صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 38
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه و ماهی
    شماره عضویت
    1550
    ممنون بابت پاسخ شما . به هیچ عنوان عکس العملی نشون نمیده. به دامپزشکش گفتم . گفت تا 4 ماهگی عادی هست. ولی من شنیدم گربه های چشم آبی از نظر شنوایی ضعیف هستند

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    الان برای این که بگید چشماش آبی هست یا نه زوده . همه بچه گربه ها چشمای آبی دارن که به مرور تغییر رنگ پیدا می کنه .
    بله معمولا گربه هایی که چشمانی آبی دارند از یک یا هر دو گوش ناشنوا و یا کم شنوا هستند.
    به هر حال فقط 40 روزش هست. الان بازی گوشه و داره همه چیز رو کشف می کنه. کمی بهش فرصت بدید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    12319
    سلام گربه من دیروز صبح از بیرون اومد و حالش بد بود یه دستش که زمین نمیتونه بزاره/ دماغشم خونی بود البته الان خون نمیاد دیگه/ به سختی راه میره و از دیروز هیچی نخورده فقط با سرنگ بهش کمی شیر دادم /همشم میخوابه/میخواد غذا بخوره ولی نمیتونه / مثل اینکه ماشین یا موتور بهش زده باشه/توان مالی هم نداریم که به دامپزشک مراجعه کنیم /خیلی براش ناراحتم...میشه راهنمایی کنین که باید چیکار کنم؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    راستیتش شما کاره خاصی نمیتونید انجام بدین حتما باید بره دامپزشک نگاه بکنید ببینید دندونش شکسته که نمیتونه غذا بخوره؟
    شاید اون دستش که نمیتونه زمین بذاره شکسته باشه باید با عکس برداری مشخص بشه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    12415
    سلام
    من چند وقتی هست که به عنوان خواهر خونده(!!!) دارم از یکی از گربه های محله مون نگهداری می کنم که این نگهداری در حد رسوندن آب و غذا و نوازش و گاهی البته استفاده از اسپری ضد اانگل هستش.
    گربه خان ما الان حدود 1.5 سال داره (البته به صورت حدسی) و چند روزه که یکی از چشماشو می بنده. چشمش قی به رنگ سبز روشن کرده و گمونم داخل چشمش آبی شده.
    با یکی از دوستان که خودشون گربه داشتن مشورت کردم گفتن که احتمالا چشمش عفونت کرده .و پماد تتراسایکلین 1% رو پیشنهاد دادن.
    وقتی که خواستم استفاده کنم واسش به هیچ عنوان (دقت کنید به هیچ عنوان) اجازه نمی داد که پماد رو به چشمش بزنم. امکان اینکه پیش دامپزشک ببرم رو هم ندارم . چرا که اصلا توو ماشین تحمل نمی کنه و بی قرار و عصبی می شه.
    الان مشکل م ن اینه که نمی دونم دقیقا چه مشکلی داره و راه درمانش چیه.
    ممنون میشم اگه کمکم کنید (و البته اگه نیاز به تجویز دارو داره ترجیحا دارو خوراکی باشه نه به صورت موضعی. چون اجازه نمی ده از قطره یا پماد استفاده کنم واسش)
    پیشاپیش تشکر می کنم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10118
    نقل قول نوشته اصلی توسط negin a نمایش پست ها
    سلام
    من چند وقتی هست که به عنوان خواهر خونده(!!!) دارم از یکی از گربه های محله مون نگهداری می کنم که این نگهداری در حد رسوندن آب و غذا و نوازش و گاهی البته استفاده از اسپری ضد اانگل هستش.
    گربه خان ما الان حدود 1.5 سال داره (البته به صورت حدسی) و چند روزه که یکی از چشماشو می بنده. چشمش قی به رنگ سبز روشن کرده و گمونم داخل چشمش آبی شده.
    با یکی از دوستان که خودشون گربه داشتن مشورت کردم گفتن که احتمالا چشمش عفونت کرده .و پماد تتراسایکلین 1% رو پیشنهاد دادن.
    وقتی که خواستم استفاده کنم واسش به هیچ عنوان (دقت کنید به هیچ عنوان) اجازه نمی داد که پماد رو به چشمش بزنم. امکان اینکه پیش دامپزشک ببرم رو هم ندارم . چرا که اصلا توو ماشین تحمل نمی کنه و بی قرار و عصبی می شه.
    ممنون میشم اگه کمکم کنید (و البته اگه نیاز به تجویز دارو داره ترجیحا دارو خوراکی باشه نه به صورت موضعی. چون اجازه نمی ده از قطره یا پماد استفاده کنم واسش)
    پیشاپیش تشکر می کنم
    حیوون به احتمال زیاد کور شده و باید به دامپزشک مراجعه شه که اگه لازمه چشمش تخلیه شه..در مورد اینکه چجوری بگیرید ببریدش کلینیک بهتره سریعتر تماس بگیرید و با یه دامپزشک مشورت کنید.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط negin a نمایش پست ها
    سلام
    پیشاپیش تشکر می کنم

این علائمی که شما میگی معمولا مال یک رو ز و 2 روز نیست مگه میشه تو چند روز رنگ چشم آبی بشه
    سریع به دامپزشک مراجعه کنید و از این خود درمانی های بی پایه و اساس هم خود داری کنید . معنی نداره که هر چی میشه تترا سایکلین و ... مصرف میکنید!
    گناه داره سریع ببریدش دامپزشکی

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    13800
    با سلام خدمت جنابعالی
    بنده در شهرستان بجنورد (خراسان شمالی) هستم و متاسفانه دسترسی به جنابعالی برایم مشکل است.
    بنده دیروز بچه گربه ای در خیابان پیدا کردم که توانایی راه رفتن نداشت. در واقع با کمک پاها روی زمین خودش را می کشد ولی دستهایش توانایی حرکت ندارد. البته با ناخن های دستش کمی انگشت مرا فشار می دهد ولی روی دستها نمی تواند بایستد.
    غذا کامل می خورد: گوشت+شیر+آب
    ادرار و مدفوع هم می کند و مشکلی هم ندارد و درضمن ادرار خونی نیست و اسهال هم نیست.
    البته دمش را خیلی کم حرکت می دهد و تابحال راست بالا نگرفته است.
    گربه را به دامپزشکی بردم و ایشان گفت یا از ارتفاع سقوط کرده یا مسموم شده است و قرصهای ویتامین ب، آ اس آ 80 و قطره ویتامین خوردنی آی دی تجویز کردند و گفتند ده روز دیگر بیار تا دوباره معاینه کنم.
    در ضمن دامپزشک کامل چک کرد و گفت ظاهرا بیماری خاصی ندارد. سوزن به اعصاب زد و اندامها واکنش داشتند ولی قسمتهای بالای دست واکنش کمی نشان می داد.
    حدس بنده (با توجه به سرچ در اینترنت) اینست که یا دم شکسته شده یا دست از جا در رفته است.
    نظر جنابعالی درباره مشکل گربه من چیست؟
    اگر خوب نشد، چیکار کنم؟ آیا دامپزشک راحت می تواند آنرا بکشد؟ (چون نگهداری گربه لنگ از دو دست خیلی سخت است.)

با تشکر فراوان

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    14701
    درود به همگی دوستان
    ۲ تا بچه گربه چندهفته ایهستند که مهمان پله فرار ما هستند(یعنی خونگی نیستند) و من روزی ۲ نوبت بهشون غذا می دم
    امروز پسرمون رو که دیدم چندتا عطسه کرد و چشم سمت راستش کوچکتر از سمت چپ شده(البته به صورت عادی هم اندازست ولی وقتی میو می کنه و دهنش رو باز می کنه)
    من تا حالا گربه نداشتم نمی دونم این طبیعیه یا مریض شده و باید ببرمش دکتر
    لطفا راهنماییم کنید
    سپاس فراوان

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    15821
    سلام خسته نباشید
    من یه گربه دارم که چند روز نبود 2-3 روزه برگشته دهنش چرکیه بو میده ولی هم کاراش عادیه غذا هم میخوره دهنش دیگه چرکی هم نیست . دقت کردم تو دهنش یه چیزه بد بو چسبیده به دندونش کنده هم نمیشه مخاستم بدونم مشکلی براش پیش نمیاد؟ زبونشم یکم بیرونه

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)