صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 38
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    5687

كمك براي عفونت چشم يك گربه و بچه هاش

سلام يه گربه دارم كه البته خونگي نيست اين گربه از دو ماهگي دچار يك عفونت چشمي با ترشحات سبز رنگ و گاها خوني هستش تابستونها شدت ميگيره طوري كه چشمش نيمه بسته ميشه زمستونها تقريبا كامل خوب ميشه الان كه 2 سالشه دو تا بچه داره يكي چشمش عفونت سبز داره اما رشدش طبيعيه يكي ديگه بسيار لاغر و نحيفه فكر كنم سوء تغذيه داره رشدش دقيقا نصف اونيكي بچه است و يك چشم عفوني داره لطفا يك داروي خوراكي (تاكيد ميكنم امكان استعمال خارجي ابدا براي هيچكدوم وجود نداره )همينطور يه ويتامين خوراكي اگه ميشه معرفي كنيد دوزش رو هم بگيد ممكنه از طريق شير به بچه ها برسه؟ ميشه از آنتي بيو تيكهاي انساني استفاده كنم آقاي دكتر لطفا حتما داروش خوراكي باشه لطفا نگيد داروي خوراكي اثر نداره حتي اگر شده كم اثر باشه حداقل براي كمي بهبود نياز به اين دارو و ويتامين دارم مرسي

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    5750

ریزش موی گربه

سلام
    من یک گربه نر 16ماهه دارم جدیدا" روی صورتش بالای ابروهاش ریزش شدید مو داره به صورتی که کاملا" تاس شده و اطراف گردن هم به همین صورت . دامپزشک هم بردمش فرقی نکرده . علت بیماری و راه درمان آن را از شما می خواهم .

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط آناستازیا نمایش پست ها
    سلام
    من یک گربه نر 16ماهه دارم جدیدا" روی صورتش بالای ابروهاش ریزش شدید مو داره به صورتی که کاملا" تاس شده و اطراف گردن هم به همین صورت . دامپزشک هم بردمش فرقی نکرده . علت بیماری و راه درمان آن را از شما می خواهم .
    سلام
    برای تشخیص و درمان. معاینه دقیق و در صورت ضرورت نمونه گیری از پوست لازم است.

برهانی کیا

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    6649
    __________________________________________________ _____________________

دوستان عزیز به علت بی جواب ماندن سئوالم که بسیار برای من مهم بود، قصد دارم این پست را حذف کنم اما متاسفانه نمی دانم چطور! لطفا در صورت امکان مرا راهنمایی کنید، چه طور می توانم این پست را حذف کنم و همچنین چطور می توانم عضویتم را لغو کنم؟ ممنون می شوم اگر حداقل پاسخ این سئوال را دریافت کنم. با سپاس.
    ویرایش توسط nikala : 7th February 2012 در ساعت 01:43 AM دلیل: بی جواب ماندن سئوال

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    7209
    سلام آقای دکتر
    من یه گربه دارم 6 ماهه 3 روزه هیچی نمی خوره، همش خوابه خیلی ام لاغر شده!

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    8051

بیماری گربه

با سلام.من به تازگی چندتا بچه گربه پیدا کردم که خیلی کوچیکن.امروز متوجه شدم که نمی تونن پاهاشونو به خوبی حرکت بدن.باید چیکارشون کنم؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    8360
    با سلام

چند روز پيش وقتي به سر گربه ماده ام دست كشيدم احساس ناراحتي كرد . با خود گفتم با گربه نرم درگير شده . ديروز

متوجه ترشحي غليظ روي سرش شدم . با دستمال كاغذي آغشته به بتادون ترشحات را پاك مي كردم . چندين بار پاك كردم

و مدتي جريان داشت تا متوقف شد . ديشب تقريبا محل خشك شده بود . در مورد اين مسئله از شما راهنمائي مي خواهم .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin1 نمایش پست ها
    با سلام.من به تازگی چندتا بچه گربه پیدا کردم که خیلی کوچیکن.امروز متوجه شدم که نمی تونن پاهاشونو به خوبی حرکت بدن.باید چیکارشون کنم؟
    این بچه گربه ها که پیدا کردی حدودا حدس میزنی چند وقتشونه؟ شاید هنوز اونقدر بچه هستن که نمیتونن حرکت کنن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه و ماهی
    شماره عضویت
    1550
    سلام بر اساتید
    یخ پرشین 40 روزه دارم. به صدا اصلا واکنش نمیده. ایا راهی هست که مطمئن بشیم شنوایی گربه سال هست یا نه؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    سلام.
    پشت سر گربه بایستید.
    طوری که حواسش به شما نباشه .
    بعد دست بزنید . و یا این که توی قوطی سکه بندازید و تکون بدید
    اگر واکنش نشان داد که یعنی می شنوه.
    اما همون طور که گفتم باید ناگهانی باشه .

شاید عدم توجهش به صدا از روی بازیگوشی باشه

اگر مایل بودید که کاملا اطمینان پیدا کنید باید ببرید پیش دامپزشک
    ویرایش توسط hsoonheb : 15th January 2013 در ساعت 12:26 PM

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)