نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    6144

بیماری خرگوش

سلام. یه خرگوش دارم که از چند روزگیش بزرگش کردم تا الان که 6 سالشه. از پارسال یه چیری به اندازه نخود زیر گردن یعنی بین دو دستش دراومده بود که از زیر پوست چربی به نظر می رسید. الان بزرگ شده به اندازه یه گردوی بزرگ!خیلی نگرانم. :31:چیکارش کنم که این برآمدگی از بین بره؟البته باید بگم که این بچه من خیلی تنبل و سوسول تشریف داره و با اینکه فضایی حدود 30 متر در اختیارشه همیشه معتدل ترین نقطه رو انتخاب میکنه و استراحت میکنه و کلا جست و خیزش کمه. خیلی هم شکمو شده!به این برآمدگی که دست میزنم عکس العمل خاصی نشون نمیده یعنی درد نداره. باید چیکار کنم؟خواهش میکنم راهنماییم کنید.:smile (272):

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    10042

بیماری خرگوش

سلام من خرگوش دارم چند وقت دچار یه حالتی مثل تشنج می شه حدود 3دقیقه طول می کشه مردمک چشمش کوچیک می شه چشماش متورم میشه چه کارش کنم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط elika نمایش پست ها
    سلام من خرگوش دارم چند وقت دچار یه حالتی مثل تشنج می شه حدود 3دقیقه طول می کشه مردمک چشمش کوچیک می شه چشماش متورم میشه چه کارش کنم
    سلام

سریعا ببریدش دامپزشکی ... همین!

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    khargoush
    شماره عضویت
    11973
    salam khargoushe man dochare masmoumiat ba same sousk ***h shode ...emrouz 5 shanbas va saat 11:34 va tatilan fadam jomas
    heyoune bichare dochare paresh shode ye lahze aroumo gharar nadare daem khodesho milise...man ta motevajeh shodam shostamesh ba ab...vali hanouzam hamountorie ...ghaza mikhore..vali badanesh paresh dare...lotf konid rahnamaeim konid kheili narahatam......

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    نقل قول نوشته اصلی توسط sunmuruv نمایش پست ها
    salam khargoushe man dochare masmoumiat ba same sousk ***h shode ...emrouz 5 shanbas va saat 11:34 va tatilan fadam jomas
    heyoune bichare dochare paresh shode ye lahze aroumo gharar nadare daem khodesho milise...man ta motevajeh shodam shostamesh ba ab...vali hanouzam hamountorie ...ghaza mikhore..vali badanesh paresh dare...lotf konid rahnamaeim konid kheili narahatam......
    لطف کنید فارسی تایپ کنید
    سوالتون رو اینجا بپرسین چون افراده بیشتری اونجا هستن که میتونن راهنمایی کنن
    انجمن حمایت از حیوانات بی سرپرست

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    300
    من دکتر نیستم و این اتفاق هم تا حالا برام نیفتاده. ولی برای مسمومیت حیوونای دیگه معمولا این کارها انجام میشه
    معده باید شستشو داده بشه. آب یا شیر خیلی زیاد باید بهش بخورونید. یه کم فکر کنم باید به زور متوسل بشید. باید سم از بدنش پاک بشه.

بعد هم میگن قرص زغال سم رو به خودش جذب میکنه. نمیدونم برای خرگوش هم خوبه یا نه. فعلا قرص زغال ندید بهش. یه مقاله پیدا کردم. الان میخونمش بهتون میگم چیکار کنید. دست و پام داره میلرزه. حالش چطوره الان؟؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    300
    ببینید این هم گفته باید از زغال فعال استفاده کنید. (یه نوع قرصه) اما نوشته که باید تو بیمارستان این کار انجام بشه.... باید بره پیش دامپزشک.
    دسترسی دارید؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)