میل و اشتها داره و مفید هست براش بگذارید و با پزشکش در شرایط مختلف حتما مشورت کنید ...

سوالی که داشتم دکترش چه داروهای دیگه ای برای بیماری ش تجویز کرده ؟

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)